Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

massoud 16.09.2010 19:27

qrwa geniusz
mało jest takich pilkarzy w tym wieku, gdzie technika i forma nie obniżają się

poprostu inteligentny piłkarz, right place in the right time. I wolne to jego specjalność

leszekm_ 16.09.2010 19:28

żenujący ten lech

Buziek_LG 16.09.2010 19:28

Ładną bramę walnął Del Piero, chłop od 17 lat w Juve i od 15 lat najlepszy w drużynie ;]

Maciuś 16.09.2010 19:28

Po meczu, przelaczam sie na gole baby.

brylant17 16.09.2010 19:31

Alex jest jak wino czym starszy tym lepszy :D

Evil_ 16.09.2010 19:31

ale frajerskie te bramki ...

palikot 16.09.2010 19:32

czyżbym słyszał Legia Warszawa? :-D

Borinho 16.09.2010 19:33

Niestety nawet Juventus w kryzysie lepszy od Mistrza Polski... a tak sobie myślałem że dziś Polska drużyna wreszcie wygra na wyjeździe z jakaś drużyną z czołówki europejskiej Piłki...

palikot 16.09.2010 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Borinho (Post 981089)
Niestety nawet Juventus w kryzysie lepszy od Mistrza Polski... a tak sobie myślałem że dziś Polska drużyna wreszcie wygra na wyjeździe z jakaś drużyną z czołówki europejskiej Piłki...

Nie no Amika jest też w wyśmienitej formie... powiem nawet że miejsce w tabeli to potwierdza!!

szczepek19 16.09.2010 19:35

tymczasem... Sparta Praga prowadzi 3 - 1 z Palermo, Aris Saloniki 1 - 0 z Atletico Madryt, Twente 1 - 1 z Sheriffem Tiraspol... Lech jest słaby psychicznie... Juve ich niszczy... odblokują się również w Serie A ;]

leszekm_ 16.09.2010 19:37

lech udowodnił, że nie ma takiego meczu którego nie potrafiłby przegrać. brawo

killzone 16.09.2010 19:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 981088)
czyżbym słyszał Legia Warszawa? :-D

Odpowiedz na LTSK Lecha.

Proud 16.09.2010 19:47

Ludzie, nie rozumiem o co Wam chodzi. Wprawdzie Amica przegrywa, ale z Juventusem i to 3:2. To chyba im hańby nie przynosi.

BiałaGwiazda 16.09.2010 19:47

Juventus jest przeraźliwie słaby,ale Lech ine potrafi wykorzystać słabości rywala.

Szkoda,bo wystarczy popatrzec na wyniki innych drużyn(Sparta-Palermo 3:2,Dinamo Zagrzeb-Villarreal 2:0),żeby zobaczyć,że zachodnie drużyny wcale nie są takie mocarne i można spokojnie je pokonać..

brylant17 16.09.2010 19:49

o ku.... ale urwał!!!

szczepek19 16.09.2010 19:50

k***a mać !! :( hat-trick Rudnevsa :(

Buziek_LG 16.09.2010 19:51

Ale ten chłopak ma dzień lub umiejętności. Jeszcze jeden taki występ i w grudniu wyjedzie za zachodnią granicę

Bialix 16.09.2010 19:51

do usunięcia

Marcin_fan 16.09.2010 19:51

jakiiiiii gol !! masakra....

OPTIMUS_(konto_usunięte) 16.09.2010 19:51

Mówiłem że będzie 3:3 ;]

palikot 16.09.2010 19:51

ktos tu wykrakał :-D
Macie rankingowcy 0.250 do rankingu...

Eustachy 16.09.2010 19:52

Leszek wymieniajac Lewandowskiego na Rudnevsa wyszedl sporo do przodu, nie tylko finansowo...

massoud 16.09.2010 19:52

wystarczy ze nastukają punkcików dla Wisły za rok

leszekm_ 16.09.2010 19:52

! nie sądziłem że to się stanie. pokazali charakter, trzeba im oddac co ich. gratulacje

pawelwislak 16.09.2010 19:53

Powiem tak Rudnevs to jest chyba zawodnik z innej galaktyki. Ciekawe czy do końca sezonu wytrwa w Amice. Bo strzeli jeszcze 2-3 bramki i spokojnie skasują go za 4mln ojro.

gromaders 16.09.2010 19:53

a Wronki jak to Wronki zawsze w ostatnich sekundach muszą strzelić, ale cóż, liczymy na baty w następnych meczach :D

For_FuN_ 16.09.2010 19:54

Brawo! Absolutnie fantastyczny wynik. Ci ktorzy pisza, ze Juve jest slabe...co powiedza o Lechu? Przeciez w ostatnich spotkaniach poznaniacy grali fatalnie.

Kotorowski zawalil napewno 2 bramki, a co do strzalu Del Piero to 50/50...bez bramkarza nie da sie wygrywac na tym poziomie.

Gratulacje.

kpn 16.09.2010 19:54

w 88 min. wyłaczyłem, heh

Wasiu 16.09.2010 19:55

No coz, dobry mecz zagrali. Maja teraz swoje 5 minut.

Greeg 16.09.2010 19:55

Czemu te nasze tępe ch*** nie są w stanie choć pomyśleć o możliwości sprowadzenia takiego zawodnika jak Rudnevs? Ta Amica to jakiś dramat, jest jak wyrzut sumienia dla naszego zarządu ...

0 22 16.09.2010 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekm_ (Post 981099)
lech udowodnił, że nie ma takiego meczu którego nie potrafiłby przegrać. brawo

Prawda?


:lol:

Gardze nimi, ale są jedyną drużyna, która w ostatnich 2-3 latach pokazuje cokolwiek z druzynami, których nazwy coś mówią. 3-3 na Juve, z hattrickiem napastnika to tytaniczny wynik jak na nasz pesudofutbol.

cieniek 16.09.2010 19:55

poszli jak przecinaki, nie spodziewałem się tego po Polskiej ekipie

skowron 16.09.2010 19:55

Gratulacje dla Lecha. Szacunek im się należy.

Snoop1906 16.09.2010 19:56

Bramki ze spotkania: http://egoals.pl/videos/juventus---lech-poznan

PS. daje link do meczu PSV jakby ktos chcial zobaczyc Marcelo: http://egoals.pl/videos/na-zywo:-psv-vs-sampdoria

bebeto 16.09.2010 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 981127)
Brawo! Absolutnie fantastyczny wynik. Ci ktorzy pisza, ze Juve jest slabe...co powiedza o Lechu? Przeciez w ostatnich spotkaniach poznaniacy grali fatalnie.

Kotorowski zawalil napewno 2 bramki, a co do strzalu Del Piero to 50/50...bez bramkarza nie da sie wygrywac na tym poziomie.

Gratulacje.

Chciałem zauważyć iż Buffona też nie było...:D

Arturo Qr2nów 16.09.2010 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arturo Qr2nów (Post 971618)
Co do gier, to w meczu z Juve przeczuwam niespodziankę. Poza tym, jak dla mnie, to tylko City jest absolutnie poza zasięgiem. No i do ch*ja niech Amikowcy odprują te polskie flagi z koszulek :/

No i jednak :D W ciemno można było też stawiać bramkę w minutach 90+ :-)

dynek.pl 16.09.2010 19:57

Juventus slaby ale czy to sie komus podoba czy nie ten wynik przejdzie do historii polskiej pilki.
Szacunek.
Dobrze w kontekscie prestizu naszej ligi - zresztą nasze zwyciestow na Bułgarskiej będzie lepiej smakować :)
Nie zazdroszczę Lechitom tego 3:3 i chwil radości jakie teraz mają (przypomina sie nasz remis w Rzymie) ale
zazdroszczę im takeigo gracza jak Rudnevs, a z Węgier przeciez blizej do Krakowa niz Poznania :)
Ten gosc jest lepszy nie Lewandowski.

Evil_ 16.09.2010 19:58

gratulacje dla Lecha :)

leszekm_ 16.09.2010 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 981132)
Prawda?


:lol:

Gardze nimi, ale są jedyną drużyna, która w ostatnich 2-3 latach pokazuje cokolwiek z druzynami, których nazwy coś mówią. 3-3 na Juve, z hattrickiem napastnika to tytaniczny wynik jak na nasz pesudofutbol.

dziwisz się, że po ostatnich "sukcesach" kadry i polskich drużyn nie wierzyłem w trzecią bramkę?;) odszczekuję tamten post, i nawet cieszę się że mam do tego okazję.

Titto 16.09.2010 19:59

Szczerze mówiąc jestem zaskoczony...słabą formą Juventusu. Jednak coś mi się wydaje, że Makaroniarze zlekceważyli trochę Lecha...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl