Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Krakowskie Inwestycje (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=86)

luke1906 29.03.2010 09:56

Ja rozumiem, że nasz język do najłatwiejszych nie należy, no ale bez przesady. Uwaga do kolegi wyżej, bo jego post aż kłuje w oczy.

Konrad. 28.05.2010 00:42

Od soboty nowe ograniczenia na rondzie ofiar Katynia. W poniedziałek można się spodziewać mega korków w całej północnej części Krakowa...

http://img69.imageshack.us/img69/496...od29maja01.png
http://img709.imageshack.us/img709/2...od29maja02.png
http://img227.imageshack.us/img227/2...ynianowaor.jpg

Kamil_mchw 28.05.2010 08:23

czy do 300tyś zł. jestem w stanie kupić jakieś fajne małe mieszkanko w krakowie z 2 pokojami minimum.?? jeśli tak to gdzie??;] myślałem nad mieszkaniem w okolicach skałek twardowskiego...

Kocur 28.05.2010 08:46

Jeśli będziesz szukał mieszkania podobnie jak odpowiednich do tego tematów na forum to nie wróżę powodzenia ;)

medyk 28.05.2010 14:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 905605)
czy do 300tyś zł. jestem w stanie kupić jakieś fajne małe mieszkanko w krakowie z 2 pokojami minimum.?? jeśli tak to gdzie??;] myślałem nad mieszkaniem w okolicach skałek twardowskiego...

jestes w stanie tylko szukaj na odpowiednich do tego portalach..

Żmijka 28.05.2010 15:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 905577)
Od soboty nowe ograniczenia na rondzie ofiar Katynia. W poniedziałek można się spodziewać mega korków w całej północnej części Krakowa...

Taaa ... cudownie :shock:

Czyli od poniedziałku do roboty na butach ... świetnie.

A o ciągach komunikacji pieszej niech oni nie pier*** przepraszam, ale pracuję zaraz koło ronda (Radzikowskiego, za kfc) i drogi dla pieszych a rondzie teraz to jakaś porażka. Że nie wspomnę o przystankach autobusowych na drodze ...

Vinci 28.05.2010 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 905794)

A o ciągach komunikacji pieszej niech oni nie pier*** przepraszam, ale pracuję zaraz koło ronda (Radzikowskiego, za kfc) i drogi dla pieszych a rondzie teraz to jakaś porażka. Że nie wspomnę o przystankach autobusowych na drodze ...

Drogi? :D
To chyba raczej jakieś korytka wytyczone barierkami :D:D zwłaszcza od ronda do wiaduktu...

Żmijka 28.05.2010 20:02

No rzeczywiście poniosło mnie pisząc drogi :D

Tego kto to zaplanował wysłałabym tam przejść się np z wózkiem dla dziecka (że nie wspomnę o bliźniaczym :shock: ) albo postać na przystanku w kierunku Bronowic w czasie deszczu ... cudo.

Konrad. 12.06.2010 01:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 905577)
Od soboty nowe ograniczenia na rondzie ofiar Katynia. W poniedziałek można się spodziewać mega korków w całej północnej części Krakowa...

Kolejne opóźnienie i zmiany o których pisałem wchodzą w życie w nocy z 15 na 16 czerwca.

Warto poczytać: http://www.zikit.krakow.pl/aktualnos...-od-16-czerwca

miedzy innymi, zamknięta dla kierowców (tylko mpk i mieszkańcy) będzie ulica Zielony Most...

Pozostaje rower...
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 905909)
Tego kto to zaplanował wysłałabym tam przejść się np z wózkiem dla dziecka (że nie wspomnę o bliźniaczym :shock: ) albo postać na przystanku w kierunku Bronowic w czasie deszczu ... cudo.

akurat nie wiem czy ciągi dla pieszych dało sie lepiej rozwiązać... nie moga przecież zrobić normalnych chodników, skoro za parę dni będą to skuwać...

gooro33 12.06.2010 04:43

Wiadomo cos odnosnie szyb elewacyjnych na nieszczesnej Galerii Krakowskiej ?
Kiedy maja je zamiar ponownie zamontowac???
Przeciez to juz z 1,5 roku tak jest..

Siwy_89 12.06.2010 12:10

mają zamiar zamontować...

ale nikt nie jest w stanie powiedzieć, kiedy to nastąpi... ;/

wierny 12.06.2010 12:26

Gdzieś kiedyś czytałem, że w tym roku nic się nie zmieni w sprawie tych szyb. Podobno zamiast szyb chcą jakąś inną elewację zrobić.

Arturo Qr2nów 16.06.2010 10:10

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...etor,id,t.html

Kolejna piękna koncepcja, którą znowu ch*j strzeli ;)

KoPer 16.06.2010 10:23

oby nie! chyba koncepcja najlepsza spośród tych, które się pojawiły. Duża, otwarta przestrzeń, ładne budynki pasujące do miasta i w odpowiedniej wysokości. Nic tylko budować!!

murray 16.06.2010 10:46

http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,357...anhattanu.html

Tutaj więcej zdjęć.

Siwy_89 16.06.2010 23:36

wizaualizacje świetne.

realizować!

Vinci 17.06.2010 07:19

Cytat:

Wuzetkę oprotestował jednak sąsiad oraz grupa ekologów. Rozprawa przed Samorządowym Kolegium Odwoławczym odbędzie się pod koniec czerwca.
Pewnie, że świetne...ale obawiam się, że na samym początku przyjdzie zmierzyć się z tradycyjnymi zielonymi upierdliwcami... a, że dzieciaki wiedzą, jak napsuć krwi i mają już na koncie kilka zablokowanych projektów, w tym sale gimnastyczne w wybranych szkołach, to może być różnie...

Arturo Qr2nów 19.06.2010 12:11

Rozpoczęło się przerzucanie kładki pieszo-rowerowej nad Wisłą.

http://www.psmkms.krakow.pl/wiesci.htm#6

QBAS 19.06.2010 12:34

Ja mam dość radykalne podejście do ekoludków.. Wziąłbym ich wszystkich do drzewa przywiązał, gdzieś za miastem. Tylko tak, żeby do końca dni swoich mogli być w jego bliskim otoczeniu. Sami często to robią więc nie powinni być przeciwni pomysłowi, a i druga (inwestycyjna) strona będzie zadowolona z tego rozwiązania ;)

crazykaro 19.06.2010 13:12

3/4 tych ekoludków to humaniści którzy nie mają pojęcia o procesach zachodzących w przyrodzie i realnych powodach zanieczyszczania środowiska.

A co do kładki to dalej nie rozumiem jak można postawić coś takiego 100 m od mostu

Siwy_89 19.06.2010 23:51

stać nas, to sobie budujemy ;-)

Arturo Qr2nów 20.06.2010 10:44

No to kładka zostałą już przerzucona na drugi brzeg (od strony Podgórza) w najbliższych tygodniach będzie podnoszona i usadawiana na istniejących już przyczółkach.
http://www.psmkms.krakow.pl/wiesci.htm

Na Lipskiej zebrała się grupa "protestantów", którym tym razem nie pasują ekrany akustyczne
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...kiej,id,t.html
W tym przypadku w sumie można się z ludźmi zgodzić. Przy niemal każdej większej inwestycji drogowej na siłę próbuje się uszczęśliwiać ludzi bez konsultacji z nimi. Głupotą jest moim zdaniem grodzenie miasta tego typu murami. Za niedługo Kraków będzie wyglądał jak jakaś Strefa Gazy.

Siwy_89 20.06.2010 13:57

Skoro ludzie nie chcą ekranów akustycznych, to chyba logiczne, że nie powinni ich budować.

Jak nie mają na co kasy wydawać, a przecież ekrany są bardzo drogie, to niech dadzą je Radzie Dzielnicy. Ona je lepiej spożytkuje.

panew 20.06.2010 15:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arturo Qr2nów (Post 917243)
No to kładka zostałą już przerzucona na drugi brzeg (od strony Podgórza) w najbliższych tygodniach będzie podnoszona i usadawiana na istniejących już przyczółkach.
http://www.psmkms.krakow.pl/wiesci.htm


tutaj przerzucanie kładki w osiem sekund
http://www.youtube.com/watch?v=Q_Zi9LD8sNc

Vinci 26.06.2010 08:11

No i mamy pierwszze przewidywania poważniejszych opóźnień, przy przebudowie ronda Ofiar Katynia:

Cytat:

Planowana na ten tydzień budowa tunelu pod rondem Ofiar Katynia nie ruszyła. W miejscu budowy, przy ul. Radzikowskiego nadal stoi bowiem dom z lokatorami. Małopolski Urząd Wojewódzki zapomniał o eksmisji rodziny W., zajmującej budynek.
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...nelu,id,t.html

P.e.c.h 27.06.2010 10:05

Rozumiem, że to zwykła ignoracją dziennikarzyny, bo co ma tunel na linii Jasnogórska - AK, do domu 123 koło komisu?? Jak cos blokuje to raczej budowe estakady, która z tego co pamiętam miała byc budowana później

Arturo Qr2nów 28.06.2010 17:18

No to wiemy, gdzie w Krakowie można budować wieżowce.
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...cach,id,t.html

Wydaje się jednak, że w najbliższych czasach jest to nierealne.

Żmijka 28.06.2010 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez P.e.c.h (Post 921499)
Rozumiem, że to zwykła ignoracją dziennikarzyny, bo co ma tunel na linii Jasnogórska - AK, do domu 123 koło komisu?? Jak cos blokuje to raczej budowe estakady, która z tego co pamiętam miała byc budowana później

A nie jest czasem odwrotnie układ tunel-estakada?

P.e.c.h 28.06.2010 19:25

http://krakow.super-nowa.pl/f/238/2798.jpg

KoPer 08.07.2010 09:10

http://biznes.interia.pl/nieruchomos...o-2012,1502306


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl