Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Egzamin Gimnazjalny! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=577)

Proximus 19.06.2009 18:01

Mam takie dwa pytania:
1.Jeśli jest tu ktoś z III LO. Czy ze 140pkt dostanę sie do dziennikarskiej lub prawniczej?
2.Czy jak już są punkty podliczone to jest możliwość sprawdzenia czy jestem w gronie 35 szczęśliwców w mojej klasie?

StelmiOriginal 19.06.2009 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proximus (Post 747911)
Mam takie dwa pytania:
1.Jeśli jest tu ktoś z III LO. Czy ze 140pkt dostanę sie do dziennikarskiej lub prawniczej?
2.Czy jak już są punkty podliczone to jest możliwość sprawdzenia czy jestem w gronie 35 szczęśliwców w mojej klasie?


Ja jestem z 3LO, z klasy mat-inf.

Ze 140 pktami dostaniesz sie na lajcie na oba kierunki.

Obserwuj i czekaj na wyniki rekrutacji: www.3liceum-krakow.pl

Proximus 19.06.2009 18:52

A gdzie się klika żeby to obczaić?
Chodziło mi o to żeby zobaczyć czy jestem na liście przed oficjalnym ogłoszeniem.

R33 19.06.2009 19:43

Na Omikronie Ci to podadza, o ile uczestniczyłęs w elektronicznej rekrutacji

MatiBKS 19.06.2009 20:17

Mat.- Przy. 32 pkt
Human 37 pkt
Angielski 28 pk

jak na mnie to słabo
do liceum ide tu gdzie chodziłem do gimnazjum czyli Szkoła Mistrzostwa Sportowego ul. Szablowskiego :)

Svartis 19.06.2009 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proximus (Post 747911)
Mam takie dwa pytania:
1.Jeśli jest tu ktoś z III LO. Czy ze 140pkt dostanę sie do dziennikarskiej lub prawniczej?
2.Czy jak już są punkty podliczone to jest możliwość sprawdzenia czy jestem w gronie 35 szczęśliwców w mojej klasie?

Dwa lata temu ze 140 byś się nie dostał do żadnej z tych klas w pierwszej rekrutacji z tego co pamiętam.

Proximus 19.06.2009 20:43

Bo rocznik 92 z tego co słyszałem, w klasie mat.-inf. gość z ostatniego miejsca miał 137 pkt. Generalnie z uzyskiwanych przeze mnie informacji do humana są przeważnie mniejsze wymagania bo mniej osób na niego idzie. No cóż, nie pozostaje nic innego jak tylko poczekać tydzień.

StelmiOriginal 19.06.2009 20:47

Ja jestem z 92 w klasie mat-inf to byla osoba co weszla do klasy z 132 punktami, a to dlatego ze sie zamienil z jakims gosciem z humana....

DarkLG_ 21.06.2009 14:50

Jak to jest z odwołaniami. Po pierwszej liście trzeba zanieść odwołanie. (jak to wygląda? jak ktoś w poprzednich latach takie coś dawał to proszę o priva) W Tym samym czasie trzeba zanieść przecież orginalne świadectwo ukończenia szkoły i wyniki egzaminu do tej szkoły do której Cię przyjeli,mimo że złożyłeś odwołanie ?

pablo92TSW 21.06.2009 15:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DarkLG_ (Post 748785)
Jak to jest z odwołaniami. Po pierwszej liście trzeba zanieść odwołanie. (jak to wygląda? jak ktoś w poprzednich latach takie coś dawał to proszę o priva) W Tym samym czasie trzeba zanieść przecież orginalne świadectwo ukończenia szkoły i wyniki egzaminu do tej szkoły do której Cię przyjeli,mimo że złożyłeś odwołanie ?

A rejstracja w Krakowie jest prowadzona przez program Ksenon Optivum?

Kamson 25.06.2009 20:45

Wyniki rekrutacji będą o północy czy jakoś później?

JacobusTSW 25.06.2009 20:49

Do jutra do godziny 12:00.

yogul 25.06.2009 21:26

Będą na omikronie wyniki czy tylko wywieszone na szkołach ?

piotrek1325 25.06.2009 21:28

na omikronie mają być podobno, mi tak w szkole powiedziano ;)

Coach 25.06.2009 21:29

Przypadkiem nie wysyłają też na maila wyników ? Bo ja musiałem w skzole podać

piotrek1325 25.06.2009 21:33

Też podawałem mail im, ale mi powiedziano tylko tyle że ten mail potrzebny jest bo niektóre informacje wysyłają właśnie tą drogą jeśli już się jest uczniem szkoły. Ale może niektóre szkoły wysyłają...swoją drogą i tak świadectwo oryginał donieść będę musiał więc wybiorę się przed 12 ;)

adi23 25.06.2009 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coach (Post 751531)
Przypadkiem nie wysyłają też na maila wyników ? Bo ja musiałem w skzole podać

Na maila dostaniecie potwierdzenie do której szkoły się dostaliście.

piotrek1325 26.06.2009 08:24

na e-omikron.pl dostępne są już informacje czy zostaliście przyjęci !!!!

Wiselka1906PBZ 26.06.2009 08:47

no i zostałem przyjęty ! :) XI LO klasa 1D.

siekierski 26.06.2009 08:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adi23 (Post 751539)
Na maila dostaniecie potwierdzenie do której szkoły się dostaliście.

Hmmm ja nic nie dostałem :)

Ale wiem ze się nie dostałem do X ale za to III wita :]

Mógłby ktoś coś o niej powiedzieć? ;>

Marcinnno 26.06.2009 08:51

Są już wyniki gdzie się dostaliście ? Bo jak tak do zadzwonię do kuzynki się spytać :D

siekierski 26.06.2009 08:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinnno (Post 751666)
Są już wyniki gdzie się dostaliście ? Bo jak tak do zadzwonię do kuzynki się spytać :D

zaloguj sie na http://e-omikron.pl/ i tam masz napisane :]

Kamson 26.06.2009 09:00

!@#$%

Od 26 sierpnia 2009 r. do 28 sierpnia 2009 r. - to jest druga rekrutacja?

piotrek1325 26.06.2009 09:01

Ale on ma chyba kuzynke co się może dostać :P a nie siebie ;))
Ktoś przy Loretańskiej będzie ;> ?


Cytat:

Od 26 sierpnia 2009 r. do 28 sierpnia 2009 r. - to jest druga rekrutacja?
to już 3.

Do 7 lipca 2009 r. do godz. 10:00 Składanie przez uczniów nieprzyjętych do wybranej szkoły oryginałów dokumentów do szkół, które dysponują wolnymi miejscami
to jest 2

Marcinnno 26.06.2009 09:05

Dokładnie chodziło mi o to czy są już wyniki :)

Kamson 26.06.2009 09:07

Są.

Niech mi ktoś to wytłumaczy. Wybrałem 3 szkoły, dostałem sie do pierwszej na liście ale nie na ten profil co chciałem. Skoro dostałem sie tam to oznacza, że nie dostałem się do szkoły która byla na 2 i 3 miejscu i nie moge do nich teraz zlożyc papierów tylko dopiero podczas 2 rekrutacji?

piotrek1325 26.06.2009 09:12

Nie powiem Ci w 100% ale z mojego punktu widzenia jest tak :
DO 2 i 3 szkoły po rekrutacji mają full więc wsadzić się tam mogą dopiero po 2 rekrutacji...tak mi się wydaje...kumpel właśnie podobny problem ma...dostał się do 1 szkoły a chce jednak do 2 isc...

kaska7891 26.06.2009 09:16

Mam taki sam problem.Tylko jest problem bo do pierwszego lipca trzeba potwierdzić ta szkołę pierwszego wyboru gdzie się dostałeś, poczekasz na 2 rekrutacje, nie będzie miejsc albo się nie dostaniesz i zostajesz bez szkoły

piotrek1325 26.06.2009 09:19

Jeśli mieliście dużo punktów możecie iść do tej szkoły co wam odpowiada...i spytać po prostu jaka jest szansa...bo w inny sposób pewności mieć nie będziecie...
jeśli mieliście mało punktów może być tak że się wami nie przejmą, no chyba że będą mieć dużo wolnych miejsc.

vote-for-mikey 26.06.2009 09:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kaska7891 (Post 751683)
Mam taki sam problem.Tylko jest problem bo do pierwszego lipca trzeba potwierdzić ta szkołę pierwszego wyboru gdzie się dostałeś, poczekasz na 2 rekrutacje, nie będzie miejsc albo się nie dostaniesz i zostajesz bez szkoły

Bez szkoły jest NAPRAWDĘ ciężko zostać ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl