Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [13 kolejka] Cracovia Kraków - Wisła Kraków 6 Listopad, niedziela 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8380)

Dobitwp 06.11.2011 20:26

Narzekacie i narzekacie. To zacznijcie działać. Zero dopingu przez pierwsza połowe , najwyżej dumnie hymn, odstaw rodaków i zero ambicji Wisełko zero ambicji. W drugiej jazda na całego z dopingiem. I niech wiedzą ze WISŁA TO MY. Na mecz iść trzeba! To dyskusji nie podlega. Pamiętajcie że 12 zawodnikiem jesteśmy MY i czasem to MY prowadzimy naszych kopaczy do zwycięstwa!


Fakt przegraliśmy derby... czasem trzeba i zimny kubeł przyjąć na głowy. Nie wiem jak Wy ale ja jutro specjalnie do pracy pójdę w koszulce WIERNOŚĆ i wcale wczorajszy wynik nie będzie mnie skłaniał do tego żeby iść z opuszczonym czołem!

CH** Z WYNIKAMI WISEŁKO JESTEŚMY Z WAMI!!

Grantar 06.11.2011 20:27

Na początek chciałbym pochwalić:
Cezarego Wilka.
Gdyby wszyscy włożyli tyle serca w grę co on ...

I to pokazuje jak kończy się przesada w zatrudnianiu "profesjonalistów", którzy jak słusznie zauważył komentator c+ "nie czują derbów" ....

A propos: wczoraj widziałem jak grał Burliga. Niech wraca.
Mączyński też.
Wilk. Melikson, Małecki, Jovanovic, Czekaj, Bunoza, Biton
+ dwa zakupy stoper+ pomocnik ... i
po mistrzostwach europy trzeba budować od nowa ... prawie

Nie chciałbym widzieć w następnych meczach Kirma.

flamengista 06.11.2011 20:36

thechris: daj sobie spokój. Rozumiem, że jesteś zdenerwowany ale z całym szacunkiem: p.dlisz głupoty. Wstyd coś takiego czytać na tym forum. Mam nadzieję, że to z emocji, nie na poważnie.

Mam dobrą radę dla wszystkich: jak nie macie nic mądrego do napisania, to nie piszcie. Wiadomo, kto czyta teraz to forum i ma niezłą polewkę. Nie dawajcie im satysfakcji.

Elefant 06.11.2011 20:39

Napisałem przed meczem, że mają atuty akurat na nas. Niestety się sprawdziło.

Nie obwiniałbym piłkarzy,a przynajmniej większości piłkarzy o brak zaangażowania. Są po prostu słabi indywidualnie a przedwszystkim jako drużyna. Zabrakło indywidualnych akcji Meliksona, Iliew jest nieco słabszy. Więc nie mamy żadnych atutów w ofensywie. Udowodniła to Lechia, PBB i oni. Strzelić jedną bramke i dużo biegać. Ot, cała filozofia na Wisłę.

Bolesna porażka i jeżeli pozostanie bez reperkusji to znaczy, że degrengolada w Wiśle sięgnęła niebezpiecznego poziomu.

Mimo wszystko po Sosnowcu czułem się znacznie gorzej.

Kandzior 06.11.2011 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1187401)
Będę się angażował jak jej piłkarze zaczną się angażować. A tak to ja mam w dupie piłkarzy tak samo jak piłkarze mają w dupie Wisłę. Chodziłem na mecze jak Wisła grała w II lidze bo wtedy jej piłkarze grali z zaangażowaniem za 50x mniejszą kasę. Po prostu nie zgadzam się, żeby Żaliens zarabiał 350 tys euro i za ch*ja nie dopłacę się to jego pensji płacąc za bilet. Każdy kto idzie na stadion niech sobie wyobrazi, że dopłaca się do pensji takiemu Żaliensowi. Czy to nie nie jest frajestrwo? Bo Żaliens ma w dupie czy wygra czy przegra. Byle by mu się kasą na koncie zgadzała.

No podejrzewam, że aż tak to Jaliens tego 'w dupie' nie ma, choć zgodzę się, że jest jednym z piłkarzy których niestety wyniki w ogóle nie przejmują. Mnie osobiście troszkę zaszokowała jego wypowiedź z początku jego pobytu w Wiśle, nawet chyba przy podpisaniu umowy, a było to coś w stylu Traktuję pobyt w Wiśle jako przygodę... Starałem się odebrać to pozytywnie, może to nawet popularne stwierdzenie w Holandii do adekwatnych sytuacji, ale sądzę, że i tak kontrowersyjne, bo piłkarz przychodzi do klubu, żeby coś z nim osiągnąć jeśli już nawet nie będzie się rozwijać, a na przygodę to można nie wiem co, kupić mopa cioci albo teściowej na urodziny i czekać na jej reakcję...

Enrico2000 06.11.2011 20:44

Wisła od kilkunastu meczy gra ten sam piach. Pełno dośrodkowań a nóż się uda ........ na tym koniec. Do tego ze stałych fragmentów nie jesteśmy w stanie nic strzelić, za to tracimy w co 2 meczu. To wszystko głównie obarcza trenera i jemu już dziekuję...... nie wiem jak można tak się cofnąć w rozwoju, do tego nie umieć wpoić im aby gryźli trawę od początku do końca w takim meczu (o innych to wogólę nie marzę).

Wojtas 06.11.2011 20:45

No coz mozna psioczyc i zwalniac trenera ale to droga donikad.

Skoro ma taki materiał to coz moze zrobic.Jakby Biton wykonczyl to co mial to bysmy tu pisali o "rektywacjii WIsly" itd.
Ale tak sie nie stalo ,przegralismy mega wazny mecz,ale nie nalezy robic nic bez opamietania bo glupie decyzje sa teraz dla nas wrecz niebezpieczne bo chodzi o przyszlosc klubu.

Teraz wszystcy maja "gorace" glowy ,ale to minie i nalezy sie zastanowic co zrobic aby ten zespol zamiast stac sie w doł szedl do przodu .Niech to zrobi najpierw prezez Basałaj gdyz obecny mierny stan Wisly to w duzej mierze jego zasluga.

a tych co juz sie odgrazaja ze nie beda chodzic na partaczy ....idzie za saoba zgascie swiatło i juz nie wracajcie.Pewne slowa w hymnie sa dla was widac zbyt madre zeby je zrozumiec.


P.S Gdyby tak do dwojki napastnkow Genkov-Biton dodac po bokach Maleckiego I Melikosna a na srodku Sobol to jest promyczek nadziejii.

Enrico2000 06.11.2011 20:45

Wisła od kilkunastu meczy gra ten sam piach. Pełno dośrodkowań a nóż się uda ........ na tym koniec. Do tego ze stałych fragmentów nie jesteśmy w stanie nic strzelić, za to tracimy w co 2 meczu. To wszystko głównie obarcza trenera i jemu już dziekuję...... nie wiem jak można tak się cofnąć w rozwoju, do tego nie umieć wpoić im aby gryźli trawę od początku do końca w takim meczu (o innych to wogólę nie marzę).

Dawid_TSW 06.11.2011 20:47

Niestety, przegraliśmy najważniejszy mecz rundy. Porażka boli ale i jest sygnałem na to, że czas na zmiany. Maaskant, Jaliens i Lamey na zieloną trawke!! Dajmy szane Polaką, którzy poczują co to Krakowskie Derby i włożą w nie swe serce. Nie chodzi mi też na nagłą zmiane,trzeba stopniowo wprowadzać na boisko młodych rodaków, którzy załapią doświadczenia i to zaprocentuje na przyszłość. Jak dla mnie to Jaliens wogóle nie powinień dziś wystąpić, Czekaj spisał by się lepiej od niego. Na szacunek zasługuje Wilk, który walczył dziś do upadłego. Do Illieva, Bitona nic nie mam, pokazali, że walczą ale w trójke meczu się nie wygra.

AVE WISŁA!!

Bronex 06.11.2011 21:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BlurgH (Post 1187371)
Może faktycznie się trochę zagalopowałem, ale - ile lwów siedzących w jaskini o nazwie Wisła Kraków pokażesz z czystym sumieniem ?

Sobolewski/Javanović/Pareiko/Melikson/Biton/Iliev/mimo wszystko Nunez -

7 kotów 06.11.2011 21:05

Iliev to serbski Lobodzinski. Stracilem juz do goscia cierpliwosc.

arti 06.11.2011 21:06

Ekipa w większości mocno przepłaconych graczy, nie wiedząca co ma grać (albo nie potrafiąca) - tak czy tak to z kolei kamyczek do ogródka trenera.
Z tych co dzisiaj zagrali - Pareiko, Wilk (za ambicję), Jovanovic, Iliev - (parę akcji+potencjał), Biton - (kilkakrotnie w tym sezonie pokazał, że się nadaje), a reszta - wyp.. - nie ma umiejętności ani/i serca do gry w mistrzowskiej Wiśle to dojcie inny klub. Koniec tolerancji dla takiej ch.jówki!

Mario Nh 06.11.2011 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1187429)
jak czytam niektore wpisy to rece opadaja.
niektorzy to jeszcze zrobili by im laske jak wyjda na rozgrzewke przed meczem z Gornikiem.
a kopacze zaslozyli jedynie na gromkie "WYPIERDALAC" od calego stadionu jak tylko sie pojawia.
i to w tej najbardziej pokojowej wersji, bo tak naprawde to zasluzyli na porzadny w....... na treningu.

Zaśpiewajmy im więcej ambicji albo lepiej, czy wygrywasz...

Barti 06.11.2011 21:19

W tym temacie nic merytorycznego napisać nie można. Trzeba być masochistą żeby rozwodzić się nad postawą poszczególnych graczy. Tutaj trzeba wyciągać konsekwencje. Tłumaczenie Maaskanta że była walka, że piłkarze chcieli, nie przemawiają do mnie... Wiedzieli przed tym meczem czego oczekujemy... Teraz liczę na postawę osób tzw. decyzyjnych na meczu z Górnikiem, na który mimo wszystko i tak pójdę dlatego że: WISŁA TO MY!

flamengista 06.11.2011 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1187454)
(...)Skoro ma taki materiał to coz moze zrobic.Jakby Biton wykonczyl to co mial to bysmy tu pisali o "rektywacjii WIsly" itd.Ale tak sie nie stalo ,przegralismy mega wazny mecz,ale nie nalezy robic nic bez opamietania bo glupie decyzje sa teraz dla nas wrecz niebezpieczne bo chodzi o przyszlosc klubu.

(...)

Problem w tym, że to nie tylko ten jeden mecz, choć bardzo ważny. Ile dobrych meczy zagraliśmy tej rundy? Liteks (dwumecz), Amika, Ruch, Fulham u siebie. Ile przeciętnych? Skonto (dwumecz), Widzew, Polonia, Zagłębie, APOEL, Korona, Bełchatów, Jaga, Twente, ŁKS, Fulham - rewanż. Ile bardzo słabych? Lechia, Legia, Odense, Limanovia, Podbeskidzie, Derby.

Generalnie brakuje regularności, brakuje dobrych meczów. Co gorsza, ostatnio jest coraz więcej meczów bardzo słabych lub przeciętnych. W zasadzie w ostatnich 10 meczach 5 przeciętnych, jeden dobry i 4 bardzo słabe. Ten trend spadkowy jest niepokojący. Nie dość, że jesteśmy w kryzysie, my się w nim dodatkowo pogrążamy.

W zasadzie styl prezentowany w dzisiejszym meczu nie był żadnym zaskoczeniem. My taką kichę gramy od dawna.

irman 06.11.2011 21:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1187489)
Iliev to serbski Lobodzinski. Stracilem juz do goscia cierpliwosc.


Po pół roku gry u nas magiczny Łobo miał chyba zero bramek i dwie asysty w lidze. Iliev ma bodaj zero bramek i jedną asystę. Imponujące.

BlurgH 06.11.2011 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronex (Post 1187487)
Sobolewski/Javanović/Pareiko/Melikson/Biton/Iliev/mimo wszystko Nunez -

To tylko 7 lwów. A to w piłce nożnej nie stado, bo stado to przynajmniej 11 :(

Flesz 06.11.2011 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1187429)
jak czytam niektore wpisy to rece opadaja.
niektorzy to jeszcze zrobili by im laske jak wyjda na rozgrzewke przed meczem z Gornikiem.
a kopacze zaslozyli jedynie na gromkie "WYPIERDALAC" od calego stadionu jak tylko sie pojawia.
i to w tej najbardziej pokojowej wersji, bo tak naprawde to zasluzyli na porzadny w....... na treningu.

100% poparcia... ja nie będę szczędził gwizdów jak pilkarze wyjdą na rozgrzewkę, i chyba nie powstrzymam sie tez przy kazdym kontakcie z piłką Kirma, Jaliensa, Chaveza, Nuneza....

..DRAGON.. 06.11.2011 21:31

W końcu dobra reakcja Nas kibiców, gdy piłkarzyny podeszli podziękować za doping!!!Miny pseudogwiazdek bezzcenne!!!Myśleli ,że będziemy im dziękować.

sovinho_02 06.11.2011 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ..DRAGON.. (Post 1187536)
W końcu dobra reakcja Nas kibiców, gdy piłkarzyny podeszli podziękować za doping!!!Miny pseudogwiazdek bezzcenne!!!Myśleli ,że będziemy im dziękować.

Co takiego sie stało ?

qqq_b 06.11.2011 21:33

@UP
Co to za reakcja była, bo wyłączyłem telewizor po ostatnim gwizdku.

WISŁAZWE 06.11.2011 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1187336)
Cóż, nie jestem frajerem, żeby płacić na oglądanie takiego syfu. Wolę się przejść do galerii handlowej w weekend albo nakarmić łabędzie we Wiśle. Ch*j nawet z tą kasa na bilet - teraz to mi jest żal straconego czasu przed TV. Niestety przeziębiłem się więc z nudów obejrzałem kolejny syfiasty mecz pseudo piłkarzy w niebieskich strojach.



....
Te kropki powinny wystarczyć za komentarz to takie posta, ale nie mogę po prostu nie mogę!
Wiesz przyjdź na stadion wielki kibicu sukcesu, jak będzie mistrz, jak zagramy z Legią, Lechem, albo jak w końcu awansujemy do tej zasranej LM!

Karm te swoje łabędzie.

Z nudów obejrzałeś mecz WISŁY KRAKÓW ?

Popatrz, jak masz canal + ''kibicu'' to masz tyle kanałów, że głowa mała! Trzeba było sobie ''Ojca Mateusza'' pooglądać albo odgadywać piosenki razem z Robertem Janowskim.


Tak k.wa jestem frajerem, chodzę na mecz, zdzieram gardła i jestem kibicem na dobre i złe!
Jest ciężko, jest źle - trudno. Pocieszam się jednym '' Po burzy słońce wychodzi zza chmur...!''

..DRAGON.. 06.11.2011 21:35

Nic się nie stało.Dostali gromkie owacje :-) Pare bluzg, parę faków i ze skulonymi głowami poszli do szatni.

JrQ- 06.11.2011 21:36

Cytat:

Generalnie brakuje regularności, brakuje dobrych meczów.
brakuje Meliksona

ENDRJU 82 06.11.2011 21:40

Myślę o tym wszystkim już bardziej na chłodno i... kur.. nie da się. Jedno uczucie mnie nie opuszcza... mega kompromitacji w skali nie do zrozumienia przez takich grajków jak Ci Panowie, którzy dziś Nas reprezentowali...

Tym bardziej kompromitacja jak się ogląda i czyta wypowiedź trenera Mistrza Polski oraz zawodnika , vide Garguła. No kur... normalnie wstyd.

DNO. Zero ambicji, honoru, szacunku dla historii Klubu i jego Kibiców...

fialo 06.11.2011 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1187540)
....
Te kropki powinny wystarczyć za komentarz to takie posta, ale nie mogę po prostu nie mogę!
Wiesz przyjdź na stadion wielki kibicu sukcesu, jak będzie mistrz, jak zagramy z Legią, Lechem, albo jak w końcu awansujemy do tej zasranej LM!

Karm te swoje łabędzie.

Z nudów obejrzałeś mecz WISŁY KRAKÓW ?

Popatrz, jak masz canal + ''kibicu'' to masz tyle kanałów, że głowa mała! Trzeba było sobie ''Ojca Mateusza'' pooglądać albo odgadywać piosenki razem z Robertem Janowskim.


Tak k.wa jestem frajerem, chodzę na mecz, zdzieram gardła i jestem kibicem na dobre i złe!
Jest ciężko, jest źle - trudno. Pocieszam się jednym '' Po burzy słońce wychodzi zza chmur...!''

Święte słowa !! Czy wygrywasz czy nie !!

qchar90 06.11.2011 21:45

ja uważam ze trzeba zespol budowac na Jovanovicu,Maleckim,Meliksonie,wykupic Biton, Nunez tez nie jest zly
Marko Jovanovic przypomina mi Nikole Mijailovica, taki gosciu jest nam potrzebny, ma chlop jaja, dobrze gra w pilke

Dobitwp 06.11.2011 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1187540)
Tak k.wa jestem frajerem, chodzę na mecz, zdzieram gardła i jestem kibicem na dobre i złe!
Jest ciężko, jest źle - trudno. Pocieszam się jednym '' Po burzy słońce wychodzi zza chmur...!''


Ja też wole być takim "frajerem" niż kibicem sukceru

vaazon 06.11.2011 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1187489)
Iliev to serbski Lobodzinski. Stracilem juz do goscia cierpliwosc.

Jeśli Iliev jest serbskim Łobodzińskim, to kim jest Kirm?

Wilk, Jovanovic i Diaz mogą chodzić z podniesioną głową, reszta niech WYPIERDALA (oprócz Bitona, bo ma jakość).

Lysy 06.11.2011 21:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4karol4 (Post 1187353)
Nie umiem żyć po tej porażce..
Na następnym meczu zaśpiewajmy piłkarzykom jak kiedyś po derbach w Sosnowcu :
" Jedźcie na narty, ten sezon juz ch*** warty !! "

I kto to zrozumie poza Wilkiem, który akurat jak zwykle harował za trzech od obrony poprzez atak ? Zastanów się trochę ;) Przecież Kew i Andraż pomyślą , że to jakaś nowa przyśpiewka.




P.S
W drugiej połowie po zmienia systemu na 4:4:2 i rzuceniu wszystkiego na jedną kartę naprawdę nieźle grali. Wystarczyłoby żeby ktoś z trójki Iliev, Genkow lub Wilk trafił w bramkę i zamiast tych gorzkich żali mielibyśmy wpisy " Wisła Pany" .


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl