![]() |
Cytat:
Zreszta, jak Wojciechowski ma zamaira budowac za "swoje" to niech im nawet stadion wielkosci Camp Nou wybuduje, ale niech to robi za swoje. Im w moim przekonaniu styklo by 15 tysiecy, tak jak na Kielcach czy w Lubinie. No ale jak ktos ma ambicje to juz nic sie na to nie poradzi. |
Zdecydowany number one jak dla mnie to stadion Cracovii.
Ten stadion jest ZAJEBISTY. MEGAZAJEBISTY. Oryginalna bryla i wyjatkowo zgrabna kompozycja. Zazdroszcze tym zasrancom stadionu. |
Cytat:
ps można by takie zestawienie zrobić stadionów, ale kiedy będą oddane do użytku, albo w jakiej fazie są (np wybór projektu dopiero) ps2 Pogoń może i ma stary stadion, ale jakby grali w Ekstraklasie to średniej frekwencji przynajmniej by nie zaniżyli |
Cytat:
Dla nas byłby za mały, ale jak na ich potrzeby to w sam raz. Ładny, składny, a jak powstanie, to i pikniki się pojawią i spokojnie w 10k mogą na mecze chodzić regularnie... |
a mi w przeciwieństwie do 7 kotów stadion Cracovii wcale się nie podoba. Nie chciałbym, aby Legia miała taki obiekt. Ale to kwestia gustu
Najfajniejszym projektem jest wg mnie stadion Jagielloni. Połączenie nowoczesnego stylu (piętrowe trybuny wzdłóż boiska) z wygodą fanatycznych kibiców (jedno piętro za bramkami) |
Cytat:
|
Cytat:
owszem, zamienilbym sie. |
7 kotów - Cóż, jeden lubi blondynki, drugi brunetki, trzeci jak mu skarpetki śmierdzą :P. Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny to fakt, można im trochę zazdrościć, że gość który im projektował stadion, użył po prostu mózgu (ponad 100-metrowe trybuny za bramkami u nas to majstersztyk :>), ale jednak 15 tysięcy to zdecydowanie za mało jak na małe potrzeby. I sam przyznasz, że od środka nasz stadion będzie naprawdę fajny (okrąglak można jakoś przełknąć :) ).
|
Stadion Cracovii to taki a'la "stary Gierek" czyli ni w ząb nie pasujący moloch.
Betonowy kloc, który ni uja nie pasuje do niczego. "Panie, z twarzy to on był podobny zupełnie do nikogo".... |
W takim razie ciesze się, że 7 kotów nie jest osobą decyzyjną w tym temacie ;)
Ale tak jak piszecie, ile osób tyle zdań. By nie rzecz, gdzie dwóch Polaków tam trzy zdania ;P |
Te trybuny u Was to marzenie każdego kibica, więc już bym tak nie narzekał ;p
Cytat:
edit http://stadiony.net/news.php?n=1666 |
http://www.legia.com/www/galerie/wyd...8/big/1019.JPG
ma ktoś takie samo zdjęcie z naszego stadionu? Tj. z D, patrząc na E |
Cytat:
|
O zapełnienia stadionu w Rybniku to bym się nie bał.Kibiców żużla w Polsce jest sporo a Sama aglomeracja Rybnika to około 650 tyś mieszkańców myślę że znalazło by się 18 tyś sympatyków żużla.Dla porównania motoarena w Toruniu pojemność 15 tyś aglomeracja Torunia około 300 tyś.
Co do tej mojej rozpiski to ja tylko pokazałem jakie mamy ambitne plany i nic więcej. Wracając jeszcze do narodowego to on jest robiony na jedno kopyto. Gdzieś taki dach widziałem bodajże u naszych zachodnich sąsiadów. Lubię stadiony, które mają ciekawą bryłę, nie są przekombinowane i są oryginalne. Narodowy to taka typowa opona nic innowacyjnego. W stadionie Legii strasznie nie podoba mi się obiekt z zewnątrz i dach też taki sobie.W Poznaniu projekt to jest tak przekombinowany, że nawet nasz biję na głowe. Tam to nic się kupy nie trzyma : wszystkie trybuny inne, dach inny porażka jednym słowem. Nowa koncepcja stadionu Polonii Bytom (15.000) http://img.naszemiasto.pl/grafika2/n...d05622a8_o.jpg Moim zdaniem porażka poprzedni projekt dużo lepszy... |
http://srv44.odsiebie.com/MTI1NTY0MD...=/IMG_0094.JPG
dla tych co uważają poznańską arenę za cud!dla mnie kicz.... |
ej co to jest to niebieskie rusztowanie?
|
A nie wiecie czy w przyszłości jest możliwość rozbudowania naszego stadionu? Np. tak, aby zwiększyć trybuny za bramkami o np. 10.000 miejsc? Ciągle mi się marzy większy stadion, przynajmniej na te 40.000.
|
Cytat:
|
Cytat:
na ssc bigwaser86 takie cos wymalowal: http://img136.imageshack.us/img136/8171/img0094ry.jpg link |
Powiedzcie mi, że robicie sobie jaja z tymi podwyższonymi krzesełkami na Lechu..:lol::rotfl::lol::rotfl: Serio to będą krzesełka??
|
To będą krzesełka bo sie trybuny nie zgrały... I trzeba było takie coś strzelic i już jest ok. Wspaniała arena!
|
Pisałem o tym wcześniej, jednak na zdjęciu wygląda tragicznie. Spaprali tam to nieziemsko. Jedyny ratunek to zburzyć tą trybuną i postawić na nowo.
|
To pięknie, dobrze, że muszą to tylko zrobić w rogu, a nie całą trybunę.(chyba ;p)
|
Przypomina aparat fotograficzny i przesłone.
|
buahahahahahahahahahahahaha TO się nazywa POLSKA myśl inżynieryjna !! ZA to co odjebali w Krakowie i Poznaniu powinno się iśc do więzienia <lol> Powiem Wam że mi to zdjecie neisamowicie humor poprawiło jak sobie pomyśle o naszych 17metrach...
|
Cytat:
http://images50.fotosik.pl/215/b1e447b3dc4566d7med.jpg A że lubią modyfikować stadion na Konwiktorskiej to wiadomo :P |
Cytat:
|
Bardzo głośno teraz o stadionie Lecha, bo będą montować najcięższą chyba na świecie kratownice.
Czy mógłby mnie ktoś oświecić, czy całe to zamieszanie pt. "Jedyny taki stadion na świecie" związany jest jedynie z szumem medialnym dotyczącym ciężkiej kratownicy, i zachwując, skalę podobny jest do zamieszania spowodowanego spychaniem do wody wieloryba, który nieopatrznie wpłynął na plaże, czy rzeczywiście ten stadion "coś w sobie ma" - super widoczność, super warunki oglądania meczów itp? |
Cytat:
Uniesienie 1400 ton to jakby nie patrzec jakies wydarzenie, wiec media troche je naglosnily. Dodatkowo Discovery ma krecic dokument o calej tej operacji, ale zeby od razu az tak sie tym emocjonowac? Po prostu troche zelastwa idzie w gore i zaloze sie, ze w Europie zdarzaly sie takie operacje. Szczerze mowiac sam jestem ciekaw, jak bedzie wygladac ostatnia faza tego podnoszenia, a dokladniej chodzi mi o przesuniecie kratownicy na zelbetowe kolumny. Najwyzej s.......i sie i nie bedzie Euro w Poznaniu :) Wracajac do tematu stelazy na IV trybunie. Tak jak ktos wspomnial IV trybuna pochodzila ze starego planu modernizacji stadionu, wiec teraz musza polaczyc obie trybuny na identycznej wysokosci. Podobny zabieg kojarze ze stadionu PSV, gdzie rowniez zrobiono sektor na stelazach (co wcale nie znaczy, ze jest to cos fajnego). |
Cytat:
A przy okazji, ostateczny projekt stadionu przewidywał to rusztowanie czy "wyszło w praniu"? P.S. wyobrażam sobie co by się działo na naszym forum, gdyby u nas fuszere takich rozmiarów odwalili, skoro o wyjazd dla kosiarki spory ciągnęły się przez 2 strony tego tematu :lol: |
Wiem, ze PSV niczego tu nie zmienia, sam przyznalem, ze takie rozwiazanie nie jest fajne. Podalem tylko przyklad na podobne "nowinki techniczne" z zachodnich stadionow.
Ale my to doskonale wiemy nie od dzis i nie od kilku miesiecy, a od kilku lat. Sadzac po komentarzach na naszym forum niewielu kibicow Lecha jest zachwyconych jakoscia i postepem prac. Ba, jakis czas temu Wiara Lecha zorganizowala akcje majaca na celu wyszukanie bledow konstrukcyjnych na II trybunie. Wnioski przekazano do Urzedu Miasta i przeprowadzono inspekcje. Niektore bledy naprawiono, inne zatuszowano. Co do projektu - nikt go chyba nie widzial, wiec nie moge odpowiedziec Ci na to pytanie. A w praniu wychodza coraz to nowe problemy, ktore sa rozwiazywane w prowizoryczny sposob. Taka specyfika poznanskiej areny Euro2012 :) |
Cytat:
Na razie wydaje mi się, że trochę forma przerasta treść, bo gdzie indziej robią stadiony funkcjonalnie bardzo podobne. |
Cytat:
Gratuluję poczucia humoru nazywająć rusztowanie nowinkiem technicznym:lol: |
Jak na razie wszystko wskazuje na to, ze stadion nie bedzie mega, moze nawet nie zalapac sie do OK. Najblizej mu do klasy stadionow "kupa".
To jak wieszanie najladniejszego zyrandola w Europie w jakiejs chujowej sali bankietowej. Media zrobily z tego mega nius. edit: dlatego uzylem tego stwierdzenia w cudzyslowie :) |
Cytat:
Każdy wie, że nasz stadion to będzie wielka kupa żelastwa i betonu z daleka przypominająca stadion, mamy takich projektantow, że zamiast przed budową I, II i III tak przeprojektować stadion aby pasował do IV to postanowili odwrotnie. Efektu końcowego nie zna nikt. A media, szczególnie tvn24 to pewnie bardziej czeka na jakąś katastrofę podczas tego podnoszenia niż na sam fakt ustawienia kratownic. |
Ciekaw jestem jak będą wyglądały wejscia na ten przerabiany narożnik w Poznaniu? Może jakieś drabinki zamontują :P
|
Czy taki smieszny naroznik ze stelażem jest gdzies jeszcze na swiecie? Bo bym sobie zobaczyl jak to ma wygladac jak bedzie gotowe.
|
Cytat:
Co do samego stadionu, to od samego początku obiekt nie podobał mi się na wizualizacjach. Ale gdy się widzi go na żywo, to robi na mnie dość dobre wrażenie. Bardzo podoba mi się to, że trybuny są strome, a nie płaskie (szczególnie piętro będzie strome) co poprawia zdecydowanie widok na boisko. Dużym plusem tego stadionu jest również jego jednolitość (nie tak jak w przypadku Poznania i Krakowa- u was dach będzie zachodził na dach, przynajmniej tak wynika z wizualizacji). No zarzuty co do tych przerw między dachem a trybunami- problem w jakiś tam sposób jest rozwiązany, bo mają tam być ok 2,5 metrowe szklane ekrany (będzie fajny widok z korony stadionu) I aby nie zrobili tylko kolorystyki trybun w stylu dyskoteki a będzie wszystko ok. Każdy ma swoje gusta, ale z 3 stadionów (Legia, Wisła, Lech) nasz podoba mi się najbardziej. Jednak najlepszy projekt ma Jaga (o ile jest aktualny) |
Trochę stromo
http://img200.imageshack.us/img200/2580/img1037g.jpg Niebieskie rusztowanie http://lh3.ggpht.com/_qiLdEB8e5XU/St...0/IMG_0833.JPG http://lh4.ggpht.com/_qiLdEB8e5XU/St...0/IMG_0859.JPG Nie będzie tak tragicznie Przecież całośc będzie zalana betonem a kibice będą wchodzić na sektor zwyczajnie po schodach. :lol: |
Cytat:
http://img.photobucket.com/albums/v1...s-stadion2.jpg |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl