![]() |
Ja na poczatek sprobowal bym ustalic, czy gosc w ogole ma jakas corke, a dopiero pozniej ewentualnie ocenic wiarygodnosc calej reszty :-P
Swoja droga, delikatnie nieswiezy ten wywiad, z tego co zauwazylem...czym w takim razie zakonczyly sie pogrozki De Zeeuwa pod adresem "Polski" ?? Ale zeby nie bylo zbytniego offtopowania, to czy nie wydaje wam sie dziwne, iz gosc ktory 30 lat trudnil sie handlem pilkarzami, w jednej chwili rezygnuje z 50-ciu umow menadzerskich, po to aby zalapac sie na jakas podrzedna fuche przy polskiej kadrze ? Przeciez chyba tylko z samego transferu Dudka do Realu, wyciagnal wiecej, niz wynosza jego roczne zarobki w PZPNie. No chyba zebym sie myli ?:> |
Ja nie cieszę się z powołania Pawła na mecze 6 i 10 września, bo niestety Wiśle reprezentacja zawsze bokiem wychodziła. Jak nie kontuzje, to przemęczeni zawodnicy, którzy zawsze potwierdzali regułę. Czym lepiej gral w kadrze tym gorzej po powrocie w następnym meczu ligowym. Teraz ten 6 i 10 września, przed arcyważnym meczem z poznaniakami. Oby tylko kontuzji jakiejś nie złapał. Niestety, ale bliższa ciału koszula.
|
Przysiegi i słowa honoru - zarówno Osucha, jak i de Zeeuwa są nic nie warte. Podobnie jak każdego agenta handlującego piłkarzami. Oni sprzedadzą wszystko, byle za odpowiednią kwotę.
Obawiam się, że Osuch ma rację, choć pewnie trochę przesadził. Sam z resztą nie jest ani trochę lepszy od de Zeuwa. |
Trzech Wiślaków w kadrze.
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=18892 Paweł Brożek i Boguski - rozumiem, ale Łobodziński? Z taką formą? Ale z drugiej strony On zawsze lepiej grał w kadrze niż w Wiśle. No i jest drugi aspekt, może po meczu reprezentacji ktoś się skusi i wyda kwotę 2 mln EUR odstępnego zapisaną podobno w kontrakcie i Łobodziński nie będzie już nas męczył na R22 swoją grą:D Ponadto z Wisły brakuje mi jeszcze Piotrka Brożka - w końcu nie mamy lewych obrońców! |
Jest już gdzieś podany pełny skład "kadry"?
Denerwuje mnie tylko to, że siwy pewnie uratuje sobie dupę naszym Pawłem lub po prostu zrobi wszystko tak, żeby pokazać mu, że "nie nadaje się", jak Kuszczakowi... |
Dobrze mówi ;]
http://www.weszlo.com/blog/10 Ciekawe będą te powołania http://www.weszlo.com/news/922 [Nawet o biletach na futbol.pl napisali!] Fajnie, że Leo wreszcie przejrzał na oczy i powołał Pawła i Boguskiego. Brakuje mi tu jeszcze Pieti! |
No i Bosacki, mimo, że Lech, to moim zdaniem obok Głowy najlepszy polski stoper, nie tylko ekstraklasy...
|
Czytaliscie wypowiedz osucha na goool.pl? Moim zdaniem troszke przemawia tutaj przez Radka rozgoryczenie ze nie dostanie prowzji z transferu, jednak.... Beenhakker znany jest z tego ze jest mistrzem gry slow... w kazdej takiej wypowiedzi jest ziarenko prawdy tym bardziej jesli to osoba blisko zwiazana ze swiatem pilkarskim...
|
Naczytałem się, że Boguski Łobodzinski i Brozek maja powołania oraz 6 graczy Lecha.
Ktoś ma oficjalny skład? |
Jeszcze nie ma oficjalnego składu. Leo poda dzis na konferencji
|
Taka myśl mi przyszła...
Szkoda że Głowacki nie jest w tym momencie zdrowy i w formie, bo myśle że on także doczekałby się tym razem na powołanie. Widać że Leo jest w wielkim kłopocie jeśli chodzi o środek obrony, jakby nie patrzeć wypadł mu ze składu Bąk, Radomski, który zdaje się cały czas szuka klubu i Kokoszka, który właściwie nigdy w tym składzie (pierwszym) nie był, ale miał być takim pierwszym rezerwowym. Widać to ewidentnie po powołaniu Bosackiego, który Leo nigdy jakoś specjalnie nie podchodził, o czym świdczy chociażby to, że to jego pierwsze powołanie za tego trenera. Być może była to jedna z ostatnich szans Głowackiego na zaistnienie w piłce reprezentacyjnej. |
Cytat:
|
Cytat:
De Zeeuw NA PEWNO handluje powolaniami do kadry, BO PRZECIEZ NIE MA MOZLIWOSCI ZEBY NIE HANDLOWAL. I nic to, ze facet na wlasne dziecko sie zarzeka. Bo to przeciez habdlarz zywym towarem. |
Jak selekcjonerami byli Polacy, to wpływ na skład kadry mieli polscy menedżerowie, w tym zapewne i Osuch. Ich wpływ nie był tak duży, bo konkurowali ze sobą nawzajem o względy Engelów i Janasów, a de Zeuuw z racji swojej narodowości ma na Beenhakkera wyłączność, ale syf był i jest ten sam.
Ot, gość odsunięty od koryta pomstuje na tych, co kręcą lody bez jego udziału. Boli go po prostu, że nie jest na ich miejscu, to wszystko. |
Po jednym meczu z Ukrainą już nie ma Irka Jelenia w kadrze!
http://www.sport.pl/sport/1,65025,56...enhakker_.html Pewnie to samo spotka Pawła Brożka jak nie strzeli przynajmniej 2 bramek Słoweni i 3 San Marino:D Niestety nie ma Piotrka Brożka. |
Dla mnie szokiem jest brak Kuszczaka...
Nie rozumiem czemu wobec absencji Boruca drugi najlepszy polski bramkarz w tym momencie za jakiego uważam Kuszczaka nie dostaje nawet powołania... Ja rozumiem, że ma trudny charakter, ale przypuszczam że gdyby miał inny charakter to do tej pory byłby trzecim w Hercie Berlin.... :/ Kolejne jajo to dla mnie ten cały Polczak z Cracovii... A co do Jelenia zgadzam się, że nie powinno tak być że dostaje chłop szanse po roku przerwy, cała drużyna gra do dupy i siłą rzeczy napastnik nie ma się jak wykazać, a koniec końców tylko on dostaje po dupie... |
Cytat:
|
Cytat:
Popieram w całości. Kuszczak i Jeleń, a raczej ich brak to nieporozumienie równe innemu - Polczakowi w składzie kadry. A teraz Leo pieprzy coś o sezonie Brożka, bo co, kolejnemu w głowie namieszać chce? Teraz podlizuje się zawodnikowi, który przecież "nie był mu potrzebny"? SPIEPRZAJ DZIADU! Łapska precz od Wisły! |
Up
Żenua :-/ |
Cytat:
prawdziwa nieobecności Kuszczaka :-/ |
już kilka dni temu pojawił sie gdzies (chyba wybiórcza) tekst, o tym ze Dziekan z tym Hoekiem czy DeZuwem sie pokłócili o bramkarzy. D chciał Borubara, a Holendry Fabiańskiego.
Dosc widocznie teraz kreuje sie obraz lizania dupy byłemu legioniście. Na dodatek ułatwiają mu wyrzucając Boruca, etc, pozbywają sie najlepszego zawodnika tej czasami żałosnej zbieraniny nikomu nieznanych piłkarzy. "Tato" Dawidziuk juz macki w kadrze zapuścił. No ale z drugiej strony nie dziwie sie, w końcu Leo to wielki odkrywca, nasinajlepsi.pl etc itd. Wykreowały go media, bo on chuja odkrył, bo jesli Zachorski jest odkryciem, albo Pazdan czy ..Polczak? Wiadome ze trzeba promować młodych, ale bez jaj. Kokosowi namieszał w głowie od pierwszego spotkania, reszta młodych tak samo leci za nim, bo ...wytransferuje ich na Zachód, beda mieli dobry hajs, czyli to czego szukają. A Ci którzy nie przystają na układy vide Majewski, i inni niepokorni, odpadają. Na najbliższy mecz wyjda ustawieniem 6-3-1 bo trzeba pokazać ze Fabian umie bronić, ze Wojtkowiaka sie da wcisnąc jeszcze, Polczaka tak samo, a Brozek, nie dostanie żadnej piłki, i bedzie miał po kadrze. Leo, a gdzie twoje gwiazdki, twoje odkrycia : Matusiak, Bronowicki, Pazdan, Zachorski, Warzywniak ? p.s. Do Fabiana nic nie mam, ale konszachty w kadrze? Leo! co? WY.........AJ |
Cytat:
A to że nie ma trójki balowiczów to moim zdaniem bardzo dobrze... Musi być jakaś dyscyplina... W przeciwnym razie po następnych zgrupowaniach cała kadra wracałaby do klubów na kacu... I te dwa mecze odpoczynku dobrze im zrobią, a pozostałym pokażą że nie ma żartów i tak powinno być... Myślę, że jakbyś przyszedł na bani do roboty to też by Cię z niej wy***ali... Ordnung muss sein :P (przynajmniej moim zdaniem...) |
Nie dajesz wiary hmm, a czemu/komu dajesz wiare?
Dyscyplina musi byc? No tak, szkoda ze wszystko łączy sie w jedna wielką całość. a jeśli ktoś twierdzi ze układów w polskiej piłce nie ma, to po prostu chyba nie jest w temacie.... |
Ktoś mnie oświeci kto to jest ten Polczak? Pierwszy raz słyszę o chłopaku.
A Brożek widzę awansował na "international level". |
Cytat:
Coś tam wymyślili, dopasowali to do aktualnych wydarzeń jako ich uzasadnienie i oto jest... Po lekturze dzisiejszego wywiadu Kuby Błaszczykowskiego z kickera stwierdzam, że polskie dziennikarstwo w dużej mierze opiera się na zmyślaniu, a już szczególnie dziennikarstwo pokroju weszlo.com i ludzi tam piszących... Jedni mogą wierzyć że pijani Dziekanowski z Hoekiem kłócili się o bramkarzy, ja jednak przypominam że ten sam Dziekanowski został od kadry odsunięty właśnie z powodu tego typu problemów. Teraz za to wyleciało 3 piłkarzy, więc jest to problem dla którego w kadrze nie ma i nie było akceptacji, dlatego też nie daję wiary pijackim kłótnią pomiędzy trenerami, bo widać odrazu że Leo alkoholu w nadmiernych na zgrupowaniach nie toleruje i to zarówno jeśli chodzi o sztab jak i piłkarzy. A to że to się łączy w całość to tak jak już pisałem nadrzędny cel autorów tego typu artykułów, które poziomem rywalizują z tymi rodem z Faktu czy SE. Zresztą gołym okiem widać że jest to podobny styl pisania i szukania afery wszedzie gdzie się tylko da.... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Tak na serio, to jeszcze dużo nauki przed nim. Za to - jak widać - ma obrotnego menadżera, a to w dzisiejszych warunkach przepustka do kadry. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl