Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   WISLA -LEGIA 12.11.2010 godz 20.00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7709)

calieri 12.11.2010 21:21

Sędzia odrobił przewiny;d

Wiślak709 12.11.2010 21:22

legła legła warszawa :-D

tarantulaw2 12.11.2010 21:22

I jest trójka ;)

HEDu 12.11.2010 21:22

Ale gramy !!!!!!!!!! Jak tak bedziemy w kazdym meczu grać to łoho... tylko Bunoza niech sie poprawi !

Heero 12.11.2010 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Undertaker (Post 1009866)
Nie ma karnego i masz coś jeszcze Heero do powiedzenia??

Teraz mogę powiedzieć, że sędzia myli się w dwie strony :)

Evil_ 12.11.2010 21:23

wcisnąć komuś Bunoze jak najszybciej.

Teqcontroller 12.11.2010 21:23

haha 3:0 hahahaha lalalala

zieniu.nazawsze 12.11.2010 21:23

I Wisła żegna frajera...

tarantulaw2 12.11.2010 21:24

Brawa dla Tomka Jirsaka, świetny występ dzisiaj.

szczepanwislak 12.11.2010 21:24

no już chyba nie przegramy :)
Znów piątek szczęśliwy :)
a może jeszcze coś wpadnie dla nas :)
oby !

calieri 12.11.2010 21:25

Kur... ten komentator to idiota, jak dobrze, że sędzia wstrzymał się z kartką, żółtko jak nic!!!! Borysiuk już dawno, czerwień by była

leszekpw 12.11.2010 21:25

widok miny SKORŻY- BEZCENNE

Bronex 12.11.2010 21:25

Football totalny ....a

wislakrakow124 12.11.2010 21:25

Co ten mirek odpier... Zolta kartka dla borysiuka ewidentna

tedyy 12.11.2010 21:25

Łazęga chciał nam strzelić

Teqcontroller 12.11.2010 21:26

Gramy jak z nut jestem w szoku xD

Bialix 12.11.2010 21:27

Teqcontroller, mam nadzieję, że z czasem przywykniesz :)

calieri 12.11.2010 21:27

Widać, że serca do walki z Legią to nam nie brakuje. Normalnie stare klasyki się przypominają, jakby mecz o mistrzostwie decydował:)

HOOLIGANSWISŁANH 12.11.2010 21:28

Dzis gramy fenomenalnie ten dzien jest piekny oby tak dalej wracamy na szczyt

Wiślak709 12.11.2010 21:28

Manu aktorze do teatru idz!!!!

Teqcontroller 12.11.2010 21:29

Pozdro dla tych co krytykowali Naszego Trenera :D

moce 12.11.2010 21:29

To teraz forumowi legionisci beda krzyczec jak to zostali skrzywdzeni
i tak powinno byc
jazda jazda jazda biala gwiazda

Ravers 12.11.2010 21:31

Taktyka z dwoma ofensywnymi pomocnikami ewidentnie się sprawdza.

PS. Broziu JESZCZE JEDEN! :D

tarantulaw2 12.11.2010 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Teqcontroller (Post 1009895)
Pozdro dla tych co krytykowali Naszego Trenera :D

Dołączam się.

vaazon 12.11.2010 21:32

Pewnie komentatorzy z C+ będą opłakiwać karny, ale o 5 kartkach, które powinny być wręczone legionistą, to już nie wspomną.

moce 12.11.2010 21:33

kibice przywitali Skorze
a pilkarze go pozegnali

calieri 12.11.2010 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez moce (Post 1009900)
kibice przywitali Skorze
a pilkarze go pozegnali

Nic dodać, nic ujać;) True, true.

PhantomRanger 12.11.2010 21:34

Chavez to jednak swój chłop. Może być z niego pociecha.

tarantulaw2 12.11.2010 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vaazon (Post 1009899)
Pewnie komentatorzy z C+ będą opłakiwać karny, ale o 5 kartkach, które powinny być wręczone legionistą, to już nie wspomną.

A niech Sobie płaczą ile chcą.

GliwickiWislak 12.11.2010 21:34

Chavez jest bezbłędny dziś. Brawa :)

3-0 :)

Teqcontroller 12.11.2010 21:35

Chavez Bezbłędny ;)

wislakrakow124 12.11.2010 21:35

Chavez bardzo pewny na tej obronie z Marcelem by tworzyli doskonala pare stoperow:)

vaazon 12.11.2010 21:35

Chavez na razie po profesorsku, a Kirm troszeczkę za bardzo chce zdobyć gola :D

calieri 12.11.2010 21:36

No w końcu uczestnik mistrzostw świata. To jednak procentuje jak widać, i u niego i u Kirma

wislakrakow124 12.11.2010 21:36

Cikos rowniez bardzo dobre zawody az sie zdziwilem a te dwa rajdy w jego wykonaniu doskonale

tarantulaw2 12.11.2010 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vaazon (Post 1009907)
Chavez na razie po profesorsku, a Kirm troszeczkę za bardzo chce zdobyć gola :D

Mamy trzy gole przewagi więc niech próbuje :D

Wiślak709 12.11.2010 21:39

dzieki Broziu...

Matti1231 12.11.2010 21:42

Chavez - drugi najlepszy zawodnik na boisku po Broziu :D

wwf 12.11.2010 21:42

A ja i tak może co po niektórym podpadnę, ale i tak napiszę.

Nadal gramy słabo.

No i błąd w taktyce, po co się cofamy. Trza było dobić ku**rwy z warszawy i pojechać ich 5-0

sportnh 12.11.2010 21:42

to co 3 ostatecznie mecze gra Chavez to dla mnie to samo co Marcelo :) a w samej obronie kto wie czy nie lepiej..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl