Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

banasik 06.05.2009 23:06

slaskWKSslask - taki zawodnik jak Anelka wykorzystał to, że pike jest młokosem, który zapomina o trzymaniu rąk za sobą i to wykorzystał, sędzia nie "zabił" by tego meczu gdyby podyktował karnego, ba, musiał to zrobić.

ToTylkoJa - ty mówisz o meczu wygranym przez putki 6:2, przy czym gdyby nie Casillas mogła być dwucyfrówka i mówisz o jednej sytuacji?...

Kris54 06.05.2009 23:06

Nie wiem czy rozniesie jeśli wrócą Puyol i Henry do składu FCB. Natomiast myślę że na dobre wyjdzie Barcy zamiana lewego obrońcy z trochę niepewnego Abidala na Sylvinho. Kroi się ekstra mecz :) aha i jeszcze jedno - nie martwcie się kibicami chelsea bo ich to nie ma, są tylko sfrustrowani kibice madryckiego Realu :)

Zwierze 06.05.2009 23:08

chłopcze bo inaczej chyba się nie da napisać (bez urazy). Po pierwsze nie jestem kibicem Chelsea po 2 jak nazwać grę Barcelony jak Chelsea grało anty... po 3 Anelka chciał sobie przerzucić piłkę na prawo to a b poczytaj przepisy gry w piłkę nożną i odp czy to była naturalna pozycja piłkarza tzn ta wystawiona ręka i czy jej posawa nie przyczyniła się do tego że piłka zmieniła kierunek?

banasik 06.05.2009 23:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwierze (Post 722471)
chłopcze bo inaczej chyba się nie da napisać (bez urazy). Po pierwsze nie jestem kibicem Chelsea po 2 jak nazwać grę Barcelony jak Chelsea grało anty... po 3 Anelka chciał sobie przerzucić piłkę na prawo to a b poczytaj przepisy gry w piłkę nożną i odp czy to była naturalna pozycja piłkarza tzn ta wystawiona ręka i czy jej posawa nie przyczyniła się do tego że piłka zmieniła kierunek?


kolega tym jednym zdaniem odpowiedział na wszystkie wasze pytania odnośnie czy był, czy nie było karnego

Wojtas 06.05.2009 23:11

Uhuhuhuhu ale tutaj gorąco w tym temacie.

Ile fanow Chelsea ,no no niespodziewalem sie az tyle.:)


ja tylko chce,zby United nie zdobyli LM,wiec Barcelona czysto pilkarsko bedzie dla nich trudniejszym przeciwnikiem .
W kazdym razie wole final z Hiszpanska druzyna ktora bedzie mogla postawic sie MU.

slaskWKSslask 06.05.2009 23:11

banasik pewnie specjalnie napisałeś nazwisko piłkarza Barcy tak jak napisałeś ,więc odpowiem Ci równie uszczypliwie, bo humoru nic mi nie zmąci ,że pan panienka umięjętności ma takie,że nie podejrzewałbym go o ten wariant. :) Sędzie zabił meczy pokazując czerwoną kartkę. a mimo zabitego meczu ,zabito tez antyfutbol czelsi.

mic 06.05.2009 23:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kris54 (Post 722470)
nie martwcie się kibicami chelsea bo ich to nie ma, są tylko sfrustrowani kibice madryckiego Realu :)

Amen :)

Ciekawi mnie co byloby gdyby to byl mecz np Chelsea-Real :)

banasik 06.05.2009 23:13

a ja Anelke właśnie o to podejrzewam, bo nie miał szansy wyjść z korzyścią z tej sytuacji , zauwazył błąd to to wykorzystał

EDIT: mic - jak kazdy kibic cieszyłbym sie z awansu Realu, ale zachowałbym choć trochę obiektywizmu, a nie nawijał cały czas "Chelsea antyfutbol, putki supermegawyjebana gra"

1q2 06.05.2009 23:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 722457)

Z mojej strony ciesze sie bardzo ze antyfutbol przegral.

Nie przesadzaj z tym antyfutbolem , jak dla mnie dziś to antyfutbol zagrała Barca, mając 70% piłke i oddając 1 celny strzał...w 93 minucie.

W poprzednim meczu racja - Chelsea zagrała tak by nic nie stracić , nie podejmując w ogóle walki o strzelenie jakiejkolwiek bramki ale dziś wd. mnie pokazała jak się powinno przeciwko tak dobrej drużynie, jak Barca, grać.

Wolałem finał Barca-MU ale spodziewałem się też czegoś zupełnie innego po Barcelonie dziś.
Nie dość że była słabsza, to jakby nie patrzeć, sędzia wypaczył wynik meczu - ale to przecież norma w co 3 meczu , gdzie by nie był grany i kto by nie sędziował.

Ja po prostu nie potrafie zrozumieć włodarzy największych klubów że wolą zabawe w stylu - dziś będziemy mieli karnego którego nie było, za tydzień nie będzie karnego, który był , za dwa puści spalonego a za trzy zatrzyma akcje gdzie spalonego nie było itp itd

Bo każdy wie że gdyby oni się zbuntowali i powiedzieli w końcu dość tym niekończącym się błędom, zainwestujmy w powtórki to cała ta banda z Platinim na czele, musiała by wymięknąć - ale widzę że to wszystkim na ręke jest więc nie mam żadnego zamiaru ani płakać po Chelsea - choć awans jej się należał ani ganić sędziego który myli się dokładnie tak samo jak i piłkarze.

ToTylkoJa 06.05.2009 23:16

banasik mówie tylko o fakcie. A może jestem rozczarowany, że nie było dwucyfrówki? Może przez sędziego, który nie podyktował prawidłowego karnego?
jestem też ciekaw, czy płakałeś po meczu Atletico Real, gdzie sędzia przekręcił waszych rywali zza miedzy.

Swoją droga widać, jak bardzo boli Cię ta sobotnia porażka. Widzisz tylko to, co źle sędzia robił dla Chelsea, ale to, jak krzywdził Barcę w dwumeczu już dla Ciebie nie jest ważne. No bo i po co?

I co chcesz osiągnąć przez nazywanie ludzi związanych z Barcą putkami? Ale jeśli sprawia Ci to przyjemność, to proszę bardzo. Ale pachnie mi to kompleksami zza Błoń ;]

Zwierze 06.05.2009 23:16

Nie lubie Realu nie lubię też Chelsea ale jeszcze trochę poczytam o pięknej grze Barcelony to ona będzie kolejnym klubem.

Illargui 06.05.2009 23:16

A ja się bardzo cieszę z wyniku meczu, bo finał MU - Barcelona zapowiada się rewelacyjnie. W obu drużynach są piłkarze najwyższej klasy, a pojedynek Rolando-Messi - to będzie coś.
Poza tym obie drużyny grają szybką i otwartą piłkę.
Choć to będzie finał więc w zasadzie nikt nie mógłby kalkulować i urzadzac obrony Czestochowy.

A co do dzisiejszego meczu: duży plus dla Chelsea za ponowne totalne wybicie Barcelony z rytmu - gra w defensywie naprawdę najwyższej próby. Pare dni temu ogladałam mecz Barcy z Realem, gdzie zawodnicy Barcy po prostu ośmieszyli Real - grali co chcieli i jak chcieli,a wynik mógł byc i tak znacznie wyższy gdyby nie nonszalancja w grze pod koniec meczu. Tym bardziej więc należy docenić obronę Chelsea.
Tylko, że mając swiadomość, iż utrata 1 bramki spowoduje brak awansu dziwię się, że Hiddink nie postanowił jednak zaryzykowac i troche "uwolnić" grę. Przeliczył się i przekalkulował.

banasik 06.05.2009 23:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 722478)
banasik mówie tylko o fakcie. A może jestem rozczarowany, że nie było dwucyfrówki? Może przez sędziego, który nie podyktował prawidłowego karnego?
jestem też ciekaw, czy płakałeś po meczu Atletico Real, gdzie sędzia przekręcił waszych rywali zza miedzy.

Swoją droga widać, jak bardzo boli Cię ta sobotnia porażka. Widzisz tylko to, co źle sędzia robił dla Chelsea, ale to, jak krzywdził Barcę w dwumeczu już dla Ciebie nie jest ważne. No bo i po co?

I co chcesz osiągnąć przez nazywanie ludzi związanych z Barcą putkami? Ale jeśli sprawia Ci to przyjemność, to proszę bardzo. Ale pachnie mi to kompleksami zza Błoń ;]

Powiem tak, w sobotę putki zagrały ładny futbol, ale tylko dlatego że przeciw nim wyszła "wyjebana" obrona Romos-Cannavaro-Metzelder-Heinze. W tym dwumeczu mierzyli się z lepszą defensywą i juz mieli problemy, już nie klepali piłeczki, juz nie oddali 30 strzałów. Z ManU nic tylko 3-0 dla anglików.

kaftan 06.05.2009 23:21

1. Sędzia po zakończeniu spotkania Chelsea : Barca dawał żółte i chyba(?) czerwone kartki.
Jak one działają ? Na ligowe mecze, czy jakoś na przyszły sezon rozgrywek europejskich pucharów przechodzą ?
Bo Londyńczycy w finale nie zagrają, więc w sumie mogli by gwizdać na te kartki, ale czy rzeczywiście ?

2. Na miejscu sędziego w tej 96 minucie jak Ballack wbiegał na niego, zatrzymałbym się na miejscu łysego...poczekałbym aż niemiec na mnie wpadnie...i wtedy dał mu czerwoną kartkę :), nie wiem jak Wy postrzegacie zachowanie szwaba ?

3. Czemu finał LM jest 27 maja akurat we Włoszech / w Rzymie ?

pzdr

slaskWKSslask 06.05.2009 23:22

Co Wy z tym jednym strzałem? Lepiej napierd**ć na slepo ,żeby statystyke zrobić? Barcelona -finał LM,finał Pucharu Króla,na 99% Mistrzostwo Hiszpani i cały świat mówi ,że gra magicznie,jak trzeba być sfrustrowanym,żeby mówić że niesprawiedliwy jest awans FCB. Cały sezon graja pieknie,efektywnie,dziś zagrali to drugie. Na marginesie zastanawiam sie tak ,komu będą kibicować kibice CFC w finale. Antagonizmy na linii Man UTD są w Anglii znane,ale po tym co widzę największym wrogiem jest Barcelona.

koyoot 06.05.2009 23:22

Nie jestem kibicem Barcelony za to Chelsea i moge powiedziec jedno. Za to co w tym sezonie wyprawia Barca to powinni Pepe Guardioli postawic pomnik. Jedna jedyna akcja przesadzila o awansie. Mozna mowic o szczesciu ale... szczescie sprzyja lepszym. A to jak fenomenalnie gra w tym sezonie niech przypieczetuje wygrana w LM bo na to naprawde zasluguje.

1q2 06.05.2009 23:22

banasik - weź zrób jakiś użytek ze sprzętu co masz w awatarze bo strasznie Cie nosi:>

ps. właśnie sobie te powtórki z tej 97?8 minuty oglądnąłem i wygląda to na 99% karny niestety a przynajmniej gdyby w niedziele przy takim samym wyniku sędzia tego nie odgwizdał(w założeniu oczywiście że to my strzelamy hehe)to normalnie szlag by mnie trafił

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kaftan (Post 722483)
nie wiem jak Wy postrzegacie zachowanie szwaba ?

szwab zwariował ale miał chyba ku temu podstawy(oglądnij sobie tą akcje), w sensie że przy takiej adrenalinie to nie trzeba psychopaty by tak się zachowywać.

banasik 06.05.2009 23:23

kaftan:
1. nie dawał kartek, UEFA nic nie uwzględniła w statach

2. ja na miejscu Ballacka bym norwegowi łysą pałe roz.......ił o kolano

3. bo tak zostało wybrane :)

EDIT: w Hiszpanii są najlepsi, ale w LM zasługiwali na koniec w półfinale, bo myśl taktyczna rozjebała ich piękną-och-ach gre

mic 06.05.2009 23:24

Banasik Twoje biadolenie i nienawisc do Barcelony przypomina mi pewien wywiad z "kibicem starozakonnych":
- Ma pan sytuacje, gdzie wygrana Cracovii odbiera punkty najgrozniejszemu rywalowi Wisly i zostaje ona mistrzem, a porazka Cracovii daje mistrzostwo rywalowi i ona sama spada z ligi, co pan "wybiera" ?
- Porazke Cracovii.

Moze nie dokladnie opisane, ale sens jest autentyczny

Te Twoje "putki" naprawde wiele o Tobie mowia...

ToTylkoJa 06.05.2009 23:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 722482)
Powiem tak, w sobotę putki zagrały ładny futbol, ale tylko dlatego że przeciw nim wyszła "wyjebana" obrona Romos-Cannavaro-Metzelder-Heinze. W tym dwumeczu mierzyli się z lepszą defensywą i juz mieli problemy, już nie klepali piłeczki, juz nie oddali 30 strzałów. Z ManU nic tylko 3-0 dla anglików.

a ja powiem tak, że Pep miał problem z wyjściową 11. Wypadli Marquez (kontuzja) i Puyol(kartki). O Milito nawet nie wspominam. Więc był problem, kogo dać jako drugiego środkowego obrońcę. Wybór padł na Toure, co dla mnie od początku było błędem. Miejsce Toure jest na DM i nigdzie indziej.
Brak Henry'ego to kolejny poważny ubytek. Raz, że lukę po nim musiał łatać Iniesta, a dwa, że wtedy była luka w środku pola po Inieście.
Wraca Puyol, wróci pewnie Henry. Abidala zastąpi Sylvinho, który grał dobrze, gdy Erick miał kontuzję.
Te braki miały spory wpływ na gorszą grę Barcelony. Mam nadzieję, że w meczu z ManU takich kłopotów nie będzie.

PS ciekawe jakby zagrał MU, gdyby mu wypadli Ferdinand(jako Puyol), Vidic (jako Marquez) i Rooney(jako Henry).

banasik 06.05.2009 23:29

akurat putki to ławke mają w **** szeroką, to musze przyznać, więc nie przyjmuję do wiadomości tych osłabień.

mic - nie skomentuje tego co napisałeś, nienawidzę putek, ale w tej sytacji która opisałeś wybrałbym przeciwnie

emj10 06.05.2009 23:30

Szkoda Chelsea. Mówienie o tym, że grała antyfutbol w dwumeczu jest niezłym przegięciem. Widocznie Barca zapomniała jak się gra swoją "piękną" kopaną. Tak wszyscy wspominają pierwszy mecz, gdzie karny Barcelonie się rzeczywiście należał, ale zapominają że pomimo przewagi Barcelony to Chelsea miała lepsze okazje. Drugi mecz był już całkowicie grany pod dyktando gospodarzy i nie ma tu znaczenia przewaga w posiadaniu piłki Barcy, która klepała łatwe piłki do najbliższego kolegi. Chelsea przegrała frajersko przez niewykorzystane sytuacje, a karny należał się 1 lub 2 (faul na Drogbie i pierwsza ręka). Co do czerwieni to jak najbardziej słuszna. Mają być czerwone za obojętnie jaki faul przy wyjściu na "sam na sam" z bramkarzem, więc trzeba być konsekwentym. Wczoraj Fletcher dostał w sumie podobną, gdzie zagrożenie bramkowe było raczej małe. Mam taki komfort, że nie przepadam za Barcą i Chelsea, więc czekam na zasłużone baty od MU dla osłabionej Chelsea.

PotiWisla 06.05.2009 23:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kaftan (Post 722483)
1. Sędzia po zakończeniu spotkania Chelsea : Barca dawał żółte i chyba(?) czerwone kartki.
Jak one działają ? Na ligowe mecze, czy jakoś na przyszły sezon rozgrywek europejskich pucharów przechodzą ?
Bo Londyńczycy w finale nie zagrają, więc w sumie mogli by gwizdać na te kartki, ale czy rzeczywiście ?

2. Na miejscu sędziego w tej 96 minucie jak Ballack wbiegał na niego, zatrzymałbym się na miejscu łysego...poczekałbym aż niemiec na mnie wpadnie...i wtedy dał mu czerwoną kartkę :), nie wiem jak Wy postrzegacie zachowanie szwaba ?

3. Czemu finał LM jest 27 maja akurat we Włoszech / w Rzymie ?

pzdr

W przyszłym sezonie będą liczyć im się te kartki w europucharach.Jest w Rzymie bo sobie tak UEFA wybrała jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek.

ToTylkoJa 06.05.2009 23:35

szeroka ławka nie oznacza, że siedzą na niej zawodnicy aż tak bardzo wartościowi jak Ci z pierwszej 11. Takich rzeczy to nawet nie ma w erze.

emj10 niegroźna sytuacja w meczu Arsenalu? Przecież tam koleś miał kilka metrów do bramki i przymierzał się do strzału, a Fletcher założył mu szczypce na nogi. A Abidal co takiego zrobił? Już nie przesadzajmy, ja nawet smiem wątpić, czy on go dotknął. Poza tym podobną sytuację miał Messi. Minał dwóch zawodników i biegł za nim jakiś gracz Chelsea, powodując upadek. Oczywiście faul nie na czerwo, bo byli jeszcze obrońcy na drodze, co jednak nie zmienia faktu, że idąc tokiem rzekomego faulu Abidala, w tej sytuacji też powinien być wolny. I to z dogodnego miejsca.

emj10 06.05.2009 23:42

Przecież Fletcher trafił najpierw piłkę, a że jest niegramotny to na dodatek owinął nogami nogę Fabregasa. Faul Abidala ewidentny, nawet większość sympatyków Barcelony (moich znajomych) twierdzi że kartka jest słuszna. Dla mnie logiczna sytuacja, Anelka minął Abidala, ten wychodzi na czystą, Abidal fauluje, czerwo. Nie ma co filizofować.

kubryc 07.05.2009 01:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 722322)
BARCA PANY ! :D

Tylko Wisła Kraków pokonała Barcelone w tym roku w pucharach :)

Szachtar Donieck też wygrał :) Nie wiem, czy o tym mówił Szpak, ale nie tylko Wisełka wygrała :)
PS/ Banasik: podaj swój nick na realmadrid.pl :P Bo sądzę, że takowego tam posiadasz ;]

Jest pięknie, jedziemy do Rzymu :D

http://foto.rambler.ru/public/d/e/de.../barca-web.jpg

Nothing's forgotten. Nothing's ever forgotten

To dla tych, którzy nie pamiętają sytuacji po faulu Carvalho sprzed kilku lat :-)

pan_premier 07.05.2009 08:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubryc (Post 722510)
Jest pięknie, jedziemy do Rzymu :D

to jedź, jednego odszczepieńca mniej.

Jako obiektywny obserwator musze stwierdzić, że sedzia mógł dać 3 karne dla Chelsea.
ruchy reką nijak naturalne nie były

Zwierze 07.05.2009 08:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez slaskWKSslask (Post 722484)
Co Wy z tym jednym strzałem? Lepiej napierd**ć na slepo ,żeby statystyke zrobić?

Przy jednym strzale Barceony w światło brzmi to co najmniej śmiesznie
Cytat:

Pierwotnie napisane przez slaskWKSslask (Post 722484)
C Barcelona -finał LM,finał Pucharu Króla,na 99% Mistrzostwo Hiszpani i cały świat mówi ,że gra magicznie,jak trzeba być sfrustrowanym,żeby mówić że niesprawiedliwy jest awans FCB.

Aha czyli dlatego że liga Hiszpańska jest taka słaba trzeba im podarować awans teraz kumam!
Cytat:

Pierwotnie napisane przez slaskWKSslask (Post 722484)
Antagonizmy na linii Man UTD są w Anglii znane,ale po tym co widzę największym wrogiem jest Barcelona.

A ja myślałem że to Chelsea jest najbardziej nie lubiane...
Co by nie było jak ktoś ich przeruchał w pupe bez ich zgody na bank będą im kibicować widać to było po Drogbie...

Zieniu17 07.05.2009 08:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 722538)
to jedź, jednego odszczepieńca mniej.

Jako obiektywny obserwator musze stwierdzić, że sedzia mógł dać 3 karne dla Chelsea.
ruchy reką nijak naturalne nie były

Conajwyżej jeden karny po ręce Pique.

W pierwszym meczu sędzia siędziował na niekorzyść Barcelony, w drugim na niekorzyść Chelsea( pomijając fakt czerwonej kartki), więc nie ma się do czego przyczepiać.

slaskWKSslask 07.05.2009 08:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwierze (Post 722541)
Przy jednym strzale Barceony w światło brzmi to co najmniej śmiesznie

Aha czyli dlatego że liga Hiszpańska jest taka słaba trzeba im podarować awans teraz kumam!

A ja myślałem że to Chelsea jest najbardziej nie lubiane...
Co by nie było jak ktoś ich przeruchał w pupe bez ich zgody na bank będą im kibicować widać to było po Drogbie...


Przy 30 % posiadania piłki ,mówienie o meczu CFC-FCB ,też jest smieszne. To był mecz antyfubtol-Barcelona.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwierze (Post 722541)
Aha czyli dlatego że liga Hiszpańska jest taka słaba trzeba im podarować awans teraz kumam!

Tak,właśnie to mogłeś wywnioskować z tych statystyk.

Tak czy inaczej Panowie.Wasza złość i irytacja tego nie zmieni. Wielka Drużyna zagra w finale. Antyfutbol umarł i tylko heretycy nie cieszą się z tego faktu,że piekna piłka i duch futbolu, pokonała żelazną taktykę i defensywę maksymalną. Na stronie Realu po pogromie na SB była cisza,tutaj fani CFC nie dają za wygraną :D Spsiek,spisek i jeszcze raz spisek :-p

Proud 07.05.2009 09:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 722431)

Porównajcie styl gry ManU z wczoraj i dziś putek i macie najlepszy zespół Europy wyłoniony

pozwól, że najlepszy zespół Europy wyłoni finał, a nie opinia jakiegoś madryckiego napinacza...

pozdr

MatMario 07.05.2009 09:26

Sędzia pokazał klasę ale jak dla mnie mylił się w obie strony, bardziej na górze są tereaz te akcje dla Chelsea ale za ten faul Abidala nie powinno być czerwonej a żółta. Chelsea jest sama sobie winna bo Drogba miał czystą sytuację na gola a nie strzelił, jedno można powiedzieć w murowaniu bramki byli niesamowici. Była taka sytuacja że sędzia doliczył dwie minuty do pierwszej połowy Barcelona miała róg wybiła później jeszcze jeden ale już nie dał wybić bo było 20 sekund więcej niż 2 minuty, drugą połowę przedłużył o 4 poźniej dołożył 4, gdzie tu konsekwencja, wystarczyło skończyć i nie było by mowy o karnym itp...

kerim 07.05.2009 09:28

na onetach dochodzi do 6-ciu karnych, tutaj na szczęście tylko 3 karne brylują , a prawda jest taka że była JEDNA ewidentna ręka Piqe i ewentualnie karny, wcześniej nie było czerwieni dla Abidala , a dla Drogby za symulki w polu karnym wylotka,bezcenny widok drogba schodzi okło 60-tej minuty na ramionach masażystów, powłóczy nogami, umarł? umiera ? nie !! za minutę bryka jak młody żróbek , karny za rękę był pokłosiem nieslusznej czerwieni, o meczu w Barcelonie nie wspomnę ,ważne że wygral futbol , i to się liczy , a abramowicz niech płacze ,drwale poczekają na LM , a ja mam podwójną satysfakcję , Wisła pokonala Barce , a Barca w finale i z Pucharem!

-Goral- 07.05.2009 11:15

Boże jak ta Chelsea teraz płacze. Że niby spisek, płaczki jedne. A prawda jest taka, że nie awansowali bo dali sobie wbić bramkę w ostatnich minutach a nie przez karne.

Jakby Iniesta nie strzelił gola to nikt by z Chelsea nie pamiętał o karnych, a Barcelona by miała pretensje o czerwień.

For_FuN_ 07.05.2009 11:40

Dalem juz linki do powtorek - 2 karne ewidentne, czerwona zasluzona(sedzia zastosowal sie do przepisow) i pelno sytuacji na niekorzysc Chelsea, takie sa fakty. Chyba tez kazdy obiektywny obserwator powie, ktora druzyna wczoraj grala w pilke, a ktora w siatkowke. A oczekiwalem, ze Barcelona pokaze ladna gre, a tymczasem to Chelsea takowa pokazala.

P.S - Nie jestem kibicem Chelsea, Barcelony. Realu Madryt, Man Utd i innych wymienionych. Dlatego podchodze do tego na zimno.

http://www.youtube.com/watch?v=ryOPiAf_fuc - no prosze, wychodzi tez ze Malouda byl faulowany w polu karnym w I-szej polowie(przegapilem ten fragment), jakie jaja :D, to tych karnych pan Norweg mogl kilka podyktowac. Nie dosc, ze siatkowka to i zapasy w wykonaniu zawodnikow Barcy :D.

Aro1234 07.05.2009 11:50

I tak finał wygra Manchester... :-)

kerim 07.05.2009 11:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 722627)
Dalem juz linki do powtorek - 2 karne ewidentne, czerwona zasluzona(sedzia zastosowal sie do przepisow) i pelno sytuacji na niekorzysc Chelsea, takie sa fakty. Chyba tez kazdy obiektywny obserwator powie, ktora druzyna wczoraj grala w pilke, a ktora w siatkowke. A oczekiwalem, ze Barcelona pokaze ladna gre, a tymczasem to Chelsea takowa pokazala.

P.S - Nie jestem kibicem Chelsea, Barcelony. Realu Madryt, Man Utd i innych wymienionych. Dlatego podchodze do tego na zimno.

http://www.youtube.com/watch?v=ryOPiAf_fuc - no prosze, wychodzi tez ze Malouda byl faulowany w polu karnym w I-szej polowie(przegapilem ten fragment), jakie jaja :D, to tych karnych pan Norweg mogl kilka podyktowac. Nie dosc, ze siatkowka to i zapasy w wykonaniu zawodnikow Barcy :D.

czerwona? nawet jak był faul? to Anelka nie mial otwrtej drogi do bramki, z boku bardzo blisko był obrońca, druga ręka bez komentarza , jak chcesz ładnej gry to obejrzyj co tydzień Barce w lidze , a nie dwa razy w roku z drwalami w tvp2 ,
a co do Maludy to klaniają się przepisy , znasz? czy powtarzasz za onetem i spółką, faul zaczął sie PRZED polem karnym itd.....

pablo92TSW 07.05.2009 11:56

finał wygra Barca :)

MISTA92 07.05.2009 11:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 722633)
I tak finał wygra Manchester... :-)

Oby oby...:)Trzymam za nimi od ponad 10lat tylko Manu i Wisełka:):P

kubryc 07.05.2009 11:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 722538)
to jedź, jednego odszczepieńca mniej.

que? Ktoś mi zabroni kibicowania kilku drużynom? W dodatku nierywalizującym ze sobą? Jak Barcelona przyjechała ostatnio, to stałem na D i wspierałem Wisłę. To taki odszczepieniec ze mnie :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl