Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w Pucharze Polski i Pucharze Ekstraklasy 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4744)

Charlie 29.10.2008 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spirit (Post 621175)
Pawełek - Baszczyński, Marcelo, Głowacki, Cleber - Małecki, Diaz, Cantoro, Piotr Brożek - Boguski, Paweł Brożek

Całkiem porządnie do wygląda, ja jednak mimo wszystko Clebera posadziłbym na ławce, na obrone przesunął Piotrka, do pomocy Boguskiego a do ataku Niedzielana. Kiedy on ma wracać do formy jak nie w takich meczach...
Zwycięstwa jestem pewny, natomiast jestem ciekaw, jak będzie wyglądać nasza gra jako taka.

I znowu trzeba będzie się modlić, żeby Brożek kontuzji nie doznał, bo wtedy posypie się cała nasza ofensywa. Dziwię się, że szans wogóle nie dostaje Singlar, który notował całkiem niezłe występy na początku sezonu. Oby zwycięstwo i oby bez kontuzji.

buczo1985 29.10.2008 19:42

Obecność na ławce naszych podstawowych skrzydłowych swiadczy ze sa faktycznie w tak zenującej formie?! przykre to:(

ciacho 29.10.2008 20:14

Co temu Jirsakowi znowu, że go nie ma? Nie wiecie czy to coś poważnego? A swoją drogą ma chłopak pecha..

Ogryzek 29.10.2008 20:16

No to "piękny" początek!

Żuczek 29.10.2008 20:17

1:0 dla Górnika, no to nieźle się zaczyna.

element 29.10.2008 20:29

To było pewne że wpadnie.


Kij z tym pucharem, nie możemy przegrać bo Boss zwolni Skorżę..

flamengista 29.10.2008 20:32

Tak, lepiej żeby nasi to wygrali - w przeciwnym wypadku Skorża jeszcze dzisiaj pożegna się z pracą.

Choć moim zdaniem jego los i tak jest już przesądzony.

Ogryzek 29.10.2008 20:37

I do tego tak nieskutecznie gramy....

czesiu 29.10.2008 20:45

Czy mnie się wydawało czy było ITI...:lol:

element 29.10.2008 20:46

Chyba ten ich bramkarz będzie miał dzień konia jak w przypadku Jaśka Muchy


ale czemu kużwa zawsze z nami?

czesiu 29.10.2008 20:48

Fakt Mucha puścił dzisiaj 7 bramek. :D

Wasiu 29.10.2008 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 621205)
Chyba ten ich bramkarz będzie miał dzień konia jak w przypadku Jaśka Muchy


ale czemu kużwa zawsze z nami?

I weź tu sie potem dziw ze pol Polski klnie na naszych bramkarzy jak na kazdym kroku ich sie po pupie klepie i mowi ze maja "dzien konia" kiedy zawodnicy strzelaja im prosto w rece.

HEDu 29.10.2008 20:49

Cantoro jest słaby :( i Głowacki tak samo :(

element 29.10.2008 20:51

A nie pisałem.. z drugiej jednak strony Pawcio jest coś dzisiaj ospały taki..ciężko będzie.

Luu... 29.10.2008 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czesiu (Post 621208)
Fakt Mucha puścił dzisiaj 7 bramek. :D

Skaba bronił z Jaga


Cytat:

32' Kibice Górnika krzyczą znane z Łazienkowskiej "ITI sp..". Czyżby z powodu umieszczonego pod ich sektorem studia nSport?

czesiu 29.10.2008 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Luu... (Post 621213)
Skaba bronił z Jaga

A to sorry
=====
Skorża miej litość i zmień Cantoro na Barreto.

buczo1985 29.10.2008 20:52

kurde dobra gra, ale skuteczność...
Małecki powinien grać w lidze na skrzydle.
jak teraz zaje*** Małecki

Snakes 29.10.2008 20:52

Glowacki znowu mnie zmiazdzyl swoja interwencja
Marcelo zaspal przy bramce
3 setki:Brozek,Boguski,Baszczu 0 goli...
Bonin klasa swiatowa w porownaniu z Lobo:lol:
Malecki wykonywal 3 rogi wszystkie na krtoki slupek za nisko i wybite przez Gornika

grzesiek632 29.10.2008 20:54

no to wyglada na to ze mecze przeciw Wiśla bede kreowały bramkarzy... kur#a ale widoczny brak jeszcxze jednego napastnika.... w Wisle to chyba nikt nie umie strzrelac goli pomijajac Brozka..

ale zo to widoczna poprawa gry od ostatniego meczu z Górnikiem

element 29.10.2008 20:55

Nosz k.. drugi raz ta sama akcja i zamiast podawać na skrzydło to znów strzał


Grają dobrze, ale skuteczność zerowa.


Jeszcze k.. karny powinien być.

Ogryzek 29.10.2008 20:56

Żenade gramy, 3 razy wychodzimy z szybką kontrą i 3 razy brak ostatniego podania....

Dobra, jak przegramy to po Skorży?

element 29.10.2008 20:57

Dziś trzyma nas pech.

...i chyba nie opuści.
Najbardziej żal tego że wywali Cupiał Skorżę.
Wiadomo że Kasperczak to jego wróg i musi go pokonać.

spirit 29.10.2008 20:59

Ja .......e przecież u Górnika w obronie gra Pazdan, Magiera i Hajto na skrzydle :shock: Zamiast rozklepać te trzy parodie obrońcy 2-3 podaniami z klepy to strzelają po nogach albo podają do bramkarza... Karnego nie było. Tylko dlaczego przy podobnych sytuacjach gwiżdżą na niekorzyść Wisły? :foch:

WILU TS 29.10.2008 21:00

Spokojnie wpusci w drugiej połowie Niedzielana i Dawidowskiego hahaha:rotfl:

spitfire 29.10.2008 21:00

Kto zrozumie sędziego...

HEDu 29.10.2008 21:01

Wygramy, bo ile można cisnąć bez gola ? No chyba ze narazimy sie na kontre, ale nie zanosi sie.
Nie mamy na ławce Barreto, nie mamy innego srodkowego pomocnika (Mączynskiego nie licze).

Małecki zle wykonuje rozne, ale gra dobrze, beda z niego ludzie, szkoda tylko ze jest tak niski ...

Faveks 29.10.2008 21:04

Brożek to niczym z sezonu 06/07 4 sytuacje i bez gola.Mały ma zbyt gorącą głowe jeszcze.

spitfire 29.10.2008 21:04

Heh Wisła lubi strzelać wyrównujące gole w 80 minucie :D:D

element 29.10.2008 21:04

Boguski ma skręconą kostkę (sick) , za niego wejdzie Niedzielan.

janko04 29.10.2008 21:05

pech sie nas trzyma ... a tu Niedzialna 2 brameczki ;D

WILU TS 29.10.2008 21:06

No to gole jak po sznurku będą wpadać ;) A jak widzieliście tam karnego to idźcie do okulisty...

spitfire 29.10.2008 21:08

Mecz jest transmitowany w telewizji??

Ogryzek 29.10.2008 21:09

Pech... a może piłkarze pomyśleli, skoro nawet Filipiak pozbył się Majewskiego, to może my pomożemy podjąć decyzje Cupiałowi w sprawie Skorży? Kto powiedział że piłkarze go lubią?

Przyznaje różne myśli mi chodzą po głowie jak widzę takie partactwo pod bramką Górnika! Nie mogą czy nie chcą?

grzesiek632 29.10.2008 21:11

po tych durnych doniesieniach prasowych to az sie boje myslec co sie moze stac jesli przegramy ten mecz;/

4fan_player 29.10.2008 21:21

****a mać! Co się dzieje z nimi? Niedzielan kiedyś strzeli gola jeszcze? Ale nie takiego że sobie dziecko sprawi następne z żoną

Snakes 29.10.2008 21:22

Marcelo tym razem w srodku pomocy ,kolejny raz brawa dla zarzadu za transfery:lol:

manson777 29.10.2008 21:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 621247)
po tych durnych doniesieniach prasowych to az sie boje myslec co sie moze stac jesli przegramy ten mecz;/

nic sie nie stanie. Po prostu Cupial zamiast przewietrzyć szatnię przewietrzy pokój trenerski.
Jak zwykle :-/

element 29.10.2008 21:25

Nowak!
nie będzie chyba na niego mocnych dziś!

no i drugi karny.
tv za okno bo strace nerwy, do zoba po meczu

krasny 29.10.2008 21:27

Czyżby przeciwko Skorży grali? Mam nadzieje ze jednak nie i zaraz cos strzela...

tofik 29.10.2008 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez manson777 (Post 621253)
nic sie nie stanie. Po prostu Cupial zamiast przewietrzyć szatnię przewietrzy pokój trenerski.
Jak zwykle :-/


E nie wierze, że znowu robiłby te same błędy.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl