![]() |
|
|
|
|
|
powstała nowa strona na której będą bramki Wisły i ogólnie gole z ekstraklasy w wreszcie dobrej jakosci !!
www.footgoals.pl |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dwie fotogalerie ze spotkania Lech-Wisła:
http://www.naszaliga.pl/?id=10812 http://i40.tinypic.com/35lb19i.jpg |
|
|
Zdjęcia z meczu Lecha z Wisłą
Pełna galeria 21 zdjęć:
http://www.waszapilka.pl/galleries,34 http://www.waszapilka.pl/pictures/sm...rand=183324386 |
lepszego tematu chyba nie ma więc napisze w tym
potrzebuje kibicowskich zdjęć z meczów: Górnik Zabrze - Wisła ( 0-4, 4 marzec 2007) Kmita - Śląsk (2 - 0, 31 marzec 2007 na stadionie Wawelu) Kmita - Lechia (2 - 3, 27 maja 2007 na stadionie Wawelu) gdyby ktoś miał to bardzo proszę o podesłanie na priv |
Precz Z Goebbelsem Tego Forum
|
|
|
|
|
|
Galeria także na stronie SKWK.
|
|
11.04.2009 - Wisła - Jagiellonia 1-0
wislasoccer.com http://img16.imageshack.us/img16/2267/promojer.jpg |
Wiselka - Cracovia 4:1 przezyjmy to jeszcze raz ;)
Jeszcze tego nie bylo chyba wiec zapodaje HashCode do MoorHunta I POLOWA Cytat:
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl