![]() |
Cytat:
PANOM JUŻ DZIĘKUJEMY! |
ZENADA, nic innego mi nie przychodzi do glowy, przeciez Oni nie mieli wogole woli walki.
Krzynowek out, Wasilewski out mam nadzieje ze ich wiecej w kadrze nie zobacze, sa cincy jak polisilver po dziesieciu goleniach. Do Dutki to trzeba bedzie doplacic zeby go sprzedac, Lobodzinski nawet nawet, Roger i Boruc poziom Europejski reszta to nawet w naszej lidze by nie zablyszczala. Leo to sie sam do siebie smial i w glowe pukal ze przyja ta prace |
Cytat:
W zasadzie Roman Kołtoń powiedział wszystko ( jak go nie lubicie ) tak dzi¶ miał 100% racji. Zdominowani na boisku, zdominowani na trybunach... niestety przykra to prawda... Nie będę już poruszał tematu powołań, przygotowań, taktyki czy innych chwytów Leo... To już trzeci całkowicie spalony wielki turniej w jego karierze. Ja się tylko zastanawiam jak sie na tym turnieju znaleĽli¶my. |
Kto w tym meczu MUSIAL WYGRAC????A kto chcial???
Chorwacja czy Polska????Bo juz sie pogubilem ??? Z E N A D A |
Naszych piłkarzy nie ma co porównywać do Turków, panowie...
Gdzie Wy chcecie równać drwali do magików, bo tak można porównać Polskę i inne w ogóle reprezentacje może Austria to też takie jak my kulosy za przeproszeniem :P. |
Czuje się oszukany... Nie żartuję, kolejny raz szumne zapowiedzi trenerów i piłkarzy przed wielką imprezą, a na sam koniec jest jedno wielkie g..... Nie widzę, żadnej różnicy między Janasem, Engelem a Leo. Polska jest drużyną eliminacji a na mistrzostwach nawet Mourinho by nam nie pomógł.
|
Cytat:
|
Cytat:
Może ta konferencja Błaszczykowskiego coś wniesie do szerszego spojrzenia na selekcje i jej kryteria. |
Nawet Polak bramki nie strzelił ;/ ****a
|
No ja .......e... Leo po eliminacjach był bogiem... teraz go utopić najlepiej...?! Ludzie piłkarze nic nie zagrali brak formy (oprócz Boruca) w sumie to cud żeśmy się dostali jak patrzę teraz na naszych kopaczy. Leo niczemu nie winien próbował chyba wszystkim sposobami, efekt każdy widzi... teraz trzeba się zastanowić i odstawić najsłabszych a wziąść nowych. A i bym zapominał LEO powinien zostać (według mnie).
|
Cytat:
Jak kumplom w robocie po NOMINACJACH do kadry powiedzialem ze w dupe dostaniemy to sie ze mnie smiali a teraz dzwonia i mowia ze mialem racje. Mialem nadzieje ze zagraniczny trener zrobi z tym pozadek i o powolaniach nie beda decydowac dycydenci z PZPNu, nie stety sa zbyt silni. LEO POSTAW NA SWOIM I NIE GODZ SIE NA POLSKICH ASYSTETOW wtedy moze osiagniemy sukces w postaci wyjscia z grupy. |
Cytat:
|
Jeeest! Przegrali, ale jeeest...koniec!
Ale znowu trenera wyrzucać. I bajzel od początku. Może by tak dla odmiany piłkarzy wymienić kilku. Poodbno Obraniak ma grać dla Polski, to już dla Krzynówka jest następca :) |
Cytat:
Strzelił ! I to aż trzy !!!! |
Boniek dobrze pojechał z Kowalczykiem. Zaraz dalsza część.
|
Dariusz Dudka 2+
Pierwszy raz od spotkania z Azerbejdżanem w eliminacjach ME zagrał na środku obrony. Popełnił dwa błędy, oba wynikały z nieporozumień z Arturem Borucem. W pierwszej połowie po rzucie rożnym mógł nawet strzelić głową gola. W drugiej, po przejściu na pozycję defensywnego pomocnika dwa razy próbował strzelać. Za mocno, za wysoko i ze zbyt wielką wiarą we własne umiejętności. Wg gazeta.pl po Krzynówku najslabszy z Polakow. Pogięło ich? Dla mnie Dudka jeden z lepszych... |
Może już zajmijmy się nasz± lig±, bo nudy na forum jak nigdy.
|
Tomaszewski jeszcze przed wyjazdem mowil ze Banhaker jest idiota... ze nei zabral Brozka, i ze Leo robi tylko dobra mine do zlej gry w wywiadach i ze wszystkich nas oklamuje, i mial racje ...
|
Cytat:
PZPN, PZPN je..c PZPN nie po darmo Sobol zrezygnowal z kadry, cos tam musialo sie wydazyc? i rada druzyny zdecydowala a Leo mial hoya do gadania i tyle. Musimy postawic na mlodych ktorzy nie sa przesiaknieci PZPNm, Rzad powinien zrobic rewolucje nawet kosztem wykluczenia nas ze struktor UEFA i FIFA ale moze po tem bedzie lepiej, bo jak na razie to jest DNO i nic wiecej. |
Idę na trenera kadry. :) Przecież nie będzie żadnej różnicy czy ja czy ktoś inny dokona powołań. A przecież ja bym powołał kogoś innego no i nie pokłócił się z Leo... Nie mniej... Szkoda ...
Może telefon do Petrescu... ;) ? Ja bym go chętnie zobaczył w roli szkoleniowca... Brak nam gościa z jądrami, jak Wenta w ręcznej czy Bilić u Chorwatów... Idę coś zjeść bo z tych nerw aż mi apetyt odszedł.. :P |
Cytat:
Zamiast Holendrów bedziemy mieli teraz w kadrze grono naukowe :D |
Cytat:
|
Pinokio i kapitan Hack w ataku by więcej zrobili ;/ ale marne pocieszenie to jest to że nie dostawali po 3-4 gole większość tych ""zawodników"" nie nadaje sie do niczego.. Trenerzy robią ten sam błąd biorą zawodników za zasługi a nie jaką mają dyspozycje.. Wszyscy sie podniecają tym Ebim :D a grał jakby miał kule u nogi..
żenua! |
Jak są eilminacje to piłkarze przyjeżdzają na 3 dni na zgrupowanie lub tydzień w porywach.Przed Mistrzostwami trenerzy repry mają miesiąc z kadrą na treningi - wnioski wyciągniejcie sami...
TYLKO WISŁA |
jedno jest pewne Sobolewski wiedział co robi.
a tak na marginesie, skład na Portugalie: Kowalewski Golański, Radomski, Bąk(lub Żewłkaow nie pamietam), Bronowicki Błaszczykowski, SOBOLEWSKI, Lewandowski, Smolarek (nie grał KRZYNÓWEK!) Żurawski, Rasiak Pojechali? Golański, Bąk, Żewłakow,Kowalewski(ale ten i tak szcześwlie) Sobolewski, Lewy, smolarek, Żurawski Czyli pojechało tylko 7 bądź 8 zawodników którzy ograli Portugalie I najlepsze jest to że to ci którzy wtedy zagrali najlepiej (oczywiście kązdy wtedy zagrał super...) Dlaczego to pisze? nie wiem, ale tak żeby troce sumienie podobudować... Cóż cas zacząć operacje RPA a o tym zapomnieć... |
Cytat:
|
Argument, że Leo nie ponosi winy za wyniki bo piłkarze nie s± w formie to jest żart. ON przygotowywał piłkarzy na zgrupowaniu to ON ich trenował i to ON ustawił tak± taktykę i ON wytrzasn±ł tego specjalistę od przygotowania fizycznego, który działał w oparciu o program dla kosmonautów NASA.
Mam dla niego szacunek bo raz pokonali¶my Portugalię... Boniek ma rację, że ten zwycięski mecz w Chorzowie nałożył każdemu klapki na oczy i nagle stali¶my się potęg± futbolu. |
Cytat:
|
Juz po pierwszym meczu pisalem, ze z tego czwartego miejsca w grupie sie raczej nie wygrzebiemy.
W sumie i tak nie skonczylo sie najgorzej i trzeba byc swiadomym tego, przed jakimi wynikami uchronil nam dupe Boruc - jedyny wygrany w naszej ekipie. Wiekszosc trenerow na miejscu Leo Beenhakkera, najprawdopodobniej podalaby sie w takiej sytuacji do dymysji, ale po Leo trudno spodziewac sie, by chociaz przyznal sie do swoich bledow w selekcji. To jest wlasnie najgorsze, bo tylko patrzyc jak na eliminacje do kadry wroci Matusiak, kolejne powolania beda otrzymywali gracze pokroju Lobodzinskiego, a w miedzyczasie przykladowi Glowacki z Jeleniem zostana niejednokrotnie zdyskredytowani i wysmiani na lamach prasy. |
ŻAL.EU najkrócej można to określić.
Takiej żenady nie widziałem nigdy ? dawno ? Zero ambicji,Zero Woli WALKI...jak tak można :|? Boruc..................................Roger(huh;( ) .......Dudka..................... |
Cytat:
Roger na tle Chorwatów już nie byl taki chojrak, a Smolarek pokazał że mimo iż nie był w formie i tak jest obecnie najlepszym polskim napastnikiem. Zahorski dosyć odważnie pograł, ale i tak przekombinował w najważniejszym momencie. O reszcie pisać mi się nie chce bo za bardzo jestem zdenerwowany... Heniek raczej nie zostanie slekcjonerem, może szkoda... P.s. Boruc oczywi¶cie ¶wietnie, ale to chyba nikogo nie zaskoczyło. |
Błędy Leo sa oczywiste:
taka sobie skompletował kadrę że nie miał na kogo stawaić spośród kadry wybrał tych słabszych, zasłużonycha lepsi siedzieli na ławie(Roger, Sagan, Wawrzyniak...) nie nauczył nas grac stałych fragmentów nie mieliśmy szybkości nie mieliśmy żadnej taktyki 'do przodu' ale to pewnie wina Janasa i Rasiaka |
Odstrzelmy Leo i weźmiemy... Michniewicza albo Probierza :lol:
rodzima pilka to porażka, nikt nie potrafi kiwać, dokładnie zadrać dalej niż 8 metrów. Kompletny brak niekonwncjonalnych zagrań, gdzie nam do Chorwacji że o Holandii, czy Portugali juz nie wspomnę. Trzeba zaorać i trenować 20 latków może za 4 lata coś z tego będzie. |
Wszystko Ok ale myślicie że ktoś lepszy znajdzie sie na jego miejsce?
Nawet jak mu podziękują za współprace to ja osobiście będe sie modlił żeby Skorży nie pomachali pieniędzmi.. |
to ja już nie wiem jaką powinniśmy mieć grupę żeby z niej wyjść
|
@czesiu
20 latków ? Trenować to można 8-10 latków, i za 10 lat coś z tego będzie, |
Cytat:
Ale póki to nierealne, to nie Probież czy Michniewicz, a Kasperczak Czesiu. ;) |
tofik, 20 latka możesz jeszcze czegoś nauczyć, ale 24 lateka to już bez szans.
|
Eh, jedno tylko napisze... PSEUDOPIŁKARZE ;/ takich karać.
|
niech zaczna szkolic młodzików to jak ktos tu wyzej napisał - za 10 lat może beda efekty,licząc na lewą noge Krzynówka czy instykt Boruca mamy awansowac z grupy ? to jest smieszne !
|
| Wszystkie daty podane s± w GMT +1. Aktualna godzina to 02:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl