![]() |
interesujące, że piszą w tym artykule o kibicach. Ja bym takiego człowieka, który się dorwał do opon naszych zawodniczek i nasrał do własnego gniazda, kibicem nie nazwał. Żenada.
|
Ci co to zrobili powinni dostac wpi....rdol od nas.Szybko z kwiatami do dziewczyn biegnijcie i przeproscie.
|
Nie zrobiły tego przypadkowe osoby, bo przypadkowy kibic koszykówki nie zna dokładne aut zawodniczek.
|
Cytat:
|
ponury, rozumiem, że byłeś tam z tym "kibicem" i słyszałeś, że jego celem było przebicie opon tylko zawodniczek, które grają długo? a może kierujesz się logiką w nielogicznym zachowaniu, jakim w swojej istocie jest przebicie opon?
|
Nie no nie wierze,zeby zrobil to jakis kibic Wisły.. Prędzej obstawialbym że to robota pejsatych..
Po pierwsze kosz nie generuje aż takich emocji, prędzej pilkarzykom po zajęciu 8 miejsca takie coś mogłoby sie przytrafic,a nie kobietom i to po sezonie który i tak dostarczył tylu wrażeń.. Napewno to szmaciarze z Kałuzy..chciały posiac ferment..i im sie udalo bo w gazetach zostało to opisane! |
Zbyychu;
"przypadkowy kibic koszykówki nie zna dokładne aut zawodniczek." Przebite zostały opony w samochodach sponsorów, działaczy, masażysty, prezesa. Więc sprawca nie znał dokładnie samochodów koszykarek. Czego nie rozumiesz ? |
Cytat:
"- Łaska kibica na pstrym koniu jeździ. Od euforii, jaka zapanowała po awansie do turnieju finałowego Euroligi, po skrajność, z jaką mamy do czynienia dzisiaj - mówi Ludwik Miętta-Mikołajewicz, prezes klubu. - Spuszczenie z koła powietrza jeszcze nie jest przestępstwem. Decyzja, by nie wzywać policji, była słuszna. Ostatnią rzeczą, jakiej chciałbym, to konflikt z kibicami." |
ktoś się musiał nieźle w****ić, nie wiadomo kto to zrobił ale dlaczego Dorota odrazu podejrzewa nas.
|
Cytat:
takie rzeczy (jak chociażby ten komentarz) wypisują zakompleksieni pasiacy lub ludzie którzy o kibicach Wisły Kraków pojęcia zielonego nie mają... |
Cytat:
http://forum.gazeta.pl/forum/w,414,1..._byla_zla.html |
Może to być robota dziewczyn pasiastych, ciekaw jestem czy kiedykolwiek się to wyjaśni.
Kto by to nie był akcja żałosna. |
Czy was czasem nie po.......iło ?!
Czytacie artykuł w najbardziej pojebanej gazecie i wierzycie w to ?! Jezu ludzie jebnijcie się o ścianę ! Najlepiej zacznijcie napierdalać na wszystkich dookoła. Nic dziwnego że byle gówniana żydowska prowokacja ma szansę powodzenia jeżeli w waszych głowach zamiast mózgu jest siano. Z TEGO CO JA SIĘ DOWIEDZIAŁEM : - żadna opona nie została uszkodzona ! nikt z drużyny nie poniósł strat materialnych. zostało zwyczajnie spuszczone powietrze z kół, najlepiej sami złóżcie donos na psach ****a - auto masażysty nie zostało w ogóle ruszone, a modestowicz to jakaś totalna szmata. - jeżeli dla was liczył się tylko sukces w eurolidze, to nic dziwnego że hala podczas meczu z Polkowicami nie byłą taka nabita jak właśnie na meczach o F4. Nic tylko pogratulować. |
co nie zmienia faktu, że akcja sama w sobie żałosna... nie ważne kto to zrobił, słabe to było dla mnie.
|
Synek, Ty w ogóle czytasz co się tu pisze, czy tak po prostu wpisujesz na żywioł ?!
|
O incydencie poinformowały Wislapotral.pl i WisłaKosz, więc nie wiem, czy to oznaka po.......enia...
Jeśli chodzi o gazetę.pl to przejrzyj wątek dokładnie - komentowane są tutaj komentarze spod artykuły, które sypnęły się, jakby na artykuł czekały. Jeśli chodzi o powietrze - niezależnie od tego, w jaki sposób uszło z kół - mam nadzieję, że nie zrobił/li tego kibice Wisły - to byłby straszny syf... Niezależnie od wyniku w rozgrywkach krajowych, żadna z dziewczyn na to nie zasłużyła. Chciałbym, żeby kibice Wisły trzymali poziom, myślę, że nawet Pawełkowi nie trzeba kół dziurawić, wystarczy go olać, nie pozdrawiać, nie klaskać, nie zauważać, gdyby nie przeprosił, można by było go wygwizdać, ale akcje na parkingach, w stylu legijnym, powodują tylko, że do takiego klubu nie przychodzi się chętnie albo bez większego przekonania podchodzi się do przedłużenia kontraktu... Sranie we własne gniazdo - tak to widzę (jeśli to Nasi)... Jeśli karać, to współmiernie do winy... i z klasą... |
No to powiedz mi, co jako kibic zrobiłeś po porażce w Polkowicach ? ustawiłeś smutny opis na gg ?
W jaki sposób chciałbyś przekazać zawodniczkom swoje niezadowolenie ? może w ogóle byś nie chciał, bo przecież osiągneliśmy niesamowity wynik w eurolidze ? to Ci wystarcza ? **** z ligą polską ? dalej piszesz o jakimś dziurawieniu (!).. POWIETRZE USZŁO Z KÓŁ, BO AUTA ZA DŁUGO STAŁY NA PARKINGU ! życie. |
Nie zrobiłem nic.
Leżałem sobie w szpitalu i delektowałem się morfiną. Życie. Nie ustawiłem smutnego opisu na gg, bo nie używam czegoś takiego, do kontaktowania się ze znajomymi używam knajp i telefonu. Będą rozgrywane mecze jeszcze w tym sezonie (o lokaty 5-8), wtedy można by było wywiesić transparent, uczcić wydarzenie długą, przejmującą ciszą, jeżeli to w ogóle byłoby konieczne, jeżeli ktoś czuje taką potrzebę, ja sądzę, że dziewczynom wcale nie jest do śmiechu i dobijać ich nie trzeba... Zastanawiam się, czy działając pod wpływem emocji, na parkingu przyszło komuś do głowy, że można wywołać niepożądane skutki ? Sponsor nie odejdzie, ale "ręce mu opadły", głosowanie w/s hali przed nami (nie jedno jeszcze), to się Batory, Kośmidry i reszta ucieszą... Może dojść do kłótni w środowisku kibiców, ch.. wie, jakie są, czy potencjalnie mogłyby być skutki takiego działania. Z kogoś zeszło ciśnienie, jak powietrze z kół, ale czy na chłodno, nie przychodzi refleksja, że to jednak było działanie na szkodę Klubu, na szkodę wizerunku Klubu, jego kibiców ? W imię czytelnego przekazu ? Innych form nie ma ? |
Cytat:
moje auto stoi na parkingu bardzo długo i powietrze nie uszło z kół życie? Pawlak auta zapewne nikt nie ruszył, bo jest kojarzona z Gdynią, a auto ma na zupełnie innych blachach. |
Proszę was - skończcie ta mizerną dyskusję !
|
Zmieniając temat "akcji na parkingu", która mnie kompletnie nie dziwi (natomiast dziwi mnie to do jakiej rangi ona urosła - dziewczyny pewnie wróciły taksami do domów, a niektórzy tu rozpaczają jakby ktoś im co najmniej zamordował ich ulubione zwierzątko domowe), kilka słów ode mnie.
Co by nie mówić nasze zawodniczki dały pokaz ogromnego olewactwa i gwiazdorstwa (w negatywnym tego słowa znaczeniu) nie tylko w tych ostatnich meczach z Polkowicami, ale praktycznie w większości meczów ligowych w sezonie, grając bardzo często na "pół gwizdka". Powiedzmy sobie szczerze - przegraliśmy z dużo słabszą drużyną i nie był to jakiś niesamowity pech, który może zdarzyć się każdemu, ale kolejny już mecz który jest efektem wspomnianych wyżej czynników. Ja rozumiem, że płeć piękną obowiązuje taryfa ulgowa, lecz nie możemy zapomnieć, że zawodniczki ubierają koszulki z Białą Gwiazdą na piersi, a także otrzymują z tego powodu nie małe wynagrodzenie, co de facto obliguje je do wykonywania rzetelnie swoich obowiązków - a to niestety nie zawsze da się zaobserwować! Wspaniała postawa w Eurolidze nie może przysłaniać takich elementarnych rzeczy! Nie wiem czy dla niektórych tutaj wpisujących się słowa Henryka Reymana odnoszą się tylko do piłkarzy? |
Co za ludzie,trzeba było wszystko zwalić na żydków i po problemie i każdy z nas zadowolony a w media nie ma jakiegoś halo.
Jest taka zasada : ktoś coś za...ał na osiedlu mów ze jest niewinny. A tu sami kibice Wisły na siebie napierdalaja.Czasmi można zamiesc kurz pod dywan. |
@Grzesiek7 - A kto powiedział że na meczach z Rybnikiem nic nie będzie wywieszone? Tylko że taką akcję robiono już rok temu, po meczach z Lotosem, dało to coś ?
O kłótnie w środowisku kibicowskim to Ty się martwić nie musisz, a o inne skutki niepożądane ? Myślę ze taka a nie inna postawa zawodniczek w lidze polskiej wywoła dużo gorsze skutki niż cokolwiek co mogliby zrobić kibice. Nie wszyscy lecą na morfinie żeby tak spokojnie jak Ty do pewnych spraw podchodzić. Ty byś nie zrobił nic, to różni Cię od ludzi którzy zrobili to co zrobili.. @Oskar, dla mojej przyjemności to Ty możesz w UFO wierzyć, ja Cię do niczego przekonywał nie będę, ale proszę Cię o jedno, nie ośmieszaj się teoriami o aucie Pawlak :) jej auto jest akurat bardzo dobrze rozpoznawalne.. |
po tej lipie jaką odstawiły został wymieniony skład ;)
my ze swojej strony zrobiliśmy wszystko (choć można było lepiej) aby zdobyły to MP no ale trudno. Może gdyby nie grały w tej eurolidze to w PLKK by powalczyły... a OSFP rozumiem twoje zdenerwowanie ale nie napierdalaj odrazu na swoich. Edit/ swoja drogą nie wiem jak wyjść z tej sytuacji, czy olać doping czy udawać że nic się nie stało(mówię o odpadnięciu). A tak w ogóle to po tym sezonie hali możemy już nie odwiedzić. |
Dla mnie przeciętny forumowicz powielający pierdoły z gówna wybiórczego, piszący o kwiatach w.......u pociętych oponach Miętty, to zwykły kretyn a nie 'swój'
Swój, to był na meczu z Polkowicami, swój, to był w Pokowicach. |
mecz - wstyd, spuszczenie powietrza - wstyd, zenada i glupota.
mam nadzieje, ze ten kto to zrobil, zrobil tez to samo kopacza po paru kompromitacjach w ostatnim czasie. |
Nie byłem na Polkowicach, ani w Polkowicach, nie wiem, czy się pozbieram do meczu z Rybnikiem...
Byłem na kilku meczach ligowych, może opuściłem akurat te, kiedy dziewczyny skandalicznie olały grę. Ale kiepski wynik w lidze był już pewny w momencie, gdy fetowaliśmy awans do FF, a chodzi ponoć o cały sezon, nie tylko o klęskę w fazie play-off. Czy to nie jest obłuda, że dopuścicliście do takiej euforii w hali i do tego, że dziewczyny były traktowane jak Boginie, żeby śpiewano, że "to oczywiste...", a jeszcze w tym samym miesiącu... no właśnie, nie wiem jak to określić, bo to nie jest tylko odwrócenie się od drużyny... Szkoda, że nie zostawiliście tych oburzonych głosów na forum bez komentarza, większość żyła by w przekananiu, że to jednak była prowokacja z pejsami... |
Tak, i większość żyła by w przekonaniu że opony były poprzebijane, i dot. nie tylko drużyny ale i masażysty i prezesa Miętty, że pampersy były w rurach wydechowych, i Bóg jeden raczy wiedzieć co jeszcze, bo widzę że niektórzy łykają tutaj .......enie z gówna wybiórczego jakby to jakieś święte było..
Nie widzę żadnej obłudy, dziewczyny grały cały sezon ligowy słabo, nikt im nie cisnął, bo raz, dobrze grały w europie więc lekkie rozkojarzenie mogło się wkraść, dwa, wszyscy od kibiców po zawodniczki wiedzieliśmy że i tak wszystko rozstrzygnie się w play offach. Euforia po eurolidze opadła, był czas wziąć się za poważną grę w Polsce, jednak niektórym się już nie chciało, i stąd taka a nie inna postawa kibiców. Był czas na radość, był też czas na ciężką pracę i prawdziwą walkę o MP, jednak na to drugie już sił nie starczyło.. |
Cytat:
Z tamtego składu z zawodniczek cos znaczących w grze zostały praktyce Ewka, Aga Majewska i Marta.. do nich (a zwłaszcza do tej ostatniej która wtedy grała praktycznie sama by Wisła zachowała choć trochę twarzy, a teraz grała 1 mecz po kontuzji) i wtedy i teraz trudno mieć jakieś większe pretensje do zaangażowanie.. Zresztą.. możesz mi wierzyć albo nie ale te mecze ciut się różniły. Wtedy nawet nie próbowaliśmy podjąć walki, dostając baty a a u części pan uśmiech nie znikął z twarzy przez caly mecz.. i nie był to w tamtym sezonie. W Polkowicach w tym roku w mojej cholernie indywidualnej opinii, było jednak inaczej. Walczyliśmy, choć faktem ejst ze nie wzbiliśmy sie na taki poziom ambicji jak w meczach euroligowych. My graliśmy jak wtedy Brno, Polkwoice jak my. Taka różnica. Ale o olewaniu gry mowy nie ma. Żeby było śmieszniej.. z tego co się orientuje jesteśmy jedynym zespołem z z czołówki który w absolutnie każdym meczu w każdych rozgrywkach grał o zwycięstwo. Zawodniczki nie odpuściły PP jak np Gorzów (tamte z ciekawego powodu.. byłbys zachwycony gdyby tak zrobiła Wisła) mimo że miały piękne alibi w postaci zmęczenia po meczu z Brnem, walczyły do końca w Gorzowie, mimo że to był mecz tylko o prestiż, nie dawały dupy w meczach z zespołami broniącymi sie przed spadkiem tak jak to zrobił Polkowice z Lesznem, zrezygnowały z pucharu by skupić się na lidze jak Toruń czy Gdynia. Te emcze (PP w Gdyni, Gorzów, Lider) był 2 tyg temu .. wtedy nasze miały niby ambicje (byly za nia wychwalane, także ogólnopolskim forum) a teraz nagle ona znikła? Jest w tym jakaś logika? oczywiście nie wszystko było idealne, bo gdyby było to bysmy byli teraz w półfinałach i za to mam zal do pań (zwłaszcza do jednej) . Ale porównywanie ich zaangażowania do tego sprzed roku jest nie na miejscu. To pisałem ja trener Jarząbek. Jedna z 6 osób które były i na 2 meczach w Gdyni rok temu, i an dwóch meczach w Polkowicach w tym. (zeby było jasne pisze tylko w imieniu własnym, a nie pozostałej piątki) aaa.. GW nie czytuje :) |
Jeśli mogę zapytać
Czy po meczu w Polkowicach był jakiś mecz, który pokazał, że którykolwiek kibic Wisły Kraków odwrócił się od tej drużyny? Bo chyba obecność na meczu u siebie i na wyjeździe, uczestnictwo w dopingu są tymi podstawowymi elementami, które świadczą czy jest się z drużyną na dobre i złe, a nie to czy ktoś zrobił na złość spuszczając powietrze z opon. Czas pokaże kto przy tej drużynie był, jest i będzie. Ja osobiście byłem w Polkowicach i tam koszykarki uznały nie tylko mnie za powietrze bo nawet nie raczyły się obrócić w naszą stronę. Skoro koszykarki tak radośnie potrafiły razem z nami fetować FF to i w przypadku przegranej wypadałoby by zauważyć tych kibiców!!! Mylę się?! ? Ktoś pamięta który to rok... http://i44.tinypic.com/2yty2j6.jpg http://i39.tinypic.com/28s28w4.jpg czy wtedy ktoś się odwrócił od drużyny czy może zupełnie coś innego? :) Pytania nie kierują do osób jak Greebo Ann Algaja bartolino którzy są od x-lat związanych z koszykarską Wisłą :) a Pan redaktor piszący o Wiśle należy do jakże ciekawej grupy http://i39.tinypic.com/11sp5io.jpg |
Greebo, ja nigdzie nie porównuję porażki z Polkowicami do porażki z Gdynią rok temu, widziałem mecze, wiem jaka jest różnica, i nie jestem kretynem żeby te dwie sprawy powiązać.. odpowiedziałem tylko na pomysł transparentu..
Właśnie miałem pisać to co Marco, fajnie że wierzycie w gówno wybiórcze do którego pisze żyd :)) |
Cytat:
Jedna jak słup chwilę przy nas stała, z mniej więcej taką samą miną jaką prezentowała rok temu w Gdyni...wtedy też właściwie stała sama i ostatnia schodziła z parkietu... Z tego co pamiętam Janell w sobotę też nie uciekła szybciej niż biegała po parkiecie.. Aga z Ewką i pewnie nie tylko one ( ale o nich wiem na pewno) z ostatnim gwizdkiem zalały się łzami, więc pewnie trudno było im wtedy myśleć...trochę tutaj je usprawiedliwiam,a trochę pokazuję że jednak przejęte były tym co się stało. I ze swojej strony dodam, że mam dużo lepsze źródła niż GW ;) |
Ewka to już łzy w oczach miała dużo dużo wcześniej...jak źle się działo i widać było że raczej pozamiatane to od razu popatrzyłem na Ewkę
|
Ta, jak zwykle winna prasa.
Od wczoraj żyjecie na tym świecie? Macie po 10 lat? Pierwszy raz jesteście świadkami relacji innej niż wasza wersja? To po kiego wystawianie się na strzał i te opony!? Jak zwykle głupota niektórych i efekt w postaci smrodu medialnego gotowy. Naprawdę, w tamtych porach mam czy jakiś tam modest to pejs czy nie. Czy celowo zmanipulował i podmienił powietrze spuszczone z kół na przecięte opony czy to trener wprowadził go w błąd (cyt. "Czemu winny jest nasz masażysta, któremu przecięto opony, przecież nie jest odpowiedzialny za wynik - komentuje Jose Hernandez, trener krakowianek."). Trzeba być ciężkim debilem, nie biorąc pod uwagę, że zostanie to rozdmuchane. I straszne rzeczy - panienki nie podeszły nie podziękowały za doping sześciu osób. Takie skamlanie: dopingowałem ci a ty nie podeszłaś... Żałosne. A przecież jest to temat przerabiany nie raz: najczęściej po porażkach nie ma się ochoty z nikim rozmawiać, nikomu spojrzeć w oczy. I nie jest to kwestia odwagi tylko po prostu uczuć. Ja bym wolał, żeby takie podziękowania były spontaniczne a nie obowiązkiem. Cytat:
Mam propozycję. Załóż swoją Wisłę i kiś się w niej razem z pięcioma osobami, które były w Polkowicach. Będziesz miał wielki klub z jedynymi prawdziwymi, wiernymi i oddanymi. |
Nie skamlę tylko niech mi żadna koszykarka w prasie nie sugeruje, że ktokolwiek odwrócił się od tej drużyny.
mam pretensje, ze nie podeszły? napisałem wypadałoby zauważyć kibiców - dużo różnica ale nie tylko modestowicz interpretuje wg własnego uznania Co masz do osób które były w Polkowicach? Sugerujesz coś? W Polkowicach było 12 osób. |
Cytat:
więc dla Twojej wiadomości rav, co najmniej 6 osób z tych które w Polkowicach były akcję pod halą POTĘPIA! |
Cytat:
http://i44.tinypic.com/2yty2j6.jpg albo tak http://i40.tinypic.com/24nny8i.jpg |
PvD, biorąc pod uwagę kontekst Twojej wypowiedzi uznałem, że tłumaczysz fakt spuszczenia powietrza m.in. tym, że zostałeś (nie tylko Ty) przez zawodniczki zignorowany.
Cytat:
@ann: nie było moją intencją zasugerowanie, że wiślaccy świadkowie meczu w Polkowicach spuścili koszykarkom powietrze z opon. Wystarczy zresztą przeczytać posta Greebo. |
Cytat:
Cytat:
z mojej strony koniec tego wątku O nic nie skamlę tak na przyszłość. Ja miałem bardzo udany wyjazd do Polkowic:D dopisywał i humor w trakcie meczu po meczu jak i na powrocie. Myślę, że są osoby które mogą potwierdzić. Mecze pokażą czy ktoś odwrócił się od tej drużyny czy nie, a nie to czy spuszczono powietrze w kołach. Jak można tak mówić, że to odwrócenie się od drużyny? ale Pani kapitan wyrazie środowiska fanatyków nie znosi :lol: |
mam nadzieje ze przez to ze koszykary olały pare osób w Polkowicach nie staniemy z dopingiem na tych ostatnich meczach.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl