![]() |
Cytat:
|
A perspektywy są takie, że tacy goście jak Boruc, Kuszczak, Dudka, Majewski, Jeleń, Wichniar, Smolar zapewne już nie będą chcieli grać dla Leo. Zraził sobie połowę składu, który powinien grać. Bycie selekcjonerem polega oprócz trenowania i taktyki na umiejętnej współpracy z ludźmi... Już nic nie będzie takie samo jak przed ME...
|
Ja wam powiem szczerze, jak zremisujemy z San Marino (takiego cudu nawet Boniek nie zrobił) To Listkiewicz stwierdzi, ze spokojnie dopiero się rozkręcamy, przypomnijcie sobie jak było 2 lata temu itp, itp. Słowa Listka i jego Benhałera są dla mnie mało znaczące, jak widać Benhałer kompletnie nie ma pomysłu na grę. Widać, że Kuba w formie to wszystkie piłki powinni grać do niego. Ściągnął Murawskiego!!! Nie wiem tylko czemu bo moim zdaniem na tle kolegów grał całkiem nieźle, najsłabszy był Roger, jakbyt nie wiedział co ma robić. Widać, że Piszczek to raczej zawodnik który lubi zejść do boku itp. Spoko fajnie grał tyle, że gdy on schodził do boku to nikt go nie zastępował w ataku. (U nas jak Brozinho zejdzie do boku to od razu ktoś mu się pokazuje w 16.) Otóż dązę do tego, że nasza repra po raz kolejny pokazała, że nie umie grać 1-4-5-1. I "Wielki" Leo im tego nie wpoi, musi to zrozumieć. Zamiast zdjąć Rogera i wpuścić Lewandowskiego(Bo cholera powołuje jego, a dopiero jak się okazujeże brożek ma uraz to dowołuje Sagana. Czyli wychodzi, ze Sagan jest jego zdaniem słabszy od Lewandowskiego, więc czemu to on wszedł na boiskow 2 połowie??!??) i wtedy Piszczek mógłby sobie spokojnie schodzić do boku, a tym czasem Lewandowski spokojnie czekał by sobiue w 16, aby wpakowac kolejną piłkę do siatki. Apeluje. LEO Do widzenia!!!!
A co do Kowalczyka, to nie wiem czy Ruska jest taka słaba, czy nie ma tam obrońców... Leo zepsuł to w czym chłopaki byli najlepsi, czyli gra z kontry, marzyło mu się zrobienie z nas Hiszpanii, co oczywiście w najbliższych 25 lat będzie nie możliwe. |
Cytat:
|
Gdyby nie repra to Brozek pozostanie miernym graczem zdobywajacym bramki w miernej lidze.
Widzisz komedie? Slepy jestes. Powodzenia w zyciu. Bo widac ze na realiach pilki znasz sie slabiutko. Nadal sadzicie ze Brozek przedklada mecze Wisly ponad mecze repry? Prosze Was....troche godnosci i rozumu :) Z Brozka robicie guru...poczekajmy az zyska to czego pragnie czyli transferu...:) Moze do konca zycia zostac krolem strzelcow ligi inwalidow...za to kasy nie dostanie. Dostanie pieniazki za grzanie lawy w klubie zagranicznym. Taki los napadziora z Polski. Posmiejemy sie po czasie. Widac wielu znawcow ale malo ktory z Was kopal pileczke :) |
Cytat:
Wolę żeby Brożek nie grał w kadrze bo: - nie nabawi się niepotrzebnej kontuzji - Leo nie namiesza mu w głowie jak Kokoszce - będzie bardziej wypoczęty na mecze Wisły - i jak mówisz nie zostanie gwiazdą.... to go nie kupią i będzie grał w Wiśle jeszcze długo PS A Roger? Jakoś ta kadra nie pomogła mu tej kariery zrobić, kupców nie widać.... |
Ty tez ochlon bo nie wiesz o czym piszesz. Gracz chce grac i zarabiac. Co zagra w pucharach? Co zarobi? Rozumiesz? Chce grac na poziomie, chce sie wypromowac. Mecze Wisly odpadaja wiec zostaje repra...przykre ale prawdziwe :) Chcesz z faktami dyskutowac? Jego mierzic bedzie klub, liczyc sie bedzie kasa. Z kazdym rokiem o tym sie przekonasz.
Roger mnie w tej chwili pier***** ale Brozek albo pojawi sie i zbawi repre albo do konca zycia bedzie udawal talent. Bedzie grac w Wisle Brozek do konca zycia...tego Wam zycze :) Powodzenia. EOT PS: Nie chwytam aluzji bo gralem w pilke i wiem co sie liczy. Brozio z kazdym rokiem tez bedzie sie tego domagal. Skonczylem temat. |
Cytat:
Przez te warszawskie zawieruchy już Ci chyba resztki mózgu odebrało. |
Cytat:
PS Piłeś - nie pisz na forum:D |
Leo jest zly i Brozka nikt nie wypromuje bo gra za dobrze...dalej siejcie takie .......y :) Zagra piach i dacie sobie sciac za niego jaja bo to Brozek...Ja naprawde SKONCZYLEM rozmowe w tym temacie. Ograzmiczne rozmowy na temat geniuszu miernego grajka z Polski. Powodzenie w zyciu. Bez odbioru.
|
Cytat:
Jeśli uraziłem przepraszam Faktycznie skończmy rozmowę bo mam wrażenie że dyskutujesz z kimś innym. Może mnie z kimś pomyliłeś? Nie gniewam się za idiotę bo jak widzę nie jesteś w stanie rozmawiać po ludzku, chwytać aluzji czy zwykłych żartów - tylko agresja... |
O ja pieprzę... Czuję się, jak na forum jakichś Małyszowców z trąbkami, itd...
Może będę brutalny - nie przeżywam jakoś specjalnie meczów tej reprezentacji, bo to nie jest moja reprezentacja, proste. Czuję się POLAKIEM, nie Holendrem i dopóki ten typ będzie rządził wszystkim, a Polaków traktował jak podludzi, dopóty moja reprezentacja to nie będzie. Panowie, dajcie se spokój z tym starym dziadem, tak Wam powiem. A od graczy Wisły to łapska z daleka. |
Cytat:
|
Tu nie o nazwiska chodzi, bo jak atmosfera jest taka, jaka jest, to będzie repra grała piach w każdej konfiguracji i w każdym zestawieniu personalnym. Że Brożek/Lewandowski/Smolarek strzeliliby bramkę dzisiaj? A gdzie są te wszystkie setki, które Piszczek (notabene wystawić gościa na szpicy to niezłe jaja) zmarnował, pozbawiając naszą futbolową potęgę pewnego zwycięstwa? :)
Efekt Beenhakkera, który sprawił, że 90% dziennikarzy GW onanizuje się codziennie rano i wieczorem patrząc na jego zdjęcie na tapecie, to był zwyczajny efekt nowej miotły, wzmocniony tym, że nowa miotła miała facjatę i nazwisko znane z telewizji. Równie dobrze Listek mógłby wyszukać gdzieś sobowtóra Boskiego Leona - efekt byłby ten sam. Żeby nie było, że się czepiam, dzięki tym samym magicznym mocom, co Leo "jasna strona księżyca" Beenhakker, sukcesy odnosilii Jerzy "Futbol na tak" Engel, czy Paweł "powołam kogo mi prasa podsunie" Janas. Najlepsze repry olewają eliminacje, w Europie ciągle istnieją jeszcze drużyny gorsze od naszej, więc dobra gadka, nowa, nieopatrzona jeszcze gęba i opowiedzenie paru świeższych kawałów na odprawie umożliwia zbudowanie atmosfery. Listek sypnie kasą za awans (bo Listek to jest, co by nie mówić, większy cwaniak, i wie, że od doraźnych sukcesików repry zależy jego ciepła posadka) i gitara gra. A z tego, że Polscy piłkarze należą do ścisłej czołówki najsłabszych w Europie, to chyba wszyscy sobie sprawę zdajemy. O pozycji w branży nie decyduje pokonanie Irlandii Północnej, Walii, czy Serbii, tylko szara, klubowo-pucharowa rzeczywistość. A ta jest dla nas beznadziejna i nie ma co liczyć na sukcesy, tylko zmieniać trenerów jak się im kończy "miesiąc miodowy". A co do miodu, to Misio z Miodowej naprawdę wie, co robi. Jakby kadra grała padakę, a on skupiał się na inwestycjach w szkolenie młodzieży, bazę treningową, wymianę kadr etc., to już by PZPNem nie rządził, bo 38 mln Kowalskich na prawdziwe wyniki prawdziwych działań czekać nie będzie. A tak to chłop wygodnie na stołku siedzi, od jednych eliminacji, do następnych. Ale czemu tu się dziwić? Podobna sytuacja jest w Wiśle (vide pensje zawodników a kwestia bazy treningowej), podobna w sejmie (gdzieś od początków XVII w. z przerwą na rozbiory), ot, taka nasza narodowa specjalność. :) Ps. To się, cholera, rozpisałem. Wybaczcie. |
Cytat:
|
Cytat:
Maćko 100% poparcia z mojej strony. dla mnie Leo nie zrobił niczego wiecej od Janasa i Engela...wyszedł z grupy tak jak i Oni...a na ME zaprezentował się fatalnie. Byłem na meczu z Portugalią,fakt grali świetnie...ale jeden mecz to za malo żeby nazywac go zbawicielem Polskiej piłki. a juz najbardziej wkurza mnie notoryczne pouczanie Polaków...chcę tylko przypomnieć że jesteśmy ponad 1000letnim krajem i nikt nie może nas pouczać we wszystkich sferach życia, a już na pewno nie jakiś traner piłkarski...a mam wrażenie że stał się On u nas w Kraju autorytetem we wszystkich dziedzinach życia. |
Dobra, czas zabrać głos.
Pierwsza kwestia- reprezentacja to żadne okno wystawowe dla dobrego piłkarza, szczególnie nasza reprezentacja. Od lat piłka reprezentacyjna traci na znaczeniu, tak sportowym jak i menadżerskim. Dobre występy w repreentacji rzadko przekładają się na transfer. W tej chwili skauting jest tak dokładny, że zanim jakiegoś dobrego piłkarza dostrzeże reprezentacja, to przeważnie jest on już w niezłym klubie. W piłce reprezentacyjnej mogą się promować co najwyżej piłkarze, których kluby nie grają w europejskich pucharach, przynajmniej nie na odpowiednim szczeblu( vide Roker Perejro), albo zawodnicy, którzy trafili do za dobrego klubu, wylądowali na ławce i piłkarski świat o nich zapomniał( vide Smolarek). Wszyscy inni promują się dobrą grą w lidze i europejskich pucharach. Taki Brożek zapadł w pamięć menadżerom strzelając bramki w fazie grupowej pucharu UEFA, a teraz przypomniał się zdobywająckoronę króla strzelców z 23 bramkami w 27 meczach, na dodatek bez karnych i hattricków, co świadczy o regularności. Dalej- Błaszczykowski, zaliczył kilka kapitalnych asyst w pucharze UEFA grał dobrze z rywalami z mocnych lig i został sprzedany. Może kwota nie była oszałamiająca, ale piłkarzowi kończył się kontrakt, nie zgadzał się na nową umowę bez klauzuli odstępnego w wysokości 3 mln euro, więc więcej Wisła i tak by na nim nie zarobiła, a ponoć ma teraz spory procent od następnej kwoty transferowej. Następny w kolejce jest Sikora, czy on potrzebował reprezentacji żeby odejść do Hiszpanii? Reprezentacja wypromowała Matusiaka, Wasilewskiego, Golańskiego, Bronowickiego, ale ja się pytam czy oni mieli realne szanse wypromować się pucharami? Nie. Taki Dudka w pucharach w Wiśle też zawodził, więc potrzebował reprezentacji, W lidze też nie był naszym kluczowym piłkarzem, świadczy o tym fakt, że był przepychany z pozycji na pozycję. Osobny przypadek to Kokoszka, który w Wiśle musiał walczyć raczej o meczową osiemnastkę, a nie miejsce w wyjściowym składzie. Teraz reprezentacja może promować tylko takich piłkarzy, bo tych co się naprawdę wybijają zachód i tak wyłapie. Kreseq- Rybus? Chyba żartujesz, Edson albo Chinyama wrócą do formy i grajka czeka ława, taka prawda. Zresztą ja nie widzę żeby koleś poczynił jakieś postępy w grze, wygląda wręcz słabiej niż w poprzednim sezonie. Zainwestował za to w solarkę. Pasowałby do dyskopolowców- Mąki i Majewskiego. Do piłki trzeba mieć jaja a nie kosmetyczkę. W kwestii samego meczu- wstyd i tyle. Słoweńcy zaprezentowali poziom Azerbejdżanu, czy innej Armenii, a nasi kopacze nie mieli jaj żeby z nimi walczyć. Oni sobie po tej murawie chodzili, kopali piłkę bez sensu. Jedyny, któremu się czasami chciało to Błaszczykowski. Reszta albo nie chciała albo już nie mogła. Nie było w tym żadnej myśli, żadnego ustawienia, widać było, że nikt w reprezentacji nie zaprzątał sobie głowy analizą gry rywala. Ze Słowenią takie podejście zakończyło się remisem, z San Marino mimo wszystko powinny być trzy punkty, ale awansu i tak nie będzie, bo widać, że Benhałer w ogóle nie pracuje nad taktyką drużyny tylko pierdzieli frazesy na konferencjach, na odprawie powie krok po kroku, jasna strona księżyca i piłkarze mają grać. Jak można cały trening poświęcić jednemu piłkarzowi, który i tak prawdopodobnie nie zagra w meczu, a co z resztą drużyny- macie piłkę, pograjcie sobie, Ulatowski wam posędziuje? Jak dla mnie to przestaje być śmieszne. Niestety w kwestii reprezentacji od dawna mam odczucia takie jak Maćko. Pamiętam jak z kumplami śmialiśmy się z reprezentacji czy to Wójcika, czy Engelsa, czy Janasa, ale czy było lepiej, czy gorzej to się na nich liczyło. Teraz piłkarze przylatują odbębnić występ, nie ma atmosfery w kadrze, nie ma atmosfery wokół kadry, tłum na stadionie i tak bezmyślnie drze ryja, fetując Benhałera i Rokera, a mnie to z dnia na dzień coraz bardziej wisi. |
Zobaczymy jak reprezentacaj poradzi sobie w następnych poważnych meczach (nie mam tu na myśli sparingu z San Marino). Teraz faktycznie zagraliśmy słabo i wszystkim bardzo wygodnie jest krytykować Beenhakkera.
Jednak jeśli powiedzmy wygramy z Czechami (nie można tego wykluczyć - w końcu nie tak dawno wygraliśmy z nimi w springu) to znowu wszyscy będą go nosić na rękach tak jak to było po meczu z Portugalią w Chorzowie. |
Leo chyba sam się trochę w tym wszystkim pogubił. Wina nie spoczywa jednak wyłącznie na jego barkach bo to piłkarze przespali mecz, a tym co wierzą że Jeleń czy Wichniarek był by wstanie w pojedynkę odmienić obraz gry to gratuluję optymizmu, Kubie jakoś się to nie udało. Problemem są piłkarze, a raczej to co w ich głowach bo wątpię żeby Leo po paru niezłych początkowych minutach dał komendę żeby zacząć grać piach. Mimo wszystko nadal wierzę w tą reprezentację i w tego trenera, chociaż jeśli w kilku najbliższych meczach znacząco nie poprawi gry naszych grajków to będzie trzeba wciągnąć odpowiednie konsekwencje wobec niego.
Panu "to nie moja reprezentacja" radzę by się nad sobą mocno zastanowił. Jeszcze przyjdzie czas że najgłośniej będzie wrzeszczał "zawsze byłem z nimi'. A i reprezentacja jest celem nadrzędnym, jak będzie taka potrzeba to niech trener powołuje i cały skład Wisły. |
Mecz jak mecz, jesli w 40 mln kraju mamy jednego grajka na swiatowym poziomie to co sie dziwic.Ciekawe co maja powiedziec Francuzi czy Rumuni
|
Cytat:
|
Coraz bardziej przekonuję się do opinii wyrażonej na temat Leona B przez jednego z piłkarzy "Złotej Drużyny" Kazimierza Górskiego - powiedział, że Beenhakker to farciarz.
Opinia chyba nie wymaga długich uzasadnień. |
A czemu nie powołać Rybusa? Niech zagra, tylko nie w jednym ale chociażby w dwóch meczach towarzyskich. Wtedy przynajmniej nie będzie wątpliwości czy się nadaje czy nie. A czasem bardziej od umiejętności liczy się charakter i serce do walki. Inaczej nie pokonalibyśmy Portugalii, nawet jeżeli oni całą poprzednią noc pili w hotelu.
|
a czemu nie powolac jakis zawodnikow Hutnika? w tej trzeciej lidze dobrze sobie radza, ostatnio jada wszystkich rowno. Co Ty na to Tom'ash ?
apropo Leo.B- zgadzam sie z Maćko, juz dawno powinnismy sie pozbyc tego trenera. Ile mozna jechac na zwyciestwie z portugalia? |
Oto wszystkie wyniki pierwszego dnia Eliminacji do MŚ.
Grupa 3 Polska - Słowenia 1:1 Bramki: 17. Żewłakow (k.) - 34. Zlatko Dedić Słowacja - Irladnia Północna 2:1 (0:0) 46. Skrtel, 70. Hamsyk - 81. Durica (samobój) Grupa 1 Albania - Szwecja 0:0 (0:0) Malta - Portugalia 0:4 (0:1) 25. Said (samobój), 61. Almeida, 71. Simao, 78. Nani Węgry - Dania (0:0) Grupa 2 Izrael - Szwajcaria 2:2 (0:1) Bramki: 73. Benayoun - 45. Yakin, 56. Nkufo Luksemburg - Grecja 0:3 (0:2) Bramki: 38. Torosidis, 45+2. Gekas, 76. Charisteas (k.) Mołdawia - Łotwa 1:2 (0:2) Bramki: 79. Aleksiejew - 8. Karlsons, 22. Astafjevs Grupa 4 Liechtenstein - Niemcy 0:6 (0:1) Bramki: 21., 48. Podolski, 65. Rolfes, 66. Schweinsteiger, 75. Hitzlsperger, 86. Westermann Walia - Azerbejdżan 1:0 (0:0) Bramki: 83. Vokes Grupa 5 Armenia - Turcja 0:2 (0:0) Bramki: 60. Sanli, 78. Senturk Belgia - Estonia 3:2 (1:0) 39. Sonck, 75. Defour, 80. Sonck - 57. Zenjov, 90. Oper Hiszpania - Bośnia i Hercegowina 1:0 (0:0) Bramki: 58. Villa Grupa 6 Andora - Anglia 0:2 (0:0) Bramki: 49., 55. J. Cole Chorwacja - Kazachstan 3:0 (2:0) Bramki: 12. R. Kovac, 35. Modrić, 80. Petric Ukraina - Białoruś 1:0 (0:0) Bramki: 90. Szewczenko (k.) Grupa 7 Austria - Francja 3:1 (2:0) Bramki: 14. Janko, 41. Aufhauser - 61. Govou, 72. Ivanschitz (k.) Rumunia - Litwa 0:3 (0:1) Bramki: 31. Stankevicius, 70. Mikoliunas, 86. Kalonas Serbia - Wyspy Owcze 2:0 (1:0) Bramki: 29. Jacobsen (samobój), 87. Zigić Grupa 8 Cypr - Włochy (1:2) Bramki: 29. Aloneftis - 8., 90. Natale Czarnogóra - Bułgaria 2:2 (0:1) Bramki: 63. Vucinic, 81. Jovetic - 11. S. Petrow, 90. Georgiew Gruzja - Irlandia 1:2 (0:2) Bramki: 90. Kenia - 13. Doyle, 71. Whelan Grupa 9 Macedonia - Szkocja 1:0 (1:0) Bramki: 5. Naumoski Norwegia - Islandia 2:2 Bramki: 36., 50. Iversen - 39. Helguson, 69. Gudjohnsen |
Miłośników Wielkiego Leo czeka teraz naprawde trudny okres. Trzeba będzie tłumaczyć to co widzimy. Jego "wspaniały" dobór ludzi. Wichniarek jak słyszeliśmy nie pasował mu do koncepcji choć strzela w Bundeslidze gol za golem, pasuje mu za to Zahorski i Pazdan (szkoda , ze ich wczoraj nie było) z "international level". Szkoda gadać. Może za wcześnie, ale ja nie widzę nas na MŚ 2010. Jeszcze trochę to potrwa zanim się już matematycznie o tym przekonamy. Ale to jak zanm życie będzie wina słabych piłkarzy, a nie boskiego Leeeeoooooo.
|
Nie ma co tu dużo gadać, Benhałer jak widać kompletnie nie ma pomysłu na naszą grę. Jak już pisałem, patrząc na Kowalczyka, to on do pięt nie dorasta Piotrkowi, nie wiem, jak on może mieć miejsce w pierwszym składzie rosyjskiej ligi w dobrym klubie. Ja już po kilku meczach mówiłem, ze ta drużyna nie ma szans na sukces, nie wiadomo jakim cudem awansowali na te Euro. Mieli tyle szczęscia, że każdy obecnie co 2, może 3 trener w naszej ekstrakalsie, dałby sobie rade...
Mariusz Jop powiedział: Cytat:
|
Właśnie wróciłem z Wrocławia, kompletu nie było, doping żenada, najebane mordy tłukące się między sobą, wycieczki zakładowe, i lansujące się panienki, nie wiem dlaczego na tym stadionie rozgrywano mecz.
Ogólnie bród, smród i syf |
Cytat:
|
Cytat:
|
jest jakiś skrót z tego meczu ?
|
Celem na te eliminiacje to min. Drugie miejsce i jeśli nie uda się tego zrealizować, to dziadek mróz powinien stracić posadę(chociaż jak dla mnie to on już nadaje się do odstrzału). We wczorajszym meczu nie pokazaliśmy nic i tyle. Jedyny plus to Kuba i tyle. Ciekawe jakby wyglądał mecz Polacy zza granicą - Polacy w Polskiej lidze, ale pewnie takiego meczu nie będzie, a szkoda zobaczylibyśmy jak "international level" Leona gra, nie wszyscy oczywiście grają piach, ale jednak.
|
Ludzie, wszyscy piszą, że fajni są ci kibice, bo już wcześniej przygotowali transparent na przegrany mecz. A przecież hasło "PZPN oddajcie pieniądze" nie ma wiele wspólnego z meczem ze Słowenią !!!
Oczywiście, że mecz był do d... a bilety za drogie. ale chodzi o inną sprawę. To pociąg na ŁKS za który kibice Śląska mają zapłacić chociaż nie pojechali nim nigdzie. Wszystko jest na stronie : http://prw.pl/articles/view/7876/ani...eniadze-zobacz |
Cytat:
|
Mam wrażenie że boski leo juz kompletnie nie wie co robic. Ulatowski juz sie asekuruje na wypadek wtopy z San Marino:
http://sport.interia.pl/raport/elms2...niezle,1174306 |
Ulatowski :
"- 90 minut meczu piłkarskiego wiąże się z tym, że nie ma zdecydowanych faworytów. Przed spotkaniem ktoś może myśleć, że jesteśmy wyżej w rankingu i wystąpiliśmy w mistrzostwach Europy, a San Marino nigdy się do tego turnieju nie zakwalifikowało. To z pewnością stawia nas w uprzywilejowanej pozycji, ale nie zapominajmy o tym, że oni też potrafią nieźle grać w piłkę." Innymi słowy : Tak, San Marino nauczyło sie grać w piłke w rok, moga z nami wygrać, w końcu ich najlepszy zawodnik gra w Serie C.W ROK nagle wychowali młodzież, powiekszyli państwo by było wiecej playerów i mogą sprawić niejedną niespodziankę...TAK? NIE. Ostatnio jak graliśmy z SM, to był ranking gdzie pracuje dany zawodnik, a teraz nagle wielki "LEO" zaczyna sie obawiać zbieraniny zwykłych ludzi grających od czasu do czasu, AMATORSKO w piłkę. Chyba cos jest nie tak. Nie może Ulatowski powiedziec wprost: Leo jest ch....wy, nie wie co robi, powołujemy typów co w Menadzerze dobrze nam grają, gdyż razem z BOSKIM LEO prowadzimy Legie/Lecha bądz inny klub. Z pewnościa nie jest to Wisłą, gdyż tam nie ma zawodników z International Level`u. Za to Bosacki, Kowalczyk, Murawski, Roker, Polczak i inne taki Level posiadają. Życze porażki, może to poskutkuje by niektorzy palnęli sie w łeb i w końcu tego Leo wy...li |
Przypadkowo nawet oglądałem ten mecz. Emocji u mnie nie wzbudzał ona żadnych. Jedynym zaskoczeniem dla mnie jest wynyk,uważałem,że Słowenia wygra.Coż remis też jest dobrym wynikiem, który także brałme pod uwagę. Teraz nieomylny Bennhaker wystawiający obrońce w ataku! coś .......i,że San Marino jest druzyną umiejącą grać w piłkę. Jebaniec,który robi sobie u nas prywatny folwark gotowy wystawić takie dziadostwo,że jeszcze zremisujemy. Typ na mecz z San Marino, zwycięstwo z podpórką na remis. Silny remis. Ten człowiek na satnowisku trenera kompromituje nasz kraj. Potencjał piłkarski mamy duzo większy, plasujący nas nawet na końcu stawki średniaków. Obecnie gramy poniżej swoich możliwości. Dobrzw zawodnicy siedzą w domach lub rezygnują z gry,a ten "geniusz".......i, że wie co robi. Ten słaby trener, któremu wydszedł tylko jeden mecz, powinien zostać natychmiast zwolniony.
|
Cytat:
PS: Ja powoli zaczynam przestawać, przezywać emocje przez Leo. Nie lubię go i to od początku. Bo cwaniaczył, pouczył wszystkich co i jak trzeba robić. A jak widać sam ch**a umie. Patrzę sobie na naszych trenerów i widzę że np Pan Smuda jak sam mówił Lech miał grac 1-4-5-1, ale okazało się, że ma zawodników idealnych do ustawienia 1-4-4-2. Leo się wypalił. A Listek jest chory psychicznie. Podpalcie mu dom może w końcu da nam spokój!!! |
|
Niechże nawet przegrają z tym San Marino, tylko żeby siwy poleciał, bo nie mogę na niego już patrzeć. Uprzedzam, że nigdy go nie lubiłem i nigdy nie czułem się w jakikolwiek związany z reprezentacją gdy on ją prowadził. Nie wiem dlaczego ... tak po prostu.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl