![]() |
Ja pierdziele..Ma Jrisaka i Riosa na ławce, a puszcza Wilka.
|
Kulawik łeb i tyle.
Rios :( |
Noi Rios nie zagrał , zagrał za to drewniany Boguski i Żurawski... Po co ściągać Riosa skoro mu szans nie dają.
|
Pokaż Wilku zęby!!! :p
Nie posrajcie się z tym Riosem :rotfl::rotfl: |
Musi się najpierw sprawdzić w ME Rios.
|
Brawo bronimy wyniku wszak 1:0 z Arką to dobry wynik... Mam nadzieje że to ostatni mecz Kulawika. Niech sobie eksperymentuje w tej swojej ME
|
Rios załatwiał sprawy wizowe może boi się o jego kondycje itp.. Mimo to chciałbym zobaczyć go na boisku bo wiążę z nim duuuże nadzieje.
|
'gdzie jest ten stadion majchrowski gdzie jest ten stadion' :D
|
Pewnie będzie gadanie, że "Rios wczoraj przyleciał, więc jest zmęczony podróżą, ble ble ble.". No spoko, tylko Ivanovski dojechał dzisiaj i już gra. :D
|
Dobrze że Wilka wpuścił.
Tylko że Rios chyba powinien wejść zamiast Boguskiego i było by OK, wg mnie. |
Jakby trenerem był Petrescu czy inn koleś z jajami, to po jednym meczu dałby Małeckiemu absolutny zakaz wykonywania stałych fragmentów gry. Przecież to co on wyprawia to jest kpina!
|
nieważne ze dzisiaj Ivanowski dojechał i gra zapomniałeś że u nas są same gwiazdki trzeba ich oszczedzać!:P
|
Potrzebny trener z jajami i to zaraz!!!!!!!!!!!!!
|
No co, wygrywają. To, że Kulawik jest trenerem tymczasowym zwalnia go od myślenia, czy co ?
|
Popisała się obrona Wisły.
Brawo Boguski.... |
co robi ten Boguski!!!!!!!!!!!!!!!
|
Cytat:
|
Boguski...
|
Boguski gra 3 fatalny mecz, nie wiem co oni w nim widza.. Te jego straty sa strasznie irytujace.
|
Cytat:
|
Boże....
Ściągnijmy Boguskiego! Będziemy grać w dziesięciu, ale i tak to osłabienie nie będzie |
Jednak widze ze Kulawik przegial.... Dlaczego Boguski??? Ten koles przez rok gral piach, od poczatku rundy gra piach to po co go po raz n-ty wpuszcza? Zurawski na napadzie niewidoczny... Rado... Powinien dostawac szanse ale nie od poczatku tylko na koniec... A brak Riosa to dla mnie skandal... Koles ktory strzela brame w kazdym sparingu na pewno zachowalby sie lepiej niz Boguski (technicznie bije go na glowe - byle kogo w River Plate nie szkola)... Jesli nie dostanie szansy w nastepnym meczu, to naprawde sie zdziwie... Zwlaszcza, ze nasz napad w wostatnich kilku meczach sie popisal (m.in zrypanych kilka setek dzis...).
|
Idzcie mi z tym Boguskim w pieruny !!
|
Boguski wszedł : spierdzielił dwie akcje + złe podanie na naszej połowie po , której była sytuacja bardzo dobra dla Arki.
|
Doliczone 4 minuty...
|
Pomocnik komentatora "miszcz": "... szczałem w środku bramki", "szczał", "szczał", "szczał". Może mam omamy słuchowe, ale mnie to irytuje.
|
Ciekawe czy dowieziemy to 1:0 do końca...
|
Nie mam nic do Boguskiego, bo pamiętam go jak był w formie i ładnie chodził...
Ale na Boga jak nic nie gra od przynajmniej 3 meczów to musi siedzieć na ławie albo na trybunach. Dajcie grać innym. |
****a boguski do me!!!
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl