![]() |
No to się Cebanu nie popisał. Strzały z odległośc 25-30 m średnio rozgranięty bramkarz powinien raczej obronić...
|
Cytat:
|
http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=5145
rozmowa z Ilie i Brożkiem |
A mnie najbardziej cieszy że rano ćwiczymy stałe fragmenty a po południu zdobywamy bramkę w sparingu po stałym fragmencie.
|
No pierwszy gol jest , nie dali nam na niego dlugo czekac, ciekawe ile poczekamy na gola zdobytego przez napastnika:>
|
na Wislakrakow.com w galerii na jednym zdjęci obok Bednarza jest Sikora, śmiesznie byłoby gdyby zasilił klub. W sumie on chyba gra w Hiszpanii, więc tylko przyjechał popatrzeć, ale kto wie.
|
Zastanawia mnie fakt że piłkarze mało mają zajęć kondycyjnych czy wytrzymałość, szczególnie że w poprzedniej rundzie ciężo było niektórym zawodnikom grać na pełnym gazie w każdym meczu, a po 70 minucie to większość oddychała rękawami.
|
Biegają sporo , zresztą zajęcia z piłką też spełniają swoją rolę , Maciek mówił że był to ciężki dla nich tydzień ale ma to spełniać swoja rolę w przyszłości .
|
We wtorek wiślacy przećwiczą stałe fragmenty gry. Wczoraj dało to spodziewany rezultat - właśnie po centrze z rzutu wolnego gola zdobył Cleber.
http://pl.youtube.com/watch?v=O5X36l...eature=related Proszę bardzo pare rozwiązań do wytrenowania :) |
Cytat:
|
ciekawe czy Szachtar wystawi pierwszy garnitur na jutrzejszy mecz ? Jak zaprezentuje sie Henderson ? To bedzie chyba jego jedna z ostatnich szans na przekonanie do siebie Skorży.
Licze też na Beto, niech pokaże że nie na darmo grał w reprezentacjach młodzieżowych Canarinhos |
Szachtar powinien zagrać silnym składem. Skorża jeszcze przed zgrupowaniem mówił, że życzyłby sobie żeby sparing z Szachtarem był poważnym "przetarciem" z silnymi jedenastkami z obu stron.
Na dłuższy występ Handersona niż w dwóch poprzednich meczach wcale bym nie liczył. |
Co się stało z Niedzielanem? Ćwielong i Boguski wrócili a o Wtorku ani słowa. Szkoda bo jeśli mamy liczyć na niego to musi solidnie okres przygotowawczy przepracować.
Ciekawe że już na pierwszym zgrupowaniu mamy tak mocnych przeciwników, przecież forma zawodników jest jeszcze niska. Ciekawe czy Skorża mówiąc, że jest to dla niego główny sprawdzian przygotował zawodników do dyspozycji pozwalającej mu ocenić pewne zagrania czy schematy. |
Jak dla mnie to Skorża powinien, dużo więcej szans dawać Dawidowskiemu. Mimo, tego że prawie cały czas, leczył kontuzje, ale Dawid jest gotowy do gry, tylko właśnie trener nie daje mu szansy a powinien.
|
Uważaj bo cie tu zagryzą. Dawidowski dostał i tak za dużo szans w lidze jak i teraz w przygotowaniach.
Widać że Beto jest szykowany do podstawowego składu, wnioskuje że dobrze się zastawia i dziś pierwsza wzmianka o soczystej główce to cieszy, no ale ten brak skuteczności. Myślę że na razie będzie zawodnikiem zadaniowym, musi ostro powalczyć z Boguskim. |
Cytat:
|
Nie no kłerwa paranoja.
Przychodzi napadzior z Brazylii, były gracz Palmeiras, druzyny ktora jakas tam markę w Ameryce Południowej ma i nagle jest sikanie ze szczęścia że gościu podczas treningu popisał się soczystą główką. Gdyby to strzelił uliczny żul którego zakontraktowalismy to mozna sie cieszyc, ale nie jesli jest to zawodnik ktory zarabia grajac w pilke. On na treningu to powinien bramke za bramką ładować. |
Cytat:
Jakie szanse dostawał ?? ?? Chodzi Ci o te pare minut w jakiś meczach ?? ?? Uwierz mi bądź nie, ale Dawidowski pali sie do gry i chce grac !! !! W ME jakoś w wiekszości meczów w których grał to strzelał bramki, i to samo jest w stanie robić w ekstraklasie. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
chyba że "piłka" to jakaś odmiana ruletki. Jeśli tak to zwracam honor :rotfl: |
Cytat:
|
Nitrox, a Ty jestes Dawidowskiego kto ? brat, syn, ojciec, dziadek ? Bo jezeli nie a mimo to nie jestes w stanie spojrzec na ten przypadek obiektywnie to wspolczuje. Wspolczuje mu ze zdrowie nie pozwolilo profesjonalnie uprawiac pilki ale w tej kwestii sie juz nic nie zmieni. A ja miejscu Wisly juz bym mu dawno powiedzial zeby poszedl sobie siedziec do domu placac mu nadal. Nie zabieral by przestrzeni innym. Na zgrupowaniu zamiast niego powinien byc jakis junior.
|
Dlaczego jestescie tak pesymistycznie do Niego nastawieni ?? ?? Kosa tez grał w kasynach, i gdyby nie wyjazd zagranice to bylby bankrutem.
Nie jestem spokrewniony z Dawidowskim, poprostu uważam ze powinien dostać szanse częstszej i dłuższej gry, wtedy bedzie mógł sie wykazać. A dlaczego nic nie piszecie o Niedzielanie, który pokazał sie z dobrej strony w paru meczach, potem złapał kontuzje a teraz bardzo cięzko jest mu wrócic do formy?? ?? Również bierze kase, trenuje a nic nie pokazuje, za jego też można wziąśc jakiegos juniora !! !! Zarówno Dawidowski, jak i Niedzielan, nic piłkarsko sie nie dorobili bedąc w Wiśle. Cały czas jest nagonka na Dawidowskiego, a na Niedzielana dlaczego juz nie ?? ?? Ja mimo wszystko jestem zwolennikiem Dawidowskiego i uważam ze powinienem wiecej grać. |
Cytat:
Proszę Cię, już nie przesadzaj... |
ale Dawidowski to Dawidowski
juz nic nie zmieni podejścia do niego. |
Powiem tylko jedno, mam nadzieje ze Dawidowski zacznie grac, strzelać bramki i wtedy zobaczymy jakie bedą Wasze opinie na temat Niego. Jestem pewny, że bedziecie dobrze o Nim pisać, a wtedy z chęcią pokaze Wam co wcześniej o Nim sądziliście. Pzdr
|
Cytat:
|
http://galeria.wislakrakow.com/20090125/md2/05.jpg <----- Czy gość obok Zienia ma w ręce szluga ? :D
|
Cytat:
|
Cytat:
Do treningów wracaj, a nie się będziesz po kafejkach internetowych rozbijał! Kasyn tam nie macie, to postanowiłeś sobie z kibiców Wisły jaja porobić? On nam pokaże:lol: Ekshibicjonista za dychę... |
Niedzielan wygrał nam turniej w Chicago (niezła kasa i prestiż, wiadomo że nie sam), przyczynił się dobitnie w tej rundzie do 1 bramki i przed kontuzją zagrał kilka świetnych meczy, strzelił bramkę Beitarowi choć było pozamiatane ale to el LM w końcu przez półtora roku. Dawidowski nie zrobił nic przez 5 lat. Koniec tematu bo każdy chętnie założyłby się że z Dawidowskiego nic nie będzie.
Zastanawia mnie fakt do Bednarz robi na zgrupowaniu? Czy jest to normalne zajęcie dyrektora sportowego, dodając że jest okienko transferowe? Czy ma tam on jakieś konkretne zadania do spełnienia? Może się mylę ale wydaje mi się jego wyjazd jest trochę nie na miejscu. Żeby robić za brakującego zawodnika to możnaby wziąść wyróżniającego się juniora. Jeśli nie walczy o sprowadzenie zawodników to czemu nie szuka możliwych wzmocnień. Wydaje mi się że potrzebny moe być w sprawach organizacyjnych dotyczących zgrupowania ale czy to nie powinno być załatwione 2 miesiące temu. Szkoda że Boguski teraz przed najważniejszym meczem w tym okresie nie jest w pełni sił zobaczylibyśmy na ile mocnym punktem jest Beto, choć z tego co Skorża powiedział to przez miesiąc od rozpoczęcia ligi będzie zawodnikiem głębokiej rezerwy. |
Moim zdaniem powinniśmy zaprzestać w testowaniu 'na siłę' bramkarzy. Po prostu zaufajmy Cebanu. Chłopak ma potencjał. Do tego jak mało który piłkarz ma bardzo dobrze poukładane w głowie. Mam nadzieję że Skorża myśli podobnie jak ja i nie będzie brał jakiś ogórków na bramkę.
|
Z pierwszym to sie zgodze ,natomiast co do drugiego to zamiast samoistnych przemyslen ,jednak wolal bym zaufac trenererowi Skorzy.Chyba ktos kto widzi go codziennie przez kilka godzin ma lepsze pojecie, niz my co do potencjalu Cebanu...Jest oczywiscie problem trenera bramkarzy ale albo Skorza i Bednarz sa slepi, albo bardzo niepochlebne opinie i artykuly sa nieprawdziwe.
Ja kompletnie nie wiem co prezentuje Cebanu ale jesli rzeczywiscie jest w miare dobry, to chyba najbardziej racjonalnym rozwiazaniem, bylo by zastosowanie opcji 0.Czyli obaj nasi bramkarze graja po rowno i kto z nich lepiej zaprezentuje sie podczas przygotowan , ten zostaje nr jeden na nadchodzaca runde. Bylo by to z pożytkiem i dla Pawelka i Cebanu |
Jeśli jest jakakolwiek kasa na zakup bramkarza to ja bym jednak szukał , pomimo różnych indonezyjczyków i talentów ze Słowacji, a nuż się uda , tyle że kandydat jakieś przyzwoite CV powinien mieć.
|
Cytat:
|
jak dla mnie Cebanu to najwyżej człowiek na przyszłość .nie sądze ,by mógł on wskoczyc teraz do bramki pierwszej drużyny Wisły.ostatnio gorzej mu szło nawet w młodej ekstraklasie więc myśle że nie ma o czym mówić. wjego przypadku teraz max. to rola Drugiego bramkarza bądź jak już sie wiele razy mówiło wyporzyczenie
|
Cytat:
dokladnie kumpel go widzial przed ich wyjazdem w kasynie tylko nie wiem czy tym na szpitalnej czy na pl. szczepanskim :) i zdaje sie ze slono go kosztowalo przygotowanie do wyjazdu :D a zeby nie rozmydlac z fragmentow z meczu z Basel pozytywne wrazenie na mnie zrobil Beto, niezle sie trzymal przy pilce i przytomnie odgrywal do kolegow :) |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl