Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Karnety 09/10 - Wiosna 2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4563)

Arkas 11.03.2010 17:32

Wiadomo, ile zeszło już m/w karnetów ?

Donki 11.03.2010 17:35

A ja takie pytanko w Poniedzialek kupie jeszcze bilet na sektor 3 ??

Deivid 11.03.2010 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 867666)
A ja takie pytanko w Poniedzialek kupie jeszcze bilet na sektor 3 ??

biletu nie kupisz, co najwyżej możesz kupic karnet

Donki 11.03.2010 17:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Deivid (Post 867669)
biletu nie kupisz, co najwyżej możesz kupic karnet

sorki chodzilo mi oczywiscie o karnet ;)

Szyman423 11.03.2010 18:03

sorki chodzilo mi oczywiscie o karnet ;)[/quote]
Myśle że tak, kupisz. Chyba nie ma takiego wzięcia po niezbyt udanym początku rundy.

rafil 11.03.2010 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 867663)
Wiadomo, ile zeszło już m/w karnetów ?

40% wg głównej

Donki 11.03.2010 19:39

A czy karnetów jest sprzedawanych tyle ile pomiesci stadion na SS czy jest jakies ograniczenie ?/

zim zum 11.03.2010 19:57

pewnie nie ma ograniczeń

massoud 11.03.2010 21:46

JESTEŚ WIŚLAKIEM ? MUSISZ KUPIĆ KARNET Ruszyła sprzedaż karnetów http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...unde_wiosenna/

PS zmieńcie nazwe tego tematu

zim zum 12.03.2010 10:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez massoud (Post 867777)
JESTEŚ WIŚLAKIEM ? MUSISZ KUPIĆ KARNET Ruszyła sprzedaż karnetów http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...unde_wiosenna/

PS zmieńcie nazwe tego tematu

wrzuć info na naszą klasę

R33 14.03.2010 12:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 865449)
I czy wiadomo już czy dojazd na własną rękę czy spod R22 (chodzi mi o to czy jest to jeszcze możliwe czy już upadło?)?

Podbijam na nową stronę.

_gilardino_ 14.03.2010 19:56

A co ty sam do Huty nie potrafisz dojechać :| ?

SpoXsteR 22.03.2010 12:51

Cytat:


Obniżka cen karnetów!



Wisła Kraków w związku z dużym zainteresowaniem karnetami na rundę wiosenną zadecydowała, że jeszcze w tym tygodniu prowadzona będzie sprzedaż karnetów. Będzie je można kupić po obniżonych cenach. Wszystkich kibiców zachęcamy do zakupu karnetów – w ten sposób będzie można uniknąć kolejek po pojedyncze bilety, które na pewno pojawią się przed kolejnymi spotkaniami.


Z uwagi na to, że rozgrywane są kolejne mecze, które wchodzą w skład karnetu, jego cena będzie systematycznie obniżana przez ten tydzień. I tak:
- 22 i 23 marca karnety na sektory 1 i 4 kosztować będą 120 zł, a na sektory 2 i 3 80 zł
- od 24 do 27 marca karnety kosztować będą 90 zł na sektory 1 i 4 oraz 60 zł na sektory 2 i 3.
- po tym terminie sprzedaż karnetów nie będzie kontynuowana
- od 29 marca sprzedawane będą bilety na mecz ze Śląskiem Wrocław

Karnety sprzedawane będą wyłącznie w sklepie Wiślacki Świat w następujących godzinach:

- 22 marca 11:00 – 18:00
- 23 marca 11:00 – 14:00
- 24 – 26 marca 11:00 – 18:00
- 27 marca 10:00 – 14:00

Ponieważ po sobotnim meczu zwolniły się miejsca zajęte przez osoby, które zdecydowały się kupić wyłącznie bilety na mecz ligowy z Lechią, karnety można kupować na wszystkie sektory.


Plan stadionu Hutnika
http://bp.wisla.krakow.pl/files/Hutnik.jpg



Przypominamy również, że na jedną Kartę Kibica lub jeden numer PESEL można kupić tylko jeden karnet lub bilet. Osoba, która kupiła na swoją Kartę Kibica karnet, nie możne też na nią kupić biletu na jeden z meczów wchodzący w skład karnetu!

Równocześnie ze sprzedażą karnetów można też kupić wejściówki na pucharowe spotkanie z Lechią Gdańsk. Szczegóły tej sprzedaży można znaleźć tutaj. Od przyszłego poniedziałku natomiast zakupić będzie można bilety na mecz ze Śląskiem Wrocław. Począwszy od tego spotkania wróci przedsprzedaż dla osób posiadających Karty Kibica. Najpierw więc, przed pierwsze dni, bilety będą mogły kupować wyłącznie osoby posiadające karty kibica, a dopiero potem wejściówki zakupić będą mogli także ci, którzy Kart Kibica nie posiadają. Przypominamy też, że a stadionie Hutnika obowiązuje elektroniczny system wejść, analogiczny do stadionu przy Reymonta 22. W związku z tym bilety dla osób nie posiadających Kart Kibica na każdy mecz kosztować będą 5 zł więcej.

Zapraszamy na mecze Białej Gwiazdy!

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._cen_karnetow/


Przypominam ze młyn znajduje sie na sektorze 3...!!

gress 24.03.2010 16:51

Wybrałem się dziś po karnet i niestety wróciłem z pustymi rękami. Okazało się że obniżki będą jednak od jutro, bo "zarząd nie zdążył się zebrać i uchwalić...". Ja się pytam gdzie jest informacja o tym na stronie ? Podobno mają być jutro. Osobiście wolę iść jeszcze raz i zapłacić 20zł mniej, które mogę wrzucić do puszki na oprawę.

MatMario 25.03.2010 17:08

Karnety już są w tych cenach więc kto nie ma niech się śpieszy bo będzie płacz później że jest mecz a konie bilety mają po 200zł.

DeadOrAlive 25.03.2010 17:54

Byłem dzisiaj po karnecik, pani mówiła, że jeszcze ich troszkę zostało, więc Ci co mają kupić niech kupują, póki czas :)

dynek.pl 25.03.2010 20:08

ja tez juz mam karnet na dwojke - nawet jak wybiore sie tylko na Slaska i Lecha to za 60zl i tak sie oplaca

kosaTS 25.03.2010 20:26

Witam. Są jeszcze karnety na "3" ??

WISŁAZWE 25.03.2010 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kosaTS (Post 876383)
Witam. Są jeszcze karnety na "3" ??


Jeżeli na oficjalnej nie pojawiło się żadne info na temat wyprzedania karnetów na sektor 3 to widocznie jeszcze są, a po za tym jak by nie było to zostaje jeszcze sektor 2 inne wejście ale potem się łączy z sektorem 3 więc żaden problem aby iść do młyna. ( jeżeli o to w domyśle chodzi)

Arkas 30.03.2010 15:06

Wiadomo ile poszło karnetów??

rafil 30.03.2010 16:14

gdyby było wiadomo to by się ukazało jakieś info

Mariusznh_92 14.07.2010 19:06

Mam pytanie?

Kiedy będzie znana Cena Karnetów na Runde Jesienną 10/11 ?? i kiedy będą one sprzedawane

WISŁAZWE 14.07.2010 19:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mariusznh_92 (Post 934456)
Mam pytanie?

Kiedy będzie znana Cena Karnetów na Runde Jesienną 10/11 ?? i kiedy będą one sprzedawane

W temacie o biletach masz wszystko wytłumaczone. temat - Bilety

Najprawdopodobniej na jesień karnetów nie będzie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl