Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [13 kolejka] Cracovia Kraków - Wisła Kraków 6 Listopad, niedziela 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8380)

śledziu 07.11.2011 14:18

http://galeria.wislakrakow.com/20111106/tb/36.JPG
Fajne zdjęcie. Widać kto wkłada serducho w grę w barwach Wisły, a komu jest to obojętne.

Ajax 07.11.2011 14:20

http://tsw.com.pl/upload/images/maas...lham(duze).jpg

To o proteście kibiców i braku dopingu to też prawda?

funkykoval 07.11.2011 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1187993)
Wczoraj zabrakło jedynie skuteczności i wyniku, a nie charakteru. Sytuacji i dobrych akcji było więcej niż w dwóch poprzednich meczach z Pasami, które były piłkarskimi syfami w naszym wykonaniu. Rozumiem, że wynik zaciera wrażenia, ale wczoraj w porównaniu do tego co mieliśmy ostatnio okazję obserwować, nasi zapierdalali na boisku.

Sorry to zapierdalanie w przypadku Kirma, Jaliensa czy Garguły to chyba nie do końca jest to o czym piszesz. Co do wrażeń - ja akurat się z Tobą zgadzam (wyjątek uczyniłem dla 3 powyżej), ale niestety wynik jest z pominięciem wrażeń.

JrQ- 07.11.2011 15:47

Dajcie spokój z tymi fotkami Jaliensa, akurat jego pozycja za dużo biegania nie wymaga.

Schabek 07.11.2011 15:49

Wytrzeźwiałem już po wczorajszym więc napisze coś od siebie po tej kompromitacji piłkarzy bo muszę się wygadać :)
Po pierwsze to kara finansowa dla grajków, bez tego nie może się obyć. Jak nie wkładają serce w grę to chociaż niech po portfelach dostaną. Po drugie nasza gra(tfu sory kopanina), gramy jak dzieci we mgle bez schematu bez pomysłu(chyba że długa piłka w pole karne to pomysł). W obronie tracimy znowu po rzucie wolnym bramke. Ja tego do 'panny lekkich obyczajów' nędzy nie rozumiem. Cały ten sezon są praktycznie Ci sami obrońcy i nadal nic? Co do poszczególnych zawodników to rozwalił mnie na łopatki Jirsak. Wchodzi z ławki po rozgrzewce bierze się za wykonanie rzutu rożnego(Jirsak potocznie jest uważany za tego który robi to dobrze) i co? Oczywiście piłka spartolona. Za taką kasę co oni dostają to gdybym ja ją dostawał to po obudzeniu ze snu w nocy dorzucił bym dobrą piłke w max odległości docelowej0,5m.
Po drugie jest juz 80 min to zamiast zapierda**c cala naprzod wszyscy sprint to my sobie powoli przesuwamy pilke od jednego to drugiego na skrzydło i wrzutka i strata. Co jest kur*a? Po co wrzucać jeżeli naszych w polu karnym jest 3 a parchów 6? Co do winy trenera to ewidentnie nie zmobilizował grajków do meczu. Tu powinna być piana na mordzie, faule żółte kartki itp. Nie widać w tej drużynie chemii, nie stanowią jedności na boisku, zupełnie nie widać zrozumienia. Potrzebne są zmiany i chyba każdy to widzi. Za wczorajszy mecz można pochwalić za walkę Wilka, Jovanovica, Pareiko, Bitona, i Ilieva ( mimo iż jest już z nami jakiś czas, nadal nie ma siły na 90min ktoś za to kur*a powinien odpowiadać i chyba to jest trener)

śledziu 07.11.2011 16:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1188091)
Dajcie spokój z tymi fotkami Jaliensa, akurat jego pozycja za dużo biegania nie wymaga.

Dlatego od pewnego czasu worek z bramkami straconymi się rozwiązał. Po co biegać skoro można patrzeć z boku na tracone gole. Masz racje, jego pozycja nie wymaga biegania. Wystarczy stać przez 90minut!

Ciastek1 07.11.2011 16:40

Akurat Jaliens we wczorajszym meczu zagrał poprawnie .Niczego nie zawalił a w kilku razy agresywnie interweniował , nie bał się starć fizycznych .Jaliens to bardzo słaby stoper i powinien co najwyżej siedzieć na ławce ale już nudne stało się atakowanie Kew niezależnie czy zagrał źle czy dobrze, widać taka moda teraz .Chłop jest wątły , wolny i ma problemy z ustawianiem się i pytanie czy to wynika z jego niechlujstwa czy po prostu najzwyczajniej w świecie już nie daje rady . Miejcie pretensje do osób które go sprowadziły i niestety ale do Maaskanta który go wystawia w pierwszej 11.Ohydne już się robi to najeżdżanie na Kew bo chłop pewnie robi co może ale już najzwyczajniej w świecie jego czas minął a przecież nie powie trenerowi żeby go nie wystawiał w pierwszym składzie .To powinien wiedzieć trener .

WiślakNH 07.11.2011 16:46

Jak można ocenić pozytywnie zawodnika który ma 3 sytuacje POPRAWNE a 15 makabrycznych? Ale jemu jak i kilku innym naszym grajkom nawet walczyć sie nie chce,to jest właśnie sedno sprawy.

pcpc 07.11.2011 17:32

Jak to wasz pocieszy Młoda Wisła wygrała derby 2-1 dwa gole czekaja

prisonka 07.11.2011 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pcpc (Post 1188135)
Jak to wasz pocieszy Młoda Wisła wygrała derby 2-1 dwa gole czekaja

Młodzi zagrali naprawdę ciekawy mecz. Jedyną ich wadą była dzisiaj nieskuteczność, bo było kilka pewniaków i mogło się skończyć dużo lepiej niż 2:1. No i Czekaj pewnie wykonał dwa karne, za co chwała mu dzisiaj. Dobrze, że chociaż Młoda Wisła pokazała Cracovii jak się gra.

mitmichael 07.11.2011 18:20

Młodzi moze sa nisko w tabeli, moze przegrywaja mecz za meczem ale wiedza co to sa derby i je po prostu wygrali.

artur1906 07.11.2011 21:27

Musimy pokazać charakter .Nasi wrogowie tylko czekają na to abyśmy się pokłócili podzielili i przestali chodzić na mecze.pokażmy im naszą ŚIŁĘ. A piłkarzom podziękujemy po swojemu .


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl