![]() |
http://galeria.wislakrakow.com/20111106/tb/36.JPG
Fajne zdjęcie. Widać kto wkłada serducho w grę w barwach Wisły, a komu jest to obojętne. |
http://tsw.com.pl/upload/images/maas...lham(duze).jpg
To o proteście kibiców i braku dopingu to też prawda? |
Cytat:
|
Dajcie spokój z tymi fotkami Jaliensa, akurat jego pozycja za dużo biegania nie wymaga.
|
Wytrzeźwiałem już po wczorajszym więc napisze coś od siebie po tej kompromitacji piłkarzy bo muszę się wygadać :)
Po pierwsze to kara finansowa dla grajków, bez tego nie może się obyć. Jak nie wkładają serce w grę to chociaż niech po portfelach dostaną. Po drugie nasza gra(tfu sory kopanina), gramy jak dzieci we mgle bez schematu bez pomysłu(chyba że długa piłka w pole karne to pomysł). W obronie tracimy znowu po rzucie wolnym bramke. Ja tego do 'panny lekkich obyczajów' nędzy nie rozumiem. Cały ten sezon są praktycznie Ci sami obrońcy i nadal nic? Co do poszczególnych zawodników to rozwalił mnie na łopatki Jirsak. Wchodzi z ławki po rozgrzewce bierze się za wykonanie rzutu rożnego(Jirsak potocznie jest uważany za tego który robi to dobrze) i co? Oczywiście piłka spartolona. Za taką kasę co oni dostają to gdybym ja ją dostawał to po obudzeniu ze snu w nocy dorzucił bym dobrą piłke w max odległości docelowej0,5m. Po drugie jest juz 80 min to zamiast zapierda**c cala naprzod wszyscy sprint to my sobie powoli przesuwamy pilke od jednego to drugiego na skrzydło i wrzutka i strata. Co jest kur*a? Po co wrzucać jeżeli naszych w polu karnym jest 3 a parchów 6? Co do winy trenera to ewidentnie nie zmobilizował grajków do meczu. Tu powinna być piana na mordzie, faule żółte kartki itp. Nie widać w tej drużynie chemii, nie stanowią jedności na boisku, zupełnie nie widać zrozumienia. Potrzebne są zmiany i chyba każdy to widzi. Za wczorajszy mecz można pochwalić za walkę Wilka, Jovanovica, Pareiko, Bitona, i Ilieva ( mimo iż jest już z nami jakiś czas, nadal nie ma siły na 90min ktoś za to kur*a powinien odpowiadać i chyba to jest trener) |
Cytat:
|
Akurat Jaliens we wczorajszym meczu zagrał poprawnie .Niczego nie zawalił a w kilku razy agresywnie interweniował , nie bał się starć fizycznych .Jaliens to bardzo słaby stoper i powinien co najwyżej siedzieć na ławce ale już nudne stało się atakowanie Kew niezależnie czy zagrał źle czy dobrze, widać taka moda teraz .Chłop jest wątły , wolny i ma problemy z ustawianiem się i pytanie czy to wynika z jego niechlujstwa czy po prostu najzwyczajniej w świecie już nie daje rady . Miejcie pretensje do osób które go sprowadziły i niestety ale do Maaskanta który go wystawia w pierwszej 11.Ohydne już się robi to najeżdżanie na Kew bo chłop pewnie robi co może ale już najzwyczajniej w świecie jego czas minął a przecież nie powie trenerowi żeby go nie wystawiał w pierwszym składzie .To powinien wiedzieć trener .
|
Jak można ocenić pozytywnie zawodnika który ma 3 sytuacje POPRAWNE a 15 makabrycznych? Ale jemu jak i kilku innym naszym grajkom nawet walczyć sie nie chce,to jest właśnie sedno sprawy.
|
Jak to wasz pocieszy Młoda Wisła wygrała derby 2-1 dwa gole czekaja
|
Cytat:
|
Młodzi moze sa nisko w tabeli, moze przegrywaja mecz za meczem ale wiedza co to sa derby i je po prostu wygrali.
|
Musimy pokazać charakter .Nasi wrogowie tylko czekają na to abyśmy się pokłócili podzielili i przestali chodzić na mecze.pokażmy im naszą ŚIŁĘ. A piłkarzom podziękujemy po swojemu .
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl