![]() |
Część znajomych, których bym namówił na ten mecz, jedzie na cały weekend na mecz reprezentacji z irlandią.
|
Sprzedaż wszystkich pamiątek, biletów etc. przez neta jest do 9 października do 23:59 ?
|
Jako nowe upominki dodano:
-wystapienie w meczu na 5 minut [dla kolejnych osob] w obu zespolach w obu polowkach - koszulki z rozgrzewki paru graczy [ chodzi o te koszulki https://pbs.twimg.com/media/CPwjUM_WIAEDvgc.jpg ] - żółta i czerwona kartka z meczu - przypinka okolicznosciowa -rola gniazdowego [6 osob, kazdy po 16 minut ] -asysta spikera - koszulki gwiazd i paru pilkarzy z meczu |
Cytat:
|
Ja z Wrocławia przyjeżdżam z synem, no i młody chociaż jest kibicem Śląska zażyczył sobie koszulkę "treningową" Guerriera to i dostanie. Sobota, mecz w środku dnia, dawne gwiazdy Wisły Kraków, tylko okazja do zrobienia sobie fajnej wycieczki do Krakowa. Każdemu polecam!!!!
|
Nie możesz być na meczu? nie ma problemu. I tak możesz wesprzeć Wisłę (tylko przelewajcie więcej niż marne 5 zł, nie róbcie wstydu)
http://oi59.tinypic.com/9a8tv6.jpg https://www.fans4club.com/project-nasza-historia |
Byłem w kasach po bilety, 3 okienka otwarte i cały czas się ludzie kręcą tak, że cały czas przy każdym okienku ktoś jest. Także machina ruszy pewnie od poniedziałku pełną parą, gdyż nasza mentalność uwielbia wszystko odkładać na ostatnią chwilę. Sam bym tak wcześnie nie kupował tylko pewnie czekał do końca przyszłego tygodnia ale wyjeżdżam i dziś był ostatnim dniem kiedy mogłem je nabyć, także sądzę bez paniki :)
A tak apropo, wiadomo kto będzie sędzią? :) |
Jeszcze tylko 11 kubków z 200 szt. pozostało do kupienia. Ktoś tutaj jeszcze przed ich wrzuceniem do akcji delikatnie mówiąc próbował deprecjonować tę formę nagrody, a jednak z ich sprzedaży (jeśli zejdą wszystkie) będzie co najmniej 5800 zł. I w moim odczuciu takich właśnie drobiazgów brakuje. Nie wiem dlaczego jeszcze do tej pory nie wrzucono np. kalendarza na 2016 r. ze zdjęciami z topowych i historycznych momentów BG?
|
Nie wiadomo jeszcze, ale coś mi mówi, że to będzie tomek Musiał :)
|
Cytat:
|
Cytat:
I piszę to z wielką przykrością. |
Dokładnie kalendarz byłby ekstra. Nawet jak termin realizacji byłby w okresie świąt ;)
|
Cytat:
|
Cytat:
Oczywiście że stoi :) Zobaczysz już w piątek :) |
To jest kpina ,że tak mało osób się zaangażowało..
|
Dodano nową nagrodę. Pomeczowe przyjęcie w strefie VIP.
|
Ciekaw jestem, czy klub planuje obniżkę cen np 3 dni przed meczem koszulek, rękawic bramkarskich czy innych pojedyńczych nagród które się nie sprzedały.
|
Mam nadzieję że nie planuje ...
Podobnie jak kiedyś obniżka cen karnetów jak 80% ludzi je kupiło po wyższej cenie. |
Pamiętacie ten mecz?
https://www.youtube.com/watch?v=PuaG36mHbKw Coś pięknego. Jak teraz oglądam te migawki, to czuję jakbym miał te 15 lat mniej (akurat miałem w tym dniu urodziny) i... ta atmosfera, której nic nie zapowiadało. Na trybunach jedynie 6 tys. Kibiców Wisełki, którzy po 1:4 w Saragossie liczyli jeszcze na cud (a pewnie większość jedynie na honorowe pożegnanie się z pucharami). Przed meczem UW rozdało bodaj 200 pięknych Wiślackich flag. Słoneczna rozleniwiająca pogoda i samobój Baszcza (chyba jako jedyny Wiślak może mówić o prześladującym Go pechu w tym meczu - samobój i niestrzelony karny) nie zachęcały do zdzierania gardła, a jednak... w drugiej odsłonie meczu bramka Iheanacho tchnęła życie nie tylko w drużynę, ale także w trybuny. Nie pamiętam lepszego dopingu przy takiej frekwencji. Dopingowali nawet starzy i stali bywalcy tzw. loży szyderców. Apogeum nastąpiło po bramce Kazia Moskala na 3:1, jak powiedział śp. Andrzej Szeląg "zaczęły odżywać nadzieje" i... tylko ten czas tak szybko zapierdalał. Wreszcie rzut wolny dla Wisełki. Dośrodkowanie Kosy dwukrotnie obita poprzeczka (Nitka coś Ty kurde zrobił?) i... JEEEEST!!! Franek "angielką" wciepał wreszcie piłkę do siatki! Horror w dogrywce, nerwy w rzutach karnych i... WISŁA JEST PIERWSZYM POLSKIM KLUBEM KTÓRY WYELIMINOWAŁ KLUB HISZPAŃSKI Z PUCHARÓW!!! I to w okresie bezsprzecznej dominacji tych klubów (a wkrótce i reprezentacji) w europejskiej piłce. Po meczu euforia i śpiewy w autobusach i na osiedlach daleko od stadionu "Nawet słynna Barcelona Naszej Wisły nie pokona!". Piękny prezent dostałem od Ciebie WISEŁKO! A zazdrości kumpli, którzy akurat odpuścili sobie ten mecz, bo "..." nigdy nie zapomnę:>. Wisła to moja Historia! |
Cytat:
Oczywiście nawet jeśli planują taką akcję, to o niej nie powiedzą. |
Cywka to niech sie nie osmiesza tylko wykupi swoją koszulke.... ;)
|
A ja bym proponował, aby osoby które wiedzą że nie dadzą rady być na meczu, a chcą jakoś wesprzeć akcje, kupowały szaliki dla podopiecznych z domów dziecka. Zostało ich prawie połowa i byłby wstyd jakby tylko co druga osoba dostała szalik.
|
Cytat:
Tez bylem na tym meczu! Wisla -Saragossa! Coz to byl za mecz:) Pamiatam ze przed meczem kumple z klasy smiali sie ze..po co jedziesz ,nie ma sensu A W Piatek ,(mecz byl w czwartek) bylem najdumniejszą osobą w Szkole eh pamietam jak jak Spiker przedstawil Glowackiego..jako..najmlodszego zawodnika WIsly :) mega wspomienia --------------- P.S Jesli juz uzbiera sie CEL 1,to keidy rusza CEL 2? |
Cytat:
|
Przeskok z 373 000 na ponad 400 000 bład czy poszły jakies konkretne propozycje ;)
|
Doszło 3 mecenasów, Galeco, Dasta Invest, i KiM group Kuczak.
Stąd zapewne korekta w kwocie :-) Wasza firma też może dołączyć do tego grona, na dole strony "zaproponuj współpracę". |
Proponuję aby każdy podzwonił po znajomych, okazuje się, że nadal nie każdy wie o tej akcji.
Szczególnie wśród kibiców trochę starszych. Faktycznie pojawiły się firmy-mecenasi i skoczyło trochę kwotowo, ale prócz tego szału nie ma. |
^^ fajnie jakby SKWK coś o tym w końcu napisało.
|
Cytat:
|
Cytat:
http://skwk.pl/skwk/5-wazne-skwk/660...j-gwiazdy.html http://skwk.pl/skwk/2-wydarzenia/660...ny-gwiazd.html http://skwk.pl/skwk/2-wydarzenia/659...-w-kasach.html http://skwk.pl/skwk/2-wydarzenia/659...-historia.html licząc jedynie na stronie SKWK, a nie wspominając o szajsbooku gdzie informacje są zamieszczane kilka razy dziennie. Cóż z tego skoro, jak widać niektóre osoby niczym pewien literacki bohater "nie czytaty/nie pisaty". |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Chyba ironizował ;-) A jeżeli nie to od dzisiaj blisko 100.000 polubień profilu SKWK na fejsbuku możemy uznać za "nikt nie czyta" ;-)
Strony internetowe już dawno przeszły na fejsbuk. Tam po prostu znajdziesz dużo więcej niż na portalu, poza "sztywnymi" newsami. No i trafia się do zdecydowanie większej ilości osób (bo na stronę SKWK wejdą ci co mają wejść), a fejsbuk trafia do każdej osoby z każdego zakątka na ziemi przez co ma lepszą siłę przebicia i przekłada się to na większe zainteresowanie danymi akcjami. http://oi59.tinypic.com/r2jpzp.jpg |
Wiem, że nikt nie czyta, ale nie ma innej możliwości wysłuchania kilku słów od Kuby Błaszczykowskiego jak poprzez wejście na fejsbuk:
https://www.facebook.com/video.php?v=10153799635566282 |
Są duże bilbordy na mieście. Przydałaby się jeszcze jakaś reklama w Internecie
|
Cytat:
Kuba wracaj do domu!!! Czekamy. |
Tylko dzis do 12 można zakupić pakiet zezwalający na grę w meczu.
|
Są w ogóle na mieście jakieś plakaty?Specjalnie starałem się zwracać uwagę alei ciężko znaleźć..
|
Są bilboardy. Sam widziałem wczoraj jeden za Matecznym.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl