Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

Eustachy 25.08.2008 16:57

Ja na poczatek sprobowal bym ustalic, czy gosc w ogole ma jakas corke, a dopiero pozniej ewentualnie ocenic wiarygodnosc calej reszty :-P
Swoja droga, delikatnie nieswiezy ten wywiad, z tego co zauwazylem...czym w takim razie zakonczyly sie pogrozki De Zeeuwa pod adresem "Polski" ??

Ale zeby nie bylo zbytniego offtopowania, to czy nie wydaje wam sie dziwne, iz gosc ktory 30 lat trudnil sie handlem pilkarzami, w jednej chwili rezygnuje z 50-ciu umow menadzerskich, po to aby zalapac sie na jakas podrzedna fuche przy polskiej kadrze ? Przeciez chyba tylko z samego transferu Dudka do Realu, wyciagnal wiecej, niz wynosza jego roczne zarobki w PZPNie. No chyba zebym sie myli ?:>

Gwiaździsty 25.08.2008 17:49

Ja nie cieszę się z powołania Pawła na mecze 6 i 10 września, bo niestety Wiśle reprezentacja zawsze bokiem wychodziła. Jak nie kontuzje, to przemęczeni zawodnicy, którzy zawsze potwierdzali regułę. Czym lepiej gral w kadrze tym gorzej po powrocie w następnym meczu ligowym. Teraz ten 6 i 10 września, przed arcyważnym meczem z poznaniakami. Oby tylko kontuzji jakiejś nie złapał. Niestety, ale bliższa ciału koszula.

flamengista 25.08.2008 17:51

Przysiegi i słowa honoru - zarówno Osucha, jak i de Zeeuwa są nic nie warte. Podobnie jak każdego agenta handlującego piłkarzami. Oni sprzedadzą wszystko, byle za odpowiednią kwotę.

Obawiam się, że Osuch ma rację, choć pewnie trochę przesadził. Sam z resztą nie jest ani trochę lepszy od de Zeuwa.

Ogryzek 25.08.2008 21:35

Trzech Wiślaków w kadrze.

http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=18892

Paweł Brożek i Boguski - rozumiem, ale Łobodziński? Z taką formą? Ale z drugiej strony On zawsze lepiej grał w kadrze niż w Wiśle. No i jest drugi aspekt, może po meczu reprezentacji ktoś się skusi i wyda kwotę 2 mln EUR odstępnego zapisaną podobno w kontrakcie i Łobodziński nie będzie już nas męczył na R22 swoją grą:D

Ponadto z Wisły brakuje mi jeszcze Piotrka Brożka - w końcu nie mamy lewych obrońców!

Maćko 25.08.2008 21:46

Jest już gdzieś podany pełny skład "kadry"?
Denerwuje mnie tylko to, że siwy pewnie uratuje sobie dupę naszym Pawłem lub po prostu zrobi wszystko tak, żeby pokazać mu, że "nie nadaje się", jak Kuszczakowi...

w0lno. 25.08.2008 21:57

Dobrze mówi ;]
http://www.weszlo.com/blog/10

Ciekawe będą te powołania
http://www.weszlo.com/news/922

[Nawet o biletach na futbol.pl napisali!]

Fajnie, że Leo wreszcie przejrzał na oczy i powołał Pawła i Boguskiego. Brakuje mi tu jeszcze Pieti!

Maćko 25.08.2008 22:21

No i Bosacki, mimo, że Lech, to moim zdaniem obok Głowy najlepszy polski stoper, nie tylko ekstraklasy...

koyoot 26.08.2008 00:00

Czytaliscie wypowiedz osucha na goool.pl? Moim zdaniem troszke przemawia tutaj przez Radka rozgoryczenie ze nie dostanie prowzji z transferu, jednak.... Beenhakker znany jest z tego ze jest mistrzem gry slow... w kazdej takiej wypowiedzi jest ziarenko prawdy tym bardziej jesli to osoba blisko zwiazana ze swiatem pilkarskim...

Domas 26.08.2008 09:40

Naczytałem się, że Boguski Łobodzinski i Brozek maja powołania oraz 6 graczy Lecha.
Ktoś ma oficjalny skład?

pytong 26.08.2008 10:04

Jeszcze nie ma oficjalnego składu. Leo poda dzis na konferencji

St@chu 26.08.2008 10:19

Taka myśl mi przyszła...

Szkoda że Głowacki nie jest w tym momencie zdrowy i w formie, bo myśle że on także doczekałby się tym razem na powołanie. Widać że Leo jest w wielkim kłopocie jeśli chodzi o środek obrony, jakby nie patrzeć wypadł mu ze składu Bąk, Radomski, który zdaje się cały czas szuka klubu i Kokoszka, który właściwie nigdy w tym składzie (pierwszym) nie był, ale miał być takim pierwszym rezerwowym.

Widać to ewidentnie po powołaniu Bosackiego, który Leo nigdy jakoś specjalnie nie podchodził, o czym świdczy chociażby to, że to jego pierwsze powołanie za tego trenera.

Być może była to jedna z ostatnich szans Głowackiego na zaistnienie w piłce reprezentacyjnej.

pietruch 26.08.2008 11:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St@chu (Post 591994)
Taka myśl mi przyszła...

Szkoda że Głowacki nie jest w tym momencie zdrowy i w formie, bo myśle że on także doczekałby się tym razem na powołanie. Widać że Leo jest w wielkim kłopocie jeśli chodzi o środek obrony, jakby nie patrzeć wypadł mu ze składu Bąk, Radomski, który zdaje się cały czas szuka klubu

Radomski podpisał kontrakt z Nec Nijmegen....

7 kotów 26.08.2008 11:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 591626)
Przysiegi i słowa honoru - zarówno Osucha, jak i de Zeeuwa są nic nie warte. Podobnie jak każdego agenta handlującego piłkarzami. Oni sprzedadzą wszystko, byle za odpowiednią kwotę.

Typowo polskie piekielko.
De Zeeuw NA PEWNO handluje powolaniami do kadry, BO PRZECIEZ NIE MA MOZLIWOSCI ZEBY NIE HANDLOWAL.
I nic to, ze facet na wlasne dziecko sie zarzeka. Bo to przeciez habdlarz zywym towarem.

Deever 26.08.2008 11:52

Jak selekcjonerami byli Polacy, to wpływ na skład kadry mieli polscy menedżerowie, w tym zapewne i Osuch. Ich wpływ nie był tak duży, bo konkurowali ze sobą nawzajem o względy Engelów i Janasów, a de Zeuuw z racji swojej narodowości ma na Beenhakkera wyłączność, ale syf był i jest ten sam.

Ot, gość odsunięty od koryta pomstuje na tych, co kręcą lody bez jego udziału. Boli go po prostu, że nie jest na ich miejscu, to wszystko.

Ogryzek 26.08.2008 12:54

Po jednym meczu z Ukrainą już nie ma Irka Jelenia w kadrze!

http://www.sport.pl/sport/1,65025,56...enhakker_.html

Pewnie to samo spotka Pawła Brożka jak nie strzeli przynajmniej 2 bramek Słoweni i 3 San Marino:D

Niestety nie ma Piotrka Brożka.

St@chu 26.08.2008 13:54

Dla mnie szokiem jest brak Kuszczaka...

Nie rozumiem czemu wobec absencji Boruca drugi najlepszy polski bramkarz w tym momencie za jakiego uważam Kuszczaka nie dostaje nawet powołania...

Ja rozumiem, że ma trudny charakter, ale przypuszczam że gdyby miał inny charakter to do tej pory byłby trzecim w Hercie Berlin.... :/

Kolejne jajo to dla mnie ten cały Polczak z Cracovii...

A co do Jelenia zgadzam się, że nie powinno tak być że dostaje chłop szanse po roku przerwy, cała drużyna gra do dupy i siłą rzeczy napastnik nie ma się jak wykazać, a koniec końców tylko on dostaje po dupie...

Lysy 26.08.2008 13:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 592101)
Po jednym meczu z Ukrainą już nie ma Irka Jelenia w kadrze!

Nie oszukujmy się, Ireneusz Jeleń z pewnością nie jest zawodnikiem który byłby zbawcą naszej reprezentacji. Wielkiej straty nie będzie.

Maćko 26.08.2008 14:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St@chu (Post 592140)
Dla mnie szokiem jest brak Kuszczaka...

Nie rozumiem czemu wobec absencji Boruca drugi najlepszy polski bramkarz w tym momencie za jakiego uważam Kuszczaka nie dostaje nawet powołania...

Ja rozumiem, że ma trudny charakter, ale przypuszczam że gdyby miał inny charakter to do tej pory byłby trzecim w Hercie Berlin.... :/

Kolejne jajo to dla mnie ten cały Polczak z Cracovii...

A co do Jelenia zgadzam się, że nie powinno tak być że dostaje chłop szanse po roku przerwy, cała drużyna gra do dupy i siłą rzeczy napastnik nie ma się jak wykazać, a koniec końców tylko on dostaje po dupie...

Bardzo trafny post!
Popieram w całości.
Kuszczak i Jeleń, a raczej ich brak to nieporozumienie równe innemu - Polczakowi w składzie kadry.
A teraz Leo pieprzy coś o sezonie Brożka, bo co, kolejnemu w głowie namieszać chce? Teraz podlizuje się zawodnikowi, który przecież "nie był mu potrzebny"?
SPIEPRZAJ DZIADU! Łapska precz od Wisły!

Shizuke 26.08.2008 15:10

Up
Żenua :-/

manson777 26.08.2008 15:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maćko (Post 592183)
Bardzo trafny post!
Popieram w całości.
Kuszczak i Jeleń, a raczej ich brak to nieporozumienie równe innemu - Polczakowi w składzie kadry.
A teraz Leo pieprzy coś o sezonie Brożka, bo co, kolejnemu w głowie namieszać chce? Teraz podlizuje się zawodnikowi, który przecież "nie był mu potrzebny"?
SPIEPRZAJ DZIADU! Łapska precz od Wisły!

Fabiański - a w tle Dawidziuk i to jest przyczyna
prawdziwa nieobecności Kuszczaka :-/

szprotson 26.08.2008 15:43

już kilka dni temu pojawił sie gdzies (chyba wybiórcza) tekst, o tym ze Dziekan z tym Hoekiem czy DeZuwem sie pokłócili o bramkarzy. D chciał Borubara, a Holendry Fabiańskiego.

Dosc widocznie teraz kreuje sie obraz lizania dupy byłemu legioniście. Na dodatek ułatwiają mu wyrzucając Boruca, etc, pozbywają sie najlepszego zawodnika tej czasami żałosnej zbieraniny nikomu nieznanych piłkarzy.
"Tato" Dawidziuk juz macki w kadrze zapuścił.
No ale z drugiej strony nie dziwie sie, w końcu Leo to wielki odkrywca, nasinajlepsi.pl etc itd.
Wykreowały go media, bo on chuja odkrył, bo jesli Zachorski jest odkryciem, albo Pazdan czy ..Polczak?
Wiadome ze trzeba promować młodych, ale bez jaj. Kokosowi namieszał w głowie od pierwszego spotkania, reszta młodych tak samo leci za nim, bo ...wytransferuje ich na Zachód, beda mieli dobry hajs, czyli to czego szukają.
A Ci którzy nie przystają na układy vide Majewski, i inni niepokorni, odpadają.

Na najbliższy mecz wyjda ustawieniem 6-3-1 bo trzeba pokazać ze Fabian umie bronić, ze Wojtkowiaka sie da wcisnąc jeszcze, Polczaka tak samo, a Brozek, nie dostanie żadnej piłki, i bedzie miał po kadrze.

Leo, a gdzie twoje gwiazdki, twoje odkrycia : Matusiak, Bronowicki, Pazdan, Zachorski, Warzywniak ?

p.s. Do Fabiana nic nie mam, ale konszachty w kadrze? Leo! co? WY.........AJ

St@chu 26.08.2008 15:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 592210)
już kilka dni temu pojawił sie gdzies (chyba wybiórcza) tekst, o tym ze Dziekan z tym Hoekiem czy DeZuwem sie pokłócili o bramkarzy. D chciał Borubara, a Holendry Fabiańskiego.

Dosc widocznie teraz kreuje sie obraz lizania dupy byłemu legioniście. Na dodatek ułatwiają mu wyrzucając Boruca, etc, pozbywają sie najlepszego zawodnika tej czasami żałosnej zbieraniny nikomu nieznanych piłkarzy.
"Tato" Dawidziuk juz macki w kadrze zapuścił.
No ale z drugiej strony nie dziwie sie, w końcu Leo to wielki odkrywca, nasinajlepsi.pl etc itd.
Wykreowały go media, bo on chuja odkrył, bo jesli Zachorski jest odkryciem, albo Pazdan czy ..Polczak?
Wiadome ze trzeba promować młodych, ale bez jaj. Kokosowi namieszał w głowie od pierwszego spotkania, reszta młodych tak samo leci za nim, bo ...wytransferuje ich na Zachód, beda mieli dobry hajs, czyli to czego szukają.
A Ci którzy nie przystają na układy vide Majewski, i inni niepokorni, odpadają.

Na najbliższy mecz wyjda ustawieniem 6-3-1 bo trzeba pokazać ze Fabian umie bronić, ze Wojtkowiaka sie da wcisnąc jeszcze, Polczaka tak samo, a Brozek, nie dostanie żadnej piłki, i bedzie miał po kadrze.

Leo, a gdzie twoje gwiazdki, twoje odkrycia : Matusiak, Bronowicki, Pazdan, Zachorski, Warzywniak ?

p.s. Do Fabiana nic nie mam, ale konszachty w kadrze? Leo! co? WY.........AJ

Artykuł o którym wspominasz ukazał się na brukowym serwisie weszlo.com czy tam weszlo.pl... I tyczył się tego że trenerzy mieli się kłócić o bramkarzy po pijaku... Ja temu wiary nie daję...

A to że nie ma trójki balowiczów to moim zdaniem bardzo dobrze... Musi być jakaś dyscyplina... W przeciwnym razie po następnych zgrupowaniach cała kadra wracałaby do klubów na kacu... I te dwa mecze odpoczynku dobrze im zrobią, a pozostałym pokażą że nie ma żartów i tak powinno być...

Myślę, że jakbyś przyszedł na bani do roboty to też by Cię z niej wy***ali...

Ordnung muss sein :P (przynajmniej moim zdaniem...)

szprotson 26.08.2008 16:02

Nie dajesz wiary hmm, a czemu/komu dajesz wiare?

Dyscyplina musi byc? No tak, szkoda ze wszystko łączy sie w jedna wielką całość.
a jeśli ktoś twierdzi ze układów w polskiej piłce nie ma, to po prostu chyba nie jest w temacie....

luke1906 26.08.2008 16:16

Ktoś mnie oświeci kto to jest ten Polczak? Pierwszy raz słyszę o chłopaku.

A Brożek widzę awansował na "international level".

St@chu 26.08.2008 16:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 592225)
Nie dajesz wiary hmm, a czemu/komu dajesz wiare?

Dyscyplina musi byc? No tak, szkoda ze wszystko łączy sie w jedna wielką całość.
a jeśli ktoś twierdzi ze układów w polskiej piłce nie ma, to po prostu chyba nie jest w temacie....

Akurat serwis weszlo.com jest jednym z ostatnich, którego news'om miałbym wierzyć w 100%...

Coś tam wymyślili, dopasowali to do aktualnych wydarzeń jako ich uzasadnienie i oto jest...

Po lekturze dzisiejszego wywiadu Kuby Błaszczykowskiego z kickera stwierdzam, że polskie dziennikarstwo w dużej mierze opiera się na zmyślaniu, a już szczególnie dziennikarstwo pokroju weszlo.com i ludzi tam piszących...

Jedni mogą wierzyć że pijani Dziekanowski z Hoekiem kłócili się o bramkarzy, ja jednak przypominam że ten sam Dziekanowski został od kadry odsunięty właśnie z powodu tego typu problemów. Teraz za to wyleciało 3 piłkarzy, więc jest to problem dla którego w kadrze nie ma i nie było akceptacji, dlatego też nie daję wiary pijackim kłótnią pomiędzy trenerami, bo widać odrazu że Leo alkoholu w nadmiernych na zgrupowaniach nie toleruje i to zarówno jeśli chodzi o sztab jak i piłkarzy.

A to że to się łączy w całość to tak jak już pisałem nadrzędny cel autorów tego typu artykułów, które poziomem rywalizują z tymi rodem z Faktu czy SE. Zresztą gołym okiem widać że jest to podobny styl pisania i szukania afery wszedzie gdzie się tylko da....

Ogryzek 26.08.2008 16:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luke1906 (Post 592240)
Ktoś mnie oświeci kto to jest ten Polczak? Pierwszy raz słyszę o chłopaku..

Polczak to stoper Cracovii i wbrew temu co niektórzy o nim mówią to bardzo perspektywiczny piłkarz. Cracovia kupiła go w zeszłym sezonie z GKS Katowice za około 250 tys EUR. Grywał regularnie w młodzieżowych reprezentacjach i tak jak powinno być jako jeden ze zdolniejszych z kadr młodzieżowych został powołany do pierwszej reprezentacji. Grał ostatnio z Ukrainą i zastąpił bardzo słabego Kokoszke. Wg mnie na tle innych obrońców nie wypadł źle. Pomijam że gra u "Sąsiadki" to wg mnie solidny ligowy poziom a czy ma szanse pograć dłużej w reprezentacji to się okaże.

St@chu 26.08.2008 17:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 592263)
Polczak to stoper Cracovii i wbrew temu co niektórzy o nim mówią to bardzo perspektywiczny piłkarz. Cracovia kupiła go w zeszłym sezonie z GKS Katowice za około 250 tys EUR. Grywał regularnie w młodzieżowych reprezentacjach i tak jak powinno być jako jeden ze zdolniejszych z kadr młodzieżowych został powołany do pierwszej reprezentacji. Grał ostatnio z Ukrainą i zastąpił bardzo słabego Kokoszke. Wg mnie na tle innych obrońców nie wypadł źle. Pomijam że gra u "Sąsiadki" to wg mnie solidny ligowy poziom a czy ma szanse pograć dłużej w reprezentacji to się okaże.

Należy tu dodać że w dotychczas rozegranych meczach ligowych co najmniej kilka o ile nie kilkanaście razy dawał się ogrywać przeciętnym polskim ligowcom jak dziecko. I zdaje się, że w jednym z meczów Cracovii sprokurował zupełnie bezmyślnie rzut karny po tym jak został ograny w polu karnym przez jednego z rywali.

4fan_player 26.08.2008 17:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St@chu (Post 592288)
Należy tu dodać że w dotychczas rozegranych meczach ligowych co najmniej kilka o ile nie kilkanaście razy dawał się ogrywać przeciętnym polskim ligowcom jak dziecko. I zdaje się, że w jednym z meczów Cracovii sprokurował zupełnie bezmyślnie rzut karny po tym jak został ograny w polu karnym przez jednego z rywali.

Ty zaprzeczasz sam sobie. Przecież w jednym wątku pisałeś że chciałbyś żeby do nas przyszedł a teraz że on w Cracovii same błędy robi??

St@chu 26.08.2008 18:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 592290)
Ty zaprzeczasz sam sobie. Przecież w jednym wątku pisałeś że chciałbyś żeby do nas przyszedł a teraz że on w Cracovii same błędy robi??

Pokaż mi gdzie napisałem że chce Polczaka w Wiśle bo sobie nie przypominam... Chyba Ci się osoby pomyliły...

wolfy 26.08.2008 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 592263)
Polczak to stoper Cracovii i wbrew temu co niektórzy o nim mówią to bardzo perspektywiczny piłkarz. Cracovia kupiła go w zeszłym sezonie z GKS Katowice za około 250 tys EUR. Grywał regularnie w młodzieżowych reprezentacjach i tak jak powinno być jako jeden ze zdolniejszych z kadr młodzieżowych został powołany do pierwszej reprezentacji. Grał ostatnio z Ukrainą i zastąpił bardzo słabego Kokoszke. Wg mnie na tle innych obrońców nie wypadł źle. Pomijam że gra u "Sąsiadki" to wg mnie solidny ligowy poziom a czy ma szanse pograć dłużej w reprezentacji to się okaże.

Eee, jak z Cracovii, to nie może być dobry. Coś z nim musi być nie w porządku(vide Cabaj & Giza):rotfl:

Tak na serio, to jeszcze dużo nauki przed nim. Za to - jak widać - ma obrotnego menadżera, a to w dzisiejszych warunkach przepustka do kadry.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl