![]() |
Cytat:
|
Ktoś może mi powiedzieć jak wygląda kupowanie karnetu?
Czy trzeba dać jakiś dowód tożsamości, czy wystarczy tylko karta kibica. Bo ja mam taki przypadek, że kupuje sobie karnet na nieswoją karte, gdyż tamtą zgubiłem. |
Przychodzisz, dajesz karte i pieniadze, wychodisz. Mozesz ewentualnie powiedziec "dzien dobry/dowiedzenia" , ale tam siedza buroki wiec nie spodziewaj sie odzewu.
PS. Karnet kupisz tylko na miejsca ktore miales wczesniej na tej karcie (nie swojej). Jezeli chcesz na swoja zgubiona karte, to musisz wyrobic nowa. Wyrobienie nowej karty to chyba z 15zl |
mam pytanie, chcę tacie karte wyrobić, ale nie mam jego dowodu osobistego...da jakoś rade?
jak sobie wyrabiałem to o ile pamiętam facet chciał dowód... zastanawiam się czy na kolege tej kart nie wyrobić...muszę karnet po prostu wbić, o ile jeszcze będą... |
Cytat:
Ale w wiślackim świecie pracują niezbyt miłe osoby więc na wszelki wypadek możesz zabrać dowód:) |
Cytat:
|
no właśnie...mam taki problem ze ja nie mieszkam w Krk...studiuje tylko :) tata ma jakieś 140 km do Krk ;)
|
Witam, sa jeszcze bilety na sektor D? Z gory dzieki
|
Chyba o karnety chodziło ;) Jeśli tak to zapewne są jeszcze, ale radze się pospieszyć.
|
Porównanie dla osób mówiących, że mamy drogie karnety\bilety:
"Sprzedaż karnetów na trybunę główną rozpocznie się 23 lutego w biurach handlowych firmy J.W. Construction (ul. Jana Pawła II 11, Świętokrzyska 20, Intraco, Radzymińska 326). Koszt 300 zł. Oznacza to, że cena biletu na Polonię na sześć meczów ekstraklasy plus przynajmniej jedno na Puchar Polski i Puchar Ekstraklasy wynosi 37,5 zł. To znaczna podwyżka. Do tej pory najdroższy jednorazowy bilet na mecze "Czarnych Koszul" kosztował 30 zł." źródło: Gazeta.pl |
Cytat:
w sumie to troche dziwne bo jeszcze im pewnie frekwencja spadnie , ale jak widać sukces robi swoje |
Cytat:
|
ok dzieki za info wlasnie ruszam dupe do WS:)
|
Teraz tylko mogą zakupić karnety osoby które miały karnet na runde jesienna ? Nie ma jakiejś możliwości żeby kupić karnet przed 23 mimo że sie nie miało go na runde jesienną ?
|
Cytat:
|
Karnet można wznawiać do 21 lutego włącznie czy wznawianie kończy się w piątek?
|
W sobote jeszcze beda sprzedawac
|
Jezeli FC dostana bilety to chyba nie ma co liczyc na dostepnosc biletow na D ??
|
Zakupilem wlasnie wczoraj tylko tak z ciekawosci sie pytam :) bo ja wnioskuje ze te 6 K karnetow na D rozejdzie sie chyba w calosci a powznowieniami (180 zl) wychodzi na to samo 30 zl mecz ale jest pewnosc ze zawsze wejde przynajmniej
|
Nie wychodzi na to samo ;) Bo są pewne mecze tzw HIT'y ... i wtedy bilet jest bodajże o 10 zł droższy. :)
Więc coś zawsze taniej, można to wrzucić na oprawę ;p Ogólnie teraz jak ktoś nie kupi karnetu to będzie jeszcze bardzo tego żałował...bo o bilet na pewno łatwo nie będzie sami się przekonacie ;) Ale to w sumie dobrze, może się opamiętają niektórzy ;d |
Nie opamietaja sie bo jak stadion bedzie skonczony to miejsca a miejsca :)
|
Tak tylko że jak by tak chcieli się na DERBY przejść to już będą mieć problem ...bo albo zabulą dużo kasy albo sobie mecz w TV zobaczą ;p no albo będą mieć farta i im się uda kupić.
No fakt że jak stadion rozbudują to będzie dużo miejsca i szczerze mówiąc to bardzo dobrze ;) |
Nie powinno sie takich rzeczy przeliczac materialnie no ale tez bedzie chyba taniej :) bo bardziej im sie oplaci zejsc po 5-tce nawet taniej niz w 2007/2008 :)
dobra koniec OT pozdrawiam :) |
Ktoś może umie oszacować jak duża będzie jutrzejsza kolejka po karnety(start wolnej sprzedaży)?
Wybieram się po karnet i nie wiem czego się spodziewać. W pierwszy dzień wznowień było 6tys, więc obawiam się, że jutro też będzie tłok. |
To że będzie kolejka to jest więcej niż pewne :D
Też sie jutro wybieram .. ale mam nadzieje ze w miare szybko się uwine .. i nie bede musiał stać pod wislackim kilka godz ;/ |
Ktoś wie ile karnetów zostało, ale na D? Bo się tak zastanawiam czy jak pójdę o 16 to czy jeszcze kupię na D.
|
Ale przecież na mecze będą sprzedawane bilety na A i B wszyscy karneciarze zostali stamtąd przeniesieni więc myślę, że z biletami nie będzie większych kłopotów.
|
Mogliście iść w przedsprzedaży :P też kupilibyście a bez kolejek. ;p
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl