Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8096)

mr mojo 07.07.2011 15:42

Niech teraz przyzna sie ten uzytkownik który mowił że taki Plizga,młody reprezentant, jest napewno lepszy od dziadka Ilieva.

coni 07.07.2011 15:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczepek19 (Post 1122808)
jak myślicie jaka wartość Plizgi będzie po tym meczu ? :D obstawiam 4 mln € :D


Polski piłkarz to unikat na skale światową*. Ja mysle że przynajmniej 5 mln Euro.



* biegać sie nie chce , no boisku nie pomyśli. Mało jest podobnych typów w Europie.

blanco 07.07.2011 15:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1122826)
Plizga - ja mam nadzieje ze ktos go wysle na wakacje. To jest paralityk, atrapa zawodnika i gluchoniemy w jednym.
Prawie sie obsmarkalem teraz...

PS: Mam nadzieje ze ktos sie zlituje i wstawi na YT akcje tego asa w jednym filmiku. Stawiam ze bedzie to hit internetu. Ktos moglby to zrobic?

Podbijam , duże pole do popisu dla Westersyla :-D

WislaOnly 07.07.2011 15:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Teqcontroller (Post 1122828)

LEŻĘ!!!! :rotfl::rotfl::rotfl:

Acima 07.07.2011 15:43

A pomyśleć, że taki Plizga nie dogadał się z Zagłebiem Lubin, bo chciał zarabiać dużo więcej jak 50 tys. złotych miesięcznie...

iiYama 07.07.2011 15:43

Plizga więcej takich zmarnował jak ta w końcówce?

WiślakMyślenice 07.07.2011 15:43

ahahahahaha Grzyb....... xD

kriswisla 07.07.2011 15:45

No to kompromitacje Polskiego futbolu zaczela Jaga, a kto następny???Niech reszta naszych klubów patrzy na to ku przestrodze i ostrzezenie przed lekcewazeniem innych

Teqcontroller 07.07.2011 15:46

Wstyd i hańba , Plizga ty ku***e , nie mam słów.

MHaifa 07.07.2011 15:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislaOnly (Post 1122823)
Owszem, ale masz świadomość o kim mówimy? o Kazachstanie, nie Włoszech, Hiszpanii nawet Belgii, Serbii czy Cyprze, mówimy o Kazachstanie, gdzie mają J.E.D.E.N stadion, reszta to pola i łąki. Taki Plizga zarabia pewnie więcej niż połowa Irtyszu :D no co by nie pisać! To jest dramat!:/

Wiesz, mentalnosc ma duze znaczenie w pilce. Polakom sie nie chce a Kazachom tak, a ze Kazachowie juz jako tako sie nauczyli grac w pilke to na stojaco sie z nimi nie wygra. Trzeba chciec!

iiYama 07.07.2011 15:46

Nie rozumiem jak można kopnąć w rywala który stoi 5 metrów przedemną. Nad lub obok ciężko, ale w korpus...

Pliza przekot, tylko kogo on chciał wypuścić tą prostopadłą. Ci goście nie myślą poprostu.

Żal tylko pięciu fanatyków z Białego którzy za ogórami te tysiące kilometrów pokonywali. Chociaż może chłopaki podróż życia przeżyją.

WislaOnly 07.07.2011 15:46

a Burghard to przez cały mecz 1 (J.E.D.N.E.G.O!!!) dobrego dośrodkowania nie wykonał!!!!!! Ja proponuję zrobić to co JW w Polonii, masowo obcinać zarobki w ekstraklasie!!! :D

Eustachy 07.07.2011 15:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez snyrting (Post 1122825)
Plizga- miszcz, dwóch set nie trafił
Bartczak- strata przy 2-0 dla Kazachów.

Warto inwestować w reprezentantów Polski...

Dorzucilbym do tego jeszcze tego podworkowca Kupisza, ktory w calym meczu nie potrafi zrobic jednej udanej akcji. On zdaje sie tez byl/jest blisko reprezentacji.

PS.
Mnie odpadniecie Bialegostoku specjalnie nie martwi. Moja sympatia do nich skonczyla sie w momencie, gdy bez najmniejszego zazenowania zaczeli masowo zatrudniac skorumpowanych pilakrzykow.

kreseq 07.07.2011 15:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kriswisla (Post 1122838)
No to kompromitacje Polskiego futbolu zaczela Jaga, a kto następny???Niech reszta naszych klubów patrzy na to ku przestrodze i ostrzezenie przed lekcewazeniem innych

Mamy kilku paralitykow w skladzie ale sadze ze nawet gdyby im wydlubac jedno oko, przestrzelic kolano, wyslac na tydzien do klubu Kokosa, wlac litr gorzkiej zoladkowej i poskakac po zebrach to Plizgi nie przebija.

KoTu1906 07.07.2011 15:47

To są jakieś żarty.

WiślakMyślenice 07.07.2011 15:47

Wyjazdowicze z Jagi opuścili już stadion :D Nawet flagi nie wzięli...

Grodo 07.07.2011 15:48

Powinni dosteć po 400zł i do domu pociągiem osobowym 2 klasą !!!!!

River 07.07.2011 15:48

Plizga ....a, ej nie! On ma podpisany kontrakt z Irtyszem!

WislaOnly 07.07.2011 15:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MHaifa (Post 1122840)
Wiesz, mentalnosc ma duze znaczenie w pilce. Polakom sie nie chce a Kazachom tak, a ze Kazachowie juz jako tako sie nauczyli grac w pilke to na stojaco sie z nimi nie wygra. Trzeba chciec!

Dlatego cieszmy się, że w Wiśle nie ma wielu Polaków!!!:D Bolesne ale prawdziwe...

szczepek19 07.07.2011 15:48

Plizga no prze ch*j :D MVP Meczu :D

Grze Gie 07.07.2011 15:48

Za przeproszeniem ale Plizga ty ....ooooooooooooooooo!!!!!!!!!!

Kris54 07.07.2011 15:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Acima (Post 1122835)
A pomyśleć, że taki Plizga nie dogadał się z Zagłebiem Lubin, bo chciał zarabiać dużo więcej jak 50 tys. złotych miesięcznie...


Jak takie beztalencie może kosić więcej niż 5,6 tys. mesięcznie? Załosne...


No to mamy po meczu, spotkanie zakonczylo fanatastyczne zagranie Dawid ....ki do Frankowskiego, gratulacje!

rw88 07.07.2011 15:49

Plizga to jebana ciota. Tyle do powiedzenia po tym meczu.

Kociewiak 07.07.2011 15:49

Przynajmniej nie będą musieli już sparingów grać :)

Teqcontroller 07.07.2011 15:49

hahahah co za kompromitacja , Plizga największa .... , sorry ale nie mozna tego inaczej określić.

WiślakMyślenice 07.07.2011 15:49

I to ostatnie zagranie pokazuje całkowity przebieg tego meczu.

Ten młody zielony powinien leżącemu Plizdze wyjebać z buta.

River 07.07.2011 15:49

Wypada przeprosic kibicow.:rotfl:

Teqcontroller 07.07.2011 15:49

Liga będzie ciekawsza.

tofik 07.07.2011 15:49

Cham Bożo wymienił wszystkie nasze wpadki ;/

Zwierze 07.07.2011 15:50

To jest katastrofa. Szkoda było tylko nerwów i pieniędzy.

Pan Jotka 07.07.2011 15:50

:rotfl: Ja nie rozumiałem Tallina, ale teraz to już w ogólenic nie rozumiem....

gianbuffon 07.07.2011 15:50

Co ten komentator pieprzy? jaka Levadia, Karabach, Tbilisi, Oslo? Przecież to nie Wisła grała.
Plizga miszcz

bridgeburner 07.07.2011 15:50

No to z bloku wschodniego już tylko Łotysze czekaja na historyczny awans w rywalizacji z polska druzyna:rotfl:
A Plizgi to bym po takim meczu nie wpuscil do samolotu, autentycznie, niech za kare pieszo wraca

KoTu1906 07.07.2011 15:51

Co będą sobie pucharami gitarę zawracać.. ważne żeby dobrze przygotować się do ligi :D

crazykaro 07.07.2011 15:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1122859)
Cham Bożo wymienił wszystkie nasze wpadki ;/

Pokazał tylko swoje uprzedzenia do Wisły. Jakby to tylko Wisła odpadała z pucharów

murray 07.07.2011 15:51

Czego oczekujecie od zespołu, którzy przegrał z Cracovią 3:0?


Ostatni gasi światło?

blanco 07.07.2011 15:52

http://www.youtube.com/watch?v=VbDCZ...eature=related

Plizga na drodze , w domu siedzieć qrrrwa gamoniu !;)))))

WiślakMyślenice 07.07.2011 15:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gianbuffon (Post 1122863)
Co ten komentator pieprzy? jaka Levadia, Karabach, Tbilisi, Oslo? Przecież to nie Wisła grała.
Plizga miszcz

Wymienił ostatnie kompromitacje polskiej piłki. Boli, ale to niestety w największej mierze nasza zasługa. Ja bym jeszcze dodał Tereka Grozny i Vetrę Wilno by być bardziej obiektywnym ;/

Birsa 07.07.2011 15:53

To pokazuje jacy jesteśmy ....a beznadziejni... w tym momencie szkoda mi tylko tych kibiców Jagi którzy się .......ili pociągiem 5 dni żeby zobaczyć jak Plizga strzela z 3 metrów w bramkarza...

MHaifa 07.07.2011 15:53

A teraz tak szczerze, naprawde wierzyliscie ze ten mecz bedzie wygladal inaczej? Ja to czulem juz w pierwszym meczu ze tak bedzie... to samo mialem z moim klubem w zeszlym roku (tez wygrali u siebie 1-0 a potem przegrali 1-3 na wyjezdzie z Dynamem Minsk) :/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl