Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3140)

czesiu 25.01.2009 21:23

No to się Cebanu nie popisał. Strzały z odległośc 25-30 m średnio rozgranięty bramkarz powinien raczej obronić...

_ukoL 25.01.2009 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czesiu (Post 662757)
No to się Cebanu nie popisał. Strzały z odległośc 25-30 m średnio rozgranięty bramkarz powinien raczej obronić...

Są strzały nie do obrony. :foch:

jachting 25.01.2009 21:37

http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=5145
rozmowa z Ilie i Brożkiem

bigi333 25.01.2009 22:10

A mnie najbardziej cieszy że rano ćwiczymy stałe fragmenty a po południu zdobywamy bramkę w sparingu po stałym fragmencie.

1q2 26.01.2009 03:29

No pierwszy gol jest , nie dali nam na niego dlugo czekac, ciekawe ile poczekamy na gola zdobytego przez napastnika:>

skeba 26.01.2009 07:08

na Wislakrakow.com w galerii na jednym zdjęci obok Bednarza jest Sikora, śmiesznie byłoby gdyby zasilił klub. W sumie on chyba gra w Hiszpanii, więc tylko przyjechał popatrzeć, ale kto wie.

matti123 26.01.2009 07:29

Zastanawia mnie fakt że piłkarze mało mają zajęć kondycyjnych czy wytrzymałość, szczególnie że w poprzedniej rundzie ciężo było niektórym zawodnikom grać na pełnym gazie w każdym meczu, a po 70 minucie to większość oddychała rękawami.

jachting 26.01.2009 08:11

Biegają sporo , zresztą zajęcia z piłką też spełniają swoją rolę , Maciek mówił że był to ciężki dla nich tydzień ale ma to spełniać swoja rolę w przyszłości .

tofik 26.01.2009 09:35

We wtorek wiślacy przećwiczą stałe fragmenty gry. Wczoraj dało to spodziewany rezultat - właśnie po centrze z rzutu wolnego gola zdobył Cleber.

http://pl.youtube.com/watch?v=O5X36l...eature=related
Proszę bardzo pare rozwiązań do wytrenowania :)

Lukas_ts 26.01.2009 09:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czesiu (Post 662757)
No to się Cebanu nie popisał. Strzały z odległośc 25-30 m średnio rozgranięty bramkarz powinien raczej obronić...

Bardziej w tym wypadku czepiał bym się obrony, która dopuściła do strzału z takiej odległości. Zwróć uwagę ile wolnego miejsca miał zawodnik Basel przed strzałem.

AYALA 26.01.2009 10:39

ciekawe czy Szachtar wystawi pierwszy garnitur na jutrzejszy mecz ? Jak zaprezentuje sie Henderson ? To bedzie chyba jego jedna z ostatnich szans na przekonanie do siebie Skorży.
Licze też na Beto, niech pokaże że nie na darmo grał w reprezentacjach młodzieżowych Canarinhos

PM 26.01.2009 11:19

Szachtar powinien zagrać silnym składem. Skorża jeszcze przed zgrupowaniem mówił, że życzyłby sobie żeby sparing z Szachtarem był poważnym "przetarciem" z silnymi jedenastkami z obu stron.

Na dłuższy występ Handersona niż w dwóch poprzednich meczach wcale bym nie liczył.

matti123 26.01.2009 12:04

Co się stało z Niedzielanem? Ćwielong i Boguski wrócili a o Wtorku ani słowa. Szkoda bo jeśli mamy liczyć na niego to musi solidnie okres przygotowawczy przepracować.

Ciekawe że już na pierwszym zgrupowaniu mamy tak mocnych przeciwników, przecież forma zawodników jest jeszcze niska. Ciekawe czy Skorża mówiąc, że jest to dla niego główny sprawdzian przygotował zawodników do dyspozycji pozwalającej mu ocenić pewne zagrania czy schematy.

Nitrox 26.01.2009 13:14

Jak dla mnie to Skorża powinien, dużo więcej szans dawać Dawidowskiemu. Mimo, tego że prawie cały czas, leczył kontuzje, ale Dawid jest gotowy do gry, tylko właśnie trener nie daje mu szansy a powinien.

matti123 26.01.2009 13:24

Uważaj bo cie tu zagryzą. Dawidowski dostał i tak za dużo szans w lidze jak i teraz w przygotowaniach.

Widać że Beto jest szykowany do podstawowego składu, wnioskuje że dobrze się zastawia i dziś pierwsza wzmianka o soczystej główce to cieszy, no ale ten brak skuteczności. Myślę że na razie będzie zawodnikiem zadaniowym, musi ostro powalczyć z Boguskim.

antony1906 26.01.2009 13:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nitrox (Post 663157)
Jak dla mnie to Skorża powinien, dużo więcej szans dawać Dawidowskiemu. Mimo, tego że prawie cały czas, leczył kontuzje, ale Dawid jest gotowy do gry, tylko właśnie trener nie daje mu szansy a powinien.

O czym ty piszesz, on już za dużo dostawał tych szans. Nie ma się co łudzić że Dawidowski wróci do formy, jest to już po prostu fizycznie nie możliwe.

szprotson 26.01.2009 13:27

Nie no kłerwa paranoja.
Przychodzi napadzior z Brazylii, były gracz Palmeiras, druzyny ktora jakas tam markę w Ameryce Południowej ma
i nagle jest sikanie ze szczęścia że gościu podczas treningu popisał się soczystą główką. Gdyby to strzelił uliczny żul którego zakontraktowalismy to mozna sie cieszyc, ale nie jesli jest to zawodnik ktory zarabia grajac w pilke.
On na treningu to powinien bramke za bramką ładować.

Nitrox 26.01.2009 13:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez antony1906 (Post 663162)
O czym ty piszesz, on już za dużo dostawał tych szans. Nie ma się co łudzić że Dawidowski wróci do formy, jest to już po prostu fizycznie nie możliwe.


Jakie szanse dostawał ?? ?? Chodzi Ci o te pare minut w jakiś meczach ?? ?? Uwierz mi bądź nie, ale Dawidowski pali sie do gry i chce grac !! !! W ME jakoś w wiekszości meczów w których grał to strzelał bramki, i to samo jest w stanie robić w ekstraklasie.

7 kotów 26.01.2009 13:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nitrox (Post 663165)
Uwierz mi bądź nie, ale Dawidowski pali sie do gry i chce grac !!

Oczko, poker czy bakarat ?

Nitrox 26.01.2009 14:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 663193)
Oczko, poker czy bakarat ?

W piłke chce grać i chce pokazać ze grac potrafi

mcovalski 26.01.2009 14:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nitrox (Post 663206)
W piłke chce grać i chce pokazać ze grac potrafi

nie znam tej gry karcianej :( jakie są reguły ?? :)


chyba że "piłka" to jakaś odmiana ruletki. Jeśli tak to zwracam honor



:rotfl:

PM 26.01.2009 14:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nitrox (Post 663206)
W piłke chce grać i chce pokazać ze grac potrafi

Może nie zdążyć przed końcem umowy :)

Przybyszewski 26.01.2009 14:40

Nitrox, a Ty jestes Dawidowskiego kto ? brat, syn, ojciec, dziadek ? Bo jezeli nie a mimo to nie jestes w stanie spojrzec na ten przypadek obiektywnie to wspolczuje. Wspolczuje mu ze zdrowie nie pozwolilo profesjonalnie uprawiac pilki ale w tej kwestii sie juz nic nie zmieni. A ja miejscu Wisly juz bym mu dawno powiedzial zeby poszedl sobie siedziec do domu placac mu nadal. Nie zabieral by przestrzeni innym. Na zgrupowaniu zamiast niego powinien byc jakis junior.

Nitrox 26.01.2009 14:41

Dlaczego jestescie tak pesymistycznie do Niego nastawieni ?? ?? Kosa tez grał w kasynach, i gdyby nie wyjazd zagranice to bylby bankrutem.

Nie jestem spokrewniony z Dawidowskim, poprostu uważam ze powinien dostać szanse częstszej i dłuższej gry, wtedy bedzie mógł sie wykazać. A dlaczego nic nie piszecie o Niedzielanie, który pokazał sie z dobrej strony w paru meczach, potem złapał kontuzje a teraz bardzo cięzko jest mu wrócic do formy?? ?? Również bierze kase, trenuje a nic nie pokazuje, za jego też można wziąśc jakiegos juniora !! !!
Zarówno Dawidowski, jak i Niedzielan, nic piłkarsko sie nie dorobili bedąc w Wiśle. Cały czas jest nagonka na Dawidowskiego, a na Niedzielana dlaczego juz nie ?? ?? Ja mimo wszystko jestem zwolennikiem Dawidowskiego i uważam ze powinienem wiecej grać.

Samoth 26.01.2009 14:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nitrox (Post 663206)
W piłke chce grać i chce pokazać ze grac potrafi

Ja też nie podzielam Twojego entuzjazmu w kwestii P. Dawidowskiego. Ile miał dostać sznas, to dostał.
Proszę Cię, już nie przesadzaj...

szprotson 26.01.2009 14:44

ale Dawidowski to Dawidowski
juz nic nie zmieni podejścia do niego.

Nitrox 26.01.2009 14:57

Powiem tylko jedno, mam nadzieje ze Dawidowski zacznie grac, strzelać bramki i wtedy zobaczymy jakie bedą Wasze opinie na temat Niego. Jestem pewny, że bedziecie dobrze o Nim pisać, a wtedy z chęcią pokaze Wam co wcześniej o Nim sądziliście. Pzdr

eye63 26.01.2009 15:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nitrox (Post 663244)
Powiem tylko jedno, mam nadzieje ze Dawidowski zacznie grac, strzelać bramki i wtedy zobaczymy jakie bedą Wasze opinie na temat Niego. Jestem pewny, że bedziecie dobrze o Nim pisać, a wtedy z chęcią pokaze Wam co wcześniej o Nim sądziliście. Pzdr

:D Może jeszcze jakiś zakładzik?

Coach 26.01.2009 17:28

http://galeria.wislakrakow.com/20090125/md2/05.jpg <----- Czy gość obok Zienia ma w ręce szluga ? :D

bartek89TS 26.01.2009 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coach (Post 663329)
http://galeria.wislakrakow.com/20090125/md2/05.jpg <----- Czy gość obok Zienia ma w ręce szluga ? :D

Nie,nie to chyba joint:-D

wolfy 26.01.2009 18:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez eye63 (Post 663263)
:D Może jeszcze jakiś zakładzik?

Taaa, to na pewno sam Dawidowski.

Do treningów wracaj, a nie się będziesz po kafejkach internetowych rozbijał! Kasyn tam nie macie, to postanowiłeś sobie z kibiców Wisły jaja porobić?

On nam pokaże:lol:
Ekshibicjonista za dychę...

matti123 26.01.2009 19:05

Niedzielan wygrał nam turniej w Chicago (niezła kasa i prestiż, wiadomo że nie sam), przyczynił się dobitnie w tej rundzie do 1 bramki i przed kontuzją zagrał kilka świetnych meczy, strzelił bramkę Beitarowi choć było pozamiatane ale to el LM w końcu przez półtora roku. Dawidowski nie zrobił nic przez 5 lat. Koniec tematu bo każdy chętnie założyłby się że z Dawidowskiego nic nie będzie.

Zastanawia mnie fakt do Bednarz robi na zgrupowaniu? Czy jest to normalne zajęcie dyrektora sportowego, dodając że jest okienko transferowe? Czy ma tam on jakieś konkretne zadania do spełnienia?
Może się mylę ale wydaje mi się jego wyjazd jest trochę nie na miejscu. Żeby robić za brakującego zawodnika to możnaby wziąść wyróżniającego się juniora. Jeśli nie walczy o sprowadzenie zawodników to czemu nie szuka możliwych wzmocnień. Wydaje mi się że potrzebny moe być w sprawach organizacyjnych dotyczących zgrupowania ale czy to nie powinno być załatwione 2 miesiące temu.

Szkoda że Boguski teraz przed najważniejszym meczem w tym okresie nie jest w pełni sił zobaczylibyśmy na ile mocnym punktem jest Beto, choć z tego co Skorża powiedział to przez miesiąc od rozpoczęcia ligi będzie zawodnikiem głębokiej rezerwy.

4fan_player 26.01.2009 19:10

Moim zdaniem powinniśmy zaprzestać w testowaniu 'na siłę' bramkarzy. Po prostu zaufajmy Cebanu. Chłopak ma potencjał. Do tego jak mało który piłkarz ma bardzo dobrze poukładane w głowie. Mam nadzieję że Skorża myśli podobnie jak ja i nie będzie brał jakiś ogórków na bramkę.

1q2 26.01.2009 20:50

Z pierwszym to sie zgodze ,natomiast co do drugiego to zamiast samoistnych przemyslen ,jednak wolal bym zaufac trenererowi Skorzy.Chyba ktos kto widzi go codziennie przez kilka godzin ma lepsze pojecie, niz my co do potencjalu Cebanu...Jest oczywiscie problem trenera bramkarzy ale albo Skorza i Bednarz sa slepi, albo bardzo niepochlebne opinie i artykuly sa nieprawdziwe.

Ja kompletnie nie wiem co prezentuje Cebanu ale jesli rzeczywiscie jest w miare dobry, to chyba najbardziej racjonalnym rozwiazaniem, bylo by zastosowanie opcji 0.Czyli obaj nasi bramkarze graja po rowno i kto z nich lepiej zaprezentuje sie podczas przygotowan , ten zostaje nr jeden na nadchodzaca runde.

Bylo by to z pożytkiem i dla Pawelka i Cebanu

darotsok73 26.01.2009 21:02

Jeśli jest jakakolwiek kasa na zakup bramkarza to ja bym jednak szukał , pomimo różnych indonezyjczyków i talentów ze Słowacji, a nuż się uda , tyle że kandydat jakieś przyzwoite CV powinien mieć.

eye63 26.01.2009 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 663486)
Z pierwszym to sie zgodze ,natomiast co do drugiego to zamiast samoistnych przemyslen ,jednak wolal bym zaufac trenererowi Skorzy.Chyba ktos kto widzi go codziennie przez kilka godzin ma lepsze pojecie, niz my co do potencjalu Cebanu...Jest oczywiscie problem trenera bramkarzy ale albo Skorza i Bednarz sa slepi, albo bardzo niepochlebne opinie i artykuly sa nieprawdziwe.

Ja kompletnie nie wiem co prezentuje Cebanu ale jesli rzeczywiscie jest w miare dobry, to chyba najbardziej racjonalnym rozwiazaniem, bylo by zastosowanie opcji 0.Czyli obaj nasi bramkarze graja po rowno i kto z nich lepiej zaprezentuje sie podczas przygotowan , ten zostaje nr jeden na nadchodzaca runde.

Bylo by to z pożytkiem i dla Pawelka i Cebanu

Takiej opcji raczej nie ma. Sam Skorża często powtarza, że Cebanu brak doświadczenia. Pawełek jest nie do ruszenia przy takim stanie rzeczy. Bardziej chodzi walkę o bycie nr 2. Ogółem Cebanu najlepiej byłoby wypożyczyć gdzieś na rok, dwa - żeby się ograł. Podobno potencjał ma spory, więc a nuż przy innym trenerze bramkarzy by się rozwinął ładnie i byśmy ściągnęli "gotowca", albo byłoby widać, że nie ma co z gościem nadziei wiązać.

martinius028 26.01.2009 21:35

jak dla mnie Cebanu to najwyżej człowiek na przyszłość .nie sądze ,by mógł on wskoczyc teraz do bramki pierwszej drużyny Wisły.ostatnio gorzej mu szło nawet w młodej ekstraklasie więc myśle że nie ma o czym mówić. wjego przypadku teraz max. to rola Drugiego bramkarza bądź jak już sie wiele razy mówiło wyporzyczenie

Szofer 26.01.2009 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 663193)
Oczko, poker czy bakarat ?

hehe...
dokladnie
kumpel go widzial przed ich wyjazdem w kasynie tylko nie wiem czy tym na szpitalnej czy na pl. szczepanskim :) i zdaje sie ze slono go kosztowalo przygotowanie do wyjazdu :D

a zeby nie rozmydlac
z fragmentow z meczu z Basel pozytywne wrazenie na mnie zrobil Beto, niezle sie trzymal przy pilce i przytomnie odgrywal do kolegow :)

Marszałek 26.01.2009 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martinius028 (Post 663533)
jak dla mnie Cebanu to najwyżej człowiek na przyszłość .nie sądze ,by mógł on wskoczyc teraz do bramki pierwszej drużyny Wisły.ostatnio gorzej mu szło nawet w młodej ekstraklasie więc myśle że nie ma o czym mówić. wjego przypadku teraz max. to rola Drugiego bramkarza bądź jak już sie wiele razy mówiło wyporzyczenie

Wypożyczenie zazwyczaj wiąże się z tym,że dany kopacz nie ma szans przebić się do składu meczowego, a jest na tyle dobry, że szkoda aby siedział na ławie. Z Cebeanu tego problemu nie ma, bo nikt go nie wypożyczy. Nasza liga mędrcami nie stoi,ale nie wyobrażam sobie prezesa klubu pierwszoligowego, który wypożyczą Cebeanu z myślą o grze w lidze. Jeśli ktoś taki by się trafił to można by sie śmiało zastanowić, wizjoner to czy idiota? Cebeanu moi drodzy jest słaby. Zobaczcie w ilu klubach już był? Ma wiek w niczym nie przeszkadzający mu,aby grać w lidze. Niestety jest slaby i doprawdy nie wiem co robi jeszcze w naszym klubie.

dj_ibutti 26.01.2009 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nitrox (Post 663206)
W piłke chce grać i chce pokazać ze grac potrafi

Patrzcie... Tomek ma w pokoju internet :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl