Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Komórki... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=321)

MatiBKS 15.06.2009 19:30

wielkie dzieki:) żeby nie było OT .... a wytrzymałość tego samsunga?? bo czasami sie zdarzy ze spadnie:)

DYRU 15.06.2009 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciejo (Post 743212)
powie mi ktoś jakieś ciekawostki o Nokii E51? bo niedługo przedłużam umowę w Plusie i raczej nic ciekawego do wyboru nie mam, więc chyba się zdecyduję na w/w Nokię...

mam ten telefon od roku. aparat nie powala na kolana, ale telefon słuzy do dzwonienia. ja jestem zadowolony z tego telefonu. symbian szybko chodzi. nie zawiesza się. miałem okazje sie zamienić na inna niby lepsza Nokię ale nie skorzystałem bo ten mnie jeszcze nie zawiódł.

pan_premier 26.06.2009 11:38

potrzeba komórki z klapką bez bajerów, żeby bateria trzymała i dało sie ustawić większa czcionkę, łatwa w obsłudze, dla kobiety w srednim wieku :)
będzie coś?

SuperWisła 26.06.2009 17:10

Ja obecnie posiadam Nokię 5130 XpressMusic i jestem z niej zadowolony, podoba mi się z wyglądu, opcje też niczego sobie. Nokie są dobre, bateria nie rozładowuje się po dwóch dniach, telefon po zamoczeniu można wysuszyć i zazwyczaj działa, jeszcze nie spotkałem się z tym, aby Nokia mi się zacinała.

brylant17 26.06.2009 19:39

Jako, ze to temat komóreczki mam pytanie ile wezme za N73 w takim stanie używana do tego karta 1gb,Słuchawki,ładowarka,kabel usb,pudło cena jaką chce to 300 chyba nierealna prawda?

http://images46.fotosik.pl/152/842785d3a7a57976m.jpg

http://images50.fotosik.pl/152/06559374381aba0dm.jpg

http://images38.fotosik.pl/147/2ce2e9ecca98fec8m.jpg

http://images37.fotosik.pl/147/b5e7d2b75cd551bam.jpg

http://images43.fotosik.pl/151/14c46e40330d5c1am.jpg

http://images41.fotosik.pl/148/88da31428c787969m.jpg

http://images45.fotosik.pl/152/da7124c4bac09f05m.jpg



http://images39.fotosik.pl/148/5ef58cc77b827f78m.jpg

Marcinklon 27.06.2009 00:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 751756)
potrzeba komórki z klapką bez bajerów, żeby bateria trzymała i dało sie ustawić większa czcionkę, łatwa w obsłudze, dla kobiety w srednim wieku :)
będzie coś?


samsung c260 bateria około tydzień duża czcionka klapka bez wodotrysków cena około 150 - 200 nowy 2 lata gwarancji.



Cytat:

Pierwotnie napisane przez SuperWisła (Post 751898)
Ja obecnie posiadam Nokię 5130 XpressMusic i jestem z niej zadowolony, podoba mi się z wyglądu, opcje też niczego sobie. Nokie są dobre, bateria nie rozładowuje się po dwóch dniach, telefon po zamoczeniu można wysuszyć i zazwyczaj działa, jeszcze nie spotkałem się z tym, aby Nokia mi się zacinała.


to mało widziałeś to że się telefon ścina to już obecnie standard, stare telefony można było prać po wysuszeniu 90% działała ale to nie ma nic wspólnego z telefonami produkowanymi obecnie są bardziej delikatne na wilgoć wystarczy nieraz że zaparuje i zaczyna się powolna śmierć :D


do brylant17 - cena nie realna max 200 jeżeli chodzi o sklep, jak sprzedasz po kumplach to już zależy od twojej inwencji

SpongeBob 08.07.2009 19:18

Samsung Avila s5230...mam od wczoraj...jakies rady?:D bo nie moge go rozkminic;d cos sobie ciekawego wgrac czy cus?:> dobry wybór?:)

kubapasior 08.07.2009 19:52

Cytat:

Samsung Avila s5230...mam od wczoraj...jakies rady?:D bo nie moge go rozkminic;d cos sobie ciekawego wgrac czy cus?:> dobry wybór?:)
dobry wybór a tez go posiadam jak będziesz miał jakieś konkretne pytania to pisz na pw

a ja chciałem zapytać kogoś o forum do właśnie SAMSUNG AVILA było kiedyś takie ale wirusy go chyba zjadły:-P może jest jakieś inne??

1906_wislak_1906 11.07.2009 08:41

Jaki telefon polecacie kupić z Wifi klawiaturą QWERTY i systemem operacyjnym?
Gdzie w Krakowie są jakieś dobre komisy z dużą ilością telefonów?
Co sądzicie o telefonie HTC TyTN II
Dużo pytań ale nie znam się na komórkach :)

Konrad. 11.07.2009 22:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1906_wislak_1906 (Post 760173)
Co sądzicie o telefonie HTC TyTN II

Kumpel ma i generalnie sobie chwali, gdyby nie jaja z smsami - raz dochodzą, raz nie, raz z opóźnieniem,

Osobiście zdecydowanie mogę polecić moje pda (bo telefonem to już nazwać raczej nie można), Asus p750. Standardowa klawiatura (przez co nie jest taki duży i ciężki jak HTC) - osobiście pisze mi się nią szybciej, a dwa że mogę pisać smsy jadąc samochodem. Dotykowy ekran, wifi, GPS, Windows, bluetooth, aparat 3mega - wszystko co mi było potrzebne. Żadnych zwisów mimo sporej ilości programików, jestem bardzo zadowolony...

MatMario 11.07.2009 22:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1906_wislak_1906 (Post 760173)
Jaki telefon polecacie kupić z Wifi klawiaturą QWERTY i systemem operacyjnym?
Gdzie w Krakowie są jakieś dobre komisy z dużą ilością telefonów?
Co sądzicie o telefonie HTC TyTN II
Dużo pytań ale nie znam się na komórkach :)

Ja mogę sprzedać ci SPV e650 z orange czyli HTC VOX, spełnia twoje wymagania :) jest wifi i qwert. Minus to brak UMTS.

Teraz posiadam HTC Diamond i jest rewelacyjny ale niestety nie ma klawiatury. Wiec ci go nie polecę.

wojtek90059 12.07.2009 01:21

MatMario masz coś na Diamonda ciekawego, bo też go już długo mam, ale bez jakiś fajnych aplikacji a aż szkoda, bo telefon ten dużo potrafi:)

Konrad. 12.07.2009 02:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojtek90059 (Post 760530)
MatMario masz coś na Diamonda ciekawego, bo też go już długo mam, ale bez jakiś fajnych aplikacji a aż szkoda, bo telefon ten dużo potrafi:)

na windows mobile: http://forum.ppcwarez.org/

Jachcik 12.07.2009 11:45

Chciałbym sie was poradzic w sprawie telefonów: LG KF700, Sony Ericcson W595s Linette i LG KS360...
Posiada ktoś któryś z tych telefonów? Który wybrac?

wtf 12.07.2009 11:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1906_wislak_1906 (Post 760173)
Jaki telefon polecacie kupić z Wifi klawiaturą QWERTY i systemem operacyjnym?
Gdzie w Krakowie są jakieś dobre komisy z dużą ilością telefonów?
Co sądzicie o telefonie HTC TyTN II
Dużo pytań ale nie znam się na komórkach :)

A czemu tak Ci zależy na tej klawiaturze? To jest w ogóle niewygodne, trudno na tym pisać, chyba że masz małe dłonie.
HTC TyTN II to super telefon, jak wszystkie htc zresztą, tylko jak zaczniesz pisać smsy na tej klawiaturze to Ci będzie bateria szybko padać.

mathouse 12.07.2009 12:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1906_wislak_1906 (Post 760173)
Jaki telefon polecacie kupić z Wifi klawiaturą QWERTY i systemem operacyjnym?
Gdzie w Krakowie są jakieś dobre komisy z dużą ilością telefonów?
Co sądzicie o telefonie HTC TyTN II
Dużo pytań ale nie znam się na komórkach :)

HTC Tytn II , inaczej zwany Kaiser albo tez HTC P4550 to swietny telefon :)
Celowo pisze 3 nazwy bo Kaiser/P4550 a MDA Vario III to 2 rozne swiaty !
Kaiser w pieknej obudowie , swietnie wykonanej , z bardzo dobrego plastiku
a przod ze szlifowanej stali nierdzewnej. MDA Vario III... hmm... kupa :)
Co z reszta widac po cenach tych telefonow na allegro.
Mialem go przez rok i naprawde sobie chwalilem.
Wifi, procek 400, 256 ROM , 128 RAM... no i klawiatura.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wtf (Post 760604)
A czemu tak Ci zależy na tej klawiaturze? To jest w ogóle niewygodne, trudno na tym pisać, chyba że masz małe dłonie.
HTC TyTN II to super telefon, jak wszystkie htc zresztą, tylko jak zaczniesz pisać smsy na tej klawiaturze to Ci będzie bateria szybko padać.

Mimo ze mam wielkie lapy to swietnie mi sie na nim pisalo dlatego
nei wiem co kolega wymysla ze trzeba miec male dlonie :)
Do tego powiem ze jest zajebiscie wygodne pisanie na klawiaturze :)
Innego telefonu niz HTC z klawiatura juz nie kupie.

Co do baterii to od klocuszka w ktorym jest wszystko i do ktorego
mozna dograc wszystko - lacznie z nowym ROMem etc to ja nie
wymagam dzialanai dluzszego niz 1-2 dni :) Przy mojej baterii
1350 mAh to dzialal wlasnie max 2 dni tj 48 godzin ale przy mojej
sklonnosci do ciaglego-robienia-czegos-na-telefonie to tak bywa.

W dodatku jak sobie wgrasz menu jak w iphonie to juz wogole wypas
bo rysik wyciagasz raz na 2 dni :)


A i tak na koniec:
Telefon kupilem w sierpniu 2008 za 725 zł + 25 przesylka ubezpieczona
[ hehe, znalalzem zajebista okazje - telefon jak nowka ]
a sprzedalem w tym roku w czerwcu za... 850 zł !! :D

1906_wislak_1906 13.07.2009 18:16

Klawiatura QWERTY głównie potrzebna jest mi do internetu. Czy na tym telefonie da się zainstalować gg?

mathouse 13.07.2009 20:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1906_wislak_1906 (Post 761234)
Klawiatura QWERTY głównie potrzebna jest mi do internetu. Czy na tym telefonie da się zainstalować gg?

da sie i smiga az milo :)
na wifi oczywiscie, na GPRSie nie probowalem.

klawiatura jest swietna. powiem tylko ze
raz zdarzylo mi sie pisac na tym telefonie
prace zaliczeniowa z Ochrony Srodowiska ;)
potem tylko na kompie wrzucilem zdjecia i 5.0 do indeksu poszlo ;)

M152T4L 13.07.2009 22:54

Nie wiem czy to dobry temat, jeśli nie, proszę modów o przeniesienie.

Wielu z nas gra na swoich komórkach. Praktycznie każdy słyszał o ukazującej się co rok grze Real Football firmy Gameloft. 26 listopada napisałem na forum Gameloft-u taki post:
http://i29.tinypic.com/pzsz.jpg

I według Wikipedii udało mi się cel osiągnąć!! Prawdopodobnie w najnowszej odsłonie 2010 Real Football będziemy mieli okazję zagrać Wisełką!!

http://en.wikipedia.org/wiki/Real_Football_2010#Leagues

Co o tym myślicie? :D

El'kabat 13.07.2009 23:28

Gratuluje :)
Mi to osobiscie lotto, nie uzywam telefonu do grania bo po prostu nie mam na to czasu...

M152T4L 14.07.2009 08:36

Ku chwale Wisełki!! Ja w 3 liceum grywałem sporo na religii. I przeszkadzało mi że w gronie takich zespołów (które też znalazły się w grze) jak Szachtar Donieck, Rapid Bukareszt czy Sparta Praga nie ma Wisły...


Dodam jeszcze że gra oprócz java, pojawi się też na Nintendo DS oraz iPhone ;)

1906_wislak_1906 14.07.2009 17:34

Jeszcze mam pytanie jak to jest z tymi niewysyłającymi się smsami z HTC tytan? Czy jest to jakiś jedyny przypadek czy te telefony faktycznie tak mają?

DeadOrAlive 14.07.2009 18:05

Może się ktoś wypowiedzieć na temat LG KP500 Cookie ?

mathouse 14.07.2009 18:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1906_wislak_1906 (Post 761823)
Jeszcze mam pytanie jak to jest z tymi niewysyłającymi się smsami z HTC tytan? Czy jest to jakiś jedyny przypadek czy te telefony faktycznie tak mają?

TYTN II :) bo TYTN to starszy model.

Jedyny przypadek.
Mi sie tze smsy nie wysylaly... gdy nie mialem kasy na koncie :)
Moze tamten kolega nie mial kasy a chcial smsy wysylac ;)
Albo jakis lewy ROM wgral.

Zadnych problemow z smsami nie mialem ;)

1906_wislak_1906 14.07.2009 18:59

To w takim razie jade po HTC TYTN 2 Kaiser ;)
Dzięki wszystkim za opinie :)

węgorz2 14.07.2009 19:06

jeśli ktos mógl by pomóc! sony ericson c902, dzisiaj zaswiecił mi niebieski pasek z tyłu telefonu ten na lini łączenia telefonu z aparatem swieci na niebiesko cały czas ,dotychczas świecil tylko jak rozsuwałem aparat,denerwuje mnie to i pewnie ciągnie niezle baterie ,probowałem wyłaczyc ,wyciagalem baterie ale nic to nie daje!

węgorz2 14.07.2009 19:07

sprostowanie!oczywiscie jak wyciagne baterie to gasnie ale po zalaczeniu jest to samo!!

Zieniu17 16.07.2009 09:08

Po wczorajszej sosnowieckiej ulewie, dzis na telefonie mam małą kropke wody pod wyswietlaczem. W jaki sposób można to wysuszyć, czy trzeba rozkręcić telefon? Mam Nokie N95 8gb

Zieniu17 16.07.2009 09:23

Właśnie położyłem na słońcu. Leżał 5 minut i się powiększyło. Jak dotykam wyświetlacza to tak kropka się rozciąga. Sporo tej wody tam jest;/

Wisła V 16.07.2009 11:10

najlepiej jakbyś ściągnął przedni panel i wytarł szmatką..akurat w tym modelu nie ma z tym większego problemu..możesz też jak napisał kamikaze podsuszyć lekko suszarką..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl