Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków to nasza historia (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9518)

swiety37 02.10.2015 07:43

Część znajomych, których bym namówił na ten mecz, jedzie na cały weekend na mecz reprezentacji z irlandią.

Krav 02.10.2015 08:20

Sprzedaż wszystkich pamiątek, biletów etc. przez neta jest do 9 października do 23:59 ?

jonaf 02.10.2015 09:10

Jako nowe upominki dodano:

-wystapienie w meczu na 5 minut [dla kolejnych osob] w obu zespolach w obu polowkach
- koszulki z rozgrzewki paru graczy [ chodzi o te koszulki https://pbs.twimg.com/media/CPwjUM_WIAEDvgc.jpg ]
- żółta i czerwona kartka z meczu
- przypinka okolicznosciowa
-rola gniazdowego [6 osob, kazdy po 16 minut ]
-asysta spikera
- koszulki gwiazd i paru pilkarzy z meczu

fialo 02.10.2015 09:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez swiety37 (Post 1415896)
Część znajomych, których bym namówił na ten mecz, jedzie na cały weekend na mecz reprezentacji z irlandią.

No to niech kupią bilety chociaż, 15 zł tak dużo ?

funkykoval 02.10.2015 09:55

Ja z Wrocławia przyjeżdżam z synem, no i młody chociaż jest kibicem Śląska zażyczył sobie koszulkę "treningową" Guerriera to i dostanie. Sobota, mecz w środku dnia, dawne gwiazdy Wisły Kraków, tylko okazja do zrobienia sobie fajnej wycieczki do Krakowa. Każdemu polecam!!!!

element 02.10.2015 10:00

Nie możesz być na meczu? nie ma problemu. I tak możesz wesprzeć Wisłę (tylko przelewajcie więcej niż marne 5 zł, nie róbcie wstydu)

http://oi59.tinypic.com/9a8tv6.jpg



https://www.fans4club.com/project-nasza-historia

Arkas 02.10.2015 13:05

Byłem w kasach po bilety, 3 okienka otwarte i cały czas się ludzie kręcą tak, że cały czas przy każdym okienku ktoś jest. Także machina ruszy pewnie od poniedziałku pełną parą, gdyż nasza mentalność uwielbia wszystko odkładać na ostatnią chwilę. Sam bym tak wcześnie nie kupował tylko pewnie czekał do końca przyszłego tygodnia ale wyjeżdżam i dziś był ostatnim dniem kiedy mogłem je nabyć, także sądzę bez paniki :)
A tak apropo, wiadomo kto będzie sędzią? :)

JEDREK76 02.10.2015 14:02

Jeszcze tylko 11 kubków z 200 szt. pozostało do kupienia. Ktoś tutaj jeszcze przed ich wrzuceniem do akcji delikatnie mówiąc próbował deprecjonować tę formę nagrody, a jednak z ich sprzedaży (jeśli zejdą wszystkie) będzie co najmniej 5800 zł. I w moim odczuciu takich właśnie drobiazgów brakuje. Nie wiem dlaczego jeszcze do tej pory nie wrzucono np. kalendarza na 2016 r. ze zdjęciami z topowych i historycznych momentów BG?

rafalek 02.10.2015 14:03

Nie wiadomo jeszcze, ale coś mi mówi, że to będzie tomek Musiał :)

jonaf 02.10.2015 17:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JEDREK76 (Post 1415930)
Jeszcze tylko 11 kubków z 200 szt. pozostało do kupienia. Ktoś tutaj jeszcze przed ich wrzuceniem do akcji delikatnie mówiąc próbował deprecjonować tę formę nagrody, a jednak z ich sprzedaży (jeśli zejdą wszystkie) będzie co najmniej 5800 zł. I w moim odczuciu takich właśnie drobiazgów brakuje. Nie wiem dlaczego jeszcze do tej pory nie wrzucono np. kalendarza na 2016 r. ze zdjęciami z topowych i historycznych momentów BG?

o to to. na ścianie w pracy by wisiał :)

Fiti 02.10.2015 17:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gooro33 (Post 1415880)
Pieprzycie.... spokojnie uzbieramy +24tys zaklad o dobra flaszke

Pół litra dobrej wódki że bedzie mniej niż 20 000. Stoi ?

I piszę to z wielką przykrością.

WISŁAZWE 02.10.2015 17:24

Dokładnie kalendarz byłby ekstra. Nawet jak termin realizacji byłby w okresie świąt ;)

Dariook 02.10.2015 18:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1415940)
Dokładnie kalendarz byłby ekstra. Nawet jak termin realizacji byłby w okresie świąt ;)

A nuż znalazł na nowy rok.

gooro33 02.10.2015 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fiti (Post 1415939)
Pół litra dobrej wódki że bedzie mniej niż 20 000. Stoi ?

I piszę to z wielką przykrością.

Poniżej/powyżej 20.000 sprzedanych biletów?
Oczywiście że stoi :)
Zobaczysz już w piątek :)

TonyWiślak 02.10.2015 18:50

To jest kpina ,że tak mało osób się zaangażowało..

mari339 02.10.2015 19:00

Dodano nową nagrodę. Pomeczowe przyjęcie w strefie VIP.

Karherop 02.10.2015 19:13

Ciekaw jestem, czy klub planuje obniżkę cen np 3 dni przed meczem koszulek, rękawic bramkarskich czy innych pojedyńczych nagród które się nie sprzedały.

Kocur 02.10.2015 19:45

Mam nadzieję że nie planuje ...

Podobnie jak kiedyś obniżka cen karnetów jak 80% ludzi je kupiło po wyższej cenie.

JEDREK76 02.10.2015 19:54

Pamiętacie ten mecz?

https://www.youtube.com/watch?v=PuaG36mHbKw

Coś pięknego. Jak teraz oglądam te migawki, to czuję jakbym miał te 15 lat mniej (akurat miałem w tym dniu urodziny) i... ta atmosfera, której nic nie zapowiadało. Na trybunach jedynie 6 tys. Kibiców Wisełki, którzy po 1:4 w Saragossie liczyli jeszcze na cud (a pewnie większość jedynie na honorowe pożegnanie się z pucharami). Przed meczem UW rozdało bodaj 200 pięknych Wiślackich flag. Słoneczna rozleniwiająca pogoda i samobój Baszcza (chyba jako jedyny Wiślak może mówić o prześladującym Go pechu w tym meczu - samobój i niestrzelony karny) nie zachęcały do zdzierania gardła, a jednak... w drugiej odsłonie meczu bramka Iheanacho tchnęła życie nie tylko w drużynę, ale także w trybuny. Nie pamiętam lepszego dopingu przy takiej frekwencji. Dopingowali nawet starzy i stali bywalcy tzw. loży szyderców. Apogeum nastąpiło po bramce Kazia Moskala na 3:1, jak powiedział śp. Andrzej Szeląg "zaczęły odżywać nadzieje" i... tylko ten czas tak szybko zapierdalał. Wreszcie rzut wolny dla Wisełki. Dośrodkowanie Kosy dwukrotnie obita poprzeczka (Nitka coś Ty kurde zrobił?) i... JEEEEST!!! Franek "angielką" wciepał wreszcie piłkę do siatki! Horror w dogrywce, nerwy w rzutach karnych i... WISŁA JEST PIERWSZYM POLSKIM KLUBEM KTÓRY WYELIMINOWAŁ KLUB HISZPAŃSKI Z PUCHARÓW!!! I to w okresie bezsprzecznej dominacji tych klubów (a wkrótce i reprezentacji) w europejskiej piłce.
Po meczu euforia i śpiewy w autobusach i na osiedlach daleko od stadionu "Nawet słynna Barcelona Naszej Wisły nie pokona!".
Piękny prezent dostałem od Ciebie WISEŁKO!
A zazdrości kumpli, którzy akurat odpuścili sobie ten mecz, bo "..." nigdy nie zapomnę:>.
Wisła to moja Historia!

Karherop 02.10.2015 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1415955)
Mam nadzieję że nie planuje ...

Podobnie jak kiedyś obniżka cen karnetów jak 80% ludzi je kupiło po wyższej cenie.

nie chodzi mi o nagrody które częściowo się już sprzedały, ale takie jak koszulka Cywki czy opaska kapitańska które mogą w ogóle nie znaleźć nabywców po aktualnej cenie.

Oczywiście nawet jeśli planują taką akcję, to o niej nie powiedzą.

wiertar 02.10.2015 20:01

Cywka to niech sie nie osmiesza tylko wykupi swoją koszulke.... ;)

Amptiq 02.10.2015 21:54

A ja bym proponował, aby osoby które wiedzą że nie dadzą rady być na meczu, a chcą jakoś wesprzeć akcje, kupowały szaliki dla podopiecznych z domów dziecka. Zostało ich prawie połowa i byłby wstyd jakby tylko co druga osoba dostała szalik.

Wojtas 02.10.2015 23:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JEDREK76 (Post 1415957)
Pamiętacie ten mecz?

https://www.youtube.com/watch?v=PuaG36mHbKw

Coś pięknego. Jak teraz oglądam te migawki, to czuję jakbym miał te 15 lat mniej (akurat miałem w tym dniu urodziny) i... ta atmosfera, której nic nie zapowiadało. Na trybunach jedynie 6 tys. Kibiców Wisełki, którzy po 1:4 w Saragossie liczyli jeszcze na cud (a pewnie większość jedynie na honorowe pożegnanie się z pucharami). Przed meczem UW rozdało bodaj 200 pięknych Wiślackich flag. Słoneczna rozleniwiająca pogoda i samobój Baszcza (chyba jako jedyny Wiślak może mówić o prześladującym Go pechu w tym meczu - samobój i niestrzelony karny) nie zachęcały do zdzierania gardła, a jednak... w drugiej odsłonie meczu bramka Iheanacho tchnęła życie nie tylko w drużynę, ale także w trybuny. Nie pamiętam lepszego dopingu przy takiej frekwencji. Dopingowali nawet starzy i stali bywalcy tzw. loży szyderców. Apogeum nastąpiło po bramce Kazia Moskala na 3:1, jak powiedział śp. Andrzej Szeląg "zaczęły odżywać nadzieje" i... tylko ten czas tak szybko zapierdalał. Wreszcie rzut wolny dla Wisełki. Dośrodkowanie Kosy dwukrotnie obita poprzeczka (Nitka coś Ty kurde zrobił?) i... JEEEEST!!! Franek "angielką" wciepał wreszcie piłkę do siatki! Horror w dogrywce, nerwy w rzutach karnych i... WISŁA JEST PIERWSZYM POLSKIM KLUBEM KTÓRY WYELIMINOWAŁ KLUB HISZPAŃSKI Z PUCHARÓW!!! I to w okresie bezsprzecznej dominacji tych klubów (a wkrótce i reprezentacji) w europejskiej piłce.
Po meczu euforia i śpiewy w autobusach i na osiedlach daleko od stadionu "Nawet słynna Barcelona Naszej Wisły nie pokona!".
Piękny prezent dostałem od Ciebie WISEŁKO!
A zazdrości kumpli, którzy akurat odpuścili sobie ten mecz, bo "..." nigdy nie zapomnę:>.
Wisła to moja Historia!



Tez bylem na tym meczu!

Wisla -Saragossa! Coz to byl za mecz:)

Pamiatam ze przed meczem kumple z klasy smiali sie ze..po co jedziesz ,nie ma sensu

A W Piatek ,(mecz byl w czwartek) bylem najdumniejszą osobą w Szkole

eh pamietam jak jak Spiker przedstawil Glowackiego..jako..najmlodszego zawodnika WIsly :)

mega wspomienia
---------------
P.S Jesli juz uzbiera sie CEL 1,to keidy rusza CEL 2?

jonaf 03.10.2015 07:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1415977)
---------------
P.S Jesli juz uzbiera sie CEL 1,to keidy rusza CEL 2?

od razu, akcja jest w ciągłości az do samego końca. nie ma żadnej przerwy etc.

MatiRbk 03.10.2015 10:16

Przeskok z 373 000 na ponad 400 000 bład czy poszły jakies konkretne propozycje ;)

element 03.10.2015 10:21

Doszło 3 mecenasów, Galeco, Dasta Invest, i KiM group Kuczak.

Stąd zapewne korekta w kwocie :-)


Wasza firma też może dołączyć do tego grona, na dole strony "zaproponuj współpracę".

danpe_ 03.10.2015 17:44

Proponuję aby każdy podzwonił po znajomych, okazuje się, że nadal nie każdy wie o tej akcji.
Szczególnie wśród kibiców trochę starszych.
Faktycznie pojawiły się firmy-mecenasi i skoczyło trochę kwotowo, ale prócz tego szału nie ma.

Viper 03.10.2015 18:29

^^ fajnie jakby SKWK coś o tym w końcu napisało.

Fiti 03.10.2015 18:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gooro33 (Post 1415945)
Poniżej/powyżej 20.000 sprzedanych biletów?
Oczywiście że stoi :)
Zobaczysz już w piątek :)

W takim razie stoi, i mam szczerą nadzieję że w niedzielę po meczu będę musiał wręczyć ci flaszeczkę.

JEDREK76 03.10.2015 18:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Viper (Post 1416017)
^^ fajnie jakby SKWK coś o tym w końcu napisało.

Proszę bardzo tylko w ostatnim tygodniu co najmniej cztery razy

http://skwk.pl/skwk/5-wazne-skwk/660...j-gwiazdy.html

http://skwk.pl/skwk/2-wydarzenia/660...ny-gwiazd.html

http://skwk.pl/skwk/2-wydarzenia/659...-w-kasach.html

http://skwk.pl/skwk/2-wydarzenia/659...-historia.html

licząc jedynie na stronie SKWK, a nie wspominając o szajsbooku gdzie informacje są zamieszczane kilka razy dziennie. Cóż z tego skoro, jak widać niektóre osoby niczym pewien literacki bohater "nie czytaty/nie pisaty".

regan 03.10.2015 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JEDREK76 (Post 1416019)
Proszę bardzo tylko w ostatnim tygodniu co najmniej cztery razy

http://skwk.pl/skwk/5-wazne-skwk/660...j-gwiazdy.html

http://skwk.pl/skwk/2-wydarzenia/660...ny-gwiazd.html

http://skwk.pl/skwk/2-wydarzenia/659...-w-kasach.html

http://skwk.pl/skwk/2-wydarzenia/659...-historia.html

licząc jedynie na stronie SKWK, a nie wspominając o szajsbooku gdzie informacje są zamieszczane kilka razy dziennie. Cóż z tego skoro, jak widać niektóre osoby niczym pewien literacki bohater "nie czytaty/nie pisaty".

Tylko na szajsbuku nikt tego nie czyta, nie wiem czy doszliście już do tego? ;)

JEDREK76 03.10.2015 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1416020)
Tylko na szajsbuku nikt tego nie czyta, nie wiem czy doszliście już do tego? ;)

A doszedłeś do tego, że linki które zamieściłem kierują akurat na stronę SKWK, a nie na szajsbooka?;)

jonaf 04.10.2015 10:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1416020)
Tylko na szajsbuku nikt tego nie czyta, nie wiem czy doszliście już do tego? ;)

dlaczego tak twierdzisz? bo TY nie czytasz/nie uzywasz fejsbooka? daruj sobie i idź siać ferment gdzie indziej

element 04.10.2015 13:24

Chyba ironizował ;-) A jeżeli nie to od dzisiaj blisko 100.000 polubień profilu SKWK na fejsbuku możemy uznać za "nikt nie czyta" ;-)
Strony internetowe już dawno przeszły na fejsbuk. Tam po prostu znajdziesz dużo więcej niż na portalu, poza "sztywnymi" newsami. No i trafia się do zdecydowanie większej ilości osób (bo na stronę SKWK wejdą ci co mają wejść), a fejsbuk trafia do każdej osoby z każdego zakątka na ziemi przez co ma lepszą siłę przebicia i przekłada się to na większe zainteresowanie danymi akcjami.

http://oi59.tinypic.com/r2jpzp.jpg

element 04.10.2015 18:42

Wiem, że nikt nie czyta, ale nie ma innej możliwości wysłuchania kilku słów od Kuby Błaszczykowskiego jak poprzez wejście na fejsbuk:
https://www.facebook.com/video.php?v=10153799635566282

KOMINEK 04.10.2015 19:45

Są duże bilbordy na mieście. Przydałaby się jeszcze jakaś reklama w Internecie

coni 05.10.2015 07:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 1416201)
Wiem, że nikt nie czyta, ale nie ma innej możliwości wysłuchania kilku słów od Kuby Błaszczykowskiego jak poprzez wejście na fejsbuk:
https://www.facebook.com/video.php?v=10153799635566282


Kuba wracaj do domu!!! Czekamy.

fialo 05.10.2015 08:22

Tylko dzis do 12 można zakupić pakiet zezwalający na grę w meczu.

Babba 05.10.2015 15:00

Są w ogóle na mieście jakieś plakaty?Specjalnie starałem się zwracać uwagę alei ciężko znaleźć..

Sardyn 05.10.2015 15:12

Są bilboardy. Sam widziałem wczoraj jeden za Matecznym.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl