Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

wonski_eNHa 31.01.2010 18:48

Kilka luźnych wyobrażeń o Wiśle w Adidas

http://img96.imageshack.us/img96/3286/15896476.png

http://img63.imageshack.us/img63/2739/30865449.th.png

http://img709.imageshack.us/img709/5250/73637215.th.png

http://img402.imageshack.us/img402/7186/63901146.th.png

http://img341.imageshack.us/img341/7035/70439815.th.png

http://img4.imageshack.us/img4/9287/85360879.th.png

http://img341.imageshack.us/img341/1038/52347238.th.png

pysio 31.01.2010 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 849250)
Kilka luźnych wyobrażeń o Wiśle w Adidas


http://img63.imageshack.us/img63/2739/30865449.th.png

Za Je Bi St Aa

szkoda, że to nie od kibiców zależy jak będą wyglądać nasze koszulki w nowym sezonie :)

Neo1221 31.01.2010 20:54

Druga strona błoń zrobiła konkurs dla kibiców na nową koszulkę... u nas takiego konkursu nie ma :(...

Co robi tam CocaCola?? xD

Najprawdopodobniej koszulki Wisły będzie to model Monachium lub CHelsea...

WISŁAZWE 31.01.2010 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 849250)


Najlepsza jest ta pierwsza wersja ale znając ludzi decyzyjnych to nie przejdzie bo brak herbu ssa, druga też dobra ale np może by tą gwiazdę dać na rękaw, bo tak trochę nie wiem nie pasuje do całości adidas - gwiazda- herb ssa za dużo jak dla mnie w jednej linii.

W ogóle mogli by zorganizować taki konkurs na wzór koszulki myślę, że jest tu parę naprawdę ciekawych typów z których nie jeden miałby szansę na zwycięstwo.

P.s skąd pomysł z tą Coca Colą ??

szczepanwislak 31.01.2010 21:20

Jak np dla mnie adidas to nie dla Wisły. Jakoś tak mi nie pasuje. A co do gwiazdy to mi jakoś bardziej się podoba ta 2 wersja. Bardzo podoba mi się nasz ówczesny herb i fajnie jak on jest na głównej koszulce. Ale jakby druzyna miała grać w koszulce z 1 obrazka , nawet z tym adidasem to nie miałbym nic przeciwko :)

South 31.01.2010 21:36

jaki herb ja tam widzę tylko logo ,prawdziwy herb masz tu http://i50.tinypic.com/2uy0ndx.jpg

blanco 31.01.2010 21:46

Gwiazda jest konieczna, to będzie nasz znak firmowy w Europie. I nie mówcie,że Adidas to wioska bo wystarczy spojrzeć na kluby,które zaopatrują. Wioska to by była jakbyśmy mieli Jako albo Colo.

dj_ibutti 31.01.2010 21:52

Niestety w Polsce Adidas ma markę wioski, przez to że swego czasu łysi bujali sie w trzech paskach...

Natomiast jezeli chodzi o sportowe ciuchy to pierwsza klasa :)

szczepanwislak 31.01.2010 21:53

to także jest herb który jest wpisany w piłkę ,otoczkę oraz koronę. I według mnie to dużo ładniejszy znak naszej Wisły niż herb stary. Korona musi być !!

South 31.01.2010 22:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczepanwislak (Post 849331)
to także jest herb który jest wpisany w piłkę ,otoczkę oraz koronę. I według mnie to dużo ładniejszy znak naszej Wisły niż herb stary. Korona musi być !!

ale o czym ty mówisz ? herb jest jeden wyżej ci go wkleiłem ,ma ponad 100 lat tradycji ,a ty mówisz o jakimś wynalazku wprowadzonym gdy BC się pojawił w klubie ,to zwykłe logo a ty jeszcze mi wyjeżdżasz z jakąś koroną ,ogarnij się

dj_ibutti 31.01.2010 22:19

To nie jest herb tylko logotyp.

szczepanwislak 31.01.2010 22:42

HE HE :D Obecnie panowie trzeba rozróżnić 2 herby.Jeden to herb T.S. Wisła Kraków-Towarzystwo bowiem wciąż istnieje ale nie opiekuje się piłkarzami grającymi w ekstraklasie.Jego herb przypomina ten pierwszy sprzed kilkudziesięciu lat. HERB Wisły Kraków S.A. spólki opiekującej się piłkarzami jest unowocześniony.Zawiera m. in. koronę oznaczającą , że Wisła to klub z królewskiego miasta Krakowa . To także jest herb. A korona można powiedzieć , jest jak najbardziej na miejscu. To nie tylko klub z królewskiego miasta ale także klub który jest na szczycie. Także ta korona bardzo moim zdaniem do herbu pasuje :)

fialo 31.01.2010 22:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczepanwislak (Post 849363)
HE HE :D Obecnie panowie trzeba rozróżnić 2 herby.Jeden to herb T.S. Wisła Kraków-Towarzystwo bowiem wciąż istnieje ale nie opiekuje się piłkarzami grającymi w ekstraklasie.Jego herb przypomina ten pierwszy sprzed kilkudziesięciu lat. HERB Wisły Kraków S.A. spólki opiekującej się piłkarzami jest unowocześniony.Zawiera m. in. koronę oznaczającą , że Wisła to klub z królewskiego miasta Krakowa . To także jest herb. A korona można powiedzieć , jest jak najbardziej na miejscu. To nie tylko klub z królewskiego miasta ale także klub który jest na szczycie. Także ta korona bardzo moim zdaniem do herbu pasuje :)

Ale pieprzysz za przeproszeniem! Jak można w ogóle porównywać znak Białej Gwiazdy, symbol mający 104 lata, będący z Wisłą od początku z herbem, a właściwie jak ktoś już wcześniej wspomniał logotypem, stworzonym na potrrzeby Wisły SSA? Dla mnie prawdziwym herbem jest ten TS-u i jestem jak najbardziej za samą Gwiazdą na nowych koszulkach. Bez żadnych koron, piłek itd. Tylko Biała Gwiazda.

Watts 31.01.2010 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczepanwislak (Post 849363)
HE HE :D Obecnie panowie trzeba rozróżnić 2 herby.Jeden to herb T.S. Wisła Kraków-Towarzystwo bowiem wciąż istnieje ale nie opiekuje się piłkarzami grającymi w ekstraklasie.Jego herb przypomina ten pierwszy sprzed kilkudziesięciu lat. HERB Wisły Kraków S.A. spólki opiekującej się piłkarzami jest unowocześniony.Zawiera m. in. koronę oznaczającą , że Wisła to klub z królewskiego miasta Krakowa . To także jest herb. A korona można powiedzieć , jest jak najbardziej na miejscu. To nie tylko klub z królewskiego miasta ale także klub który jest na szczycie. Także ta korona bardzo moim zdaniem do herbu pasuje :)

I z czego rżysz? Myślisz że będziesz uczył tutaj każdego z osobna co jest herbem Wisły obowiązującym od niemal setki lat, a co nie? Gdzieś ty się tam uchował na tej zielonej Ukrainie, że wyskakujesz z takimi twierdzeniami?

Poza tym nie rozumiem, jak spółka może mieć coś takiego jak herb.

szczepanwislak 31.01.2010 22:56

No to tylko twoje zdanie , ale obecnie jest tak jak sam widzisz i raczej się to długo nie zmieni. Ale tak jam mówiłem obecnie wyróznia się 2 rodzaje herbów. A nawet można powiedzieć , że i 3.

pan Dudi 31.01.2010 22:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 849372)
I z czego rżysz? Myślisz że będziesz uczył tutaj każdego z osobna co jest herbem Wisły obowiązującym od niemal setki lat, a co nie? Gdzieś ty się tam uchował na tej zielonej Ukrainie, że wyskakujesz z takimi twierdzeniami?

Poza tym nie rozumiem, jak spółka może mieć coś takiego jak herb.


To, że gość .......i głupoty nie znaczy, że Ty możesz .......ić o "zielonej Ukrainie" w przypadku ludzi z Podkarpacia.

Stanlej13 31.01.2010 22:58

2 rodzaje herbów, które wchodzą w skład wielkiej heraldycznej rodziny! Zaraz obok herbu SSA znajdują się herby zaprzyjaźnionego bet-at-home oraz Tesco.

szczepanwislak 31.01.2010 23:03

HA gościem nie kultularnym nie ma co się przejmować :) a ja pisze tylko jakie jest moje własne zdanie , które opieram na faktach

Watts 31.01.2010 23:04

Cytat:

które opieram na faktach
fakty są takie, że jako kibic WISŁY KRAKÓW masz się identyfikować z herbem TS, a nie ze sztucznym logotypem kablowej spółki.

bez odbioru.

szczepanwislak 31.01.2010 23:14

Ale czytaj dokładnie to co pisze kolego , ja nic nie mowie , że jestem przeciw dawnemu herbu, czytaj mnie dokładniej przy pierwszym moim poście tutaj to wspomnialem. Ja tylko przypominam jak jest autentycznie , że to i to jest nazywane herbem mimo , że nie każdemu tak się podoba ale tak naprawdę jest. Także przypomne jakby mnie ktoś żle znów zrozumiał :
Identyfikiuje sie ze starym T.S.

South 31.01.2010 23:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczepanwislak (Post 849363)
HE HE :D Obecnie panowie trzeba rozróżnić 2 herby.Jeden to herb T.S. Wisła Kraków-Towarzystwo bowiem wciąż istnieje ale nie opiekuje się piłkarzami grającymi w ekstraklasie.Jego herb przypomina ten pierwszy sprzed kilkudziesięciu lat. HERB Wisły Kraków S.A. spólki opiekującej się piłkarzami jest unowocześniony.Zawiera m. in. koronę oznaczającą , że Wisła to klub z królewskiego miasta Krakowa . To także jest herb. A korona można powiedzieć , jest jak najbardziej na miejscu. To nie tylko klub z królewskiego miasta ale także klub który jest na szczycie. Także ta korona bardzo moim zdaniem do herbu pasuje :)


nie ma żadnego rozróżniania herbów ,jeszcze raz napisze ,herb jest jeden ,do tego dochodzi symbol jakim jest Biała Gwiazda ,reszta to wymysły ,wiesz dlaczego powstało logo SA na koszulkach piłkarzy ? bo kiedyś tam ktoś nie dogadał się o kasę z TS-em taka jest historia tego loga.

Cytat:

No to tylko twoje zdanie , ale obecnie jest tak jak sam widzisz i raczej się to długo nie zmieni. Ale tak jam mówiłem obecnie wyróznia się 2 rodzaje herbów. A nawet można powiedzieć , że i 3.
taaa ****a 50 herbów


a jakby w nazwie klubu jebnęli Telefonika Kraków to mówiłbyś że to unowocześniona nazwa Wisły ? i wyróżnia sie kilka nazw ...

dramat


Cytat:

Nie karm trolla, szkoda nerwów. Na forum każdy może zaistnieć.
Tylko wiesz tu nie chodzi o karmienie trolla,może gość coś zrozumie i przekaże innemu

wisl@k_TS 31.01.2010 23:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 849384)
nie ma żadnego rozróżniania herbów ,jeszcze raz napisze ,herb jest jeden ,do tego dochodzi symbol jakim jest Biała Gwiazda ,reszta to wymysły ,wiesz dlaczego powstało logo SA na koszulkach piłkarzy ? bo kiedyś tam ktoś nie dogadał się o kasę z TS-em taka jest historia tego loga.



taaa ****a 50 herbów


a jakby w nazwie klubu jebnęli Telefonika Kraków to mówiłbyś że to unowocześniona nazwa Wisły ? i wyróżnia sie kilka nazw ...

dramat

Nie karm trolla, szkoda nerwów. Na forum każdy może zaistnieć.

szczepanwislak 31.01.2010 23:21

No herb jest jeden ale rozróżnia się jego 2 rodzaje. A przecież kiedyś był nawet G. T. S.

Proud 31.01.2010 23:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczepanwislak (Post 849363)
HE HE :D Obecnie panowie trzeba rozróżnić 2 herby.Jeden to herb T.S. Wisła Kraków-Towarzystwo bowiem wciąż istnieje ale nie opiekuje się piłkarzami grającymi w ekstraklasie.Jego herb przypomina ten pierwszy sprzed kilkudziesięciu lat. HERB Wisły Kraków S.A. spólki opiekującej się piłkarzami jest unowocześniony.Zawiera m. in. koronę oznaczającą , że Wisła to klub z królewskiego miasta Krakowa . To także jest herb. A korona można powiedzieć , jest jak najbardziej na miejscu. To nie tylko klub z królewskiego miasta ale także klub który jest na szczycie. Także ta korona bardzo moim zdaniem do herbu pasuje :)

:shock:
taaa...idąc Twoim tokiem rozumowania dodajmy jeszcze jakiś liść laurowy bo to symbol zwycięstwa. Jako że, chcemy wygrywać, jest to jak najbardziej na miejscu.

Najlepiej jakby na koszulkach była Biała Gwiazda, powrót do tradycji a dodatkowo coś, co wyróżniało by Wisłę w całym Kraju i na Świecie.

S.A nawet nie zdaje sobie sprawy o ile wzrosłaby sprzedaż koszulek po wprowadzeniu na nie Białej Gwiazdy.

szczepanwislak 31.01.2010 23:45

He he no liść to już byłaby przesada. korona wystarczy , a pomysł z starym sprzętem ?? Jak najbardziej :)

wonski_eNHa 01.02.2010 00:11

Ja bym z chęcią zobaczył Wisłę w takich koszulkach z naszym "klasycznym" sponsorem
http://img32.imageshack.us/img32/8779/38562842.th.png http://img148.imageshack.us/img148/4493/77552000.th.png
http://img194.imageshack.us/img194/276/56986752.th.png http://img130.imageshack.us/img130/8066/65409377.th.png

szczepanwislak 01.02.2010 00:20

He he he Unimil :) Te 2 u dołu najbardziej przypadają mi do gustu

pysio 01.02.2010 01:15

http://img121.imageshack.us/img121/3286/tvp2.jpg
http://img193.imageshack.us/img193/1733/jzpf.jpg

Mixu 01.02.2010 12:36

Nie no bez jaj .. nie róbcie szopki z takimi sponsorami (o zgrozo tvp! )

http://img96.imageshack.us/i/15896476.png/http://img96.imageshack.us/i/15896476.png/http://img96.imageshack.us/img96/3286/15896476.png

Zdecydowanie najlepsza! A powiedziałbym ze wrecz cudowna :)

surdut 10.02.2010 21:36

bardzo mi sie podobają te adidasa.
fajnie wygladaja te metalurga zaporoze.
Maja adidasa i czerwono biale jak nasze.:D
i wydaje mi sie ze by pasowala takze nam takie :)
w porownaniu z naszymi umbro ktore wygladaja bardziej na jakies treningowe z okregowki;/
Podobaja mi sie tez wasze propozycje adidasa z TFkable :P
http://galeria.wislakrakow.com/20100...kolmecz/11.JPG


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl