![]() |
Cytat:
Ogólnie gość chcąc nie chcąc muszę przyznać - źle nie gra :D ALE koleś który wygląda jakby nie miał jaj i w dodatku jest ciemny jakby wyszedł 10 minut temu z solarium ostro działa mi na nerwy :D Co by nie mówić ManU w finale bo 4 Arsenal bez Arszawina nie strzeli napewno ;] po pierwszych 5 minutach myślę "oooo Arsenal ciśnie to może wygrają" a tu później 3 minuty skończyły mecz tak naprawdę. |
A mnie się nie zaciskają. To wielki piłkarz, chociaż do jego wyglądu, oraz stylu gry mam wiele zastrzeżeń. Pięści zaciskają mi się za to słuchając komentatorów na N. Szpaku przy nich to bóg komentarza
|
Baardzo rzadko oglądam LM, ale dziś mi sie zdarzyło i mam takie wrażenie, jakby komentatorzy N wpieprzali słonecznika i mlaskali przy tym jak świnie. No nie mogę wytrzymać :D
|
No i MU w finale. Kontra wyprowadzona wzorowo.
|
Cytat:
Rio Ferdynand :shock: |
1 polowa - 45 min
reklamy - 6 minut studio - 2 minuty (tylko dlatego tak dlugo ze byly gole i musieli pokazac powtórki) reklamy - 7 minut 2 polowa... było pare kwiatków pana Jagody ale kurcze nie pamietam juz dokladnie.. |
Cytat:
|
no i super.. ManU w finale. mam nadzieje, ze Barca jutro wygra :D
|
Jagodę to powinni w familiadzie zatrudnić bo "żarciki" ma wyborne.
Co do meczu to Arsenal walił głową w mur . Ale trzeba przyznać że kontrę MU wykonał wzorowo. Jutro chciałbym Barcelonę ale co mi się wydaje że Chelsea przejdzie ... obym się mylił |
Najlepszy był ewidentny karny wg sędziego i komentatorów którego wogule nie bylo
|
Zaciskanie pięści na widok Ronaldo ? No coś wartego odnotowania, naprawdę.
IMO Ronaldo jest świetnym piłkarzem, że lubi się pobawić z piłką to jego sprawa, ważne, że potrafi przechylić szalę zwycięstwa na tę właściwą stronę. Wolny w jego wykonaniu ładny, kontratak koncertowy. Oczywiście byłem za Manchesterem, a w finale jak sympatyk ManU chciałbym zobaczyć Chelsea, a jako fan pięknej piłki Barcelonę. :) |
Fatalny sezon LM. Te same (do znudzenia!) zespoly, znajomy przewidzial sklad polfinalow w polowie rozgrywek grupowych. Zadnej nieprzewidywalnosci, wszystkim rzadzi kasa. Jesli masz jej duzo, grasz w 1/4F. Nie ma szans na ZADNA niespodzianke, po prostu WSZYSTKO wyznacza budzet.
Przy okazji, co robi w LM Arsenal? Nie stanal nawet na podium w Anglii. Farsa. Jesli ktos chce ogladac Lige Angielska to C+, ale nie za bardzo rozumiem szyld Liga "Mistrzow". Moze Platini swoimi posunieciami zniweluje w kilku procentach dysproporcje pomiedzy Biedna Europa i Bogata Europa, ale nie mam specjalnie zludzen. Za rok polfinal bedzie w 75% ten sam. Kogos to bawi? |
Wiesz, 3rider, LM już dawno przestała być ligą Mistrzów Krajowych, a stała się Ligą Drużyn z Trzecich, Czwartych a Nawet Piątych Miejsc (tak było kiedyś w przypadku L'poolu). Mega pechem Wisełki w sezonie 2008/09 było wylosowanie w kwalifikacjach LM najbogatszych i bardzo mocnych drużyn (w przypadku Barcelony - jednej z najsilniejszych na świecie). Reforma Platiniego może troszkę to zmieni, ale popieram twoje ostatnie zdanie, że w kółko te same drużyny zaczynaja już kibica nudzić.
Z pary Chelsea - Barca bardzo chciałbym awansu Katalończyków, gdyż w ich grze (co pokazali na Bernabeu) widać tę wielką radość i artyzm, której trochę brakuje z dobrze funkcjonującej, ale zimnej i wyrachowanej machinie the Blues. Zobaczymy juz niebawem, jak drugi rewanż się potoczy. |
Każdy to wie, że komentatorzy TVN to jedna wielka porażka:rotfl:
Brawo Manchester! Trzymam kciuki za nich w finale. Pewne zwycięstwo w dwumeczu. Stawiam na finał MU-Barca, chodź wole zobaczyc tam Chelsea. Nie chce piknikowej Barcy. |
Cytat:
Nie lubisz klubu, bo ma kibiców, którym nie chce się krzyczeć na stadionie? :) |
Dobra gra Manchesteru i finał w Rzymie. Co do dzisiejszego meczu na awans zasługuje Barcelona, z tym, że Chelsea może dziś czymś zaskoczyć. Hiddink jest nieprzewidywalny...
|
Racje mają panowie wyżej parę postów. Obecna Liga Mistrzów to nie to co kiedyś, jeszcze z 5 lat temu. Tam się w walce liczyły takie kluby jak Bayern, Juventus, Real czy inni. Teraz w kółko Barca - ManU - Chelsea - Liverpool/Arsenal.
Jak awansuje Barca to teoretycznie finał mógłby się wydawać ciekawy, jednak pewnie Manchester będzie murował bramkę jak rok temu. To nie te czasy gdy w pomocy Czerwonych Diabłów brylowali Giggs-Scholes-Keane-Beckham i zespół grał z pełnym zaangażowaniem przez 90 minut... |
No i finał taki jak przed rokiem. Ale warto będzie,bo zmierzą się dwaj najlepsi trenerzy stąpający obecnie po ziemi. Będzie ciekawie. Wszytko może rzecz jasna zepsuć odpustowa drużyna z Barcelony, ale miejmy nadzieje,że wygra taktyka i The Blues będą w finale. Niemniej tak czy siak jak kolega powyżej napisał. Nudna ta LM i okrutnie przewidywalna.
|
Mistel
Czyli ciekawsza była liga jak były co roku Ajax Bayern Real czy Juventus? Napisz od razu że nie lubisz ligi angielskiej i po spawie. Grają najlepsi, kilkanaście lata temu był to Ajax czy Juventus teraz jest Manchester czy Barcelona. A może trzeba było bez meczu z Barceloną Bayern awansować do półfinału? Jeszcze raz napiszę grają najlepsi a że jestem fanem Man to inna sprawa, inaczej był nie oglądał i po krzyku |
Dokladnie tak - odpustowa.
fajerwerki i wkrecanie w ziemie, a w zderzeniu z zelazna konsekwencja taktyczna placz. "Bo Czelsi sie zamurowali : ((((" |
Zależy kto co woli oglądać. Płakać to Chelsea będzie po dzisiejszym półfinale.
Barcelona odpustowa drużyna? Już żelazna konsekwencja taktyczna niemieckiego mistrza kraju miała zapewnić im awans do nastepnej rundy LM i co z tego wyszło? 4 do przerwy. To samo hiszpański mistrz kraju i wiele drużyn w tym sezonie. W ogóle nie wiem dlaczego napinacie się tak na tą nieszczęsną Barcelonę. Przecież taktyka+efektownośc w grze i mnóstwo bramek jest zdecydowanie bardziej ciekawa niż sama żelazna taktyka i murowanie bramki w meczu z wyraźnie lepszym przeciwnikiem. |
Ze wzgledu ze znam kilku fajnych kibicow Chelsea i pare fajnych imprez z nimi przezylem to kibicuje Chelsea. Bo angielskie druzyny ani mnie grzeja ani chloda, a w Finale chcialbym zeby Chelsea zlala MU.
A Barca tez mi jakos nie lezy o wiele bardziej wole Real |
Cytat:
|
Gra Barcy to poezja. Mogą nie przechodzić. Ii tak dla fanów tej drużyny ten sezon był niesamowity.
|
Czy taktyka Chelsea chociaż przez chwilę zagroziła Barcelonie(poza błędem Marqueza)? Rozumiem, gdyby Hiddink tak ustawił zespół, żeby ten miał kilka świetnych okazji np z kontr skoro już się tak chciał bronić, wtedy szacunek dla niego. Ale ustawić zespół w 11 na własnej połowie to umie prawie każdy. To jak nazwać trenera Espanyolu? Mistrzem strategii? W końcu jego zespół wygrał na Camp Nou z Barcą.
Barca grała swoje, miała piłkę, kilka okazji. Cóż, nie strzelili. Zobaczymy co Holender zrobi, jak mu Barca dziś pierwsza gola strzeli. To jest to niebezpieczeństwo, gdy gra się na 0-0 na wyjezdzie. |
Nikt nie jest idealny, nawet Hiddink, a Chelsea w tym momencie ma dużo mniejszy potencjał ofensywny niż Barcelona. Przypomina mi to sytuacje, z Euro 2008 gdzie Rosja dwa razy napotkała na swej drodze Hiszpanie i nawet wspaniała taktyka nic nie dała(1:4 w grupie, 0:3 w półfinale). Myśle, że tym razem też tak się skończy - awansuje Barcelona.
|
W Lidze Mistrzów grają najlepsze drużyny, że to akurat są drużyny z Anglii to co? Ich wina? No ich, bo grać w piłkę potrafią i to pokazują. Niech się reszta drużyn z innych lig zbliży do ich poziomu to będzie ok, a przecież można o czym świadczy właśnie Barcelona, która z resztą może nawet nie tylko się zbliżyła do poziomu, co już lekko odstaje na plus.
A co do tego płaczu, że Czelsi się zamurowało to aż mi się śmiać chciało jak zobaczyłem na różnych portalach takie wiadomości. No bez jaj, mieli ich zaprosić do stołu, ugościć i jeszcze może kapcie podać? |
Cytat:
Cytując klasyka. W górę pały i golimy frajerów. |
Cytat:
Pep to nowicjusz, to jakim dobrym trenerem musi być, skoro w pierwszym swoim profesjonalnym sezonie potrafił stworzyć taki zespół? I zaraz padnie argument, że z takim składem, to każdy by umiał. Otóż nie, gwiazdy trzeba umieć trzymać w szeregu i je prowadzić (Ryjkowi się to wymkneło spod kontroli). Co zrobi Guardiola, gdy Chelsea strzeli pierwsza gola? Zapewne poleci piłkarzom atakować jeszcze bardziej (szczególnie w drugiej połowie). I Barcelonie wystarczy wtedy 1 gol, Chelsea jak straci, to będzie musiała strzelić aż 2. Więc mogę zadać identyczne pytanie- co zrobi Guus, gdy Londyńczycy stracą gola jako pierwsi? |
Ja bym tak Marszałku nie demonizował pozycji trenera.Ok dobry trener to dużo ale jednak grunt to dobry zespół.
I na prawdę jestem strasznie ciekaw jak to Hiddink rozegra bo jeśli to będzie miało wyglądać tak jak tydzień temu to jestem przekonany że Chelsea polegnie , bo 90 minut to z fartem mozna sobie pomurować ale 180...To tylko Valerenga potrafi:) Reasumując - niezależnie od wszystkiego Barca gola dziś strzeli według mnie...pytanie czy Londyńczycy strzelą przynajmniej 2... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl