![]() |
link.. http://www.soccer-live.pl/ w niedziele wieczorem zazwyczaj choć chyba nie zawsze
|
daj ktos linka do meczu z Odra
|
|
http://www.2x45minut.com.pl/news.php tutaj :)
|
http://www2.livetv.ru/pl/eventinfo/15879/ - polecam stąd ;) na sopcasta
|
na jakim kanale idzie wam na sopcascie?
|
|
Tutaj daję na zywca mecz Arka - Bełchatów:
http://elite-sports.net/kanal_1.php Mozna poogladac sobie Gargułę, gra nieźle. Dodatkowo liczymy że GKS straci punkty ;] |
czemu nie ma linka do meczu ?
|
http://www.2x45minut.com.pl/news.php o 18:15 WISŁA :)
|
|
coś nie działają te linki
|
SopCast:
Channel - 11028 |
Mam pytanie: Czy u was też tak jest, że jak włączacie na sopcascie kanał Public Sport to ładuje sie wam do 100%, ale tylko miga czarny ekran? Da sie z tym coś zrobić?
|
mam to samo
|
nacisnijcie w sopcascie na ikone po lewej od 'play' a przelaczycie sie na media playera, sciagnie Wam sie potrzebny kodek, po czym zresetujcie sopcasta
|
U mnie w Sopcascie sam dźwięk :| Czy ktoś wie jak temu zaradzić?
|
Dzięki mistrzu działa! ooo ja głupi mogłem sie wcześniej o to spytać i nie męczyć sie na tym lipnym kuszo na którym co drugi mecz strasznie tnie.
|
Na którym kanale oglądacie na Sopcast?? chodzi mi o jego numer
|
Channel - 11028
|
Sopcast tnie tak, że się oglądać nie da, to samo inne linki - i to raczej nie jest moja wina, bo dawniej mi chodziło wszystko b. dobrze. Szkoda słów :(
|
zresetuj komputer, pewnie jakies programy w tle masz wlaczone, lub kodeka Ci brakuje
sprobuj sposobu ktory opisalem wyzej, moze poprawi Ci sie przekaz |
ja ogladam na sop i jak zawsze 80-90% i odbior bardzo dobry popatrz na tej stronie ja zawsze wchodze przez to http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=sobota
|
Odtwarza wam na:
http://www.2x45minut.com.pl/news.php bądź http://www.justin.tv/maxeer ? Bo mi niestety nie. |
Kurde masakra z tym sopcastem - max 30% :( A kodeki mam ok, bo skoro obraz jest ok ale tnie masakrcznie, to chyba nie jest to sprawa kodeków.
|
wlasnie szczegolnie kodekow
|
A możesz mi powiedzieć jakich konkretnie? ;)
|
zastosuj sie do 'mojego' sposobu ktory opisalem wyzej, moze pomoze
niestety nie wiem jakich kodekow Ci potrzeba |
No właśnie tak zrobiłem - mecz był widoczny na media playerze (też skakało jak cholera), ale niestety nic to nie dało.
|
W każdym razie dzięki za pomoc, ściągam pakiet kodeków - może następnym razem zadziała lepiej :)
|
mogę prosić o link na justina na mecz lecha z polonią?? z góry dzięki. pozdro
|
Czy Wisła z Piastem będzie gdzieś transmitowana?
|
Już wiem że nie... szlag pozostaje relacja na stronie.
|
Cytat:
Cytat:
|
Z zapaleniem ucha i 300km do przejechania kiedy jutro na 5 do pracy raczej się nie da!
|
To była tzw. ironia, chociaż z drugiej strony złej baletnicy...:P
|
Wiem że to była ironia ale strasznie nietrafiona...
Nie każdy mieszka w Krakowie (ja od 7 lat w Poznaniu) i czasem transmisja jest jedynym rozwiązaniem aby obejrzeć ukochany klub! |
mozna obejrzec gdzies dzisiejszy meczyk?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:51. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl