![]() |
Ja do Lobo pretensji nie mam. Mecz wygrany 4:0, a on sam wszedl przy bezpiecznym wyniku i zaliczyl nawet przyzwoita asyste (bo ta druga to jednak zadnym wyczynem nie byla).
Po raz wtory potwierdzil jednak, ze strzelac to on nie umie i nie ma sensu udawac, ze tak nie jest. Bylo kilka osob, ktore po slabszym wystepie z Gornikiem widzialy juz Maleckiego na trybunach, twierdzac ze Lobodzinski jest od niego bardziej przydatny. Pytanie tylko, gdzie dzis bysmy byli bez jego gola w meczu z Piastem i kluczowego trafienia z LKSem ? Raczej juz poza gra o mistrzostwo... |
Cytat:
|
a ja wierzę w Łobodzińskiego
myślę że w przyszłym sezonie pokaże co potrafi :) trzeba dać szanse każdemu... teraz lepiej Małecki gra...ale on musi także wiele pracować nad sobą nad wrzutkami.. natomiast Łobodziński nad psychika... ostatnie mecze pokazują że Mariusz Pawełek jest w formie... |
Powiem tak: zgadzam się z przedmówcami, którzy twierdzą, że we wczorajszym meczu styl gry Wisły nie powalił na kolana. Ale szczerze przyznam, że spodziewałem się raczej strasznych męczarni i "wyrwania wyniku z gardła".
Summa sumarum jestem niezwykle zadowolony: po pierwsze - z tak wysokiego zwycięstwa, po drugie - z dwóch bramek Brożka - myślę, że nie powinien już oddać przodownictwa w klasyfikacji snajperów, po trzecie - że obyło się bez żółtych kartek, choć zawodnicy zagrali twardo, po czwarte z postawy Łobodzińskiego: potrafił zagrywać idealnie w tempo do Pawła, znajdował sobie pozycje do strzałów; niestety znów zabrakło mu "zimnej głowy" żeby zdobyć gola; przyznam szczerze, że mam nadzieję iż wkrótce nie będziemy zgrzytać zębami gdy Łobo będzie wchodził na zmiany, złorzecząc, że nie mamy wartościowych zmienników. po piąte z dyspozycji Mariusza Pawełka - już od kilku kolejek widać, że wreszcie gra skoncentrowany co zwiększa również spokój formacji obronnej. Jeśli z podobnym zaangażowaniem zagramy z Lechią i Śląskiem to myślę, że nie powinniśmy się obawiać o losy tytułu mistrzowskiego. |
trener Skorża po meczu http://www.youtube.com/watch?v=OMPhIihc7Ws
|
grac piach i wygrać na wyjezdzie 4-0 to jest naprawde WIELKA SZTUKA
|
Cytat:
Tymbardziej ze w tym sezonie bywało odwrotnie,byly l sytuacje,byly fajne akcje ,ogolnie gra wygladala dobrze-ale co z tego ...punktow nie bylo(Glliwice,Blechatow) Wczoraj to byla zupelnie inna Wisla ,zwyczjnie wykorzystująca to co ma i wypunktowała LKS. Ja tam wole taki stan,niz znowu 30 strzałow a zero bramek.. |
Cytat:
Chłopak jest przykładem modelowego rozwoju młodego piłkarza - do pierwszego składu przebił się już za Nawałki, niestety później przyszła kontuzja, co odrobinę przyhamowało karierę Patryka. Mimo tego od dawna w klubie stawiano na niego, podobnie jak kiedyś na Brożków. Szczęście, że Skorża daje szanse młodym, za Kasperczaka jego talent zapewne zostałby roztrwoniony. Mnie generalnie krytyka Małeckiego najczęściej śmieszy, ponieważ zazwyczaj opiera się na założeniu, że tak młody zawodnik powinien grać równie efektywnie jak starzy ligowi wyjadacze. Na to potrzeba doświadczenia, które on dopiero zdobywa. Fakt, że jedną akcję zrobi świetną, potem ze trzy zepsuje - ale summa summarum przynosi to korzyść drużynie, a nie bez znaczenia jest też to, że chłopak próbuje i przez to się rozwija. Zresztą, gdyby w tym wieku grał na stabilnym poziomie, to nie byłoby go już u nas, tylko w kadrze któregoś z największych europejskich klubów. |
Może trochę nie w temacie..Wie ktoś może jakim cudem ten stadion ŁKS-u dostał licencję ?? Od kiedy można siedzieć na wylewce w ekstraklasie?
http://galeria.wislakrakow.com/20090517/michal/04.jpg http://galeria.wislakrakow.com/20090517/michal/03.jpg |
Z tego co wiem to stadion w Łodiz ma zarowno miejsca siedzace jak i stojace, wiec Ci ludzie ktorzy siedza na tej "wylewce" to powinni na niej stac :P
Napenwo ŁKS ma wystarczajaco duzo miejsc siedzacych aby stadion mogł zostac dopuszczony do rozgrywek Edit: Pojemność: 25 000 Miejsc siedzących: 10 000 Trybuny: Wszystkie niezadaszone Trybuna główna: poj. 7300 (krzesełka i ławki) "Galera": poj. 2640 (krzesełka) Trybuny na łukach: poj. ok. 15000 (stopnie) |
Brakuje tylko budki z popcornem i slonecznikiem.
|
i Mroczkow bo jakies Mroczkowe juz sa :D
|
Cytat:
|
ale nie jest czasem tak, że wszystkie miejsca muszą być siedzące w ekstr.?
PS. Maciuś my też nie mamy czym się chwalić jak nam zadymiają stadion kiełbaskami :) |
szacun dla bliźniaczek. Nawet jak wyjazdu nie ma to jadą :)
|
No ale fajna atmosfera co wy chcecie...kiełbaski są tylko piwka brakuje no ale urzędasy wiedzą lepiej co jest dobre.
|
Roni_nh widocznie tak nie jest ;)
W sumie jak na Odrze Wodzisław stadion ma pojemnosci... sam nie wiem ile :P ale pewnie nie 10 tysiecy, a na ŁKSie jest 10 tysiecy miejsc siedzacych no to na logike juz jest lepszy od stadionu Odry :) W sumie tez inna sprawa ze gosi przyjmuja na te "stoiska" a nie na normalne warunki gdzie moznaby 4 litery posadzic :D |
ale dalej mi sie wydaje, że nie można wpuszczać kibiców na sektory bez miejsc siedzących :)
|
Cytat:
|
Cytat:
Kolejny raz, po Jagielloni partaczy prostą piłkę w trybuny. A o sytuacji gdy dał się przepchnąć, jak był oko w oko z Bodziem W. to nie wspomnę... |
Cytat:
Psychika psychika Jakby wiedzial ze ma w nas wsparcie a nie tylko gwizdy to mzoe by sie doblokował Chwała mu za te asysty,i za sytuacje z Małym |
To jest brak techniki, z dodatkiem doła który niewątpliwie ma.
Ale przyznam że spodobał mi się w ostatnim wywiadzie - nie robił z siebie wielkiej gwiazdy na której Skorża się nie poznał ,nie zwalał winy na nikogo, do tego powiedział to co od razu nasunęło mi się do łba po meczu, że ta druga asysta to wygrana głowa a nie jakiś geniusz z jego strony.I tu to Brożkowi trza więcej oddać, bo ruszył na pamięć , do tego idealnie.Pisać tego nie chciałem bo teraz jak coś w końcu z niego mamy ,nie czas by dyskredytować to co robi ale że sam to przyznał, to mnie tym zaskoczył. Oby tak dalej bo choć wiele osób ma do niego 'ale' to przecież lepiej by był przynajmniej solidnym rezerwowym niż najbardziej opłacanym zawodnikiem który w ogóle nie gra. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl