![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Bardzo podobaly mi sie bramki Szalachowskiego. To jest dobry chlop. Jak tylko bedzie zdrowy, Legia bedzie miala z niego wiele pociechy.
Natomiast Urban na swoje szczescie uniknal kompromitacji, jaka byloby odpadniecie na tym etapie z takimi ogorkami. W pierwszym meczu w Warszawie, wygladalo to o wiele gorzej, przez co podejrzewalem, ze z awansem do kolejnej rundy, legionisci beda mieli ogromne klopoty. Skonczylo sie jednak na bezlitosnym ogoleniu leszczy :) |
Legia grą nie powalała na kolana, ale wygrała. Zwycięsców się nie sądzi. Ja z ich ocenom wole się wstrzymać, bo nie wierze żeby Legia była aż tak słaba jak grała w tych 3 meczach do tej pory...
Z kolei Lech to dziś raczej sie przejedzie po tym Chazarze(?), goście są jeszcze słabsi niż ten Homel... |
Cytat:
Rok temu widzialem, jak Dinamo Zagrzeb meczylo sie z nimi niemilosiernie i awansowalo dalej dopiero po dogrywce. To samo Dinamo, ktore pozniej gladko wyeliminowalo z rozgrywek amsterdamski Ajax... Do tego nie wiem, czy slyszales co mowil komentator meczowy. Ci goscie maja 2.5 razy wiekszy budzet niz Lech, a ich najlepszy zawodnik zarabia 400 tys.euro. W Polsce jeszcze nikt nigdy nie zdecydowal sie tyle placic jakiemukolwiek pilkarzowi... |
Oj Leszkowi cos dzisiaj nie idzie 1-1, a i Azerowie jakos lepiej wygladaja niz u siebie
|
1-1 HT
Ten Khazar to nawet solidny zespół w Ekstraklasie spokojnie by sie utrzymał. |
Azerowie zdecydowanie lepsi niż w pierwszym meczu na neutralnym terenie, jakoś nie mogę dobrze życzyć LechoAmice wiec do boju Azerzy czy też Azery a może Azerowie :)
Sedzio? ... Ty wiesz co |
Lech jak teraz odpadnie to bedzie mistrzostwo swiata. Frajerska bramka w stylu wczorajszej Brozka i moga miec nerwowke w 2 polowie. Niby maja przewage ale niewiele z niej wynika - sytuacji klarownych brak.
|
Napompowany balon z Poznania może dzisiaj dostać pierwsze ułucie. Mam nadzieje, że tak się stanie. Bo stopień nadęcia tego zespołu grającego na licencji Amiki jest tak wielki jak Himalaje. Taki mały rykoszecik w 90 min. :) będzie pierwszym kubłem zimnej wody dla tych co już rozdzielili medale w nadchodzącym sezonie.
Na trybunach przegląd flag skorumpowanych klubów Zagłębia Lubin, Arki, Cracovii. Doping smentny, zresztą nigdy nim nie powalali. |
Mam nadzieję,że Lech wygra:)Przypadkowo stracona bramka nie jest katastrofą,jestem pewien,że Kolejorz przejedzie się po Azerach w drugiej połowie,czego im życzę:)
|
opanuj sie z tymi życzeniami,jestem pewnie że oni tacy życzliwi nie byli w stosunku do nas
|
nie piszcie głupot, chłopy . Lech ma awansować. A że w Poznaniu pompują balonik, co komu przeszkadza?
My też, dla nas Wisełka najlepsza na świecie (no bo jest :) ), to w pyry też mają to prawo o sobie tak myśleć. Najbardziej dmuchany balon jest i tak gdzie indziej :) |
Niech awansują od razu do Ligi Mistrzów i niech zawojują Polską ligą na kilka dobrych lat.
Niech dostaną kupe kasy. Niech sponsorzy do nich lgną na kolanach Niech to oni będą najbardziej rozpoznawalną marką w europie. Bijcie im dalej brawa i mobilizujcie zeby osiągnęli w/w rzeczy. CAŁA WISŁA RAZEM: DO BOJU KOLEJORZ !! DO BOJU LEGIO!!! (co mnie pkt obchodzą, my walczymy rok w rok o majstra i o te pkt nie musimy i nie mozemy sie martwic!) nie kumam Was... Homel 10 - 0 Legia , Khazar 20 - 0 Lech = takie powinny byc wyniki. TYLKO WISŁA, reszta jest nie wazna! |
Masz rację, awans do drugiej rundy eliminacji p. UEFA na pewno zagwarantuje im wielki splendor w Europie, wóżek pieniędzy i uznanie potencjalnych sponsorów. A bez tych punktów jako Mistrz Polski sami za niedługo będziemy grać z takimi drużynami jak dzisiaj Legia z Lechem. Swoją drogą... zwróciliście uwagę na kolor koszulek Chazara? "Ogórek, ogórek, ogórek zielony ma garniturek..." :)
|
Dobrze, ze Lech przeszedl dalej. Wole ich ogladac niz Legie - fajna atmosfera na trybunach, czuc przynajmniej, ze mecz jest o stawke.
W ogole bylby dobry tydzien w pucharach gdyby nie nasz rezultat. edit: ale z "... Kolejorz 3 punkty ma" dojebali. Moglo byc przeciez " ... Kolejorz w natsepnej rundzie gra" :) |
Tak jak pisał Eustachy Azerowie dużo silniejsi niż Białorusini. Lech zagrał naprawdę dobry mecz i fajnie sie to oglądało. Zobaczymy kogo jutro wylosują oba zespoły (Lech, Legia).
Gdyby kierować sie estetyką widowiska to mecze Legii to katorga:D |
Cytat:
|
Mecze jak mecze, nie ma co ich komentować, bo już powiedzieliście wszystko. Cieszą zwycięstwa. A ja napiszę tylko jedną rzecz, żeby na mnie moderatorzy uwagę zwrócili. Podobała mi się gra tego całego Juninho z meczu pyroli. :-)
|
http://sport.onet.pl/0,1248712,1799068,wiadomosc.html
No to mają pograne:P A ja już chyba wole Legie...:] Ten Lech to i tak moim zdaniem przereklamowany, wszyscy im juz mistrza daja, kibicow kreuja tez oczywiscie na najlepszych... Zobaczymy co ten wielki Lech pokaze w innych meczach. Cytat:
|
Cytat:
Prawda jest taka że chcąc / niechcąc kibice Lecha zawiesili nam wysoko poprzeczkę. Tylko od Ciebie, Ciebie i Ciebie zależy czy w środę tą poprzeczkę przeskoczymy ! |
Cytat:
Wybacz, że tak łopatologicznie: Lecha nie kocham, o Legii nawet nie ma co pisać. Wisełka najważniejsza dla mnie , daleko z tyłu reszta. Ale cieszę się, że awansowali, bo tylko ich sukcesy i rozwoj wymuszają rozwój w dobrym kierunku naszej Wisły. Normalny objaw zdrowego wolnego rynku : konkurencja. Przewaga nawet 30 punktów w lidze nic nie jest warta, jeśli w Europie leje nas każdy, a liga porównywalna z albańską czy cypryjską. Wolę patrzyć w tym kierunku: Arsenal, ManU, Liverpool, Chelsea, Tottenham, MCity, WestHam. Ja wiem, że do nich daleko, cholernie daleko. Ale lepszy taki cel (dla mnie) niż Omonia Nikozja i chyba tylko Larnaca oprócz nich. Jak nie będzie silnego Lecha, Śląska, Lechii, Legii to nasza Wisełka wyżej Omonii nie podskoczy. Nie sądzisz, że stać ją na więcej? |
Cytat:
Mnie też się podobał doping Pyr ale Nasz na pewno będzie lepszy! :D |
Szkoda się silić na te pytania retoryczne, ten Pan i tak już się chyba na forum nie pojawi...
|
kurde świetny ten Juninho w tym zespole Chazaru(czy jakos tak) :)
ze stylu gry przypominał Hleba z meczu z Polska kilka lat temu...niby mu się nie chciało ale naszych robił niemiłosiernie...to samo ten Juninho dziś.... a tak w ogóle to dobrze że Lech przeszedł :) |
Gratulacje dla Lecha....przeciwnik trudniejszy niz Nasz.
PS: Czy tylko ja uwazam ze komentator meczu Leszka byl cholernie dobry :) ? |
http://sport.onet.pl/0,1248712,1799068,wiadomosc.html
jeśli Lech i Legia przejdą tych rywali to już są w fazie grupowej czy jeszcze nie?? bo się pogubiłem... |
Cytat:
kreseq no rzeczywiście komentator fajnie to komentował moze był kibicem Lecha:> |
Cytat:
a co do lecha, to naprawde dobrze grali, pokazali dyscypline, robili dobry presing zaraz przy polowie boiska, nie dopuszczali,jak nasi,rywala do strzalow z krotkiego dystansu. dobra obrona,druzyna naprawde dobrze sie rozwija.szybkie skrzydla.szybkie bezposrednie podania.tego czego nam wlasnie brakuje! trzeba powiedziec ze gra lecha fascynowala. |
A rywal Lecha też cię fascynował? Prawdziwym sprawdzianem dla jednych jak i drugich będzie mecz w 2.rundzie el.PUEFA, gdzie już nie mają ogórków i przejść łatwo nie będzie. Jak tam się pokażą z dobrej strony to będzie można mówić o Lechu, który idzie na majstra...
|
Dzisiaj obejrzałem z przyjemnością te dwa spotkania polskich drużyn. Dwa tygodnie temu miałem (chyba nie tylko ja) poważne obawy ,żeby to wszystko nie skończyło się "jak zawsze" ale dzisiaj pozytywnie pod wieloma względami piłkarze polskich drużyn mnie zaskoczyli. Zarówno Legia jak i Lech , uwzględniając fazę rozgrywek jak i poziom rywala zrobili swoje i to cieszy. Podobał mi się doping kibiców Lecha i atmosfera jaką stworzyli. Nawiązując do tej polemiki wcześniejszej o zaangażowaniu emocjonalnym w kibicowanie polskim drużynom i uosabiania tego z patriotyzmem. Myślę,że wszyscy pozostaniemy w tym obszarze kibicami swoich drużyn ale czy musimy od razu źle życzyć rywalowi z którym potykamy się na codzień w lidze. Polski patriota powinien szanować to co polskie więc jakby na to nie patrzeć polskie drużyny w pucharach międzynarodowych pod to w jakimś stopniu podpadają (no dobra wyłączając z tego wszystkiego Cracovię). Myślę ,że możemy czynić sobie różne wstręty i dopiekać ale gdziś w tym wszystkim nie powinniśmy też tracić zdrowego rozsądku. Trzymam kciuki za pozytywne losowanie dla nas , Lecha i Legii jutro. Nadchodzące mecze na pewno zwerfikują ile rzeczywiście jest wart Lech i Legia.
|
brawo Lech, brawo Legia - punkty do rankingu poleciały.
Legia się troche pomęczyła, ale z tym całym Gomelem, to aż grzech nie wygrać. Lech tak jak się spodziewałem, spokojnie, pewnie wygrał, prezentując przy okazji przyzwoity styl i potwierdzając, że w lidze będzie gróźny. komentator z meczu Leszka dobry, nareszcie ktoś nowy w TVP, bo Tomasz "nie chcę mi się komentować" Jasina to koniec świata. kibice Lecha całkiem fajnie, ale w Telewizji Polskiej chyba głośniej mają trybuny ustawione niż na C+, także 6 sierpnia pewnie nie będzie słychać komentatora. ;) jutro losowanie, łatwych przeciwników już nie ma i o awans dalej będzie ciężko. |
Będzie zabawnie, jak Legia znowu na Austrię trafi...
|
Cytat:
|
Coś mi się wydaje, że decydująca jest III runda PUEFA. Tam trafiają przecież zespoły, które odpadły w III, decydującej fazie eliminacji LM. Dopiero po przejściu III rundy jest faza grupowa.
No a Legia i Lech już w II rundzie zagrają z bardzo mocnymi zespołami. Rozsądek podpowiada, że sobie nie poradzą. Tak naprawdę w miarę przyzwoicie z polskich zespołów spisał się tylko Lech Poznań, ale miał nominalnie najsłabszego rywala. Niemniej zrobili co do nich należało. Dwa zwycięstwa. To, że Legia przeszła Białorusinów jest miłą niespodzianką. Ale trzeba pamiętać o wzmocnieniach (L) - wydali na transfery z 2 mln €. 5 lat temu taki dwumecz był formalnością, pytaniem była tylko ilość strzelonych bramek. Dziś jest to sukces - to świadczy o tym, że polska piłka klubowa się cofa. |
flamengista -- z tym rywalem Lecha sie nie zgodze, to nei byly typowe ogorki. Lech pokazal kawalek na prawde dobrej pilki, grali strasznie duzo po ziemi i gra kombinacyjna. Po statystykach widac, ze calkowicie zdominowali Azerow.
Legia odrotnie, zagrala mega nudnie, ale ze przeciwnik byl niesamowicie slaby to go przeszli. To nie prawda, ze kilka lat temu gladko bysmy Bialorusinow odprawili, zawsze nam sie z nimi ciezko gralo, ale Gomel to wyjatkowe ogory i z nimi przegrac sie chyba nie dalo. Jak na to patrzylem to az mnie skrecalo... Tak wiec wbrew pozorom szanse Lecha na awans do Q3 oceniam dosc wysoko, nie kieruje sie jakas tam nienawiscia klubowa, a poprostu oceniam po tym co widzialem. Tak jak wspomnialem przeciwnik nie byl moze silny, ale slaby tez nie, a Lech byl od nich wyyraznie lepszy. Legie natomiast ciezko oceniac, ale na razie nie pokazali nic, po czym mozna by sadzic, ze przejda Q2. |
Ja proponuje wstrzymać się jeszcze z tymi szansami rywali do losowania. Jedni albo drudzy trafią na Niemców i skończy się tak samo brutalnie, jak przed rokiem albo dwoma.
|
Zarówno Lech jak i Legia niech zaidą jak najdalej-każdy punkt w rankingu jest na wage złota
Obie drużyny zaliczyła wczoraj udane wystepy co w przypadku Legii nie było takie oczywiste......... Mam nadzieje że i my się spręzymy na rewanż z Beitarem i nie odpadniemy |
Cytat:
|
Ten Khazar momentami gral calkiem milo dla oka ,szybka techniczna pilka,jak wyrownali to myslalem ze Lex moze byc w opalach :) Ten Juninho mial tez naprawde zaj*bista technike
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl