![]() |
Biegałem nago z Paris Hilton, ale razem czy tylko ja?
|
zderzyłem sie ze stripteaserką :D
|
Cytat:
|
mi wysz : Biłem Konia <szok>
|
na co wy narzekacie,"przytulałem się z homo"...tfu
|
a też rozmyje
paliłem z frytkami :shock: :D |
|
Cytat:
|
Cytat:
no to wszystkiego najlepszego i dla Ciebie i dla mnie:D:piwko: |
"Potrzebowałem miskę płatków zbożowych"
To nie jest prawda ! :D |
potrzebowałem Paris Hilton :D
|
Zderzyłem sie z pijakiem ;/
|
Cytat:
|
No to szlaQ obchodzimy jubileusze tego samego dnia :P
|
Cytat:
a Dziś cierpie ;) I to wcale nie z powodu Ojca Dyrektora:) |
|
Cytat:
|
http://zensiert.to/item/chuck-norris-vs-br#more - Chuck Norris walczy z niedźwiedziem.
|
Cytat:
daj zjeść w spokoju :/ psikusTWS NIE SPAMUUUUJ! |
weźcie przestańcie nabijac z tym linkiem. Zdjęcia ściągnięte z jakiegoś porn-serwisu, a rajcujecie się jak murzyn blaszką. Zresztą,co bede pisał: http://media.netpr.pl/PressOffice/Pr...42.po?rss=true
|
http://pl.youtube.com/watch?v=MZ-Vw6...eature=related
Te reklamy są świetne ;D |
Cytat:
Glupia zabawa :foch: :P |
http://wiadomosci.onet.pl/2681,18318...e_lokalne.html
"Wybuchła awantura, podczas której jeden z elektryków zaczął siłą odrywać styropian. Na to jeden z "ociepleniowców" zaczął tłumaczyć, że oni sami fachowo usuną styropian. Fachowcy nie doszli jednak do porozumienia." :rotfl: |
:shock:Zjadłem konia:shock:
|
Dzisiejszy Dziennik Polski
Dz. Małopolski zach.25-09-2008 Pokrzyżował szyki policji "Uwaga fotoradar" - taki napis widniał na papierowym kartonie, który trzymał w rękach mężczyzna stojący na chodniku w Żarkach (gmina Libiąż). W ten sposób kierowca, który był na tym terenie przejazdem, ostrzegał innych właścicieli czterech kółek o policyjnej kontroli. Był na tyle skuteczny, że przez ponad trzy godziny fotoradar wykonał zaledwie kilka zdjęć. Policjanci długo zachodzili w głowę, co się stało, że kierowcy, którzy nagminnie przekraczają w tym rejonie prędkość, nagle jeżdżą tak wolno. Czegoś takiego w swojej wieloletniej pracy funkcjonariusze chrzanowskiej drogówki jeszcze nie widzieli. To, że kierowcy ostrzegają się o policyjnej kontroli migając światłami, albo wykonując charakterystyczne gesty ręką, jest już normalne. Po raz pierwszy zdarzyło się jednak, by ktoś chodził wzdłuż z drogi z kartonem, przypominającym transparent i ostrzegał o kontroli fotoradarowej. Taka sytuacja zdarzyła się niedawno w Żarkach na odcinku drogi prowadzącej na Maniska. Policjanci ustawili tu fotoradar i przez trzy godziny próbowali namierzyć drogowych piratów. Efekty były jednak marne, mimo że na co dzień w tym rejonie gminy Libiąż, nie jest najbezpieczniej. Kierowcy notorycznie jeżdżą tu z nadmierną prędkością, wyprzedzają w niedozwolonym miejscu. W dniu policyjnej kontroli na drodze było jednak wyjątkowo spokojnie. Większość samochodów jechała nawet zbyt wolno. Policjanci zastanawiali się, co się stało. Było pewne, że kierowcy skądś wiedzą o fotoradarze. Nie wiedzieli tylko skąd. Okazało się, że niedaleko miejsca, w którym umieszczony był fotoradar, zatrzymał się kierowca samochodu na obcych numerach rejestracyjnych. To około 40-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego. Mężczyzna kupił w pobliskim sklepie kawałek kartonu i flamaster, a potem napisał dużymi literami: "UWAGA FOTORADAR". Stał z tym transparentem przy drodze i ostrzegał kierowców o kontroli. Początkowo niektórzy myśleli, że ktoś robi sobie żarty, ale przezornie woleli zwolnić - mówi asp. Ryszard Opiała, zastępca naczelnika sekcji prewencji i ruchu drogowego w chrzanowskiej komendzie. Policjanci wylegitymowali mężczyznę i sprawdzili jego dane w policyjnym systemie. Okazało się jednak, że nie można mu nic zarzucić. Kierowca nie był poszukiwany, nie naruszył też żadnych przepisów. Nawet samochód zaparkował we właściwym miejscu. Funkcjonariusze byli więc bezsilni i nie mogli go ukarać. Zgodnie z prawem takie zachowanie nie stanowi nawet wykroczenia. Dlatego, gdy po prawie 4 godzinach mieszkańcowi znudziła się zabawa, swobodnie odjechał w swoją stronę, zostawiając osłupiałych policjantów. - Po raz pierwszy spotkaliśmy się z takim zachowaniem w swojej pracy i mam nadzieje, że po raz ostatni - dodaje Opiała. W końcu cała sytuacja była dość kuriozalna i niezręczna dla mundurowych, którzy nie mogli nic zrobić. Normalnie, gdy kierowcy ostrzegają się o kontroli radarowej migając światłami, można ich ukarać mandatem karnym. Nie za to jednak, że przeszkadzają w pracy policji, ale dlatego, że oślepiają światłami innych i stwarzają tym samym zagrożenie w ruchu drogowym. Za wymachiwanie rękami czy napisy na kartkach papieru ukarać jednak nie można. No chyba, że byłby to napis niecenzuralny. Eliza Jarguz |
Uwielbiam tego Pana!!! :-) Jest moim Mistrzem od dzisiaj :-) Jak go kiedyś spotkam na drodze to buziaka ode mnie dostanie he he he
|
http://sport.onet.pl/0,1248702,1831829,wiadomosc.html
Biedne autko! |
|
http://www.joemonster.org/filmy/1127...ic_zaj_reklame
ZAJEBISTE!:D jeśli było to sorry... a wątpię :] |
|
|
Siedzi Valdes w swoim domu, pije piwo pokryjomu,
Oj jak dowie się Guardiola marna będzie jego dola, W ręce pilot, w drugiej Volt, w telewizji Eurosport, W nerwach czeka co się stanie, już za chwilę losowanie, Strasznie spocił się chłopina, losowanie się zaczyna, Już za chwilę się przekona z kim ma zagrać Barcelona, Wie już wszystko, wpada w szok, no to zmarnowany rok! Już nadzieja wszelka prysła, przecież to krakowska Wisła, No a może cud się stanie i powtórzą losowanie? Jeśli tak to tej niedzieli pojadę do Composteli, Cudu nie ma, trzeba grać, O żesz kurna jego mać! Coś wymyślę do cholery, może pójdę na L-4? Siedzi, myśli: O mój Boże przecież tam gra Paweł Brożek! Jezus Maria, koniec świata, przecież on ma jeszcze brata, Tam gra chyba też Cantoro, mieć kłopotów będę sporo, Jego słynna lewa noga, toż to czysty dar od Boga, Ronaldinho zwiał, ma chłop spokój, tam Baszczyński gra na boku, Gość wymiata, wiem co mówię bo widziałem na You Tube'ie, Dawidowski i Niedzielan tych się boję jak cholera, Obaj świetni, sami wiecie, też czytacie na Onecie, A jak Misiek wpadnie z nożem? Będzie ze mną jeszcze gorzej, Jak zobaczę jego dres wpadnę w jeszcze większy stres, Koniec Volta, teraz Lech, może coś poradzi Ceh, Może facet się zlituje i mnie kaskiem poratuje, Liczę na jego solidarność, on w końcu do Czech to ma za darmo, I choć Zieńczuk ma czerwoną pewnie zagra z Barceloną Muszę sprawdzić w polskiej prasie albo spytam go na Naszej Klasie? To nie koniec męki mej, w Wiśle zagra słynny Nei, Może jednak cud się zdarzy i nie puszczą go Bułgarzy, Co dzień modlę się i marzę by potknęli się na Beitarze No a w środę w chwili trwogi wstąpię też do synagogi, I jak trzeba, a niech stracę 10 euro dam na tacę, Pieniądz tutaj nie gra roli, nie chcę wrócić z workiem goli, A jak wrócę to nie szkodzi, może pracę znajdę w Łodzi Dziś już tego jestem pewien, zawsze chciałem grać w Widzewie, Sprząta Valdes swe mieszkanie, wciąż przeżywa losowanie, Myje okna, dywan trzepie i wygląda nie najlepiej, Nagle pobladł, co się stało? Czy coś mu się przypomniało? Tak, przypomniał właśnie sobie, że i Cleber gra w Krakowie, Jego mocne uderzenie Victor widział w TVN-ie, Jakież bomby on posyła, skąd u niego taka siła? A co gorsza obok niego mają Arka Głowackiego, I nie warto żyć iluzją, że chłop zmaga się z kontuzją, Zresztą czy to korzyść taka, może strzeliłby swojaka? Sam pamiętam gol jak trza, Polska - Anglia 1:2, A na lewej Junior Diaz, po hiszpańsku krzyczy `wyjazd', I choć krzyczy, to nic z tego, bo Hleb nie zna hiszpańskiego, W środku Sobolewski Radek, to szczególny jest przypadek, On prorokiem jest na pewno, bo odmówił gry na Euro, Wynik znał już w zeszłym roku, no i z kadrą dał `se' spokój, Cała w tym nadzieja taka, że już nie ma Matusiaka, Wielki piłkarz, Radomatu, znany jest całemu światu, Łowca bramek, to się wie, w zeszłym roku strzelił dwie, Myśli Valdes o zły losie, ja ten mecz to mam już w nosie, Kryć nie będę, mówię szczerze, ja w ten awans to nie wierzę, Po co przegrać pięć do zera, lepiej oddać walkowera, Co to za przyjemność dziatki wciąż wyciągać piłkę z siatki, Muszę spytać się Guardioli, może nie grać mi pozwoli. Dzwoni Valdes do Messiego by opinię poznać jego, Leo jednak nie odbiera, No to dzwoni to trenera A niech dowie się Guardiola, że kolegę Messi olał, Ten mu mówi z żalem w głosie: Messi zagrał nam na nosie, Zapodziała się chłopina, ponoć siedzi sobie w Chinach, Zamiast teraz być tu z nami woli pograć z Chińczykami, Woli mur podziwiać chiński niż powalczyć z Łobodzińskim, Jednak to jest lepszy cwaniak, szybko wyczuł bezsens grania, Sytuację pojął w mig, że nie dla nas Champions League, Siedzi Valdes załamany, obok leżą dwa dywany, Myśli sobie bez Messiego w Polsce szukać nie ma czego, Wtem podjeżdża niezła fura, z niej wysiada Lilian Thuram, W nie najlepszym on jest stanie, też oglądał losowanie, Prawdą jest niestety gorzka, on się bardzo boi Brożka, I jest jeszcze sprawa taka, że się boi też Jirsaka, Mówi Lilian do Victora: Na mnie chyba przyszła pora, Z Wisłą nie gram za cholerę, wolę skończyć już karierę, Wolę żyć już na zasiłku niż od Wisły wziąć po tyłku, Mecz obstawię ja u buka a niech martwi się Gianluca, Catennacio zna jak nikt, grać tak z Wisłą to nie wstyd, Dzwoni Valdes do Gianluci, ma w słuchawce dziwne huki, Ten jak zwykle nie odbiera, Valdes wściekły jak cholera Łatwiej szóstkę trafić z lotto niż połączyć się z Zambrottą, Pewnie jego Ericssona znowu pożyczyła żona, Albo też już zna wyniki i rozmawiać nie chce z nikim, O naturo ty złośliwa z nim dziś nie pogadam chyba, Może jednak będzie trzeba o mecz spytać Olka Hleba, Może chociaż on odpowie czy jest warto grać w Krakowie? I tak dzwoni do każdego, wreszcie trafia na Xaviego, Jestem pewien myśli sobie on pomoże nam w Krakowie, Euromistrzem w lipcu został, to zadaniu pewnie sprosta, Xavi jednak jednym zdaniem tak skwitował losowanie, Z Wisłą dajmy sobie spokój, spróbujemy w przyszłym roku ;P |
Tylko nie mów że to dopiero dzisiaj zobaczyłeś.
|
komenmtarz z interii do artykułu "Lech rozbił ŁKS":
Za chuligańskie "rozbicie ŁKS-u",Lech powinien zostac zdegradowany o trzy klasy niżej. Lech powinien grac,a nie rozbijac inne kluby! |
5 etapów wnikania alkoholu w organizm
STADIUM PIERWSZE - MĄDRY Nagle stajesz się ekspertem z każdej dziedziny.Wiesz, że wiesz wszystko i chcesz przekazywać swą wiedzę każdemu, kto Cię wysłucha. W tym stadium MASZ zawsze RACJĘ. No i oczywiście osoba, z którą rozmawiasz,nigdy jej NIE MA.Rozmowa (kłótnia) jest bardziej interesująca, kiedy obie osoby są w stadium MĄDROŚCI. STADIUM DRUGIE - PRZYSTOJNY Wtedy zdajesz sobie sprawę, że jesteś najprzystojniejsząosobą w barze, wszystkim się podobasz i każdy chciałby z Tobą porozmawiać. Pamiętaj, że jesteś już MĄDRY, a więc możesz porozmawiać z każdym na każdy temat. STADIUM TRZECIE - BOGATY Nagle stajesz się najbogatszą osobą na świecie. Stawiasz drinki wszystkim w barze, ponieważ pod barem stoi twoja ciężarówka - pełna kasy. Na tym etapie również robisz zakłady, a ponieważ ciągle jesteś MĄDRY, to wygrywasz. Nieważne ile obstawiasz, ponieważ jesteś BOGATY... No i stawiasz drinki wszystkim, którym się podobasz - w końcu jesteś NAJPRZYSTOJNIEJSZĄ osobą na świecie. STADIUM CZWARTE - KULOODPORNY W tym stadium jesteś gotów bić się z kimkolwiek, zwłaszcza z osobami, z którymi się zakładałeś lub kłóciłeś. A to, dlatego, że nic nie może Cię zranić. No i nie boisz się przegranej, ponieważ jesteś MĄDRY,BOGATY no i PIĘKNIEJSZY niż cała ta hołota kiedykolwiek była! STADIUM PIĄTE -NIEWIDZIALNY Jest to ostatnie stadium pijaństwa. Możesz wtedy robićwszystko, ponieważ NIKT, CIĘ NIE WIDZI Tańczysz na stole, żebyzaimponować tym, którzy Ci się podobają, no a pozostali tego nie widzą. Jesteś też niewidzial dla tych, którzy chcieliby się z Tobą bić. Możesz iść przez ulicę śpiewając ile sił, ponieważ NIKT cię NIE WIDZI i nie słyszy. Słowa, które są trudne do wypowiedzenia, gdy jesteś pijany/a: - Bezsprzecznie - Innowacyjny - Przygotowawczy - Proletariacki. Słowa, które są bardzo trudne do wypowiedzenia, gdyjesteś pijany/a - Konstytucjonalizm. - Wszystkowiedzący. - Rozszczepienie jaźni. - Szczęśliwe zrządzenie losu. Słowa, które są absolutnie niemożliwe do wypowiedzenia, gdy jesteś pijany/a: - Dziękuję, nie mam ochoty na seks. - Nie, dla mnie już piwa nie zamawiajcie. - Przykro mi, ale nie jesteś w moim typie. :-) |
|
|
|
|
Fotomontaż, bo koleś w ogóle nie zmienia ustawienia rąk, jak 'gra'... Ehhh Ci wyznawcy Baala :rotfl:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl