![]() |
Cytat:
szkoda, że to nie od kibiców zależy jak będą wyglądać nasze koszulki w nowym sezonie :) |
Druga strona błoń zrobiła konkurs dla kibiców na nową koszulkę... u nas takiego konkursu nie ma :(...
Co robi tam CocaCola?? xD Najprawdopodobniej koszulki Wisły będzie to model Monachium lub CHelsea... |
Cytat:
Najlepsza jest ta pierwsza wersja ale znając ludzi decyzyjnych to nie przejdzie bo brak herbu ssa, druga też dobra ale np może by tą gwiazdę dać na rękaw, bo tak trochę nie wiem nie pasuje do całości adidas - gwiazda- herb ssa za dużo jak dla mnie w jednej linii. W ogóle mogli by zorganizować taki konkurs na wzór koszulki myślę, że jest tu parę naprawdę ciekawych typów z których nie jeden miałby szansę na zwycięstwo. P.s skąd pomysł z tą Coca Colą ?? |
Jak np dla mnie adidas to nie dla Wisły. Jakoś tak mi nie pasuje. A co do gwiazdy to mi jakoś bardziej się podoba ta 2 wersja. Bardzo podoba mi się nasz ówczesny herb i fajnie jak on jest na głównej koszulce. Ale jakby druzyna miała grać w koszulce z 1 obrazka , nawet z tym adidasem to nie miałbym nic przeciwko :)
|
jaki herb ja tam widzę tylko logo ,prawdziwy herb masz tu http://i50.tinypic.com/2uy0ndx.jpg
|
Gwiazda jest konieczna, to będzie nasz znak firmowy w Europie. I nie mówcie,że Adidas to wioska bo wystarczy spojrzeć na kluby,które zaopatrują. Wioska to by była jakbyśmy mieli Jako albo Colo.
|
Niestety w Polsce Adidas ma markę wioski, przez to że swego czasu łysi bujali sie w trzech paskach...
Natomiast jezeli chodzi o sportowe ciuchy to pierwsza klasa :) |
to także jest herb który jest wpisany w piłkę ,otoczkę oraz koronę. I według mnie to dużo ładniejszy znak naszej Wisły niż herb stary. Korona musi być !!
|
Cytat:
|
To nie jest herb tylko logotyp.
|
HE HE :D Obecnie panowie trzeba rozróżnić 2 herby.Jeden to herb T.S. Wisła Kraków-Towarzystwo bowiem wciąż istnieje ale nie opiekuje się piłkarzami grającymi w ekstraklasie.Jego herb przypomina ten pierwszy sprzed kilkudziesięciu lat. HERB Wisły Kraków S.A. spólki opiekującej się piłkarzami jest unowocześniony.Zawiera m. in. koronę oznaczającą , że Wisła to klub z królewskiego miasta Krakowa . To także jest herb. A korona można powiedzieć , jest jak najbardziej na miejscu. To nie tylko klub z królewskiego miasta ale także klub który jest na szczycie. Także ta korona bardzo moim zdaniem do herbu pasuje :)
|
Cytat:
|
Cytat:
Poza tym nie rozumiem, jak spółka może mieć coś takiego jak herb. |
No to tylko twoje zdanie , ale obecnie jest tak jak sam widzisz i raczej się to długo nie zmieni. Ale tak jam mówiłem obecnie wyróznia się 2 rodzaje herbów. A nawet można powiedzieć , że i 3.
|
Cytat:
To, że gość .......i głupoty nie znaczy, że Ty możesz .......ić o "zielonej Ukrainie" w przypadku ludzi z Podkarpacia. |
2 rodzaje herbów, które wchodzą w skład wielkiej heraldycznej rodziny! Zaraz obok herbu SSA znajdują się herby zaprzyjaźnionego bet-at-home oraz Tesco.
|
HA gościem nie kultularnym nie ma co się przejmować :) a ja pisze tylko jakie jest moje własne zdanie , które opieram na faktach
|
Cytat:
bez odbioru. |
Ale czytaj dokładnie to co pisze kolego , ja nic nie mowie , że jestem przeciw dawnemu herbu, czytaj mnie dokładniej przy pierwszym moim poście tutaj to wspomnialem. Ja tylko przypominam jak jest autentycznie , że to i to jest nazywane herbem mimo , że nie każdemu tak się podoba ale tak naprawdę jest. Także przypomne jakby mnie ktoś żle znów zrozumiał :
Identyfikiuje sie ze starym T.S. |
Cytat:
nie ma żadnego rozróżniania herbów ,jeszcze raz napisze ,herb jest jeden ,do tego dochodzi symbol jakim jest Biała Gwiazda ,reszta to wymysły ,wiesz dlaczego powstało logo SA na koszulkach piłkarzy ? bo kiedyś tam ktoś nie dogadał się o kasę z TS-em taka jest historia tego loga. Cytat:
a jakby w nazwie klubu jebnęli Telefonika Kraków to mówiłbyś że to unowocześniona nazwa Wisły ? i wyróżnia sie kilka nazw ... dramat Cytat:
|
Cytat:
|
No herb jest jeden ale rozróżnia się jego 2 rodzaje. A przecież kiedyś był nawet G. T. S.
|
Cytat:
taaa...idąc Twoim tokiem rozumowania dodajmy jeszcze jakiś liść laurowy bo to symbol zwycięstwa. Jako że, chcemy wygrywać, jest to jak najbardziej na miejscu. Najlepiej jakby na koszulkach była Biała Gwiazda, powrót do tradycji a dodatkowo coś, co wyróżniało by Wisłę w całym Kraju i na Świecie. S.A nawet nie zdaje sobie sprawy o ile wzrosłaby sprzedaż koszulek po wprowadzeniu na nie Białej Gwiazdy. |
He he no liść to już byłaby przesada. korona wystarczy , a pomysł z starym sprzętem ?? Jak najbardziej :)
|
Ja bym z chęcią zobaczył Wisłę w takich koszulkach z naszym "klasycznym" sponsorem
http://img32.imageshack.us/img32/8779/38562842.th.png http://img148.imageshack.us/img148/4493/77552000.th.png http://img194.imageshack.us/img194/276/56986752.th.png http://img130.imageshack.us/img130/8066/65409377.th.png |
He he he Unimil :) Te 2 u dołu najbardziej przypadają mi do gustu
|
|
Nie no bez jaj .. nie róbcie szopki z takimi sponsorami (o zgrozo tvp! )
http://img96.imageshack.us/i/15896476.png/http://img96.imageshack.us/i/15896476.png/http://img96.imageshack.us/img96/3286/15896476.png Zdecydowanie najlepsza! A powiedziałbym ze wrecz cudowna :) |
bardzo mi sie podobają te adidasa.
fajnie wygladaja te metalurga zaporoze. Maja adidasa i czerwono biale jak nasze.:D i wydaje mi sie ze by pasowala takze nam takie :) w porownaniu z naszymi umbro ktore wygladaja bardziej na jakies treningowe z okregowki;/ Podobaja mi sie tez wasze propozycje adidasa z TFkable :P http://galeria.wislakrakow.com/20100...kolmecz/11.JPG |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl