![]() |
wielkie dzieki:) żeby nie było OT .... a wytrzymałość tego samsunga?? bo czasami sie zdarzy ze spadnie:)
|
Cytat:
|
potrzeba komórki z klapką bez bajerów, żeby bateria trzymała i dało sie ustawić większa czcionkę, łatwa w obsłudze, dla kobiety w srednim wieku :)
będzie coś? |
Ja obecnie posiadam Nokię 5130 XpressMusic i jestem z niej zadowolony, podoba mi się z wyglądu, opcje też niczego sobie. Nokie są dobre, bateria nie rozładowuje się po dwóch dniach, telefon po zamoczeniu można wysuszyć i zazwyczaj działa, jeszcze nie spotkałem się z tym, aby Nokia mi się zacinała.
|
Jako, ze to temat komóreczki mam pytanie ile wezme za N73 w takim stanie używana do tego karta 1gb,Słuchawki,ładowarka,kabel usb,pudło cena jaką chce to 300 chyba nierealna prawda?
http://images46.fotosik.pl/152/842785d3a7a57976m.jpg http://images50.fotosik.pl/152/06559374381aba0dm.jpg http://images38.fotosik.pl/147/2ce2e9ecca98fec8m.jpg http://images37.fotosik.pl/147/b5e7d2b75cd551bam.jpg http://images43.fotosik.pl/151/14c46e40330d5c1am.jpg http://images41.fotosik.pl/148/88da31428c787969m.jpg http://images45.fotosik.pl/152/da7124c4bac09f05m.jpg http://images39.fotosik.pl/148/5ef58cc77b827f78m.jpg |
Cytat:
samsung c260 bateria około tydzień duża czcionka klapka bez wodotrysków cena około 150 - 200 nowy 2 lata gwarancji. Cytat:
to mało widziałeś to że się telefon ścina to już obecnie standard, stare telefony można było prać po wysuszeniu 90% działała ale to nie ma nic wspólnego z telefonami produkowanymi obecnie są bardziej delikatne na wilgoć wystarczy nieraz że zaparuje i zaczyna się powolna śmierć :D do brylant17 - cena nie realna max 200 jeżeli chodzi o sklep, jak sprzedasz po kumplach to już zależy od twojej inwencji |
Samsung Avila s5230...mam od wczoraj...jakies rady?:D bo nie moge go rozkminic;d cos sobie ciekawego wgrac czy cus?:> dobry wybór?:)
|
Cytat:
a ja chciałem zapytać kogoś o forum do właśnie SAMSUNG AVILA było kiedyś takie ale wirusy go chyba zjadły:-P może jest jakieś inne?? |
Jaki telefon polecacie kupić z Wifi klawiaturą QWERTY i systemem operacyjnym?
Gdzie w Krakowie są jakieś dobre komisy z dużą ilością telefonów? Co sądzicie o telefonie HTC TyTN II Dużo pytań ale nie znam się na komórkach :) |
Cytat:
Osobiście zdecydowanie mogę polecić moje pda (bo telefonem to już nazwać raczej nie można), Asus p750. Standardowa klawiatura (przez co nie jest taki duży i ciężki jak HTC) - osobiście pisze mi się nią szybciej, a dwa że mogę pisać smsy jadąc samochodem. Dotykowy ekran, wifi, GPS, Windows, bluetooth, aparat 3mega - wszystko co mi było potrzebne. Żadnych zwisów mimo sporej ilości programików, jestem bardzo zadowolony... |
Cytat:
Teraz posiadam HTC Diamond i jest rewelacyjny ale niestety nie ma klawiatury. Wiec ci go nie polecę. |
MatMario masz coś na Diamonda ciekawego, bo też go już długo mam, ale bez jakiś fajnych aplikacji a aż szkoda, bo telefon ten dużo potrafi:)
|
Cytat:
|
Chciałbym sie was poradzic w sprawie telefonów: LG KF700, Sony Ericcson W595s Linette i LG KS360...
Posiada ktoś któryś z tych telefonów? Który wybrac? |
Cytat:
HTC TyTN II to super telefon, jak wszystkie htc zresztą, tylko jak zaczniesz pisać smsy na tej klawiaturze to Ci będzie bateria szybko padać. |
Cytat:
Celowo pisze 3 nazwy bo Kaiser/P4550 a MDA Vario III to 2 rozne swiaty ! Kaiser w pieknej obudowie , swietnie wykonanej , z bardzo dobrego plastiku a przod ze szlifowanej stali nierdzewnej. MDA Vario III... hmm... kupa :) Co z reszta widac po cenach tych telefonow na allegro. Mialem go przez rok i naprawde sobie chwalilem. Wifi, procek 400, 256 ROM , 128 RAM... no i klawiatura. Cytat:
nei wiem co kolega wymysla ze trzeba miec male dlonie :) Do tego powiem ze jest zajebiscie wygodne pisanie na klawiaturze :) Innego telefonu niz HTC z klawiatura juz nie kupie. Co do baterii to od klocuszka w ktorym jest wszystko i do ktorego mozna dograc wszystko - lacznie z nowym ROMem etc to ja nie wymagam dzialanai dluzszego niz 1-2 dni :) Przy mojej baterii 1350 mAh to dzialal wlasnie max 2 dni tj 48 godzin ale przy mojej sklonnosci do ciaglego-robienia-czegos-na-telefonie to tak bywa. W dodatku jak sobie wgrasz menu jak w iphonie to juz wogole wypas bo rysik wyciagasz raz na 2 dni :) A i tak na koniec: Telefon kupilem w sierpniu 2008 za 725 zł + 25 przesylka ubezpieczona [ hehe, znalalzem zajebista okazje - telefon jak nowka ] a sprzedalem w tym roku w czerwcu za... 850 zł !! :D |
Klawiatura QWERTY głównie potrzebna jest mi do internetu. Czy na tym telefonie da się zainstalować gg?
|
Cytat:
na wifi oczywiscie, na GPRSie nie probowalem. klawiatura jest swietna. powiem tylko ze raz zdarzylo mi sie pisac na tym telefonie prace zaliczeniowa z Ochrony Srodowiska ;) potem tylko na kompie wrzucilem zdjecia i 5.0 do indeksu poszlo ;) |
Nie wiem czy to dobry temat, jeśli nie, proszę modów o przeniesienie.
Wielu z nas gra na swoich komórkach. Praktycznie każdy słyszał o ukazującej się co rok grze Real Football firmy Gameloft. 26 listopada napisałem na forum Gameloft-u taki post: http://i29.tinypic.com/pzsz.jpg I według Wikipedii udało mi się cel osiągnąć!! Prawdopodobnie w najnowszej odsłonie 2010 Real Football będziemy mieli okazję zagrać Wisełką!! http://en.wikipedia.org/wiki/Real_Football_2010#Leagues Co o tym myślicie? :D |
Gratuluje :)
Mi to osobiscie lotto, nie uzywam telefonu do grania bo po prostu nie mam na to czasu... |
Ku chwale Wisełki!! Ja w 3 liceum grywałem sporo na religii. I przeszkadzało mi że w gronie takich zespołów (które też znalazły się w grze) jak Szachtar Donieck, Rapid Bukareszt czy Sparta Praga nie ma Wisły...
Dodam jeszcze że gra oprócz java, pojawi się też na Nintendo DS oraz iPhone ;) |
Jeszcze mam pytanie jak to jest z tymi niewysyłającymi się smsami z HTC tytan? Czy jest to jakiś jedyny przypadek czy te telefony faktycznie tak mają?
|
Może się ktoś wypowiedzieć na temat LG KP500 Cookie ?
|
Cytat:
Jedyny przypadek. Mi sie tze smsy nie wysylaly... gdy nie mialem kasy na koncie :) Moze tamten kolega nie mial kasy a chcial smsy wysylac ;) Albo jakis lewy ROM wgral. Zadnych problemow z smsami nie mialem ;) |
To w takim razie jade po HTC TYTN 2 Kaiser ;)
Dzięki wszystkim za opinie :) |
jeśli ktos mógl by pomóc! sony ericson c902, dzisiaj zaswiecił mi niebieski pasek z tyłu telefonu ten na lini łączenia telefonu z aparatem swieci na niebiesko cały czas ,dotychczas świecil tylko jak rozsuwałem aparat,denerwuje mnie to i pewnie ciągnie niezle baterie ,probowałem wyłaczyc ,wyciagalem baterie ale nic to nie daje!
|
sprostowanie!oczywiscie jak wyciagne baterie to gasnie ale po zalaczeniu jest to samo!!
|
Po wczorajszej sosnowieckiej ulewie, dzis na telefonie mam małą kropke wody pod wyswietlaczem. W jaki sposób można to wysuszyć, czy trzeba rozkręcić telefon? Mam Nokie N95 8gb
|
Właśnie położyłem na słońcu. Leżał 5 minut i się powiększyło. Jak dotykam wyświetlacza to tak kropka się rozciąga. Sporo tej wody tam jest;/
|
najlepiej jakbyś ściągnął przedni panel i wytarł szmatką..akurat w tym modelu nie ma z tym większego problemu..możesz też jak napisał kamikaze podsuszyć lekko suszarką..
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl