![]() |
Mam takie dwa pytania:
1.Jeśli jest tu ktoś z III LO. Czy ze 140pkt dostanę sie do dziennikarskiej lub prawniczej? 2.Czy jak już są punkty podliczone to jest możliwość sprawdzenia czy jestem w gronie 35 szczęśliwców w mojej klasie? |
Cytat:
Ja jestem z 3LO, z klasy mat-inf. Ze 140 pktami dostaniesz sie na lajcie na oba kierunki. Obserwuj i czekaj na wyniki rekrutacji: www.3liceum-krakow.pl |
A gdzie się klika żeby to obczaić?
Chodziło mi o to żeby zobaczyć czy jestem na liście przed oficjalnym ogłoszeniem. |
Na Omikronie Ci to podadza, o ile uczestniczyłęs w elektronicznej rekrutacji
|
Mat.- Przy. 32 pkt
Human 37 pkt Angielski 28 pk jak na mnie to słabo do liceum ide tu gdzie chodziłem do gimnazjum czyli Szkoła Mistrzostwa Sportowego ul. Szablowskiego :) |
Cytat:
|
Bo rocznik 92 z tego co słyszałem, w klasie mat.-inf. gość z ostatniego miejsca miał 137 pkt. Generalnie z uzyskiwanych przeze mnie informacji do humana są przeważnie mniejsze wymagania bo mniej osób na niego idzie. No cóż, nie pozostaje nic innego jak tylko poczekać tydzień.
|
Ja jestem z 92 w klasie mat-inf to byla osoba co weszla do klasy z 132 punktami, a to dlatego ze sie zamienil z jakims gosciem z humana....
|
Jak to jest z odwołaniami. Po pierwszej liście trzeba zanieść odwołanie. (jak to wygląda? jak ktoś w poprzednich latach takie coś dawał to proszę o priva) W Tym samym czasie trzeba zanieść przecież orginalne świadectwo ukończenia szkoły i wyniki egzaminu do tej szkoły do której Cię przyjeli,mimo że złożyłeś odwołanie ?
|
Cytat:
|
Wyniki rekrutacji będą o północy czy jakoś później?
|
Do jutra do godziny 12:00.
|
Będą na omikronie wyniki czy tylko wywieszone na szkołach ?
|
na omikronie mają być podobno, mi tak w szkole powiedziano ;)
|
Przypadkiem nie wysyłają też na maila wyników ? Bo ja musiałem w skzole podać
|
Też podawałem mail im, ale mi powiedziano tylko tyle że ten mail potrzebny jest bo niektóre informacje wysyłają właśnie tą drogą jeśli już się jest uczniem szkoły. Ale może niektóre szkoły wysyłają...swoją drogą i tak świadectwo oryginał donieść będę musiał więc wybiorę się przed 12 ;)
|
Cytat:
|
na e-omikron.pl dostępne są już informacje czy zostaliście przyjęci !!!!
|
no i zostałem przyjęty ! :) XI LO klasa 1D.
|
Cytat:
Ale wiem ze się nie dostałem do X ale za to III wita :] Mógłby ktoś coś o niej powiedzieć? ;> |
Są już wyniki gdzie się dostaliście ? Bo jak tak do zadzwonię do kuzynki się spytać :D
|
Cytat:
|
!@#$%
Od 26 sierpnia 2009 r. do 28 sierpnia 2009 r. - to jest druga rekrutacja? |
Ale on ma chyba kuzynke co się może dostać :P a nie siebie ;))
Ktoś przy Loretańskiej będzie ;> ? Cytat:
Do 7 lipca 2009 r. do godz. 10:00 Składanie przez uczniów nieprzyjętych do wybranej szkoły oryginałów dokumentów do szkół, które dysponują wolnymi miejscami to jest 2 |
Dokładnie chodziło mi o to czy są już wyniki :)
|
Są.
Niech mi ktoś to wytłumaczy. Wybrałem 3 szkoły, dostałem sie do pierwszej na liście ale nie na ten profil co chciałem. Skoro dostałem sie tam to oznacza, że nie dostałem się do szkoły która byla na 2 i 3 miejscu i nie moge do nich teraz zlożyc papierów tylko dopiero podczas 2 rekrutacji? |
Nie powiem Ci w 100% ale z mojego punktu widzenia jest tak :
DO 2 i 3 szkoły po rekrutacji mają full więc wsadzić się tam mogą dopiero po 2 rekrutacji...tak mi się wydaje...kumpel właśnie podobny problem ma...dostał się do 1 szkoły a chce jednak do 2 isc... |
Mam taki sam problem.Tylko jest problem bo do pierwszego lipca trzeba potwierdzić ta szkołę pierwszego wyboru gdzie się dostałeś, poczekasz na 2 rekrutacje, nie będzie miejsc albo się nie dostaniesz i zostajesz bez szkoły
|
Jeśli mieliście dużo punktów możecie iść do tej szkoły co wam odpowiada...i spytać po prostu jaka jest szansa...bo w inny sposób pewności mieć nie będziecie...
jeśli mieliście mało punktów może być tak że się wami nie przejmą, no chyba że będą mieć dużo wolnych miejsc. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl