Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła - Arka Gdynia, 8 sierpnia (niedziela) 19:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7526)

arrosmay 08.08.2010 19:55

Ja pierdziele..Ma Jrisaka i Riosa na ławce, a puszcza Wilka.

zapalony 08.08.2010 19:56

Kulawik łeb i tyle.

Rios :(

SĘDZIA ZGRED 08.08.2010 19:56

Noi Rios nie zagrał , zagrał za to drewniany Boguski i Żurawski... Po co ściągać Riosa skoro mu szans nie dają.

iq1000 08.08.2010 19:56

Pokaż Wilku zęby!!! :p

Nie posrajcie się z tym Riosem :rotfl::rotfl:

tofik 08.08.2010 19:57

Musi się najpierw sprawdzić w ME Rios.

GBO 08.08.2010 19:57

Brawo bronimy wyniku wszak 1:0 z Arką to dobry wynik... Mam nadzieje że to ostatni mecz Kulawika. Niech sobie eksperymentuje w tej swojej ME

power1928 08.08.2010 19:57

Rios załatwiał sprawy wizowe może boi się o jego kondycje itp.. Mimo to chciałbym zobaczyć go na boisku bo wiążę z nim duuuże nadzieje.

medyk 08.08.2010 19:57

'gdzie jest ten stadion majchrowski gdzie jest ten stadion' :D

ChG 08.08.2010 19:57

Pewnie będzie gadanie, że "Rios wczoraj przyleciał, więc jest zmęczony podróżą, ble ble ble.". No spoko, tylko Ivanovski dojechał dzisiaj i już gra. :D

julo 08.08.2010 19:59

Dobrze że Wilka wpuścił.
Tylko że Rios chyba powinien wejść zamiast Boguskiego i było by OK, wg mnie.

tofik 08.08.2010 19:59

Jakby trenerem był Petrescu czy inn koleś z jajami, to po jednym meczu dałby Małeckiemu absolutny zakaz wykonywania stałych fragmentów gry. Przecież to co on wyprawia to jest kpina!

wis997 08.08.2010 19:59

nieważne ze dzisiaj Ivanowski dojechał i gra zapomniałeś że u nas są same gwiazdki trzeba ich oszczedzać!:P

sito 08.08.2010 20:00

Potrzebny trener z jajami i to zaraz!!!!!!!!!!!!!

=Metatron= 08.08.2010 20:00

No co, wygrywają. To, że Kulawik jest trenerem tymczasowym zwalnia go od myślenia, czy co ?

tarantulaw2 08.08.2010 20:01

Popisała się obrona Wisły.

Brawo Boguski....

sito 08.08.2010 20:01

co robi ten Boguski!!!!!!!!!!!!!!!

IncognitoTSW 08.08.2010 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez =Metatron= (Post 956300)
No co, wygrywają. To, że Kulawik jest trenerem tymczasowym zwalnia go od myślenia, czy co ?

Kulawik wie, że jego zadaniem jest nie zgubienie punktów. Dlatego woli wprowadzić defensywnego gracza niż napastnika

ChG 08.08.2010 20:02

Boguski...

LooNatyk 08.08.2010 20:02

Boguski gra 3 fatalny mecz, nie wiem co oni w nim widza.. Te jego straty sa strasznie irytujace.

Kurz 08.08.2010 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ChG (Post 956295)
Pewnie będzie gadanie, że "Rios wczoraj przyleciał, więc jest zmęczony podróżą, ble ble ble.". No spoko, tylko Ivanovski dojechał dzisiaj i już gra. :D

Jest jeszcze jedna opcja. Może Rios jest jeszcze słabszy od Boguskiego, Brożka i Żurawia.

arrosmay 08.08.2010 20:02

Boże....
Ściągnijmy Boguskiego! Będziemy grać w dziesięciu, ale i tak to osłabienie nie będzie

TRNKRN 08.08.2010 20:02

Jednak widze ze Kulawik przegial.... Dlaczego Boguski??? Ten koles przez rok gral piach, od poczatku rundy gra piach to po co go po raz n-ty wpuszcza? Zurawski na napadzie niewidoczny... Rado... Powinien dostawac szanse ale nie od poczatku tylko na koniec... A brak Riosa to dla mnie skandal... Koles ktory strzela brame w kazdym sparingu na pewno zachowalby sie lepiej niz Boguski (technicznie bije go na glowe - byle kogo w River Plate nie szkola)... Jesli nie dostanie szansy w nastepnym meczu, to naprawde sie zdziwie... Zwlaszcza, ze nasz napad w wostatnich kilku meczach sie popisal (m.in zrypanych kilka setek dzis...).

klusek106 08.08.2010 20:03

Idzcie mi z tym Boguskim w pieruny !!

Marcinnno 08.08.2010 20:04

Boguski wszedł : spierdzielił dwie akcje + złe podanie na naszej połowie po , której była sytuacja bardzo dobra dla Arki.

tarantulaw2 08.08.2010 20:05

Doliczone 4 minuty...

ypeeh 08.08.2010 20:05

Pomocnik komentatora "miszcz": "... szczałem w środku bramki", "szczał", "szczał", "szczał". Może mam omamy słuchowe, ale mnie to irytuje.

Sami 08.08.2010 20:05

Ciekawe czy dowieziemy to 1:0 do końca...

julo 08.08.2010 20:05

Nie mam nic do Boguskiego, bo pamiętam go jak był w formie i ładnie chodził...
Ale na Boga jak nic nie gra od przynajmniej 3 meczów to musi siedzieć na ławie albo na trybunach.
Dajcie grać innym.

iq1000 08.08.2010 20:06

****a boguski do me!!!

medyk 08.08.2010 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinnno (Post 956310)
Boguski wszedł : spierdzielił dwie akcje + złe podanie na naszej połowie po , której była sytuacja bardzo dobra dla Arki.

plan minimum wykonany :D ale on jest beznadziejny !!!!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl