![]() |
Przecież oficjalnie powiedział ze stosował, tylko kto teraz nie bierze?To jest akurat najmniejszy problem z tym gościem.
|
Pudzian stanie się przeciętniakiem. Straci masę i siłę statyczną do strong menów, a w mma nie potrafi praktycznie nic.
Nie wróżę mu sukcesu. |
A tam koksy. Koksy to wpieprzaja nawet szachisci. Pudzian musial jakies ciezkie hormowy w siebie szprycowac, bo inaczej, by taki zwierzak z niego sie nigdy nie zrobil.
|
Cytat:
Racja, naszprycował się hormonami, opieprzał się na treningach męcząc tylko partie plażowicza i siła/masa tylko od tych "hormonów' mu przybyła... :foch: |
To kiedy w końcu ta walka?
|
Cytat:
|
A nie trochę później?
|
Gala zaczyna sie o 2 a walka Pudziana pewnie kolo 3 czy 4. Lepiej ogladac juz od 2 w nocy :P Bedzie rowniez walczyl inny Polak, Łukasz Jurkowski
|
Cytat:
|
Ja zaś czytałem że walka koło 5/6 ;)
A co do Pudziana to ja myślałem że koks w strong manach jest legalny. Przecież jakby nie był na koksie to by sobie mógł na IO z marszu pojechać i w kategorii +105 sobie rekreacyjnie złoto w podnoszeniu ciężarów zdobyć;) |
Serio chce Wam się oglądać o świcie takie coś?Właśnie spojrzałem na YT,na 7-sekundowe obicie buzi Sylvi przez Ray'a Mercera i stwierdziłem,że zapowiada się starcie worek cementu vs.worek ziemniaków.Ekscytujące!
|
Cytat:
Zapytam też tu. Wie ktoś czy przewidywana jest transmisja walki gdzieś na necie? |
Nie obudziłby mnie ktoś na walke?
Stawiam na 10minutową walke, w której 80% Pudzian będzie siedział na przeciwniku. I oczywiscie zwyciestwo na punkty. |
http://igool.tv/ramowka.php tutaj powinno być. Jest też na Polsacie.
|
Cytat:
Cytat:
http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pozostale |
Cytat:
|
jeśli PUDZIAN wygra znowu napisze wiekszośc że przeciwnik słaby ,stary ,worek ziemniaków itp...zobaczymy ile zwycięstw bedzie potrzeba żeby ktos w niego uwierzył
|
Przeciwnik nie jest rewelacyjny w każdym razie nie jest to worek ziemniaków. Przypominam też że Pudzian spadł 6 kg na wadzę a Sylvia to nie chucherko więc podmęczony Pudzian wcale nie będzie musiał na nim leżeć;)
Problem w tym że dalej nie wiadomo o której walka. Muszę poszperać. |
Pudzian jak to ma w zwyczaju zaatakuje w pierwszej minucie niczym oszalały nosorożec, a później będzie konał do końca walki próbując złapać oddech. Jedyną szansę jaką widze dla Pudzianowskiego to zakończenie walki w 1 minucie.
Co do Sylvii - jesli przetrwa początek, to później ma easy kłodę drewnianą do obróbki i wygra przez TKO albo decyzję. |
studio zaczyna się o 2:15, gala o 3:00, walka Pudziana jest walką wieczoru, więc stawiam na 5-6. Ale to tylko moje zdanie, żeby ktoś przeze mnie nie stracił walki ;p
|
Z tego co ja wiem to walka Pudzina o 4 ;)
|
Ale trzeba przyznac ze warunki fizyczne Sylvi to jest jakis kosmos. Koles 201 cm i 130 kg wagi. To jest dopiero maszyna do zabijania. Wiadomo wazna tez jest szybkosc i technika ale np Pudzian przy swoich 186 cm wzrostu wazac 140 czy 120 kg to o wiele za duzo. Po prostu Pudzian byl (mysle ze zejdzie jeszcze wiecej z wagi niz obecnie wazy) to taki mały klocek ktory niby ma sile i mase ale tego nie wykorzysta bo po pierwsze nie bedzie szybki, gibki, zwrotny i bedzie sie szybkomeczyl. A ten Sylvia jak mowie to po prostu potwor, 2 metry i 130 kilo (pewnie z 5 kg by mogl zrzucic) strach przy takim stanac czy mu w oczy spojrzec :D
|
Polsat transmituje całą galę? W sumie dalej nie wiem kiedy wstać;)
|
Cytat:
|
Walka Pudziana jest "daniem" wieczoru. Gala trwa od 3 do 5:55(wtedy Polsat kończy) więc obstawiam że Pudzian będzie kolo 5, a później pewnie jakieś walki finałowe czy coś tak jak było na KSW 12 (albo jakies studio po galowe, po walce Pudziana)
Osobiscię chyba spróbuję wstac koło 4:30 ;] |
Jeśli gala faktycznie startuje o 3 a przed Pudzianem jest 10 walk, to nie wygląda to najlepiej czasowo;)
Szukałem jakiejś strony organizatora ale nie znalazłem. A co do samej walki...taki grubasek z tego Silvy...ale jeśli solidnie trenował to powinien dziś wybić Pudzianowi MMA z głowy.Jak dal mnie mimo iż niby taktyka ma być inna - Pudzian może liczyć tylko na 'pierwsze *******nięcie'.Kondycje to on ma słabiutką i nie czarujmy się że w 2 tygodnie coś się zmieniło. Inna sprawa że ten cały Silvia ma swoją wagę więc ciężko w ogóle spekulować w jakiej on formie kondycyjnej jest bo całkiem możliwe że podobnie albo i gorzej z tym u niego. NA pewno doświadczenie i pojęcie o walce ma o wiele wiele większe więc bez 2 zdań - jest faworytem. |
jakby ktos nie wiedzial to o 0:45 na Polsacie będzie uwertura do gali Moosin ,a mianowicie obszerny skrot KSW 13
|
Patrzylem na kursy na BaH i tam jest obok napisane ze walka zaplanowana na 4.00. Zreszta i tak bez roznicy bo jak jeszcze nie spie to juz doczekam do tej 2 i bende ogladal wszystko jak leci przysypiajac w przerwach :)
|
Oglada ktos teraz transmisje?Pokrywa się ona z tym co jest na ipli?
|
Cytat:
|
No i wszystko zgodnie z planem;) Minuta dla Pudziana a reszta dla Sylvia. Powinien chyba na pełnej kur*** wejść i być albo nie być bo 2 runda to była tylko formalność.
|
Aj szkoda. Ale zeby bic sie z taka bestia ktora ma 2 metry i jeszcze wiecej wazy od Pudziana wiec pewnie i sila ta sama to trzeba miec technike i szybkosc a tego Mariusz pewnie nie nabedzie bo i juz wiek zaawansowany. Nie miał niestety pomyslu na walke, myslall ze kilkomam kopnieciami zwalczy Sylvie. Szkoda ze chociaz tych low-kickow przez cala walke nie stosowal tylko sie cofa,l no ale kto kto nie umie sie bic nie przestraszylby sie takiej 2 metrowej bestii
|
Cytat:
Pomysł na walke miał. Z tego co dało sie zauważyć to low-kicki i sprowadzenie do parteru. Tim nie dał sie przewrócić a kopnięcia nie dochodziły bo trzymał Mariusza na dystans - dłuższe ramiona i nogi. Widać u Mariusza całkowity brak doświadczenia i myślenia w czasie walki - "walenie" na ślepo ( a raczej uporczywe wchodzenie "z byka"). Może pokona Nastule we wrześniu ;) |
Wlasnie tylko ta taktyka okazala sie niewystarczajaca na takiego bydlaka. Szybko zobaczyl Pudzian ze te low kicki nie robia na Sylvie takiego wrazenia jak robily na Najmanie, z tymi obaleniami tez slabo bo przerzucac 2 metrowa klode ktora wazy 140 kg nie jest latwo. Jak dla mnie to mozna porownac ta walke to walki Pudzian- Najman tyle ze teraz Najmanem byl Pudzian :D Szybko sie okazalo ze tym razem przewaga po stronie sily stoi przy rywalu. I to w tej walce Sylvia byl wiekszy, silniejszy a Pudzian był Najmanem, slabszym, ktory po odebraniu serii ciosow zdecydowal ze nie ma sensu obrywac przez kolejne minuty ;) No nic niech sie uczy. Ciekawe do jakiego wieku w tym sporcie zawodnicy moga walczyc. Bo skoro Pudzian ma juz 33 lata to zanim sie nauczy techniki to moze juz sila i szybkosc bedzie spadac ;/ Za pozno chyba juz na dluga nauke bo nie idzie w parze z wiekiem
|
Niestety Pudzian nie miał siły nawet na low kicki i później to one wyglądały śmiesznie...
Pudzian na pewno nie był słabszy fizycznie. Problem w tym że nie mam pojęcia co on chciał zrobić. Liczył się tylko nokaut bo co bo nie zrobił to w 2 rundzie szans nie miał. On sobie zaś walił low kicki i próbował go obalać. Powinien iść na żywioł a tak niestety się mocno skompromitował bo nie spodziewałem się że klepnie. Zobaczymy czy w ogóle będzie walczył. |
Chyba musi walczyć, bo ma kontrakt na 5 walk podpisany w MMA.
Kondycyjnie bardzo słabo wypada Pudzian, już w poprzedniej walce z Japończykiem było to widać. Taktyka także słabo, brak pomysłu na walkę. |
Mozna skads z internetu sciagnac ta walke?
|
dla mnie pudzian to szmata po tej walce! obraził polaków kładąc się na mate..
|
Jak dla mnie to ostatnio za bardzo kozaczy, a nic w ringu nie pokazuje!!!!!
Niech dalej tańczy i śpiewa:) A i jeszcze nie rozumiem, jak można w "poważnym sporcie" walczyć w odstępie 2 tygodni??!!!!! |
Cytat:
Żebyś osiągnął chociaż jeden % tego co Mariusz Pudzianowski.... tak nigdy nic nie osiągniesz.. A teraz pomyśl dzieciaku jaką ty musisz być szmatą. . Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl