![]() |
slaskWKSslask - taki zawodnik jak Anelka wykorzystał to, że pike jest młokosem, który zapomina o trzymaniu rąk za sobą i to wykorzystał, sędzia nie "zabił" by tego meczu gdyby podyktował karnego, ba, musiał to zrobić.
ToTylkoJa - ty mówisz o meczu wygranym przez putki 6:2, przy czym gdyby nie Casillas mogła być dwucyfrówka i mówisz o jednej sytuacji?... |
Nie wiem czy rozniesie jeśli wrócą Puyol i Henry do składu FCB. Natomiast myślę że na dobre wyjdzie Barcy zamiana lewego obrońcy z trochę niepewnego Abidala na Sylvinho. Kroi się ekstra mecz :) aha i jeszcze jedno - nie martwcie się kibicami chelsea bo ich to nie ma, są tylko sfrustrowani kibice madryckiego Realu :)
|
chłopcze bo inaczej chyba się nie da napisać (bez urazy). Po pierwsze nie jestem kibicem Chelsea po 2 jak nazwać grę Barcelony jak Chelsea grało anty... po 3 Anelka chciał sobie przerzucić piłkę na prawo to a b poczytaj przepisy gry w piłkę nożną i odp czy to była naturalna pozycja piłkarza tzn ta wystawiona ręka i czy jej posawa nie przyczyniła się do tego że piłka zmieniła kierunek?
|
Cytat:
kolega tym jednym zdaniem odpowiedział na wszystkie wasze pytania odnośnie czy był, czy nie było karnego |
Uhuhuhuhu ale tutaj gorąco w tym temacie.
Ile fanow Chelsea ,no no niespodziewalem sie az tyle.:) ja tylko chce,zby United nie zdobyli LM,wiec Barcelona czysto pilkarsko bedzie dla nich trudniejszym przeciwnikiem . W kazdym razie wole final z Hiszpanska druzyna ktora bedzie mogla postawic sie MU. |
banasik pewnie specjalnie napisałeś nazwisko piłkarza Barcy tak jak napisałeś ,więc odpowiem Ci równie uszczypliwie, bo humoru nic mi nie zmąci ,że pan panienka umięjętności ma takie,że nie podejrzewałbym go o ten wariant. :) Sędzie zabił meczy pokazując czerwoną kartkę. a mimo zabitego meczu ,zabito tez antyfutbol czelsi.
|
Cytat:
Ciekawi mnie co byloby gdyby to byl mecz np Chelsea-Real :) |
a ja Anelke właśnie o to podejrzewam, bo nie miał szansy wyjść z korzyścią z tej sytuacji , zauwazył błąd to to wykorzystał
EDIT: mic - jak kazdy kibic cieszyłbym sie z awansu Realu, ale zachowałbym choć trochę obiektywizmu, a nie nawijał cały czas "Chelsea antyfutbol, putki supermegawyjebana gra" |
Cytat:
W poprzednim meczu racja - Chelsea zagrała tak by nic nie stracić , nie podejmując w ogóle walki o strzelenie jakiejkolwiek bramki ale dziś wd. mnie pokazała jak się powinno przeciwko tak dobrej drużynie, jak Barca, grać. Wolałem finał Barca-MU ale spodziewałem się też czegoś zupełnie innego po Barcelonie dziś. Nie dość że była słabsza, to jakby nie patrzeć, sędzia wypaczył wynik meczu - ale to przecież norma w co 3 meczu , gdzie by nie był grany i kto by nie sędziował. Ja po prostu nie potrafie zrozumieć włodarzy największych klubów że wolą zabawe w stylu - dziś będziemy mieli karnego którego nie było, za tydzień nie będzie karnego, który był , za dwa puści spalonego a za trzy zatrzyma akcje gdzie spalonego nie było itp itd Bo każdy wie że gdyby oni się zbuntowali i powiedzieli w końcu dość tym niekończącym się błędom, zainwestujmy w powtórki to cała ta banda z Platinim na czele, musiała by wymięknąć - ale widzę że to wszystkim na ręke jest więc nie mam żadnego zamiaru ani płakać po Chelsea - choć awans jej się należał ani ganić sędziego który myli się dokładnie tak samo jak i piłkarze. |
banasik mówie tylko o fakcie. A może jestem rozczarowany, że nie było dwucyfrówki? Może przez sędziego, który nie podyktował prawidłowego karnego?
jestem też ciekaw, czy płakałeś po meczu Atletico Real, gdzie sędzia przekręcił waszych rywali zza miedzy. Swoją droga widać, jak bardzo boli Cię ta sobotnia porażka. Widzisz tylko to, co źle sędzia robił dla Chelsea, ale to, jak krzywdził Barcę w dwumeczu już dla Ciebie nie jest ważne. No bo i po co? I co chcesz osiągnąć przez nazywanie ludzi związanych z Barcą putkami? Ale jeśli sprawia Ci to przyjemność, to proszę bardzo. Ale pachnie mi to kompleksami zza Błoń ;] |
Nie lubie Realu nie lubię też Chelsea ale jeszcze trochę poczytam o pięknej grze Barcelony to ona będzie kolejnym klubem.
|
A ja się bardzo cieszę z wyniku meczu, bo finał MU - Barcelona zapowiada się rewelacyjnie. W obu drużynach są piłkarze najwyższej klasy, a pojedynek Rolando-Messi - to będzie coś.
Poza tym obie drużyny grają szybką i otwartą piłkę. Choć to będzie finał więc w zasadzie nikt nie mógłby kalkulować i urzadzac obrony Czestochowy. A co do dzisiejszego meczu: duży plus dla Chelsea za ponowne totalne wybicie Barcelony z rytmu - gra w defensywie naprawdę najwyższej próby. Pare dni temu ogladałam mecz Barcy z Realem, gdzie zawodnicy Barcy po prostu ośmieszyli Real - grali co chcieli i jak chcieli,a wynik mógł byc i tak znacznie wyższy gdyby nie nonszalancja w grze pod koniec meczu. Tym bardziej więc należy docenić obronę Chelsea. Tylko, że mając swiadomość, iż utrata 1 bramki spowoduje brak awansu dziwię się, że Hiddink nie postanowił jednak zaryzykowac i troche "uwolnić" grę. Przeliczył się i przekalkulował. |
Cytat:
|
1. Sędzia po zakończeniu spotkania Chelsea : Barca dawał żółte i chyba(?) czerwone kartki.
Jak one działają ? Na ligowe mecze, czy jakoś na przyszły sezon rozgrywek europejskich pucharów przechodzą ? Bo Londyńczycy w finale nie zagrają, więc w sumie mogli by gwizdać na te kartki, ale czy rzeczywiście ? 2. Na miejscu sędziego w tej 96 minucie jak Ballack wbiegał na niego, zatrzymałbym się na miejscu łysego...poczekałbym aż niemiec na mnie wpadnie...i wtedy dał mu czerwoną kartkę :), nie wiem jak Wy postrzegacie zachowanie szwaba ? 3. Czemu finał LM jest 27 maja akurat we Włoszech / w Rzymie ? pzdr |
Co Wy z tym jednym strzałem? Lepiej napierd**ć na slepo ,żeby statystyke zrobić? Barcelona -finał LM,finał Pucharu Króla,na 99% Mistrzostwo Hiszpani i cały świat mówi ,że gra magicznie,jak trzeba być sfrustrowanym,żeby mówić że niesprawiedliwy jest awans FCB. Cały sezon graja pieknie,efektywnie,dziś zagrali to drugie. Na marginesie zastanawiam sie tak ,komu będą kibicować kibice CFC w finale. Antagonizmy na linii Man UTD są w Anglii znane,ale po tym co widzę największym wrogiem jest Barcelona.
|
Nie jestem kibicem Barcelony za to Chelsea i moge powiedziec jedno. Za to co w tym sezonie wyprawia Barca to powinni Pepe Guardioli postawic pomnik. Jedna jedyna akcja przesadzila o awansie. Mozna mowic o szczesciu ale... szczescie sprzyja lepszym. A to jak fenomenalnie gra w tym sezonie niech przypieczetuje wygrana w LM bo na to naprawde zasluguje.
|
banasik - weź zrób jakiś użytek ze sprzętu co masz w awatarze bo strasznie Cie nosi:>
ps. właśnie sobie te powtórki z tej 97?8 minuty oglądnąłem i wygląda to na 99% karny niestety a przynajmniej gdyby w niedziele przy takim samym wyniku sędzia tego nie odgwizdał(w założeniu oczywiście że to my strzelamy hehe)to normalnie szlag by mnie trafił Cytat:
|
kaftan:
1. nie dawał kartek, UEFA nic nie uwzględniła w statach 2. ja na miejscu Ballacka bym norwegowi łysą pałe roz.......ił o kolano 3. bo tak zostało wybrane :) EDIT: w Hiszpanii są najlepsi, ale w LM zasługiwali na koniec w półfinale, bo myśl taktyczna rozjebała ich piękną-och-ach gre |
Banasik Twoje biadolenie i nienawisc do Barcelony przypomina mi pewien wywiad z "kibicem starozakonnych":
- Ma pan sytuacje, gdzie wygrana Cracovii odbiera punkty najgrozniejszemu rywalowi Wisly i zostaje ona mistrzem, a porazka Cracovii daje mistrzostwo rywalowi i ona sama spada z ligi, co pan "wybiera" ? - Porazke Cracovii. Moze nie dokladnie opisane, ale sens jest autentyczny Te Twoje "putki" naprawde wiele o Tobie mowia... |
Cytat:
Brak Henry'ego to kolejny poważny ubytek. Raz, że lukę po nim musiał łatać Iniesta, a dwa, że wtedy była luka w środku pola po Inieście. Wraca Puyol, wróci pewnie Henry. Abidala zastąpi Sylvinho, który grał dobrze, gdy Erick miał kontuzję. Te braki miały spory wpływ na gorszą grę Barcelony. Mam nadzieję, że w meczu z ManU takich kłopotów nie będzie. PS ciekawe jakby zagrał MU, gdyby mu wypadli Ferdinand(jako Puyol), Vidic (jako Marquez) i Rooney(jako Henry). |
akurat putki to ławke mają w **** szeroką, to musze przyznać, więc nie przyjmuję do wiadomości tych osłabień.
mic - nie skomentuje tego co napisałeś, nienawidzę putek, ale w tej sytacji która opisałeś wybrałbym przeciwnie |
Szkoda Chelsea. Mówienie o tym, że grała antyfutbol w dwumeczu jest niezłym przegięciem. Widocznie Barca zapomniała jak się gra swoją "piękną" kopaną. Tak wszyscy wspominają pierwszy mecz, gdzie karny Barcelonie się rzeczywiście należał, ale zapominają że pomimo przewagi Barcelony to Chelsea miała lepsze okazje. Drugi mecz był już całkowicie grany pod dyktando gospodarzy i nie ma tu znaczenia przewaga w posiadaniu piłki Barcy, która klepała łatwe piłki do najbliższego kolegi. Chelsea przegrała frajersko przez niewykorzystane sytuacje, a karny należał się 1 lub 2 (faul na Drogbie i pierwsza ręka). Co do czerwieni to jak najbardziej słuszna. Mają być czerwone za obojętnie jaki faul przy wyjściu na "sam na sam" z bramkarzem, więc trzeba być konsekwentym. Wczoraj Fletcher dostał w sumie podobną, gdzie zagrożenie bramkowe było raczej małe. Mam taki komfort, że nie przepadam za Barcą i Chelsea, więc czekam na zasłużone baty od MU dla osłabionej Chelsea.
|
Cytat:
|
szeroka ławka nie oznacza, że siedzą na niej zawodnicy aż tak bardzo wartościowi jak Ci z pierwszej 11. Takich rzeczy to nawet nie ma w erze.
emj10 niegroźna sytuacja w meczu Arsenalu? Przecież tam koleś miał kilka metrów do bramki i przymierzał się do strzału, a Fletcher założył mu szczypce na nogi. A Abidal co takiego zrobił? Już nie przesadzajmy, ja nawet smiem wątpić, czy on go dotknął. Poza tym podobną sytuację miał Messi. Minał dwóch zawodników i biegł za nim jakiś gracz Chelsea, powodując upadek. Oczywiście faul nie na czerwo, bo byli jeszcze obrońcy na drodze, co jednak nie zmienia faktu, że idąc tokiem rzekomego faulu Abidala, w tej sytuacji też powinien być wolny. I to z dogodnego miejsca. |
Przecież Fletcher trafił najpierw piłkę, a że jest niegramotny to na dodatek owinął nogami nogę Fabregasa. Faul Abidala ewidentny, nawet większość sympatyków Barcelony (moich znajomych) twierdzi że kartka jest słuszna. Dla mnie logiczna sytuacja, Anelka minął Abidala, ten wychodzi na czystą, Abidal fauluje, czerwo. Nie ma co filizofować.
|
Cytat:
PS/ Banasik: podaj swój nick na realmadrid.pl :P Bo sądzę, że takowego tam posiadasz ;] Jest pięknie, jedziemy do Rzymu :D http://foto.rambler.ru/public/d/e/de.../barca-web.jpg Nothing's forgotten. Nothing's ever forgotten To dla tych, którzy nie pamiętają sytuacji po faulu Carvalho sprzed kilku lat :-) |
Cytat:
Jako obiektywny obserwator musze stwierdzić, że sedzia mógł dać 3 karne dla Chelsea. ruchy reką nijak naturalne nie były |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Co by nie było jak ktoś ich przeruchał w pupe bez ich zgody na bank będą im kibicować widać to było po Drogbie... |
Cytat:
W pierwszym meczu sędzia siędziował na niekorzyść Barcelony, w drugim na niekorzyść Chelsea( pomijając fakt czerwonej kartki), więc nie ma się do czego przyczepiać. |
Cytat:
Przy 30 % posiadania piłki ,mówienie o meczu CFC-FCB ,też jest smieszne. To był mecz antyfubtol-Barcelona. Cytat:
Tak czy inaczej Panowie.Wasza złość i irytacja tego nie zmieni. Wielka Drużyna zagra w finale. Antyfutbol umarł i tylko heretycy nie cieszą się z tego faktu,że piekna piłka i duch futbolu, pokonała żelazną taktykę i defensywę maksymalną. Na stronie Realu po pogromie na SB była cisza,tutaj fani CFC nie dają za wygraną :D Spsiek,spisek i jeszcze raz spisek :-p |
Cytat:
pozdr |
Sędzia pokazał klasę ale jak dla mnie mylił się w obie strony, bardziej na górze są tereaz te akcje dla Chelsea ale za ten faul Abidala nie powinno być czerwonej a żółta. Chelsea jest sama sobie winna bo Drogba miał czystą sytuację na gola a nie strzelił, jedno można powiedzieć w murowaniu bramki byli niesamowici. Była taka sytuacja że sędzia doliczył dwie minuty do pierwszej połowy Barcelona miała róg wybiła później jeszcze jeden ale już nie dał wybić bo było 20 sekund więcej niż 2 minuty, drugą połowę przedłużył o 4 poźniej dołożył 4, gdzie tu konsekwencja, wystarczyło skończyć i nie było by mowy o karnym itp...
|
na onetach dochodzi do 6-ciu karnych, tutaj na szczęście tylko 3 karne brylują , a prawda jest taka że była JEDNA ewidentna ręka Piqe i ewentualnie karny, wcześniej nie było czerwieni dla Abidala , a dla Drogby za symulki w polu karnym wylotka,bezcenny widok drogba schodzi okło 60-tej minuty na ramionach masażystów, powłóczy nogami, umarł? umiera ? nie !! za minutę bryka jak młody żróbek , karny za rękę był pokłosiem nieslusznej czerwieni, o meczu w Barcelonie nie wspomnę ,ważne że wygral futbol , i to się liczy , a abramowicz niech płacze ,drwale poczekają na LM , a ja mam podwójną satysfakcję , Wisła pokonala Barce , a Barca w finale i z Pucharem!
|
Boże jak ta Chelsea teraz płacze. Że niby spisek, płaczki jedne. A prawda jest taka, że nie awansowali bo dali sobie wbić bramkę w ostatnich minutach a nie przez karne.
Jakby Iniesta nie strzelił gola to nikt by z Chelsea nie pamiętał o karnych, a Barcelona by miała pretensje o czerwień. |
Dalem juz linki do powtorek - 2 karne ewidentne, czerwona zasluzona(sedzia zastosowal sie do przepisow) i pelno sytuacji na niekorzysc Chelsea, takie sa fakty. Chyba tez kazdy obiektywny obserwator powie, ktora druzyna wczoraj grala w pilke, a ktora w siatkowke. A oczekiwalem, ze Barcelona pokaze ladna gre, a tymczasem to Chelsea takowa pokazala.
P.S - Nie jestem kibicem Chelsea, Barcelony. Realu Madryt, Man Utd i innych wymienionych. Dlatego podchodze do tego na zimno. http://www.youtube.com/watch?v=ryOPiAf_fuc - no prosze, wychodzi tez ze Malouda byl faulowany w polu karnym w I-szej polowie(przegapilem ten fragment), jakie jaja :D, to tych karnych pan Norweg mogl kilka podyktowac. Nie dosc, ze siatkowka to i zapasy w wykonaniu zawodnikow Barcy :D. |
I tak finał wygra Manchester... :-)
|
Cytat:
a co do Maludy to klaniają się przepisy , znasz? czy powtarzasz za onetem i spółką, faul zaczął sie PRZED polem karnym itd..... |
finał wygra Barca :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl