Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wiślackie Foto&Video (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=463)

Biuro Prasowe 28.03.2009 18:54

Wygrana w Bytomiu

http://wisla.krakow.pl/galerie/2009_...__MA_KS/54.jpg

Biuro Prasowe 28.03.2009 23:02

MESA: Remis Wisły z Polonią

http://wisla.krakow.pl/galerie/2009_...C_Z_O_P/18.jpg

MMKrakow 29.03.2009 12:19

Udany sparing Wisły z Polonią Bytom


http://www.mmkrakow.pl/rep/newsph/4474/22076.3.jpg

Biuro Prasowe 31.03.2009 15:25

Zapraszamy do oglądania wtorkowych zdjęć z treningu!


http://wisla.krakow.pl/galerie/2009_...M_a_K_s/07.jpg

BRTS39 04.04.2009 08:35

Brożek kopie już piłkę.

http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=5548

footgoals 04.04.2009 15:56

powstała nowa strona na której będą bramki Wisły i ogólnie gole z ekstraklasy w wreszcie dobrej jakosci !!
www.footgoals.pl

Żmijka 04.04.2009 22:03

Odra Wodzisław - Lechia Gdańsk 1-0 (65 zdjęć) >>

http://i44.tinypic.com/2e0mozl.jpg

Biuro Prasowe 06.04.2009 09:23

Remis w Poznaniu


http://www.wisla.krakow.pl/galerie/2...lczak_M/45.jpg

MMKrakow 06.04.2009 10:50

Lech-Wisła 1:1 - fotorelacja

http://www.mmpoznan.pl/rep/newsph/4249/19027.3.jpg

Biuro Prasowe 06.04.2009 14:40

Piłka ręczna na treningu

http://www.wisla.krakow.pl//galerie/...___MAKS/09.jpg

Naszaliga 06.04.2009 15:21

Fotorelacja z hitu 22. kolejki: Lech - Wisła

http://www.naszaliga.pl/index.php?id=10782


hunter 06.04.2009 16:47

Lech ;-) - Wisła
http://www.wislasoccer.com/?a=galeria&b=item&id=349

http://www.wislasoccer.com/foto/galeria/12544.JPG

Biuro Prasowe 06.04.2009 19:51

Remis w Poznaniu by Grzegorz Czop

http://www.wisla.krakow.pl/galerie/2...1______/37.jpg

Biuro Prasowe 06.04.2009 19:52

A Młoda Wisła wygrała z Lechem

http://www.wisla.krakow.pl/galerie/2...SA_____/13.jpg

Pablooo 07.04.2009 14:18

http://s24.pl/img/auto2/Lech_Wisla_2009_12.jpg

http://s24.pl/galerie/lech_wisla-925/1.html

Naszaliga 09.04.2009 07:51

Dwie fotogalerie ze spotkania Lech-Wisła:

http://www.naszaliga.pl/?id=10812


http://i40.tinypic.com/35lb19i.jpg

Biuro Prasowe 09.04.2009 09:16

Przegrany awans

http://wisla.krakow.pl/galerie/2009_..._MAKS_M/42.jpg

Krzysztof 09.04.2009 16:45

Pożegnanie z Pucharem Polski - 75 zdjęć z Poznania:
http://wislasoccer.com/news_item_10628.htm

http://img410.imageshack.us/img410/8083/12628.jpg

vacs 09.04.2009 18:04

Zdjęcia z meczu Lecha z Wisłą
 
Pełna galeria 21 zdjęć:
http://www.waszapilka.pl/galleries,34

http://www.waszapilka.pl/pictures/sm...rand=183324386

UH f B 11.04.2009 11:16

lepszego tematu chyba nie ma więc napisze w tym

potrzebuje kibicowskich zdjęć z meczów:

Górnik Zabrze - Wisła ( 0-4, 4 marzec 2007)
Kmita - Śląsk (2 - 0, 31 marzec 2007 na stadionie Wawelu)
Kmita - Lechia (2 - 3, 27 maja 2007 na stadionie Wawelu)

gdyby ktoś miał to bardzo proszę o podesłanie na priv

bonawentura 11.04.2009 17:37

Precz Z Goebbelsem Tego Forum

Biuro Prasowe 11.04.2009 21:21

Wygrana z Jagą 1:0!

http://wisla.krakow.pl/galerie/2009_...___MAKS/11.jpg

Roger_biezanow 11.04.2009 22:33

Wisła - Jaga 1-0 FOTOGALERIA

Żmijka 11.04.2009 23:17

Wisła - Jagiellonia 1:0 - fotogaleria "Wisła lepsza od "Jagi"

http://i39.tinypic.com/qzelqb.jpg

+ 85 zdjęć z mojej galerii

Biuro Prasowe 12.04.2009 08:56

Świąteczna wygrana

http://wisla.krakow.pl/galerie/2009_...1-0____/18.jpg

KoPer 12.04.2009 09:05

Świąteczna Wisła

http://tsw.com.pl/galerie/jaga/10.jpg


ewcia 12.04.2009 09:35

Galeria także na stronie SKWK.

Krzysztof 12.04.2009 12:36

70 zdjęć z meczu Wisła - Jagiellonia

http://www.wislasoccer.com/news_item_10641.htm

http://img10.imageshack.us/img10/8867/img0103t.jpghttp://img27.imageshack.us/img27/4218/img0334e.jpg
http://img9.imageshack.us/img9/4691/img0190p.jpghttp://img12.imageshack.us/img12/1143/img0607z.jpg

LukL 12.04.2009 13:00

11.04.2009 - Wisła - Jagiellonia 1-0

wislasoccer.com


http://img16.imageshack.us/img16/2267/promojer.jpg

r4f4l 12.04.2009 14:07

Wiselka - Cracovia 4:1 przezyjmy to jeszcze raz ;)

Jeszcze tego nie bylo chyba wiec zapodaje HashCode do MoorHunta

I POLOWA

Cytat:

<<ah-SbArVeDiSpylhnbfVoKpLoeRWn71yhrOIC70PtQFyLYjqlW3xb 5DKNuHrUx
R9bFDQlGDmy88Dom4vi2Nv-TWjCqkNwlX5LevlsLyiGFmwqWLSDbEutssZ5meiSN
ltH3XnZWZ8pZyT9ZjG42zniAqVTdMJNdsjlk1X5/mIk/6VYaeFH-kVCg7OKY9vYT
d42LJNfmmVd-YN6W5k13Ibwoze5fCmj67fxPRFdDc13ExT8kBURWLXbwjq2ZZu 4A
zeaYzCCDYZSNR17L/zc-8rbCR0pDBkvq9vpiCbKdP32ccCdDdC3XKxnVVGohQXjB
lraNkKitpV-OPuOW7kk9zQCk2RiiiNbHfR-1kLYz8vs1j8X3e/3SX3SrkGScR1Lh
ZBNWmEG5Q1tFkz2Gr1mOVW6pp501sB3Fr2sa5piK-YWe7aHAZtwt5YcqnrfQXs2Q
emDLs6iZKeVViZWey8Sl66Y9bVz8hJcJYZEVl3n2ZAq6PCkbPB 3Mq8tY8DNbWkua
/MLUlyjF7/8iU/wVWenqtrDVrHgYGoqhgE02kFqH6cqsibc=>>

II Polowa

Cytat:

<<ah8S8FZRof6GOAnb64pg8m8yd7m9ahxHNBHdbN3SuYnZR3 sf fUvFIhbkqfRq4e
zy1zuNR-MTapDrITmVJu7F/O2tLq41Fk-6CfGtEyjIjMFBGZlTCJHTuyZJsAmQ0c
xlvxVEiAD3Qn3Mkf1d3QVrfg4BFuYz-DhZMmFb3t1R4ZBzNzP9/2Wnx7OjqLVbOH
p-csYk6Sv/aekEnyROUJMUvopTiY6eOBwinin3n2rEbuZNfEGKtWYDjm1D4Q D-Wz
wzrQ6EUdpz1Tf2PVhRCz3rfdtXBYqjX-3a736QsbgESyk5Zf5GAi4Ssg3E3Y1W9R
OcNRRPwmI/EAxy6yy3A54Ku7PpgYbFlHDvK03W6ZSPvabl0Lrcxw2QDyHnIq BoNZ
UAsRJ87FAqH/uqbjB/ltEycrhCH1gRrJuFV-GD4TaMfad8vnIO3f4YHdazkEbHZK
ktWIHa/5-VPRb/G8VA-r7Pi91U7hrC72WRFA1BsGlrPz/Ai0FsoX2F5IJ70ynoim
6ZSp5ThjSEDiOxq5763-T7AMT5kPhqZB8GKVYuewN33uLRyy1muVqgNPW3brrpEx
2SjT-49DTt4TJeibBEO7km8OOg==>>

zrodlo: http://p2mforum.info


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl