Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Karnety 09/10 - Wiosna 2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4563)

Bobic 17.02.2009 14:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez damian3k (Post 675776)
Karnetów na którąś z tych trybun napewno zostanie bo może być 7000 wznowień więc zostanie jakieś 3000 karnetów :P

No nie był bym tego tak pewien:p

FredzIo 17.02.2009 14:31

Ktoś może mi powiedzieć jak wygląda kupowanie karnetu?
Czy trzeba dać jakiś dowód tożsamości, czy wystarczy tylko karta kibica. Bo ja mam taki przypadek, że kupuje sobie karnet na nieswoją karte, gdyż tamtą zgubiłem.

mic 17.02.2009 14:35

Przychodzisz, dajesz karte i pieniadze, wychodisz. Mozesz ewentualnie powiedziec "dzien dobry/dowiedzenia" , ale tam siedza buroki wiec nie spodziewaj sie odzewu.

PS. Karnet kupisz tylko na miejsca ktore miales wczesniej na tej karcie (nie swojej). Jezeli chcesz na swoja zgubiona karte, to musisz wyrobic nowa. Wyrobienie nowej karty to chyba z 15zl

Proud 17.02.2009 15:03

mam pytanie, chcę tacie karte wyrobić, ale nie mam jego dowodu osobistego...da jakoś rade?
jak sobie wyrabiałem to o ile pamiętam facet chciał dowód...
zastanawiam się czy na kolege tej kart nie wyrobić...muszę karnet po prostu wbić, o ile jeszcze będą...

namiotnik 17.02.2009 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 675822)
mam pytanie, chcę tacie karte wyrobić, ale nie mam jego dowodu osobistego...da jakoś rade?
jak sobie wyrabiałem to o ile pamiętam facet chciał dowód...
zastanawiam się czy na kolege tej kart nie wyrobić...muszę karnet po prostu wbić, o ile jeszcze będą...

Wydaje mi się że jeżeli masz skończone 18 lat to nie musisz mieć dowodu ojca.
Ale w wiślackim świecie pracują niezbyt miłe osoby więc na wszelki wypadek możesz zabrać dowód:)

Martinho 17.02.2009 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 675822)
mam pytanie, chcę tacie karte wyrobić, ale nie mam jego dowodu osobistego...da jakoś rade?
jak sobie wyrabiałem to o ile pamiętam facet chciał dowód...
zastanawiam się czy na kolege tej kart nie wyrobić...muszę karnet po prostu wbić, o ile jeszcze będą...

Dowód, prawo jazdy, w kazdym razie dokument tozsamosci trzeba okazac.

Proud 17.02.2009 22:35

no właśnie...mam taki problem ze ja nie mieszkam w Krk...studiuje tylko :) tata ma jakieś 140 km do Krk ;)

diablo885 18.02.2009 00:34

Witam, sa jeszcze bilety na sektor D? Z gory dzieki

NHwiernyTS 18.02.2009 01:23

Chyba o karnety chodziło ;) Jeśli tak to zapewne są jeszcze, ale radze się pospieszyć.

Pavay 18.02.2009 08:49

Porównanie dla osób mówiących, że mamy drogie karnety\bilety:

"Sprzedaż karnetów na trybunę główną rozpocznie się 23 lutego w biurach handlowych firmy J.W. Construction (ul. Jana Pawła II 11, Świętokrzyska 20, Intraco, Radzymińska 326). Koszt 300 zł. Oznacza to, że cena biletu na Polonię na sześć meczów ekstraklasy plus przynajmniej jedno na Puchar Polski i Puchar Ekstraklasy wynosi 37,5 zł. To znaczna podwyżka. Do tej pory najdroższy jednorazowy bilet na mecze "Czarnych Koszul" kosztował 30 zł."

źródło: Gazeta.pl

wygladajacyzzachmury 18.02.2009 11:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pavay (Post 676304)
Porównanie dla osób mówiących, że mamy drogie karnety\bilety:

"Sprzedaż karnetów na trybunę główną rozpocznie się 23 lutego w biurach handlowych firmy J.W. Construction (ul. Jana Pawła II 11, Świętokrzyska 20, Intraco, Radzymińska 326). Koszt 300 zł. Oznacza to, że cena biletu na Polonię na sześć meczów ekstraklasy plus przynajmniej jedno na Puchar Polski i Puchar Ekstraklasy wynosi 37,5 zł. To znaczna podwyżka. Do tej pory najdroższy jednorazowy bilet na mecze "Czarnych Koszul" kosztował 30 zł."

źródło: Gazeta.pl

ja yeti i **** z tym
w sumie to troche dziwne bo jeszcze im pewnie frekwencja spadnie , ale jak widać sukces robi swoje

mic 18.02.2009 11:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez diablo885 (Post 676244)
Witam, sa jeszcze bilety na sektor D? Z gory dzieki

Dopoki nie pojawi sie w necie informacja ze KARNETOW na sektor nie ma, to beda w sprzedazy. Ale z kazdym dniem ich ubywa, wiec lepiej isc do WS i kupic

diablo885 18.02.2009 12:58

ok dzieki za info wlasnie ruszam dupe do WS:)

T-michal-S 18.02.2009 13:20

Teraz tylko mogą zakupić karnety osoby które miały karnet na runde jesienna ? Nie ma jakiejś możliwości żeby kupić karnet przed 23 mimo że sie nie miało go na runde jesienną ?

adi23 18.02.2009 13:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez T-michal-S (Post 676445)
Teraz tylko mogą zakupić karnety osoby które miały karnet na runde jesienna ? Nie ma jakiejś możliwości żeby kupić karnet przed 23 mimo że sie nie miało go na runde jesienną ?

Idź do WŚ i pogadaj z nimi, żeby Ci normalnie sprzedali, raczej napewno się uda.Kolega ostatnio tak kupił.

arsfan90 19.02.2009 21:39

Karnet można wznawiać do 21 lutego włącznie czy wznawianie kończy się w piątek?

mic 19.02.2009 21:39

W sobote jeszcze beda sprzedawac

WiselkaMLP 20.02.2009 10:48

Jezeli FC dostana bilety to chyba nie ma co liczyc na dostepnosc biletow na D ??

WiselkaMLP 20.02.2009 11:18

Zakupilem wlasnie wczoraj tylko tak z ciekawosci sie pytam :) bo ja wnioskuje ze te 6 K karnetow na D rozejdzie sie chyba w calosci a powznowieniami (180 zl) wychodzi na to samo 30 zl mecz ale jest pewnosc ze zawsze wejde przynajmniej

piotrek1325 20.02.2009 18:11

Nie wychodzi na to samo ;) Bo są pewne mecze tzw HIT'y ... i wtedy bilet jest bodajże o 10 zł droższy. :)
Więc coś zawsze taniej, można to wrzucić na oprawę ;p
Ogólnie teraz jak ktoś nie kupi karnetu to będzie jeszcze bardzo tego żałował...bo o bilet na pewno łatwo nie będzie sami się przekonacie ;) Ale to w sumie dobrze, może się opamiętają niektórzy ;d

WiselkaMLP 20.02.2009 18:13

Nie opamietaja sie bo jak stadion bedzie skonczony to miejsca a miejsca :)

piotrek1325 20.02.2009 18:18

Tak tylko że jak by tak chcieli się na DERBY przejść to już będą mieć problem ...bo albo zabulą dużo kasy albo sobie mecz w TV zobaczą ;p no albo będą mieć farta i im się uda kupić.
No fakt że jak stadion rozbudują to będzie dużo miejsca i szczerze mówiąc to bardzo dobrze ;)

WiselkaMLP 20.02.2009 18:34

Nie powinno sie takich rzeczy przeliczac materialnie no ale tez bedzie chyba taniej :) bo bardziej im sie oplaci zejsc po 5-tce nawet taniej niz w 2007/2008 :)

dobra koniec OT pozdrawiam :)

FredzIo 22.02.2009 18:31

Ktoś może umie oszacować jak duża będzie jutrzejsza kolejka po karnety(start wolnej sprzedaży)?
Wybieram się po karnet i nie wiem czego się spodziewać. W pierwszy dzień wznowień było 6tys, więc obawiam się, że jutro też będzie tłok.

Filip92TS 22.02.2009 18:55

To że będzie kolejka to jest więcej niż pewne :D
Też sie jutro wybieram .. ale mam nadzieje ze w miare szybko się uwine .. i nie bede musiał stać pod wislackim kilka godz ;/

licoo 22.02.2009 19:10

Ktoś wie ile karnetów zostało, ale na D? Bo się tak zastanawiam czy jak pójdę o 16 to czy jeszcze kupię na D.

Snopek 22.02.2009 19:25

Ale przecież na mecze będą sprzedawane bilety na A i B wszyscy karneciarze zostali stamtąd przeniesieni więc myślę, że z biletami nie będzie większych kłopotów.

piotrek1325 22.02.2009 19:42

Mogliście iść w przedsprzedaży :P też kupilibyście a bez kolejek. ;p

Bobic 22.02.2009 19:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Snopek (Post 679755)
Ale przecież na mecze będą sprzedawane bilety na A i B wszyscy karneciarze zostali stamtąd przeniesieni więc myślę, że z biletami nie będzie większych kłopotów.

Tak ale po derbach te trybuny burzą:> (ależ dobrze że mam karnet:-p)

Filip92TS 22.02.2009 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrek1325 (Post 679769)
Mogliście iść w przedsprzedaży :P też kupilibyście a bez kolejek. ;p

Miałem taki zamiar ale niestety mieszkam za daleko Krk ;/ I dopiero jutro jade. Ale mam nadzieje ze uda się zakupić karnet na D :D Bede koło 11 .. więc może sie uda


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl