Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

Kijek 31.07.2008 19:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 577114)
No nie mów Kijek, że tylko na tym Ci zależy by o Tobie w mediach mówili :D

Rok temu to teraz jak wlaczylem TVN24 to tylko o tym trabili ze kibole z Warszawy wywolali kolejna wojne swiatowa. A dzis to tylko w sporcie powiedza zesmy 4 bramki ogorasom jakims strzelili.

Mrsnh 31.07.2008 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez irman (Post 577072)
Jeżeli dwa tygodnie temu w meczu z tą samą drużyną wyciągano wnioski, że Iwański to ciota i spala się w poważnych meczach, to może dzisiaj ci sami fachowcy się odezwą. A że przeciwnik marny itd. to zupełnie odrębna kwestia.

bramka z karnego i wolnego nic tu nie zmienia. gosc jest ciota i tyle. Wnioski, ze sie spala wyciagnieto juz ze 2 sezony temu (vide ; GKS-Lubin, Polska-Rosja, Lubin- Steaua i jeszcze kilka) + akcja z Cabajem( i jeszcze kilka) utwierdza mnie w tym, ze Iwanski jest rzadki.

Eustachy 31.07.2008 19:36

Bardzo podobaly mi sie bramki Szalachowskiego. To jest dobry chlop. Jak tylko bedzie zdrowy, Legia bedzie miala z niego wiele pociechy.
Natomiast Urban na swoje szczescie uniknal kompromitacji, jaka byloby odpadniecie na tym etapie z takimi ogorkami. W pierwszym meczu w Warszawie, wygladalo to o wiele gorzej, przez co podejrzewalem, ze z awansem do kolejnej rundy, legionisci beda mieli ogromne klopoty. Skonczylo sie jednak na bezlitosnym ogoleniu leszczy :)

Jeżyk 31.07.2008 19:37

Legia grą nie powalała na kolana, ale wygrała. Zwycięsców się nie sądzi. Ja z ich ocenom wole się wstrzymać, bo nie wierze żeby Legia była aż tak słaba jak grała w tych 3 meczach do tej pory...

Z kolei Lech to dziś raczej sie przejedzie po tym Chazarze(?), goście są jeszcze słabsi niż ten Homel...

Eustachy 31.07.2008 20:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jeżyk
Z kolei Lech to dziś raczej sie przejedzie po tym Chazarze(?), goście są jeszcze słabsi niż ten Homel...

Z tego co widze [a ogladam ich juz trzeci raz], to oni od Homla sa lepsi tak z 5 razy.
Rok temu widzialem, jak Dinamo Zagrzeb meczylo sie z nimi niemilosiernie i awansowalo dalej dopiero po dogrywce. To samo Dinamo, ktore pozniej gladko wyeliminowalo z rozgrywek amsterdamski Ajax...
Do tego nie wiem, czy slyszales co mowil komentator meczowy. Ci goscie maja 2.5 razy wiekszy budzet niz Lech, a ich najlepszy zawodnik zarabia 400 tys.euro. W Polsce jeszcze nikt nigdy nie zdecydowal sie tyle placic jakiemukolwiek pilkarzowi...

saklak1906 31.07.2008 20:30

Oj Leszkowi cos dzisiaj nie idzie 1-1, a i Azerowie jakos lepiej wygladaja niz u siebie

Baala 31.07.2008 20:31

1-1 HT
Ten Khazar to nawet solidny zespół w Ekstraklasie spokojnie by sie utrzymał.

Lemoniadowy Joe 31.07.2008 20:33

Azerowie zdecydowanie lepsi niż w pierwszym meczu na neutralnym terenie, jakoś nie mogę dobrze życzyć LechoAmice wiec do boju Azerzy czy też Azery a może Azerowie :)

Sedzio? ... Ty wiesz co

dynek.pl 31.07.2008 20:34

Lech jak teraz odpadnie to bedzie mistrzostwo swiata. Frajerska bramka w stylu wczorajszej Brozka i moga miec nerwowke w 2 polowie. Niby maja przewage ale niewiele z niej wynika - sytuacji klarownych brak.

Gwiaździsty 31.07.2008 20:39

Napompowany balon z Poznania może dzisiaj dostać pierwsze ułucie. Mam nadzieje, że tak się stanie. Bo stopień nadęcia tego zespołu grającego na licencji Amiki jest tak wielki jak Himalaje. Taki mały rykoszecik w 90 min. :) będzie pierwszym kubłem zimnej wody dla tych co już rozdzielili medale w nadchodzącym sezonie.
Na trybunach przegląd flag skorumpowanych klubów Zagłębia Lubin, Arki, Cracovii. Doping smentny, zresztą nigdy nim nie powalali.

BiałaGwiazda 31.07.2008 20:43

Mam nadzieję,że Lech wygra:)Przypadkowo stracona bramka nie jest katastrofą,jestem pewien,że Kolejorz przejedzie się po Azerach w drugiej połowie,czego im życzę:)

South 31.07.2008 20:55

opanuj sie z tymi życzeniami,jestem pewnie że oni tacy życzliwi nie byli w stosunku do nas

harthausen 31.07.2008 20:55

nie piszcie głupot, chłopy . Lech ma awansować. A że w Poznaniu pompują balonik, co komu przeszkadza?
My też, dla nas Wisełka najlepsza na świecie (no bo jest :) ), to w pyry też mają to prawo o sobie tak myśleć.

Najbardziej dmuchany balon jest i tak gdzie indziej :)

autocontrol 31.07.2008 21:10

Niech awansują od razu do Ligi Mistrzów i niech zawojują Polską ligą na kilka dobrych lat.
Niech dostaną kupe kasy.
Niech sponsorzy do nich lgną na kolanach
Niech to oni będą najbardziej rozpoznawalną marką w europie.

Bijcie im dalej brawa i mobilizujcie zeby osiągnęli w/w rzeczy.

CAŁA WISŁA RAZEM: DO BOJU KOLEJORZ !! DO BOJU LEGIO!!!


(co mnie pkt obchodzą, my walczymy rok w rok o majstra i o te pkt nie musimy i nie mozemy sie martwic!)


nie kumam Was... Homel 10 - 0 Legia , Khazar 20 - 0 Lech = takie powinny byc wyniki. TYLKO WISŁA, reszta jest nie wazna!

Stanlej13 31.07.2008 21:24

Masz rację, awans do drugiej rundy eliminacji p. UEFA na pewno zagwarantuje im wielki splendor w Europie, wóżek pieniędzy i uznanie potencjalnych sponsorów. A bez tych punktów jako Mistrz Polski sami za niedługo będziemy grać z takimi drużynami jak dzisiaj Legia z Lechem. Swoją drogą... zwróciliście uwagę na kolor koszulek Chazara? "Ogórek, ogórek, ogórek zielony ma garniturek..." :)

dynek.pl 31.07.2008 21:31

Dobrze, ze Lech przeszedl dalej. Wole ich ogladac niz Legie - fajna atmosfera na trybunach, czuc przynajmniej, ze mecz jest o stawke.
W ogole bylby dobry tydzien w pucharach gdyby nie nasz rezultat.

edit: ale z "... Kolejorz 3 punkty ma" dojebali. Moglo byc przeciez " ... Kolejorz w natsepnej rundzie gra" :)

Ogryzek 31.07.2008 21:43

Tak jak pisał Eustachy Azerowie dużo silniejsi niż Białorusini. Lech zagrał naprawdę dobry mecz i fajnie sie to oglądało. Zobaczymy kogo jutro wylosują oba zespoły (Lech, Legia).

Gdyby kierować sie estetyką widowiska to mecze Legii to katorga:D

marooc 31.07.2008 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez autocontrol (Post 577180)
Niech awansują od razu do Ligi Mistrzów i niech zawojują Polską ligą na kilka dobrych lat.
Niech dostaną kupe kasy.
Niech sponsorzy do nich lgną na kolanach
Niech to oni będą najbardziej rozpoznawalną marką w europie.

Bijcie im dalej brawa i mobilizujcie zeby osiągnęli w/w rzeczy.

CAŁA WISŁA RAZEM: DO BOJU KOLEJORZ !! DO BOJU LEGIO!!!


(co mnie pkt obchodzą, my walczymy rok w rok o majstra i o te pkt nie musimy i nie mozemy sie martwic!)


nie kumam Was... Homel 10 - 0 Legia , Khazar 20 - 0 Lech = takie powinny byc wyniki. TYLKO WISŁA, reszta jest nie wazna!

żenada post kolego ;]

leyzer87 31.07.2008 21:47

Mecze jak mecze, nie ma co ich komentować, bo już powiedzieliście wszystko. Cieszą zwycięstwa. A ja napiszę tylko jedną rzecz, żeby na mnie moderatorzy uwagę zwrócili. Podobała mi się gra tego całego Juninho z meczu pyroli. :-)

Jeżyk 31.07.2008 21:48

http://sport.onet.pl/0,1248712,1799068,wiadomosc.html

No to mają pograne:P

A ja już chyba wole Legie...:] Ten Lech to i tak moim zdaniem przereklamowany, wszyscy im juz mistrza daja, kibicow kreuja tez oczywiscie na najlepszych... Zobaczymy co ten wielki Lech pokaze w innych meczach.


Cytat:

Prawda jest taka że chcąc / niechcąc kibice Lecha zawiesili nam wysoko poprzeczkę.
Poprzeczke to nam wysoko zawiesiła Legia w Ostrowcu i Bełchatowie

Mario Nh 31.07.2008 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 577195)
Dobrze, ze Lech przeszedl dalej. Wole ich ogladac niz Legie - fajna atmosfera na trybunach, czuc przynajmniej, ze mecz jest o stawke.

Czuję dokładnie to samo.
Prawda jest taka że chcąc / niechcąc kibice Lecha zawiesili nam wysoko poprzeczkę.
Tylko od Ciebie, Ciebie i Ciebie zależy czy w środę tą poprzeczkę przeskoczymy !

harthausen 31.07.2008 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez autocontrol (Post 577180)
Niech awansują od razu do Ligi Mistrzów i niech zawojują Polską ligą na kilka dobrych lat.
Niech dostaną kupe kasy.
Niech sponsorzy do nich lgną na kolanach
Niech to oni będą najbardziej rozpoznawalną marką w europie.

Bijcie im dalej brawa i mobilizujcie zeby osiągnęli w/w rzeczy.

CAŁA WISŁA RAZEM: DO BOJU KOLEJORZ !! DO BOJU LEGIO!!!


(co mnie pkt obchodzą, my walczymy rok w rok o majstra i o te pkt nie musimy i nie mozemy sie martwic!)


nie kumam Was... Homel 10 - 0 Legia , Khazar 20 - 0 Lech = takie powinny byc wyniki. TYLKO WISŁA, reszta jest nie wazna!


Wybacz, że tak łopatologicznie:
Lecha nie kocham, o Legii nawet nie ma co pisać. Wisełka najważniejsza dla mnie , daleko z tyłu reszta. Ale cieszę się, że awansowali, bo tylko ich sukcesy i rozwoj wymuszają rozwój w dobrym kierunku naszej Wisły. Normalny objaw zdrowego wolnego rynku : konkurencja.
Przewaga nawet 30 punktów w lidze nic nie jest warta, jeśli w Europie leje nas każdy, a liga porównywalna z albańską czy cypryjską.
Wolę patrzyć w tym kierunku: Arsenal, ManU, Liverpool, Chelsea, Tottenham, MCity, WestHam. Ja wiem, że do nich daleko, cholernie daleko. Ale lepszy taki cel (dla mnie) niż Omonia Nikozja i chyba tylko Larnaca oprócz nich.

Jak nie będzie silnego Lecha, Śląska, Lechii, Legii to nasza Wisełka wyżej Omonii nie podskoczy.
Nie sądzisz, że stać ją na więcej?

Ogryzek 31.07.2008 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 577211)
Czuję dokładnie to samo.
Prawda jest taka że chcąc / niechcąc kibice Lecha zawiesili nam wysoko poprzeczkę.
Tylko od Ciebie, Ciebie i Ciebie zależy czy w środę tą poprzeczkę przeskoczymy !

Ładnie napisane!

Mnie też się podobał doping Pyr ale Nasz na pewno będzie lepszy! :D

Stanlej13 31.07.2008 21:56

Szkoda się silić na te pytania retoryczne, ten Pan i tak już się chyba na forum nie pojawi...

Proud 31.07.2008 22:23

kurde świetny ten Juninho w tym zespole Chazaru(czy jakos tak) :)
ze stylu gry przypominał Hleba z meczu z Polska kilka lat temu...niby mu się nie chciało ale naszych robił niemiłosiernie...to samo ten Juninho dziś....

a tak w ogóle to dobrze że Lech przeszedł :)

kreseq 31.07.2008 22:29

Gratulacje dla Lecha....przeciwnik trudniejszy niz Nasz.

PS: Czy tylko ja uwazam ze komentator meczu Leszka byl cholernie dobry :) ?

Proud 31.07.2008 22:37

http://sport.onet.pl/0,1248712,1799068,wiadomosc.html

jeśli Lech i Legia przejdą tych rywali to już są w fazie grupowej czy jeszcze nie?? bo się pogubiłem...

Bobic 31.07.2008 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 577263)
http://sport.onet.pl/0,1248712,1799068,wiadomosc.html

jeśli Lech i Legia przejdą tych rywali to już są w fazie grupowej czy jeszcze nie?? bo się pogubiłem...

W tedy muszą przejść jeszcze jedną runde:p
kreseq no rzeczywiście komentator fajnie to komentował moze był kibicem Lecha:>

rmg 31.07.2008 22:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 577248)
Gratulacje dla Lecha....przeciwnik trudniejszy niz Nasz.

PS: Czy tylko ja uwazam ze komentator meczu Leszka byl cholernie dobry :) ?

bardzo dobrze komentowal.ma talent i umie przekazac emocje.

a co do lecha, to naprawde dobrze grali, pokazali dyscypline, robili dobry presing zaraz przy polowie boiska, nie dopuszczali,jak nasi,rywala do strzalow z krotkiego dystansu.

dobra obrona,druzyna naprawde dobrze sie rozwija.szybkie skrzydla.szybkie bezposrednie podania.tego czego nam wlasnie brakuje!

trzeba powiedziec ze gra lecha fascynowala.

Aro1234 31.07.2008 23:01

A rywal Lecha też cię fascynował? Prawdziwym sprawdzianem dla jednych jak i drugich będzie mecz w 2.rundzie el.PUEFA, gdzie już nie mają ogórków i przejść łatwo nie będzie. Jak tam się pokażą z dobrej strony to będzie można mówić o Lechu, który idzie na majstra...

Bronex 31.07.2008 23:07

Dzisiaj obejrzałem z przyjemnością te dwa spotkania polskich drużyn. Dwa tygodnie temu miałem (chyba nie tylko ja) poważne obawy ,żeby to wszystko nie skończyło się "jak zawsze" ale dzisiaj pozytywnie pod wieloma względami piłkarze polskich drużyn mnie zaskoczyli. Zarówno Legia jak i Lech , uwzględniając fazę rozgrywek jak i poziom rywala zrobili swoje i to cieszy. Podobał mi się doping kibiców Lecha i atmosfera jaką stworzyli. Nawiązując do tej polemiki wcześniejszej o zaangażowaniu emocjonalnym w kibicowanie polskim drużynom i uosabiania tego z patriotyzmem. Myślę,że wszyscy pozostaniemy w tym obszarze kibicami swoich drużyn ale czy musimy od razu źle życzyć rywalowi z którym potykamy się na codzień w lidze. Polski patriota powinien szanować to co polskie więc jakby na to nie patrzeć polskie drużyny w pucharach międzynarodowych pod to w jakimś stopniu podpadają (no dobra wyłączając z tego wszystkiego Cracovię). Myślę ,że możemy czynić sobie różne wstręty i dopiekać ale gdziś w tym wszystkim nie powinniśmy też tracić zdrowego rozsądku. Trzymam kciuki za pozytywne losowanie dla nas , Lecha i Legii jutro. Nadchodzące mecze na pewno zwerfikują ile rzeczywiście jest wart Lech i Legia.

Gucio25 01.08.2008 00:12

brawo Lech, brawo Legia - punkty do rankingu poleciały.
Legia się troche pomęczyła, ale z tym całym Gomelem, to aż grzech nie wygrać.
Lech tak jak się spodziewałem, spokojnie, pewnie wygrał, prezentując przy okazji przyzwoity styl i potwierdzając, że w lidze będzie gróźny.

komentator z meczu Leszka dobry, nareszcie ktoś nowy w TVP, bo Tomasz "nie chcę mi się komentować" Jasina to koniec świata. kibice Lecha całkiem fajnie, ale w Telewizji Polskiej chyba głośniej mają trybuny ustawione niż na C+, także 6 sierpnia pewnie nie będzie słychać komentatora. ;)

jutro losowanie, łatwych przeciwników już nie ma i o awans dalej będzie ciężko.

Vinci 01.08.2008 05:04

Będzie zabawnie, jak Legia znowu na Austrię trafi...

dynek.pl 01.08.2008 05:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 577328)
Będzie zabawnie, jak Legia znowu na Austrię trafi...

to bedzie kompromitacja podzialu regionalnego

flamengista 01.08.2008 06:59

Coś mi się wydaje, że decydująca jest III runda PUEFA. Tam trafiają przecież zespoły, które odpadły w III, decydującej fazie eliminacji LM. Dopiero po przejściu III rundy jest faza grupowa.

No a Legia i Lech już w II rundzie zagrają z bardzo mocnymi zespołami. Rozsądek podpowiada, że sobie nie poradzą.

Tak naprawdę w miarę przyzwoicie z polskich zespołów spisał się tylko Lech Poznań, ale miał nominalnie najsłabszego rywala. Niemniej zrobili co do nich należało. Dwa zwycięstwa.

To, że Legia przeszła Białorusinów jest miłą niespodzianką. Ale trzeba pamiętać o wzmocnieniach (L) - wydali na transfery z 2 mln €. 5 lat temu taki dwumecz był formalnością, pytaniem była tylko ilość strzelonych bramek. Dziś jest to sukces - to świadczy o tym, że polska piłka klubowa się cofa.

LooNatyk 01.08.2008 07:09

flamengista -- z tym rywalem Lecha sie nie zgodze, to nei byly typowe ogorki. Lech pokazal kawalek na prawde dobrej pilki, grali strasznie duzo po ziemi i gra kombinacyjna. Po statystykach widac, ze calkowicie zdominowali Azerow.

Legia odrotnie, zagrala mega nudnie, ale ze przeciwnik byl niesamowicie slaby to go przeszli. To nie prawda, ze kilka lat temu gladko bysmy Bialorusinow odprawili, zawsze nam sie z nimi ciezko gralo, ale Gomel to wyjatkowe ogory i z nimi przegrac sie chyba nie dalo. Jak na to patrzylem to az mnie skrecalo...

Tak wiec wbrew pozorom szanse Lecha na awans do Q3 oceniam dosc wysoko, nie kieruje sie jakas tam nienawiscia klubowa, a poprostu oceniam po tym co widzialem. Tak jak wspomnialem przeciwnik nie byl moze silny, ale slaby tez nie, a Lech byl od nich wyyraznie lepszy.
Legie natomiast ciezko oceniac, ale na razie nie pokazali nic, po czym mozna by sadzic, ze przejda Q2.

Vinci 01.08.2008 07:36

Ja proponuje wstrzymać się jeszcze z tymi szansami rywali do losowania. Jedni albo drudzy trafią na Niemców i skończy się tak samo brutalnie, jak przed rokiem albo dwoma.

TSNH 01.08.2008 07:42

Zarówno Lech jak i Legia niech zaidą jak najdalej-każdy punkt w rankingu jest na wage złota
Obie drużyny zaliczyła wczoraj udane wystepy co w przypadku Legii nie było takie oczywiste.........
Mam nadzieje że i my się spręzymy na rewanż z Beitarem i nie odpadniemy

jizzz 01.08.2008 08:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 577281)
A rywal Lecha też cię fascynował? Prawdziwym sprawdzianem dla jednych jak i drugich będzie mecz w 2.rundzie el.PUEFA, gdzie już nie mają ogórków i przejść łatwo nie będzie. Jak tam się pokażą z dobrej strony to będzie można mówić o Lechu, który idzie na majstra...

Głupoty gadasz. Po drugiej rundzie powiesz, ze prawdziwi przeciwnicy zaczynają się w trzeciej, a po trzeciej ze dopiero grupa weryfikuje. Skup się na razie na waszym ogórku, który jak do tej pory jest od was lepszy o jedną bramkę. Idziecie w tym sezonie na majstra?

Snakes 01.08.2008 09:23

Ten Khazar momentami gral calkiem milo dla oka ,szybka techniczna pilka,jak wyrownali to myslalem ze Lex moze byc w opalach :) Ten Juninho mial tez naprawde zaj*bista technike


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl