Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

Jazon 10.03.2010 19:33

Cholera, z tym adidasem to już pewne? :/

Xiński 16.03.2010 16:31

Mnie bardziej od sponsora technicznego interesuje kiedy Wisła pozyska sponsora strategicznego. W końcu z każdym meczem to też strata gotówki.
Dziś Lech oficjalnie podpisał umowę z s.Oliver i już w meczu z Jagiellonią zagrają w koszulkach z tym sponsorem.

MCDave 22.03.2010 17:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sharkey (Post 861836)
Adidas szczerze wolałbym Nike jak za starych dobrych lat:P

Za starych dobrych lat był Adidas:) Nike to chwilowe zaćmienie;)

Marcinnno 22.03.2010 18:09

z Adasiem to chyba pewne, Głowacki, Boguski, Sobolewski grają już w adidasach:)

chester 22.03.2010 18:35

a Marcelo i Paweł Brożek w Nike... i ch uj?

Marcinnno 22.03.2010 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez chester (Post 874583)
a Marcelo i Paweł Brożek w Nike... i ch uj?

Zmienili Umbro, na Adasia. Zobaczymy za pół roku wspomnisz moje słowa :)

blanco 23.03.2010 13:58

To nie ma nic do rzeczy. Oni nie mają kontraktów z nikim,mogą grać w butach w jakich tylko zechcą i pokazywać się publicznie w dowolnej marki ciuchach.

Komend 30.03.2010 17:16

http://img237.imageshack.us/img237/3305/1906d.png
Jezeli tak ma wygladac koszulka, to ja nie mam absolutnie nic przeciwko temu, ogolnie elegancko sie prezentuje i jestem stanowczo bardziej za Adidas niz Nike

wojtole14 30.03.2010 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinnno (Post 874585)
Zmienili Umbro, na Adasia. Zobaczymy za pół roku wspomnisz moje słowa :)

Dobre :lol: To coś na zasadzie, Brożek i Marcelo już nie kupują w Realu, teraz kupują w Almie. Według Twoich wywodów niedługo taka przykładowa Alma zostanie naszym sponsorem...

Cinek1906 30.03.2010 18:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Komend (Post 878671)
http://img237.imageshack.us/img237/3305/1906d.png
Jezeli tak ma wygladac koszulka, to ja nie mam absolutnie nic przeciwko temu, ogolnie elegancko sie prezentuje i jestem stanowczo bardziej za Adidas niz Nike



racja ładna, ciekawie czy cenowo tez wzrosnie ladnie?;)

fanatyk_ 02.04.2010 17:19

chyba najlepiej jakby zostal model taki jak jest teraz tylko zamiast calego herbu Wisly sama Biala Gwiazda :D:D

Ikki 09.04.2010 16:35

Pojawiają się przeceny Wisły w Umbro. Czy to może świadczyć, że nowy sponsor jednak pojawi się w Krakowie od nowego sezonu?
Tutaj stroje Liverpoolu na kolejny sezon:
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...-klubu,1462599

crazykaro 09.04.2010 17:35

To świadczy o tym że bet-at-home się już nie pojawi, bo to pewnie te są przecenione a nie te z telefoniką

wonski_eNHa 16.04.2010 12:11

To świadczy o zmianie sponsora technicznego, przeceniane są wszystkie koszulki UMBRO. Okolicznościowa na 100 lecie, meczowe z logo Bet-at-home i meczowe bez loga sponsora. Spokojnie czekajmy na oficjalne info.

ponury 16.04.2010 12:20

Już jakieś 3 miesiace temu w tesco na dole koszulki umbro byly za 50zl

masterlag 16.04.2010 13:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ikki (Post 882570)
Pojawiają się przeceny Wisły w Umbro. Czy to może świadczyć, że nowy sponsor jednak pojawi się w Krakowie od nowego sezonu?
Tutaj stroje Liverpoolu na kolejny sezon:
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...-klubu,1462599

Niestety, ale nie udały sie im zbytnio te koszulki. Polecam wejść na oficjalną stronę LFC, albo gdzie indziej w necie poszukać prezentacji strojów.
Ale wiadomo, że Adidas nie zaprojektuje żadnej drużynie takich samych trykotów. ;)

Neo1221 23.04.2010 20:19

Taki mały blog o strojach meczowych :)

http://wislackiepamiatki.blogspot.com/ - zapraszam do oglądnięcia strony o mojej kolekcji koszulek Wisły! Komentujcie i oceniajcie koszulki Wisły z poprzednich sezonów. Dodaje nowe co jakiś czas! Może po ich oglądnięciu przypomną się piękne czasy tak jak mi! :)

ardianek 26.04.2010 23:22

Kiedy wreszcie bedzei cokolwiek wiadomo na temat bet at home? Umowa jest juz zerwana? Ponoc zawieszona, ale na jak dlugo i po co? Co sie w tej kwestii dzieje,wie ktos?

QBAS 27.04.2010 00:45

Też jestem ciekaw czy uda się jakoś tę ustawę hazardową obejść.. Będzie ciężko bo gdyby było inaczej to m.in. Amica nie rezygnowałaby tak łatwo z pieniędzy od swojego dobrodzieja.

A jeśli umowa zostanie całkowicie zerwana to wszyscy chcielibyśmy poznać nowego sponsora tytularnego no i oczywiście wzór nowych strojów meczowych. Ale znając działania wewnątrz klubu z poprzednich lat, jeśli dowiemy się o tym na początku lipca to będzie święto ;)

Żurawek 01.05.2010 10:47

Odnośnie strojów od Adidasa, to zaczynają prezentować nowe komplety na nowy sezon. Myślę, że coś podobnego w Wiślackich barwach było by fajne.

Tu nowy komplet S04:

http://www.schalke04.de/aktuell/news...-aufleben.html

Może ktoś się pokusi o wykonanie czegoś podobnego na wzór Wisły? :)

sandiegoo 05.05.2010 10:30

Ja chętnie bym kupił koszulkę Wisły
http://sklep.sizeer.com/odziez-sport..._c,15911.bhtml
Moze byc oryginalna moze byc replika tylko musi byc w rozmiarze M no i oczywiscie nowa. Jezeli ktos ma na sprzedaz to prosze o kontakt.
A tak pozatym to genialna propozycja z ta koszulka Adidasa projekt rewelacyjny ale raczej tylko w marzeniach jest do zrealizowania ale kto wie kto wie. A kiedy tak mniej wiecej beda zaprezentowane nowe stroje ??

Musiek1906 05.05.2010 16:19

Jestem ciekaw czy ta oferta dostępna jest w stacjonarnych sklepach Sizeer'a czy może tylko online. Jak ktoś widział promocje w sklepach Sizeera to proszę o kontakt.

Koszulki Adidasa ładnie sie prezentują, patrząc na inne zespoły w nich grające. Jedyny minus(jak dla mnie) to cena, obstawiam,że ok. 250zł trzeba będzie wyłożyć.

szprotson 05.05.2010 16:27

oczywiscie.
sam kupilem za te 69zł koszulke, tyle ze sa bez sponsora wszystkie.
Dlugie i krótkie rekawy, 3 kolory
oczywiscie w sizzerach juz resztki zostały

PotiWisla 05.05.2010 21:18

Ja kupiłem dzisiaj z logiem Bet at Home w Sizeer. Wiec jednak są.

bartek89TS 05.05.2010 22:10

Też ciągle poszukuje koszuli meczowej z Bet-At-Home, tylko problem jest z rozmiarem.W Galerii Krakowskiej zostały same duże XL i XXL...Byłem w Umbro tak samo jak i w sklepie Sizeer, który jest tez w Galerii Kazimierz,w Bonarce, na Szewskiej, w Krokusie i w M1.Na necie w internetowym sklepie Saizeera były wszystkie rozmiaru aż do dnia dzisiejszego:( Liczyłem że uda się kupić w sklepie za 69 zł bez płacenia 20zł za przesyłke jednak sie nie udało, a jak już dziś chciałem zamówić to okazało się że nie już rozmiaru L i M...Strasznie duże te koszulki, jak mierzyłem XL to wyglądałem jak w sukience, a mam 184cm wzrostu.L trafiłem w Krokusie ale białą i przyznam że tez troszke dużawa..Dziś dzwoniłem do wszystkich sklepów Saizeer w Krakowie i nigdzie nie ma już czerwonych koszulek meczowych ze sponsorem w rozmiarze M lub L, zostały jedynie duże XL, XXL, XXXL.Chyba tylko w M1 laska powiedziała że zostały jeszcze M-ki ale białe.Napaliłem się strasznie na tą koszulke:)(ze względu na cene, bo jak będą nowe koszulki z nowym sponsorem to cena wróci do 200 albo lepiej a tyle troche mi szkoda)

sandiegoo 06.05.2010 09:27

Czy moze mi ktos odsprzedac koszulke z tym logiem bet at home ?? Rozmiar S lub M zaplace tak abyscie wyszli na plus . Daje 50 % wiecej niz kosztuja . Prosze o kontakt. Na pw lub kom 721174489 w cenie sie dogadamy. Pomóżcie Wiślakowi.

bartek89TS 06.05.2010 10:14

Na oficjalnej stronie Wisły w sklepie internetowym koszulki po 150, odziwo są tylko rozmiary S, M, L więc wiadomo już czemu w sklepach Sizeer i Umbro jest tak mało mniejszych rozmiarów a tak dużo tych większych:)

sandiegoo 06.05.2010 10:16

No to to ja wiem ale ja chce te tansze kupic . :D;d Gdzie moga byc jeszcze te tansze ?? Bo w Wiślackim Świecie to wiadomo ze sa ale strasznie drogie.

sandiegoo 06.05.2010 10:20

A w M1 patrzyles i nie bylo bo dzisiaj zamierzam jechac do krk. I jestes pewien ze w sizeerach juz nie ma ??

bartek89TS 06.05.2010 10:23

Są ale same rozmiary XL,XXL,XXXL...Jak dobrze pamietam to chyba tylko była M-ka w M1 ale biała, albo w Krokusie L-ka tez biała.Czerwonej w rozmiarze M lub L nie ma nigdzie i nic nie wskazuje na to że będą.A i jeśli ktoś zainteresowany to w internetowym Saizeerze są M-ki i L-ki ale tylko białe i niebieskie(no i 20zł za przesyłke)

PS: w Fanatyku meczówki z napisem Telefonika(obecne w jakich graja nasi piłkarze) po 99zł.

szprotson 06.05.2010 11:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bartek89TS (Post 893659)
Są ale same rozmiary XL,XXL,XXXL...Jak dobrze pamietam to chyba tylko była M-ka w M1 ale biała, albo w Krokusie L-ka tez biała.Czerwonej w rozmiarze M lub L nie ma nigdzie i nic nie wskazuje na to że będą.A i jeśli ktoś zainteresowany to w internetowym Saizeerze są M-ki i L-ki ale tylko białe i niebieskie(no i 20zł za przesyłke)

PS: w Fanatyku meczówki z napisem Telefonika(obecne w jakich graja nasi piłkarze) po 99zł.

jak kupowałęm swoja, to akurat w sizzerze byłą dostawa towaru(sizzer w c.h.krokus) i przyszło bardzo duzo koszulek, M-ki byly z kazdego koloru i modelu tj.krótki i dlugi. Dwa dni pozniej, nie bylo juz M-ek wogóle.
Rozmiarówka Umbro miażdzy. L, to jest naprawde Large

ale ja kupilem czysta biała z krótkim rekawem, bo tylko takiej nie m ialem ;)

sandiegoo 06.05.2010 11:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 893674)
jak kupowałęm swoja, to akurat w sizzerze byłą dostawa towaru(sizzer w c.h.krokus) i przyszło bardzo duzo koszulek, M-ki byly z kazdego koloru i modelu tj.krótki i dlugi. Dwa dni pozniej, nie bylo juz M-ek wogóle.
Rozmiarówka Umbro miażdzy. L, to jest naprawde Large


A nie chcial bys mi odsprzedac tej swojej ?? Dobrze zaplace. Aha no i jaki masz rozmiar tej koszulki ?? Podaj cene

Musiek1906 06.05.2010 11:33

Faktycznie w Fanatyku jest promocja: http://www.tswisla.eu/k69/Koszulka-M...cja,p1087.html

Taka obniżka zapewne spowodowana jest tym, że UMBRO nie będzie nas już sponsorować. Dziwne, że Wiślacki Świat sprzedaje koszulki(z bet at home) za 159zł, które można dostać w Sizeerze za 69zł!

Jak by obniżyli cene do 79zł mogli by wyprzedać koszulki w szybkim tempie, gdyż posiadają mniejsze rozmiary. A jak wiadomo dzień dziecka się zbliża:)

Może wie ktoś co się dzieje z tymi koszulkami, jak wracają do Umbro? Są niszczone?

szprotson dawno kupowałeś tą koszulkę?

szprotson 06.05.2010 11:35

koszulki chyba nie wroca do umbro. Beda je sprzedawac dopoki ich nie wyprzedadzą, aż dojdzie cena do 5zł ;)

mariusz92abg 06.05.2010 11:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Komend (Post 878671)
http://img237.imageshack.us/img237/3305/1906d.png
Jezeli tak ma wygladac koszulka, to ja nie mam absolutnie nic przeciwko temu, ogolnie elegancko sie prezentuje i jestem stanowczo bardziej za Adidas niz Nike


Zajefajna! Ułożeniem białych pasków i krojem przypomina mi trochę jedną z koszulek Liverpoolu :) Osobiście jeszcze bardziej podobałaby mi się, gdyby zamiast białej gwiazdy był herb Wisełki, ale to kwestia indywidualnego gustu :]

Mam takie zapytanie. Może ktoś mi na nie odpowie. Dlaczego W Polsce zabrania się bukmacherom sponsoringu klubów a np. w takiej Hiszpanii Bwin (albo coś podobnego) widnieje na koszulkach Realu?? :evil:
Skoro jesteśmy w UE, to prawo powinno być mniej więcej takie same wszędzie.

kangurekm 06.05.2010 11:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mariusz92abg (Post 893692)
Zajefajna! Ułożeniem białych pasków i krojem przypomina mi trochę jedną z koszulek Liverpoolu :) Osobiście jeszcze bardziej podobałaby mi się, gdyby zamiast białej gwiazdy był herb Wisełki, ale to kwestia indywidualnego gustu :]

Mam takie zapytanie. Może ktoś mi na nie odpowie. Dlaczego W Polsce zabrania się bukmacherom sponsoringu klubów a np. w takiej Hiszpanii Bwin (albo coś podobnego) widnieje na koszulkach Realu?? :evil:
Skoro jesteśmy w UE, to prawo powinno być mniej więcej takie same wszędzie.

Poczytaj w sieci o ustawie hazardowej - wujek google na pewno pomoże ;)

DarekK_11 06.05.2010 12:13

Cytat:

Powrót do tradycji...
Tymczasem na oficjalnej stronie Legii pojawił się komunikat o powrocie do herbu z 1957 roku. Charakterystyczna tarcza z czarną elką w kółku była najdłużej używanym herbem w historii warszawskiego klubu. Od nowego sezonu na powrót stanie się oficjalnym herbem Legii. Decyzja o powrocie do starego herbu została podjęta podczas spotkania prezesa klubu Pawła Kosmali z przedstawicielami kibiców i władz miasta. Swój komunikat w tej sprawie wydało także SKLW, które "z wielką nadzieją i radością przyjmuje informację o powrocie klubu do jego tradycyjnego herbu".

SKWK . pl
Ciekawe czy my się kiedyś jeszcze Gwiazdy doczekamy? :)

BigLeb 06.05.2010 21:35

Panowie, dzięki za cynk wreszcie dorwałem koszulkę z długim rękawem. Rewelacja, a cena miodzio.

bartek89TS 07.05.2010 21:19

Panowie dzieki koledze "Limonek" udało mi się zdobyć rozmiar M w kolorze czerwonym z Bet-At-Home:)sklep "50 style' na kapelance przy tesco.Jak ktoś zainteresowany to zostały jeszcze 3 S-ki (tez przymierzałem i powiem wam że wcale małe nie były a mam 184 wzrostu) i M-ki ale tylko białe i niebieskie.L-ki czerwone tez jakieś były.Są tez M-ki L-ki ale bez Bet-at-home.Sklep czynny od 10-21.Dla zainteresowanych nr telefonu do sklepu: 12 266 01 18.Warto zadzwonic i zapytac co zostało bo te które wymieniłem były ale to było o godz 11:)

Pusher 07.05.2010 22:52

A w jakiej cenie one stoją ? :p


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl