Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

szprotson 04.07.2008 10:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciek777 (Post 562022)
Jak najszybciej dojechac Z Armii Krajowej(Galileo) do Galerii Kazimierz ?

139/159 na inwalidów, i z tamtąd trajką pod dworzec badz bezposrednio pod GK
bądz
przebijaj sie na wawel i tam na trajke

i moze 502 ? chociaz juz nie pamietam jak to śmiga

maciek777 04.07.2008 10:32

Dzieki wielkie :)

Pele77 04.07.2008 10:59

Mam pytanie zupełnie nie na temat, ale liczę na pomoc. Nie mogłem znaleźć forum często odwiedzanego, związanego z tym tematem, dlatego liczę, że tu się znajdzie może jakaś osoba która ma obeznanie w tym temacie.
A więc...
Chciałbym zostać użytkownikiem Cyfry +, zamierzam wziąć pakiet podstawowy za 40 zl i dodatkowo tą opcję za 68 zł z HBO i Canal+. Przeczytałem jeszcze, że trzeba płacić dodatkowo 10-20 zł za wynajęcie dekodera czyli wychodzi coś koło 120-130 zł, ale przeczytałem coś jeszcze o jakiejś opłacie aktywacyjnej
( 100 zł ), ale coś niejasno mają wytłumaczone tą opłatę. Moje pytanie brzmi czy to jest opłata jednorazowa na czas umowy czy trzeba co miesiąc uiszczać tą opłatę? Jeszcze jedno, jaki bym mógł kupić dekoder za rozsądną cenę, bo widzę, że oni tak jakiś mają w ofercie, ale za aż 1000 zł, a to trochę masakra taka cena?

Przepraszam administratorów i moderatorów forum, że trochę może zaśmiecam forum i piszę nie na temat, ale jest mi bardzo potrzebna ta informacja.
Acha, i jeśli ktoś chce odpisywać, że mam się przejść do punktu sprzedaży to lepiej w ogóle niech nie odpisuje, bo dobrze wiecie, że w tych punktach sprzedaży potrafią ludzi tak zakręcić że ból głowy, dlatego bym wolał usłyszeć to od kogoś kto ma już jakieś doświadczenie związane z Cyfrą +

Z góry dzięki za wszelką pomoc!

medyk 04.07.2008 11:27

opłata aktywacyjna jest jednorazowa, dekoder pewnie taki drogi bo z mozliwoscia odbioru obrazu HD.

ByQ 04.07.2008 11:34

W jakich godzinach otwarty jest Wiślacki Świat i Fanatyk jutro (sobota) ? Bo nie iem czy jakies urlopy sa czy cos?

Z gory thx za info

maTyS. 04.07.2008 12:55

wie ktoś skąd czym i jak dojechać do Mogilan ? PILNE

bardzo proszę o odpowiedź.

dzięki sefarsefar :)

sefarsefar 04.07.2008 13:10

Do Mogilan dojedziesz autobusem nr 245 z pętli w Borku Fałęckim.

Marcinklon 04.07.2008 13:35

Witam
orientuje się ktoś czy na dworcu pkp funkcjonuje takie coś jak przechowalina bagarzu ?
potrzebuje zostawić torbę na kilka godzin przed odjazdem pociągu
ewentualnie jaki koszt

pzdr

leyzer87 04.07.2008 13:43

Jest przechowalnia bagażu na lewo od głównego wejścia, niestety nie znam cen, ale nie będzie to jakiś gigantyczny wydatek.

TSW Fanatyk 04.07.2008 14:09

http://www.allegro.pl/item390174987_...azdy_nowo.html

http://www.allegro.pl/item385909951_...rwsi_%5Dm.html

można te koszulki gdzieś kupić (z wyjątkiem allegro oczywiście)?

matthias7-1991 04.07.2008 14:17

Mam pytanie kiedy mogę się zapisać na kurs prawa jazdy skoro mam urodziny w styczniu. Kiedyś słyszałem, że mogę pół roku wcześniej.

medyk 04.07.2008 14:20

chyba 3mce wczesniej

Szymek_R22 04.07.2008 14:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 562125)
http://www.allegro.pl/item390174987_...azdy_nowo.html

http://www.allegro.pl/item385909951_...rwsi_%5Dm.html

można te koszulki gdzieś kupić (z wyjątkiem allegro oczywiście)?

Nie przypadkiem w Fanatyku?

TSW Fanatyk 04.07.2008 14:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szymek_R22 (Post 562136)
Nie przypadkiem w Fanatyku?

Ktoś to potwierdzi?I czy w Fanatyku są też inne koszulki?(tzn na pewno są ale chodzi mi o takie np czarna koszulka z motywem z flagi OPETANI.)

Maciejo 04.07.2008 17:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 562145)
czarna koszulka z motywem z flagi OPENTANI.)

nie ma takiej flagi.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matthias7-1991 (Post 562131)
Mam pytanie kiedy mogę się zapisać na kurs prawa jazdy skoro mam urodziny w styczniu. Kiedyś słyszałem, że mogę pół roku wcześniej.

tak jak napisał kolega wyżej, 3 miesiące przed ukończeniem 18stki.

northrop 04.07.2008 17:25

mozna w Polsce zakupic Maker's Mark whiskey? jesli tak, to ile takie cos mniej wiecej kosztuje (za duza, albo mala butelke)?

Brozinho_23 04.07.2008 18:39

Ma ktoś(albo wie gdzie znaleźć) może Komputer Świat gry nr 10/2007 w wersji elektronicznej (np. pdf)

quick 04.07.2008 19:00

Zarzuć ktoś tą stronką gdzie się wpisuje adres www i np. można zobaczyć jak interia.pl 5 lat temu wyglądała bo zapomniałem adresu..

Manson33 04.07.2008 19:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez quick (Post 562259)
Zarzuć ktoś tą stronką gdzie się wpisuje adres www i np. można zobaczyć jak interia.pl 5 lat temu wyglądała bo zapomniałem adresu..

http://www.archive.org/web/web.php

.............

quick 04.07.2008 19:44

dziękować,,,

pysio 04.07.2008 19:51

prosiłbym o sprawdzone bramki SMS, z których można wysyłać sms do Anglii na angielskie numery :)

ps. mogą to być angielskie bramki

Arkas 04.07.2008 22:30

Mam problem: Cos mi sie gg je*ie:/ Nie przychodza mi wiadomosci a jak juz przychodza to z opznieniem kilkudziesieciominutowym i to nie wszystkie... Co mam zrobic aby bylo dobrze??

Chorynatrzykolory 04.07.2008 22:31

Myślisz że my takiego problemu nie mamy ?:D GG w tym roku mnie wyjątkowo wkur**** Nic nie zrobisz..

wislak_olkusz 04.07.2008 22:35

szukam linka do ściągnięcia teledysku "LOVE SONG" (hitu ostatnich dni)

Kondipr 04.07.2008 22:43

Nie mogę znalźć wniosku na Karte Kibica na oficjalnej ... help

w0lno. 04.07.2008 22:46

Pytanie z kategorii 'elektronika' :)
Gdy telefon już się naładuje i nadal jest podpięty do gniazdka to czerpie się prąd czy nie?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_olkusz (Post 562412)
szukam linka do ściągnięcia teledysku "LOVE SONG" (hitu ostatnich dni)

downit.pl >> wpisujesz tylko link z YT, wrzuty itd. i pobierasz :)

Kyno 04.07.2008 23:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 562417)
Gdy telefon już się naładuje i nadal jest podpięty do gniazdka to czerpie się prąd czy nie?

Czerpie się nadal :-)

Kamil_mchw 04.07.2008 23:12

jak to jest z tymi cenami mieszkań w krk?? kiedy mają stanieć, za ile lat, miesięcy?? podobno już teraz spadły ale nieznacznie, a w tym roku ma być oddane do użytku ok 600 nowych mieszkań więc chyba znowu stanieją... no nie?? i jeszcze jedno pyt. w której porze roku mieszkania są najtańsze??

mlynnek 04.07.2008 23:12

gdzie i kiedy mozna opłacic składkę za SKWK na jesien 2008?

Szymek_R22 04.07.2008 23:23

Cytat:

Jednocześnie informujemy, iż piątek jest ostatnim możliwym terminem możliwym do zapisania się do SKWK i opłacenia składki przed zbliżającym się początkiem sprzedaży karnetów na nowy sezon.
Czyli za późno szanowny kolega sie zorientował. Pozdrawiam

Tomy 04.07.2008 23:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 562301)
prosiłbym o sprawdzone bramki SMS, z których można wysyłać sms do Anglii na angielskie numery :)

ps. mogą to być angielskie bramki

zarejestruj sie na stronce orange.pl, wtedy miesięcznie będziesz miał parędziesiąt smsow do wysłania na każdy numer zagraniczny

Arkas 04.07.2008 23:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maro-TS-NH (Post 562407)
Myślisz że my takiego problemu nie mamy ?:D GG w tym roku mnie wyjątkowo wkur**** Nic nie zrobisz..

Czyli co? Samo sie naprawi czy jak? Bo szczerze 1 raz taki problem mi wyszedl :-/ Potrzebowalem pogadac z kilkoma osobami a tu h*ja... moje ida z opznieniem i ich takze i to nei wyszstkie zal...
I jak juz w temacie, jaki proponujecie komuniaktor aby mogl gadac z gg oraz zebym mogl zachowac stary numer?

Chorynatrzykolory 05.07.2008 00:03

aqq , ale na aqq mi dziś ten błąd też się pojawił, takie coś jak dzisiaj to się rzadko zdarza, przeważnie na gg jest problem z włączeniem , już mi działa poprawnie sprawdź u siebie Arkas

northrop 05.07.2008 00:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 562462)
Czyli co? Samo sie naprawi czy jak? Bo szczerze 1 raz taki problem mi wyszedl :-/ Potrzebowalem pogadac z kilkoma osobami a tu h*ja... moje ida z opznieniem i ich takze i to nei wyszstkie zal...
I jak juz w temacie, jaki proponujecie komuniaktor aby mogl gadac z gg oraz zebym mogl zachowac stary numer?

powiem ci tak.. poszukaj gdzies na necie jakiejs starszej wersji gg. ja caly czac na 7.2 jestem, bo mnie meczylo to ciagle 'nowa wersja.. sciagnij.. naprawi sie to i tamto'.. wiec zostalem przy starej wersji i powiem ci szczerze, ze nie mam kompletnie zadnych problemow z tym gg.

hrabia 05.07.2008 00:30

Czy ktoś sie orientuje z której krakowskiej sieci taksówki są najtańsze ?

wislak_olkusz 05.07.2008 00:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 562417)
Pytanie z kategorii 'elektronika' :)
Gdy telefon już się naładuje i nadal jest podpięty do gniazdka to czerpie się prąd czy nie?


downit.pl >> wpisujesz tylko link z YT, wrzuty itd. i pobierasz :)


a jakie kodeki trza mieć zeby to ogladac ?

globoos 05.07.2008 01:08

z YT ściąga się format *.flv . użyj media player classic i będzie śmigać

Chorynatrzykolory 05.07.2008 01:38

Do sciągania filmików z yt i nie tylko stamtąd to najlepszy jest real player , potem od razu można w nim załączyć wszystko.
Jak się ogląda filmik wyskakuje okienko Download Video, najwygodniej :D

matt1906 05.07.2008 08:32

do której otwarty jest dziś WŚ?

Zola 05.07.2008 09:13

Jakie sa najbardziej znane, najlepsze (i jednoczesnie najdrozsze) firmy/ marki produkujace galanterie skorzana?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl