Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Praca (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3012)

ZwrABG 15.02.2011 17:00

Jak by ktoś słyszał o jakiejś pracy kuriera kierowca na kategorie B to proszę info na priv

JAN ZEMBRZYCKI 26.02.2011 14:26

Mam takie pytanie ,wyciągnie 1,600zl-1,700zl netto na rękę w Krk??.
Bo myślę dojeżdżać do Krakowa,i chce mniej więcej oszacować koszty itp.

*Michael* 07.03.2011 19:49

szukam pracy na weekendy ;)
jeśli ktoś by coś wiedział to proszę o kontakt na pw :)

p.s w razie czego posiadam prawko kat. B

pozdrawiam!

kamilll1906 15.03.2011 22:48

czy zna ktoś jakąś agencję pracy w Krakowie, ktora zalatwia sezonowe zatrudnienie za granicą (Holadnia, Niemcy, Francja)

z góry dzięki

TSman 21.03.2011 19:01

Przyjmę pracę w okolicach Brzeska.
Posiadam: uprawnienia na wóżki widłowe, prawo jazdy B, C w trakcie, uprawnienia elektryczne SEP, uprawnienia energetyczne gaz, średnie wykształcenie.

ŁDB 21.03.2011 22:42

Kilka miesięcy temu po skończeniu studiów szukałem intensywnie pracy w przemyśle naftowym (głównie za granicą, bo u nas z tym cienko) i stworzyłem dość pokaźną listę firm, z tej branży. Co ciekawe większość z tych firm zatrudnia sporo ludzi prosto po studiach, więc jeżeli ktoś studiuje/skończył coś technicznego (elektronika, mechanika, automatyka, chemia i wiele innych) lub nauki o ziemi (geofizyka, geologia, wiertnictwo itp.) i chce popracować za trochę lepsze pieniądze :) to może popróbować swoich sił.

Minusy: praca za granicą, często bardzo ciężka i wymagająca, potrzebny angielski (podstawowy, nie trzeba nie wiadomo jakiego poziomu), praca dla ludzi po studiach.

Plusy: kasa, szkolenia i rozwój dużo lepszy niż w polskich firmach.

Stworzenie listy trochę mi zajęło, ale chętnie się nią podzielę. Pogrubione adresy firm, o których wiem, że na 100% przyjmują świeżych i nieźle płacą. Na stronie trzeba znaleźć dział karier i przejrzeć ogłoszenia. Może komuś się przyda.

Pozdrawiam

http://careers.slb.com/
http://www.bakerhughes.com/ (potrzebują ludzi do pracy w Polsce)
http://www.pnig.jaslo.pl/
http://www.drill-lab.com.pl/page.php/pl
http://www.polarcus.com/
http://www.tgsnopec.com/careers.aspx
http://www.pgs.com/
http://www.fugro.com/
http://www.akersolutions.com/Internet/default.htm
http://www.anadarko.com/Home/Pages/Home.aspx
http://www.atwd.com/index.aspx
http://www.bhpbilliton.com/bb/home.jsp
http://www.bp.com/bodycopyarticle.do...tentId=7052055
http://www.bg-group.com/Pages/BGHome.aspx
http://www.bgp.com.cn/index.htm
http://www.blueback-reservoir.com/
http://www.chk.com/Pages/default.aspx
http://www.conocophillips.com/EN/Pages/index.aspx
http://www.consolenergy.com/default.aspx
http://www.cggveritas.com/
http://www.chevron.com/
http://www.cetcooilfieldservices.com/index.cfm
http://www.dalmaenergy.com/index.php...tpage&Itemid=1
http://www.danos.com/Default.asp
http://www.dawson3d.com/index.html
http://www.dwl-usa.net/index.html
http://www.elpaso.com/
http://www.exterran.com/html/main.html
http://www.fairfieldnodal.com/index.html
http://www.firstdrill.co.uk/index.html
http://www.gedco.com/default.asp
http://www.geokinetics.com/global_opportunities.html
http://www.geomage.com/index.php?opt...tpage&Itemid=1
http://www.geometrics.com/
http://www.halliburton.com/ (mają biuro w Krakowie, nie wiem czy kogoś potrzebują)
http://www.jpkenny.com/pages/Default.aspx
http://www.maersk-drilling.com/home.aspx
http://www.moodyint.com/
http://mcgregor-geoscience.com/
http://www.omv.com/
http://www.oxy.com/Pages/default.aspx
http://www.pdgm.com/
http://www.petronas.com.my/
http://www.ogec.krakow.pl/index.php
http://www.repsol.com/
http://www.rocksolidimages.com/default.htm
http://www.jobsataramco.com/Home/default.aspx
http://www.sbexp.com/
http://www.seadrill.com/
http://www.sbmatlantia.com/
http://www.swn.com/Pages/default.aspx
http://www.total.com/
http://www.statoil.com/en/Pages/default.aspx
http://www.scacompanies.com/index.html
http://portal.woodgroup.com/portal/p...chema=PORTAL30
http://www.worleyparsons.com/Pages/default.aspx
http://www.vale.com/en-us/Pages/default.aspx
http://www.guidegeoscience.com/
http://www.quantecgeoscience.com/index.php
http://www.joinrps.com/
http://careers.subsea7.com/Forms/Current/Search.aspx
http://www.terraquest.ca/index.html
http://www.weatherford.com/

kamilll1906 21.03.2011 22:49

Chciałbym w wakacje popracować za granicą, najlepiej to w niemieckojęzycznych krajach, lub gdzies gdzie się dogadam po niemiecku lub angielsku.
Irlandia i Wlk. Brytania odapadają.
Czy ktoś może już pracował np. w Holandii Niemczech lub w innych europejskich krajach i mógłby dać jakiś kontakt, coś polecic?

master17 23.03.2011 12:57

Orientuje się może ktoś, gdzie mój znajomy mógłby dostać staż z BHP w Krakowie ?

Tobi1906 26.03.2011 14:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez master17 (Post 1068922)
Orientuje się może ktoś, gdzie mój znajomy mógłby dostać staż z BHP w Krakowie ?

Podbijam pytanie!!

Marcinnno 26.03.2011 14:52

Potrzebuje pilnie podkładki pod tablice rejestracyjne gdzie takie coś dostane ?

1986 27.03.2011 16:39

Tak z ciekawości pytam może ktos będzie się orientował.

Jak wygląda sytuacja z pracą w Krakowksim Mpk (kierowca, motorniczy) poszukują pracowników, duza ilość chętnych ?

Piotrek87 30.03.2011 13:06

Co sądzicie o pracy na meleksach przy wożeniu turystów? ktoś wie jakie są zarobki i czy jest sens pakować się w coś takiego?

ZwrABG 06.04.2011 15:12

Jak by ktoś słyszał o jakiejś pracy kierowca na B albo magazynier proszę o info na priv z góry dzięki

fred06 06.04.2011 15:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez master17 (Post 1068922)
Orientuje się może ktoś, gdzie mój znajomy mógłby dostać staż z BHP w Krakowie ?


Ja też podbijam

Arkas 07.04.2011 10:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Piotrek87 (Post 1070848)
Co sądzicie o pracy na meleksach przy wożeniu turystów? ktoś wie jakie są zarobki i czy jest sens pakować się w coś takiego?

Pyciarnia. Znajomy robi. Kilka lat temu jak nie było takiej konkurencji to kasa była ładna, a teraz to czasem i nic nie zarobi przez dzień. I jakieś dziwne układy tam są wśród kierowców melexów, zdarza się że jak ktoś komuś podbierze klienta z "jego" rejonu, ulicy to dostaje później fizyczne podziękowanie.

Prezydentowa 07.04.2011 15:27

Potwierdzam, melexy to dziadostwo. Brat tam pracował, koleżanka też. Niejasne zasady, badziewna kasa. Nie warto

maciek777 01.05.2011 11:05

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

damian755 01.05.2011 16:06

Wie ktoś ile zarabia po szkole młodszy aspirant strarzy pożarnej?

concedi 04.05.2011 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciek777 (Post 1084301)
Czy w krakowie sa jakies agencje pracy za granica ? Słyszalem,że na Karmelickiej podobno cos jest.
Jak tak to macie moze jakas sprawdzona ?

pozdrawiam

podbijam bo wakacje się zbliżają :p

aluszkaa 12.05.2011 12:23

Praca od zaraz na stanowisku
ELEKTROMONTER
Praca od zaraz na terenie Krakowa, system dwuzmianowy, umowa zlecenie + ZUS.
Wymagania:
wykształcenie i umiejętności: elektryczne, elektroniczne, elektromechaniczne, uprawnienia energetyczne do 1KVE
doświadczenie: niekoniecznie
inne: osoba o dobrym zdrowiu do pracy na wysokości 3m
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie swojego CV pod adres [email protected]
w tytule wpisując nr ref. :12/05/2011
Proszę pamiętać o wpisaniu klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Musiek1906 25.05.2011 14:44

Pracował ktos z was za granicą, na zbieraniu owoców lub warzyw?
Chciałbym dowiedziec się, w jaki sposób udało sie wam znaleść pracę, czy na własną rekę czy przez agencje pracy tymczasowej itd.

mistrz, nasz TS 28.05.2011 21:14

Witam! Szukam prazy. Jakby ktoś mial dobrą prace w centrum krakowa prosze dac znac.

neq. 29.05.2011 08:30

jakby ktoś miał info o jakiejś pracy na wakacje dla ucznia ;) po 18stce to piszcie ;)

...:::Mi$iek:::... 13.06.2011 18:47

Poszukuje pracy w charakterze kierowcy kat. B!

dymion9 14.06.2011 15:02

Witam, tak jak koledzy wyżej chciałem zapytać, czy ktoś może polecić agencje zajmujące się organizowaniem pracy za granicą.

WiślakMyślenice 14.06.2011 15:13

Cytat:

jakby ktoś miał info o jakiejś pracy na wakacje dla ucznia ;) po 18stce to piszcie ;)
Podbijam, również ukończone :)

Above 14.06.2011 16:23

Pracuje/pracował ktoś jako przedstawiciel w ING?

Mlody19061906 15.06.2011 17:13

Witam,

Zajmuję się tworzeniem grafik reklamowych.
Chętnie nawiązałbym stałą współpracę w zakresie wykonywania grafiki przy zachowaniu atrakcyjnych cen.
Wykonuję też pojedyncze zlecenia dla małych firm lub osób prywatnych.

Gorąco zachęcam do współpracy wszystkich, którzy szukają profesjonalnej grafiki.

Daj zarobić Wiślakowi:)

Kontakt: [email protected]

m954 16.06.2011 12:41

Witam.
Szukam pracy na terenie Niepołomic. Mam wykształcenie średnie.Po studiach będę miał zawód magazyniera więc chciałbym znależć prace w tym zawodzie, mogę pracować również w innych branżach . kontakt na pw.

neq. 16.06.2011 20:04

nie ma nikt żadnego info o pracy dla ucznia-ukonczone 18 lat, moga byc ulotki


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl