![]() |
Ja rozumiem, że nasz język do najłatwiejszych nie należy, no ale bez przesady. Uwaga do kolegi wyżej, bo jego post aż kłuje w oczy.
|
Od soboty nowe ograniczenia na rondzie ofiar Katynia. W poniedziałek można się spodziewać mega korków w całej północnej części Krakowa...
http://img69.imageshack.us/img69/496...od29maja01.png http://img709.imageshack.us/img709/2...od29maja02.png http://img227.imageshack.us/img227/2...ynianowaor.jpg |
czy do 300tyś zł. jestem w stanie kupić jakieś fajne małe mieszkanko w krakowie z 2 pokojami minimum.?? jeśli tak to gdzie??;] myślałem nad mieszkaniem w okolicach skałek twardowskiego...
|
Jeśli będziesz szukał mieszkania podobnie jak odpowiednich do tego tematów na forum to nie wróżę powodzenia ;)
|
Cytat:
|
Cytat:
Czyli od poniedziałku do roboty na butach ... świetnie. A o ciągach komunikacji pieszej niech oni nie pier*** przepraszam, ale pracuję zaraz koło ronda (Radzikowskiego, za kfc) i drogi dla pieszych a rondzie teraz to jakaś porażka. Że nie wspomnę o przystankach autobusowych na drodze ... |
Cytat:
To chyba raczej jakieś korytka wytyczone barierkami :D:D zwłaszcza od ronda do wiaduktu... |
No rzeczywiście poniosło mnie pisząc drogi :D
Tego kto to zaplanował wysłałabym tam przejść się np z wózkiem dla dziecka (że nie wspomnę o bliźniaczym :shock: ) albo postać na przystanku w kierunku Bronowic w czasie deszczu ... cudo. |
Cytat:
Warto poczytać: http://www.zikit.krakow.pl/aktualnos...-od-16-czerwca miedzy innymi, zamknięta dla kierowców (tylko mpk i mieszkańcy) będzie ulica Zielony Most... Pozostaje rower... Cytat:
|
Wiadomo cos odnosnie szyb elewacyjnych na nieszczesnej Galerii Krakowskiej ?
Kiedy maja je zamiar ponownie zamontowac??? Przeciez to juz z 1,5 roku tak jest.. |
mają zamiar zamontować...
ale nikt nie jest w stanie powiedzieć, kiedy to nastąpi... ;/ |
Gdzieś kiedyś czytałem, że w tym roku nic się nie zmieni w sprawie tych szyb. Podobno zamiast szyb chcą jakąś inną elewację zrobić.
|
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...etor,id,t.html
Kolejna piękna koncepcja, którą znowu ch*j strzeli ;) |
oby nie! chyba koncepcja najlepsza spośród tych, które się pojawiły. Duża, otwarta przestrzeń, ładne budynki pasujące do miasta i w odpowiedniej wysokości. Nic tylko budować!!
|
|
wizaualizacje świetne.
realizować! |
Cytat:
|
Rozpoczęło się przerzucanie kładki pieszo-rowerowej nad Wisłą.
http://www.psmkms.krakow.pl/wiesci.htm#6 |
Ja mam dość radykalne podejście do ekoludków.. Wziąłbym ich wszystkich do drzewa przywiązał, gdzieś za miastem. Tylko tak, żeby do końca dni swoich mogli być w jego bliskim otoczeniu. Sami często to robią więc nie powinni być przeciwni pomysłowi, a i druga (inwestycyjna) strona będzie zadowolona z tego rozwiązania ;)
|
3/4 tych ekoludków to humaniści którzy nie mają pojęcia o procesach zachodzących w przyrodzie i realnych powodach zanieczyszczania środowiska.
A co do kładki to dalej nie rozumiem jak można postawić coś takiego 100 m od mostu |
stać nas, to sobie budujemy ;-)
|
No to kładka zostałą już przerzucona na drugi brzeg (od strony Podgórza) w najbliższych tygodniach będzie podnoszona i usadawiana na istniejących już przyczółkach.
http://www.psmkms.krakow.pl/wiesci.htm Na Lipskiej zebrała się grupa "protestantów", którym tym razem nie pasują ekrany akustyczne http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...kiej,id,t.html W tym przypadku w sumie można się z ludźmi zgodzić. Przy niemal każdej większej inwestycji drogowej na siłę próbuje się uszczęśliwiać ludzi bez konsultacji z nimi. Głupotą jest moim zdaniem grodzenie miasta tego typu murami. Za niedługo Kraków będzie wyglądał jak jakaś Strefa Gazy. |
Skoro ludzie nie chcą ekranów akustycznych, to chyba logiczne, że nie powinni ich budować.
Jak nie mają na co kasy wydawać, a przecież ekrany są bardzo drogie, to niech dadzą je Radzie Dzielnicy. Ona je lepiej spożytkuje. |
Cytat:
tutaj przerzucanie kładki w osiem sekund http://www.youtube.com/watch?v=Q_Zi9LD8sNc |
No i mamy pierwszze przewidywania poważniejszych opóźnień, przy przebudowie ronda Ofiar Katynia:
Cytat:
|
Rozumiem, że to zwykła ignoracją dziennikarzyny, bo co ma tunel na linii Jasnogórska - AK, do domu 123 koło komisu?? Jak cos blokuje to raczej budowe estakady, która z tego co pamiętam miała byc budowana później
|
No to wiemy, gdzie w Krakowie można budować wieżowce.
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...cach,id,t.html Wydaje się jednak, że w najbliższych czasach jest to nierealne. |
Cytat:
|
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl