Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Ogladaj mecze Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=317)

matti123 10.11.2008 10:44

link.. http://www.soccer-live.pl/ w niedziele wieczorem zazwyczaj choć chyba nie zawsze

lodecki 12.11.2008 19:17

daj ktos linka do meczu z Odra

mendoza 12.11.2008 19:22

http://www.myp2p.eu/competition.php?...pline=football

janko04 12.11.2008 19:23

http://www.2x45minut.com.pl/news.php tutaj :)

wojtole14 12.11.2008 19:28

http://www2.livetv.ru/pl/eventinfo/15879/ - polecam stąd ;) na sopcasta

Majkel1906 12.11.2008 19:38

na jakim kanale idzie wam na sopcascie?

WINDEK 12.11.2008 19:40

http://www.justin.tv/widgets/jtv_pla...channel=maxeer

dokladny link :P

JrQ- 14.11.2008 18:16

Tutaj daję na zywca mecz Arka - Bełchatów:
http://elite-sports.net/kanal_1.php

Mozna poogladac sobie Gargułę, gra nieźle.
Dodatkowo liczymy że GKS straci punkty ;]

kaelowiec 15.11.2008 17:52

czemu nie ma linka do meczu ?

Sebo_TS 15.11.2008 18:07

http://www.2x45minut.com.pl/news.php o 18:15 WISŁA :)

HarryTB 15.11.2008 18:09

http://www.justin.tv/maxeer =

duch_stalina 15.11.2008 18:36

coś nie działają te linki

Genio 15.11.2008 18:48

SopCast:
Channel - 11028

Baala 15.11.2008 18:58

Mam pytanie: Czy u was też tak jest, że jak włączacie na sopcascie kanał Public Sport to ładuje sie wam do 100%, ale tylko miga czarny ekran? Da sie z tym coś zrobić?

duch_stalina 15.11.2008 19:05

mam to samo

Genio 15.11.2008 19:10

nacisnijcie w sopcascie na ikone po lewej od 'play' a przelaczycie sie na media playera, sciagnie Wam sie potrzebny kodek, po czym zresetujcie sopcasta

sndr 15.11.2008 19:16

U mnie w Sopcascie sam dźwięk :| Czy ktoś wie jak temu zaradzić?

Baala 15.11.2008 19:16

Dzięki mistrzu działa! ooo ja głupi mogłem sie wcześniej o to spytać i nie męczyć sie na tym lipnym kuszo na którym co drugi mecz strasznie tnie.

HarryTB 15.11.2008 19:19

Na którym kanale oglądacie na Sopcast?? chodzi mi o jego numer

Genio 15.11.2008 19:20

Channel - 11028

Nalokson 15.11.2008 19:23

Sopcast tnie tak, że się oglądać nie da, to samo inne linki - i to raczej nie jest moja wina, bo dawniej mi chodziło wszystko b. dobrze. Szkoda słów :(

Genio 15.11.2008 19:27

zresetuj komputer, pewnie jakies programy w tle masz wlaczone, lub kodeka Ci brakuje
sprobuj sposobu ktory opisalem wyzej, moze poprawi Ci sie przekaz

piotrek chicago 15.11.2008 19:28

ja ogladam na sop i jak zawsze 80-90% i odbior bardzo dobry popatrz na tej stronie ja zawsze wchodze przez to http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=sobota

w0lno. 15.11.2008 19:32

Odtwarza wam na:
http://www.2x45minut.com.pl/news.php bądź http://www.justin.tv/maxeer ?
Bo mi niestety nie.

Nalokson 15.11.2008 19:48

Kurde masakra z tym sopcastem - max 30% :( A kodeki mam ok, bo skoro obraz jest ok ale tnie masakrcznie, to chyba nie jest to sprawa kodeków.

Genio 15.11.2008 19:53

wlasnie szczegolnie kodekow

Nalokson 15.11.2008 20:03

A możesz mi powiedzieć jakich konkretnie? ;)

Genio 15.11.2008 20:09

zastosuj sie do 'mojego' sposobu ktory opisalem wyzej, moze pomoze
niestety nie wiem jakich kodekow Ci potrzeba

Nalokson 15.11.2008 20:12

No właśnie tak zrobiłem - mecz był widoczny na media playerze (też skakało jak cholera), ale niestety nic to nie dało.

Nalokson 15.11.2008 20:17

W każdym razie dzięki za pomoc, ściągam pakiet kodeków - może następnym razem zadziała lepiej :)

Kamil_mchw 16.11.2008 16:46

mogę prosić o link na justina na mecz lecha z polonią?? z góry dzięki. pozdro

rozan 18.11.2008 12:21

Czy Wisła z Piastem będzie gdzieś transmitowana?

rozan 18.11.2008 12:26

Już wiem że nie... szlag pozostaje relacja na stronie.

donPedro23 18.11.2008 12:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rozan (Post 630712)
Czy Wisła z Piastem będzie gdzieś transmitowana?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rozan (Post 630713)
Już wiem że nie... szlag pozostaje relacja na stronie.

Mecz będzie pokazywany na Reymonta 22, zapraszamy na relację:-p

rozan 18.11.2008 12:33

Z zapaleniem ucha i 300km do przejechania kiedy jutro na 5 do pracy raczej się nie da!

donPedro23 18.11.2008 16:04

To była tzw. ironia, chociaż z drugiej strony złej baletnicy...:P

rozan 18.11.2008 17:00

Wiem że to była ironia ale strasznie nietrafiona...
Nie każdy mieszka w Krakowie (ja od 7 lat w Poznaniu) i czasem transmisja jest jedynym rozwiązaniem aby obejrzeć ukochany klub!

kubanczyk 18.11.2008 17:38

mozna obejrzec gdzies dzisiejszy meczyk?

Perek 18.11.2008 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubanczyk (Post 630848)
mozna obejrzec gdzies dzisiejszy meczyk?

wyłącznie na Reymonta

WILU TS 18.11.2008 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubanczyk (Post 630848)
mozna obejrzec gdzies dzisiejszy meczyk?

http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=19553


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl