![]() |
Sędzia odrobił przewiny;d
|
legła legła warszawa :-D
|
I jest trójka ;)
|
Ale gramy !!!!!!!!!! Jak tak bedziemy w kazdym meczu grać to łoho... tylko Bunoza niech sie poprawi !
|
Cytat:
|
wcisnąć komuś Bunoze jak najszybciej.
|
haha 3:0 hahahaha lalalala
|
I Wisła żegna frajera...
|
Brawa dla Tomka Jirsaka, świetny występ dzisiaj.
|
no już chyba nie przegramy :)
Znów piątek szczęśliwy :) a może jeszcze coś wpadnie dla nas :) oby ! |
Kur... ten komentator to idiota, jak dobrze, że sędzia wstrzymał się z kartką, żółtko jak nic!!!! Borysiuk już dawno, czerwień by była
|
widok miny SKORŻY- BEZCENNE
|
Football totalny ....a
|
Co ten mirek odpier... Zolta kartka dla borysiuka ewidentna
|
Łazęga chciał nam strzelić
|
Gramy jak z nut jestem w szoku xD
|
Teqcontroller, mam nadzieję, że z czasem przywykniesz :)
|
Widać, że serca do walki z Legią to nam nie brakuje. Normalnie stare klasyki się przypominają, jakby mecz o mistrzostwie decydował:)
|
Dzis gramy fenomenalnie ten dzien jest piekny oby tak dalej wracamy na szczyt
|
Manu aktorze do teatru idz!!!!
|
Pozdro dla tych co krytykowali Naszego Trenera :D
|
To teraz forumowi legionisci beda krzyczec jak to zostali skrzywdzeni
i tak powinno byc jazda jazda jazda biala gwiazda |
Taktyka z dwoma ofensywnymi pomocnikami ewidentnie się sprawdza.
PS. Broziu JESZCZE JEDEN! :D |
Cytat:
|
Pewnie komentatorzy z C+ będą opłakiwać karny, ale o 5 kartkach, które powinny być wręczone legionistą, to już nie wspomną.
|
kibice przywitali Skorze
a pilkarze go pozegnali |
Cytat:
|
Chavez to jednak swój chłop. Może być z niego pociecha.
|
Cytat:
|
Chavez jest bezbłędny dziś. Brawa :)
3-0 :) |
Chavez Bezbłędny ;)
|
Chavez bardzo pewny na tej obronie z Marcelem by tworzyli doskonala pare stoperow:)
|
Chavez na razie po profesorsku, a Kirm troszeczkę za bardzo chce zdobyć gola :D
|
No w końcu uczestnik mistrzostw świata. To jednak procentuje jak widać, i u niego i u Kirma
|
Cikos rowniez bardzo dobre zawody az sie zdziwilem a te dwa rajdy w jego wykonaniu doskonale
|
Cytat:
|
dzieki Broziu...
|
Chavez - drugi najlepszy zawodnik na boisku po Broziu :D
|
A ja i tak może co po niektórym podpadnę, ale i tak napiszę.
Nadal gramy słabo. No i błąd w taktyce, po co się cofamy. Trza było dobić ku**rwy z warszawy i pojechać ich 5-0 |
to co 3 ostatecznie mecze gra Chavez to dla mnie to samo co Marcelo :) a w samej obronie kto wie czy nie lepiej..
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl