![]() |
Czytałem dzisiaj w Futbol News że w sobotę w drużynie Birmingham może nie zagrać 11 zawodników,słyszał ktoś o tym? bo jeżeli tak to można zagrać na Bolton lub under 2,5
|
Hiszpania (-1) - Tahiti kurs: 1.50
2 dzień młodzieżowych mistrzostw świata w piłce nożnej, do lat 20. Młodzi Hiszpanie na wejściu dostają dramatycznie słabego rywala. Tahiti to zespół z Oceanii, tylko dzięki słabości zespołów z tej strefy eliminacyjnej są oni w finałach tej imprezy. Są to amatorscy zawodnicy, dla nich sam wyjazd do Egiptu był wielkim wydarzeniem. A z kolei Hiszpanie to jak wszyscy wiemy jeden z najlepiej prosperujących piłkarsko krajów, szczególnie jeśli chodzi o młode talenty. Bo zespół z Półwyspu Iberyjskiego niejednokrotnie przywoził z juniorskich mistrzostw świata medale. Mając w kadrze takich piłkarzy jak Merida (gracz Arsenalu, świetne recenzje od Wengera), znakomity bramkarz Asenjo (następca Casillasa), Daniel Parejo (gracz Liverpoolu), Azpilicueta (podstawowy piłkarz Osasuny) i kilku innych graczy z Primera Division nie strzelenie kilku goli amatorom z Tahiti byłoby kompromitacją. Zwłaszcza że Hiszpanie dwa lata temu w tym składzie zostali mistrzami Europy. Stawiam na gładką wygraną Hiszpanów, 4-0 albo 5-0. |
takie coś na potrojenie kasy na weekend?
Malaga - Barca 2 , 1.31zł Stoke - Man.Utd. 2, 1.40zł Wigan - Chelsea 2, 1.35zł + typ kolegi wyżej:) Hiszpania(-1) |
Cytat:
|
Cytat:
Super typ, juz wczoraj na betclick z handi bylo 1.40 dzis rano patrze i jest juz tylko 1.25 wiec jak cos panowie to juz stawiac bo bedzie spadac mocno w dol |
Cytat:
|
no niestety to prawda ale ja wzamian za to zagrałem over2,5
a pomyśleć że jeszcze wczoraj było 1,5 z handi 1.Nigeria U20 - Wenezuela U20 1.40 nr: 1575 typ: 1 2.Hiszp. U20 - Tah. U20 ILG 2.5 1.32 nr: 1688 typ: 2 3.Malaga - Barcelona 1.30 nr: 2148 typ: 2 4.Real M. - Tenerife 1.12 nr: 2147 typ: 1 5.Stoke - Manch.Utd. 1.40 nr: 1990 typ: 2 6.Liverpool - Hull 1.15 nr: 1989 typ: 1 Stawka na zakład: 30zł System: Akumulowany Kurs akumulowany: 4.33x Zakładana wygrana: 116.90zł |
1.Legia - Lech 1X
2.Emmen-Helmond 2 Kurs:2,31 Stawka:100 do wziecia : 207 zł polecam |
Legia - Lech
Typ: X Kurs: 3,15 Wielkie oczekiwania wobec obydwu drużyn, wielka presja wyniku, każdy chce nadgonić stratę punktową do Wisełki... Skończy się zaciętym meczem, walką w środku pola i wynikiem 1:1 |
elo na dziś :
Bochum 2 Braga 2 Legia 1 Lechia 1 kurs 32.19 za 7zł do wygrania 210zł |
Cytat:
Braga mnie dobrze zestresowała :> |
Witam
moze gupie pytanie ale czy ktos sie orientuje czy na bet365 sa opcje zakldaow 1x albo x2, bo nei moge wyczaic Pozdrawiam |
Polski :
Podbeskidzie-Widzew obie drużyny strzelą gola Wisła-Katowice obie drużyny strzelą gola Warta-Sandecja 1 Łęczna-Znicz mniej niż 2,5 gola wyspiarski: Hearts-Hamilton 1 Rangers-Aberdeen 1 Fulham-Arsenal 2 Stoke-Manchester Utd 2 |
Liverpool - Hull City 1
Stoke City- Mancherster 2 Tottenham - Burnley 1 Wigan - Chelsea 2 Manachester City - West Ham 1 Real Madryt - Tenerife 1 CF Malaga - FC Barcelona 2 I znowu do tyłu... ;| |
mu 2
tottenham 1 wolfsburg 1 schalke x2 celtic 2 rapid w. 1 real (0:1) 1 bayern x2 newcastle x2 fiorentina x2 benfica 1 barcelona 2 jak pech to pech ;/ ako 33.42 chce zalozyc konto u jakiegos buka, ale tyle ich jest ze nie wiem ktory najbardziej sie oplaca.moze doradzicie cos? |
Kiedyś dostałem 10 zł od bet-at-home z okazji urodzin :)
|
W ofercie STS jest Ekstraklasa (ale jako zakłady specjalne STANLEYBET - cokolwiek to znaczy...). To jak to jest - moge sobie normalnie na jakies spotkanie ligowe postawic ? Są jakieś ograniczenia?
|
Cytat:
btw: kij w ucho Jagiellonii... dwa razy w tym tygodniu zamykała mi kupon i dwa razy spierdzieliła... |
Na jutro; Espanyol, Ajax, Malmoe, Galatasaray, Szachtar, Juventus. Ew. Ajax, Espanyol z handicapem.
Na poniedziałek; Omonia, AIK, ManCity. Co sądzicie.. |
Sao Paulo - Corinthians 1
Espanyol - Xerez 1 Hoffenheim - Hertha 1 Juventus - Bologna (1p.) 1 Anderlecht - Beerschot 1 I teraz mam pytanie: Taki kupon chciałbym puścić systemem 4 z 5, całkowity wkład wynosi 10zł, stawka na zakład 2zł, zakładana wygrana 52,97zł. A więc ile zarobie jeśli wejdzie mi 1 mecz, 2 mecze, 3 mecze, 4 mecze, 5 meczy ? Nigdy takim systemem nie grałem i nie jestem zbyt obeznany... :( Mógłby ktoś wytłumaczyć ? |
płacone masz od 4 meczy. Jeżeli ci siądzie 1,2,3 to nic nie wygrywasz.
|
A jeśli wytypuje te 4 mecze to ile wygrywam ? 52,97 zł ?
|
Cytat:
ktorego internetowego buka wybrac? podzielcie sie doswiadczeniami :P cos na dzis: espanyol 1 hertha x2 molde 1x juventus 1 roma 2 villareal x2 freiburg 1x xamax x2 chievo 1x ako 54.78 |
mam pytanie jeżeli puściłem kupon w totomixe w jednej miejscowości to mogę wybrać kasę w innej miejscowości w totomixie ?
|
Cytat:
Słuchajcie szukam takiej stronki z typami. Nie pamiętam dokładnie adresu ale coś w stylu prossegor.gr prossesor.gr coś takiego może ktoś zna? |
http://www.prosoccer.gr/ chcesz więcej pisz na priv
|
Sunderland-Wolverhampton 1
Espanyol-Xerez 1 Hoffenheim-Hertha 1 Freiburg- M gladbach 1 Bordeaux-Rennes 1 stawka 6zł ew. wygrana 69,65zł |
Galatasaray-Eskisehirs 1
Kayseri-Kasimpasa 1 DC United-San Jose 1 Juventus-Bologna 1 Milan-Bari 1 Napoli -Siena 1 Manchester City-West ham 1 Stabaek-Stromsgoset 1 co sądzicie, wejdzie? |
Wrzucam moje dwie analizy z forum które mam w podpisie, mam nadzieję że komuś te analizy pomogą :-)
Polska - Holandia kurs: 1.50 0-3 WESZŁO W meczu decydującym o zwycięstwie w grupie A rozgrywanych w Polsce Mistrzostw Europy w siatkówce kobiet. W tym spotkaniu zmierzą się reprezentacje gospodyń czyli Polski oraz zwyciężczynie WGP sprzed 2 lat Holenderki. Dotychczas obydwa zespoły odniosły po dwa zwycięstwa, z Chorwacją i Hiszpanią. Jednak zdecydowanie lepiej radził sobie w tych meczach reprezentantki Oranje, które wprost zmiatały rywalki z parkietu. Polki straciły z Hiszpanią 2 sety, wczoraj co prawda było lepiej, ale styl tych zwycięstw był mało przekonujący. Widac że brak takich zawodniczek jak Skowrońska, Glinka czy Podolec odcisnął na tym zespole spore piętno. Ok, takie zawodniczki jak Mirek czy Kaczor są w stanie wygrywac mecze z rywalami pokroju dwóch wcześniejszych przeciwników, jednak na Holandię to za mało. Bo Holenderki mierzą wysoko, są w dobrej formie, są ze sobą zgrane i to widac na parkiecie. Skład Holandii nie ma słabych punktów, jest to dobrze "zbilansowana" drużyna. Niestety u nas w kadrze są luki i to duże. Niektórzy za spory atut uznają własną halę... Wg mnie hala w Łodzi nie pomoże Polkom a raczej może im zaszkodzic. A to dlatego że nie radzą sobie one z dużą presją, co widac było w sierpniu podczas WGP...Holenderki to doświadczony zespół, który nie raz grał przed taką publicznością, dlatego uważam że dzisiaj wygrają ten mecz. Bułgaria - Białoruś kurs: 1.65 3-1 WESZŁO Ostatnia kolejki pierwszej rundy. Bułgaria jak dotąd jedno spotkanie wygrała (z Belgią 3-2 24:26, 25:22, 17:25, 25:21, 15:6) i jedno przegrała ( z Rosją 0-3 19-25, 9-25, 14-25). Wygrana z Belgią niemal zapewniła Bułgarkom awans, jednak aby go przypieczętowac i wejśc do następnej rundy ze zwycięstwem muszą ten mecz wygrac. A okazja do zwycięstwa jest dobra, bo rywalem będą słabe reprezentatki Białorusi. Jest prawie pewne że dzisiaj pożegnają się one z ME, bo aby pozostac w grze musiałyby wysoko wygrac. A jest to mało prawdopodobne, bo zespół ten przegrał narazie z Belgią 1-3 i Rosją 0-3. W obu meczach na słabym poziomie było przyjęcie w zespole naszych wschodnich sąsiadów. Tak jak pisałem przy okazji meczu z Rosją, jest to bardzo słaby zespół, nie posiadający nawet jednej klasowej zawodniczki która pociągnęła by grę tej drużyny. Bułgaria ,mająca bogate siatkarskie tradycje, powinna wygrac ten mecz choby doświadczeniem, mają bowiem w składzie kilka ciekawych zawodniczek. Oczywiście nie ma mowy o lekceważeniu rywala, dlatego jestem niemal pewien zwycięstwa Bułgarii. Oba typy weszły ! Bardzo mnie to cieszy, mam nadzieję że ktoś skorzystał |
Cytat:
Przynajmniej 4 mecze muszą Ci wejść żeby cokolwiek dostać grając 3z4 przynajmniej 3 itd. Zakładając że kursy tych 5 meczy to 2.2 , 1.3 , 1.6 , 1.9 i 1.8 Tak jak mówiłem żeby cokolwiek dostać muszą Ci wejśc przynjmniej 4 mecze więc możemy założyć najgorszy scenariusz czyli siadają mecze z najniższym kursem a więc liczymy: 1.3*1.6*1.9*1.8*stawka czyli2zł*podatek jeśli grasz u naziemnego buka czyli 0.9=12,8zł to twoja wygrana w najgorszym przypadku. a jeśli siądą Ci wszystkie mecze to poprostu dodajesz wygrane z wszystkich 5 kuponów. Jak czegoś nie rozumiesz to pytaj Nie zawsze stawka się zwraca.:lol: |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl