Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8092)

1q2 22.08.2011 15:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic_1906 (Post 1151819)
Ale pierdzielisz..

Czemu pierdzieli - klimat jest naszym utrudnieniem, tak jak większość drużyn z Europy zachodniej ma problemy grając na Ukrainie czy w Rosji przy -15

Tyle że to utrudnienie a nie wytłumaczenie potencjalnej porażki.
I to wszystko jedno czy w Apoelu grają Cypryjczycy, Portugalczycy czy nawet Polacy - jak grasz w takim klimacie długo to się do niego przyzwyczajasz a jak przestajesz grać to się odzwyczajasz mimo iż urodziłeś się np w Afryce.

Po prostu nasi będą musieli bardziej uważać i nie szarżować by nie wysiąść pod koniec pierwszej czy drugiej połowy.
Nasza taktyka będzie pewnie polegała na zawężeniu pola gry, graniu blisko siebie więc powinno być ok - bardziej się o przód martwię bo jak będziemy grać dzidę na uwolnienie to po kilku/nastu przebieżkach, każdego może przydusić.

thechris 22.08.2011 15:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1151824)
Jakoś ostatni mecz u siebie APOEL zremisował w pucharach 0-0 ich przeciwnicy to nadludzie?

Nadludzki Czikos dał radę ale Wisła z większością piłkarzy z ciepłych krajów ma sobie nie dać :D Ludzie... Apoel - Slovan 0:0 więc skończcie się bawić w pogodynki i nie usprawiedliwiajcie z góry ewentualnego odpadnięcia pogodą bo to jest żałosne.

Teqcontroller 22.08.2011 15:43

Niech sobie ma , o pogodę sie boicie , zarabiają kokosy to mają płuca wypluwać , a nie szukac wytłumaczeń , ok rozumiem za Skorzy to by pewnie nawet nie weszli na boisko bo by po 10 min padli :D

Ja sie boje o to co będzie działo się w pierwszych 10 min...

Ajax 22.08.2011 15:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1151833)
Nadludzki Czikos dał radę ale Wisła z większością piłkarzy z ciepłych krajów ma sobie nie dać :D Ludzie... Apoel - Slovan 0:0 więc skończcie się bawić w pogodynki i nie usprawiedliwiajcie z góry ewentualnego odpadnięcia pogodą bo to jest żałosne.

Jak Super-człowiek-płuco Cikos dał radę to Sobol tym bardziej Maor i Chavez będą narzekać że troszkę zimno i powietrze za suche więc będzie ok:)

staszek001 22.08.2011 15:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 1151821)
Załuję, że sędzia nie podytkował karnego po faulu na Maorze.Pewnie nie jestem obiektywny, ale było widać, jak podrzucił sobie piłkę nad nogami rywala , skoczył, ale ktoś go tam zahaczył

Żałuję, że sędzie nie uznał gola Penksy na 2-2 w Atenach. Żadnego przewinienia nie było!

WislaOnly 22.08.2011 15:50

No nie mogę, tu nikt nikogo nie tłumaczy, tylko uświadamiam Was, że ten mecz będzie o wiele cięższy do rozegrania niż wszystkie przedtem. Ja poczytałem i mam świadomość, a widzę że co niektórzy to żyją w jakiejś ekstazie po wynikach z poprzednich rund. Lepiej nastawcie się na każdą możliwy wynik, razem z blamażem 3 lub 4-0.

TSW_SKW 22.08.2011 15:50

http://www.futbolnews.pl/informacje/...ie-leczyc.html Ten człowiek mógłby już przestać gadać, tylko się pogrąża...

mitmichael 22.08.2011 15:50

Dajcie sobie juz spokoj z ta pogoda. Legia to niby w jakiej grala w Turcji, chlodniejszej niz na Cyprze? Jakos mi sie nie wydaje. Grali w takiej samej wysokiej temperaturze z porownywalna wilgotnoscia i jakos nic im sie nie stalo. Przegrac mozna wysoko ale na pewno nie bedzie wina temperatura - jak juz to slabszy dzien w ktory nie wierze.

adikos1906 22.08.2011 15:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislaOnly (Post 1151814)
Gramy z Cypryjczykami! To tak samo jak z Eskimosami w śniegu, Murzynkami na Saharze, albo z Tybetańczykami. Rozumiesz, każdy jest przystosowany do panującego u niego klimatu. To tak jakby kazać Cypryjczykom zrobić po 0,7 i grać z Polakami!!!


Chłopie, nie przesadzaj.Pieprzysz głupoty jakich mało. Może będzie ciężko ale nie aż tak ! To są profesjonaliści którzy mają zapierdalać w słońcu czy też w śniegu. Za to im się płaci. Zresztą niektórzy nasi piłkarze też są przyzwyczajeni do takich warunków. Melikson, Chavez, Diaz itp.

thechris 22.08.2011 16:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adikos1906 (Post 1151845)
Chłopie, nie przesadzaj.Pieprzysz głupoty jakich mało. Może będzie ciężko ale nie aż tak ! To są profesjonaliści którzy mają zapierdalać w słońcu czy też w śniegu. Za to im się płaci. Zresztą niektórzy nasi piłkarze też są przyzwyczajeni do takich warunków. Melikson, Chavez, Diaz itp.

Daj ignora Ćwielongowi/Pogodynce i będziesz miał spokój. Jak Wisła przegra jutro to on dalej będzie pisał o pogodzie i Ty dalej się będziesz irytował... Po co :)?

Mareq 22.08.2011 16:03

Cytat:

Apoel - Slovan 0:0
Na ponad miesiąc przed startem rozgrywek ligowych na Cyprze.
Jak dla mnie wynik ich meczu ze Slovanem nie jest żadnym wyznacznikiem.

qchar90 22.08.2011 16:05

nie porównuj meczu Boliwii z Argentyna do naszego na Cyprze
tam graja na wysokosci prawie 4000 m n.p.m
dla mnie to jest szukanie juz wytlumacznia po porazce, to sa zawodowcy, ja wierze ze chlopaki do konca beda walczyc! nie odpuszcza,zagraja na 120 procent!
To gadanie o pogodzie robi sie zalosne.

thechris 22.08.2011 16:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mareq (Post 1151849)
Na ponad miesiąc przed startem rozgrywek ligowych na Cyprze.
Jak dla mnie wynik ich meczu ze Slovanem nie jest żadnym wyznacznikiem.

Yhy... Bo Jovanović to Skorża i przygotował zespół na Slovana tak jak Maciuś "przygotował" Wisełkę na Levedię... Ale pierd...sz farmazony. A może jeszcze dodatkowo było wtedy parę stopni chłodniej :>? No to już znamy tajemnice remisu Słowaków na Cyprze...


Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 1151850)
dla mnie to jest szukanie juz wytlumacznia po porazce, to sa zawodowcy, ja wierze ze chlopaki do konca beda walczyc! nie odpuszcza,zagraja na 120 procent!
To gadanie o pogodzie robi sie zalosne.

PRZED meczem... Szukanie usprawiedliwienia jeszcze przed meczem potęguję tę żałość do kwadratu.

Mareq 22.08.2011 16:09

Cytat:

Yhy... Bo Jovanović to Skorża i przygotował zespół na Slovana tak jak Maciuś "przygotował" Wisełkę na Levedię... Ale pierd...sz farmazony. A może jeszcze dodatkowo było wtedy parę stopni chłodniej :>? No to już znamy tajemnicy remisu Słowaków na Cyprze...
Czyli wałkowana od lat teoryjka , że zespoły które rozpoczęły sezon są lepiej przygotowane od tych którym do startu brakuje jeszcze tygodni , to .......ony farmazon :) ?
Jak chcesz to się trzymaj realnej wagi wyniku Slovana na Cyprze.
Ja się trzymam tego , że w przestrzeni ostatnich dziesięciu sezonów mecze w których APOEL nie strzelił żadnej bramki u siebie można policzyć na palcach jednej ręki i że będzie ciężko o awans. Ale oczywistą oczywistością jest , że w awans wierzę.
Punktuje tylko opieranie się na przesłankach rzekomo przemawiających na naszą korzyść , które do końca pewne nie są. Przykładem może być sugerowanie się wynikiem Slovana.

WislaOnly 22.08.2011 16:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1151847)
Daj ignora Ćwielongowi/Pogodynce i będziesz miał spokój. Jak Wisła przegra jutro to on dalej będzie pisał o pogodzie i Ty dalej się będziesz irytował... Po co :)?

W tym momencie dostajesz ignora ode mnie, gdyż nie piszesz nic sensownego a do tego kilkukrotnie pisałeś takie banały że głowa mała. Co do tego 0,7- była to taka aluzja do czasów Hajto, Świerczewskiego i innych, którzy teraz w różnych wywiadach opisują realia ówczesnej polskiej kopanej. A jak nie wiesz @adikos1906 to doczytaj i nie napinaj się.
A swoja drogą nieźli jesteście, cały sztab szkoleniowy, Maaskant, piłkarze, dziennikarze, byli piłkarze grający na Cyprze przestrzegają przed warunkami panującymi na tej wyspie. Ale oczywiście ignorant thechris wie lepiej.
Nie zmienia to faktu, że jest to jeden z czynników jutrzejszej wygranej lub porażki, więc skończmy już z tym. Każdy wie swoje.

jcts 22.08.2011 16:10

Ja jestem na 90% pewny że awansujemy. Macie trochę optymizmu, bo nie da się patrzeć na Wasze wystraszone posty...

1) Za Maaskanta nie przegraliśmy żadnego ważnego meczu. W pucharach 5 meczów - 5 zwycięstw. W lidzę ważny mecz z Lechią? 5:2, z Legią 4-0, Derby? 1-0.
2) Nie rozumiem jak możecie pisać że APOEL był lepszy w Krakowie od nas? Tylko statystyka posiadania piłki wskazywała na Cypryjczyków. Reszta statystyk, a przede wszystkim ilość sytuacji zdecydowanie na korzyść Wisły. Szczególnie pokazuje to kiedy nastąpiła najgroźniejsza akcja Nikozji - w doliczonym czasie, gdy się zakotłowało po stałym fragmencie gry.
3) Maaskant jest najlepszym taktykiem jaki pracował w Wiśle. Kiedyś o naszej reprezentacji Siatkarskiej mówiło się że dopasowują się do poziomu rywala. Ze słabymi słabo grali, a z mocnymi dużo lepiej. Tak samo Wisła, im wyższy poziom przeciwnika, tym lepiej gramy. Wygląda na to że ogrywamy przeciwników 'najmniejszym nakładem sił'. Jednym słowem Wisła gra bardzo wyrachowanie.
4) W Krakowie, APOEL bardziej skupił się na grze Wisły, na jej mocnych punktach, przez to ani Maor ani Mały ani Iliev nie mogli poszaleć. Teraz APOEL nie może myśleć jak powstrzymać naszych tylko sam musi atakować, więc siłą rzeczy nie będą tak pilnować naszych. A jak Maor czy Ivica mają więcej wolnego miejsca to chyba wszyscy wiecie co umieją zrobić.
5) Mamy wcale nie mniej doświadczony zespół od APOELU, w każdej formacji mamy doświadczonego piłkarza, który kieruje nią. Więc nasi na pewno nie spękają. Kew, Ivica, Radek, Sergiej czy Lamey grali już na wysokim poziomie i wiedzą jak powstrzymać dużo lepszy rywali niż Cypryjczycy.

WISŁA JUTRO AWANSUJE DO LM! :-)

Marcelo97 22.08.2011 16:10

co Wy tak się obawiacie tej pogody ? ;d
patrząc na przypuszczalny skład...
Pareiko- raczej jemu to nie będzie przeszkadzać. Chyba, że słońce w oczy :)
Chavez, Junior...
Radek da rade ;), Nunez i Maor dla nich żadna nowość, jak da rade Radek to Małecki również.
w ataku postawiłbym na Bitona ze względów pogodowych :)
3/4 składu poczuje się jakby u siebie, więc pogoda nie będzie im straszna. Gorzej z presją. Moim zdaniem to będzie jedyną przeszkodą.

0:0, 1:1 albo i nawet 0:1 i świadkami nowej historii polskiej piłki !!

thechris 22.08.2011 16:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mareq (Post 1151854)
Czyli wałkowana od lat teoryjka , że zespoły które rozpoczęły sezon , są lepiej przygotowane od tych którym do startu brakuje jeszcze tygodni , to .......ony farmazon :) ?

A nie widzisz różnicy w przygotowaniu drużyny Wisły przed rokiem do pucharów a w tym roku?

Niektórzy tu sugerują, że poziom Apoelu jest zbliżony do Chelsea to rozumiem, że oni się jeszcze lepiej potrafią przygotować do pucharów... Poza tym słyszałem, że Apoel już kiedyś grał w LM a pewnie liga tam się standardowo zaczyna dosyć późno więc chyba wiedzą jak to się robi żeby być przygotowanym, hę? Tak, to farmazon :) Albo ktoś chce/umie albo ktoś nie chce/nie potrafi.

GraBek_KrK 22.08.2011 16:19

Możemy wygrać, możemy zremisować, haaa nawet możemy przegrać jedną bramą, nie ważne jak grając LICZY SIĘ AWANS, wiara wiara i jeszcze raz wiara, że chłopaki dadzą rade tym bardziej, że jest czego tam bronić, na razie wygrywamy w dwumeczu 1-0 i trzeba to wybronić!! To jest LIGA MISTRZÓW trzeba zagrać na poziomie MISTRZA, przeciwstawić się temperaturze, wilgotności, dwudziestotysięcznej publice i tyle! Ja w to wierzę i tego się trzymam, zawsze na otarcie łez jest Liga Europejska, która nie jest oczywiście tak prestiżowa jak Liga Mistrzów, ale w porównaniu z poprzednimi sezonami gramy w Europie do końca roku! Jak by nie było i tak jest PIĘKNIE, cały czas jesteśmy najlepsi w POLSCE! MISTRZ MISTRZ NASZ TS!

Baala 22.08.2011 16:19

Krótko: my się pogody nie bójmy, my się Apoelu bójmy.

Drozd 22.08.2011 16:20

Taa 28 stopni o 20 to prawdziwe tropiki. Mecz będzie w nocy słońce zajdzie i nie będzie przypiekać kremy z filtrem nie będą koniecznością. No i pogoda jest taka sama dla wszystkich więc bez przesady jak bedzie parno to tamtych też zatka. Nasze zadanie to strzelić bramkę im później tym lepiej, bo zera z tyłu się nie spodziewam.

INZAGHI 22.08.2011 16:23

Franciszek Smuda jest wielki. Jest wielki.

Bardzo dziękuję panie Smuda że na dzień przed meczem powolał Pan Patryka Małeckiego do kadry.

Normalnie by go Pan nie powołał, ale w związku z meczem na Cyprze i dla dobra Wielkiej Wisły zrobił Pan to. Patryk zagra na 120% możliwości.

Jest Pan prawdziwym Wiślakiem, a nie Gmochem czy innym Żewłakowem.

Jeszcze raz dziękuję, zrobił Pan dla Wisły to co mógł najlepszego.

Mareq 22.08.2011 16:31

Cytat:

Niektórzy tu sugerują, że poziom Apoelu jest zbliżony do Chelsea to rozumiem, że oni się jeszcze lepiej potrafią przygotować do pucharów... Poza tym słyszałem, że Apoel już kiedyś grał w LM a pewnie liga tam się standardowo zaczyna dosyć późno więc chyba wiedzą jak to się robi żeby być przygotowanym, hę? Tak, to farmazon :) Albo ktoś chce/umie albo ktoś nie chce/nie potrafi.
Mam na myśli to że APOEL (który startuje w lidze w ten weekend) grający 26 lipca u siebie ze Slovanem(start ligi 15 lipca) mógł być wtedy na mniejszym gazie niż przeciwnik. Dodatkowo doszedł zapewne czynnik mniejszej koncentracji i determiniacji(którego jutro raczej nie należy oczekiwać) i stąd taki a nie inny wynik Slovana.
Tak jak pisałem już wcześniej , jak chcesz to możesz kierować się tym wynikiem i podchodzić do sprawy , że nie taki diabeł(u siebie) straszny jak go malują. Ja nie zamierzam :)

Na naszą korzyść przemawia przede wszystkim wynik pierwszego meczu i głód LM.
Na ich korzyść dobre wyniki u siebie(w tym przypadku Slovan traktujemy jako wypadek przy pracy) , oraz doświadczenie.

Potencjał umiejętności piłkarskich jak dla mnie jest niemal identyczny.

Mistel 22.08.2011 16:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jcts (Post 1151856)
Ja jestem na 90% pewny że awansujemy. Macie trochę optymizmu, bo nie da się patrzeć na Wasze wystraszone posty...

1) Za Maaskanta nie przegraliśmy żadnego ważnego meczu. W pucharach 5 meczów - 5 zwycięstw. W lidzę ważny mecz z Lechią? 5:2, z Legią 4-0, Derby? 1-0.
2) Nie rozumiem jak możecie pisać że APOEL był lepszy w Krakowie od nas? Tylko statystyka posiadania piłki wskazywała na Cypryjczyków. Reszta statystyk, a przede wszystkim ilość sytuacji zdecydowanie na korzyść Wisły. Szczególnie pokazuje to kiedy nastąpiła najgroźniejsza akcja Nikozji - w doliczonym czasie, gdy się zakotłowało po stałym fragmencie gry.
3) Maaskant jest najlepszym taktykiem jaki pracował w Wiśle. Kiedyś o naszej reprezentacji Siatkarskiej mówiło się że dopasowują się do poziomu rywala. Ze słabymi słabo grali, a z mocnymi dużo lepiej. Tak samo Wisła, im wyższy poziom przeciwnika, tym lepiej gramy. Wygląda na to że ogrywamy przeciwników 'najmniejszym nakładem sił'. Jednym słowem Wisła gra bardzo wyrachowanie.
4) W Krakowie, APOEL bardziej skupił się na grze Wisły, na jej mocnych punktach, przez to ani Maor ani Mały ani Iliev nie mogli poszaleć. Teraz APOEL nie może myśleć jak powstrzymać naszych tylko sam musi atakować, więc siłą rzeczy nie będą tak pilnować naszych. A jak Maor czy Ivica mają więcej wolnego miejsca to chyba wszyscy wiecie co umieją zrobić.
5) Mamy wcale nie mniej doświadczony zespół od APOELU, w każdej formacji mamy doświadczonego piłkarza, który kieruje nią. Więc nasi na pewno nie spękają. Kew, Ivica, Radek, Sergiej czy Lamey grali już na wysokim poziomie i wiedzą jak powstrzymać dużo lepszy rywali niż Cypryjczycy.

WISŁA JUTRO AWANSUJE DO LM! :-)

Popieram w 1906%!

Co do Maaskanta jeszcze dodam że w pierwszym meczu idealnie miał rozpracowanego rywala. Gra Wisły nie wynikała ze stresu/słabszej dyspozycji itp. tylko była z góry obraną taktyką. Polecam wywiad z trenerem to zobaczycie. Pierwsze 20 minut Wisła miała bronić, potem zaatakować, a w drugiej połowie grać z kontry. I tak było! Teraz na pewno przygotował coś równie efektywnego.


Pogoda to nie problem. Kosowski i Żurawski grali w cypryjskich klubach i jakoś nie mieli problemów z klimatem. Gdyby był on faktycznie takim atautem to co roku LM wygrywałyby kluby cypryjskie, greckie czy tureckie.

APOEL musi się odsłonić i to jest nasza szansa. Lepiej żeby przeciwnik grał otwartą piłkę, bo wtedy Wisełka mu robi z d*** wiatrak.


Jutro pijemy!!!!

Zwitter 22.08.2011 16:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mistel (Post 1151870)
Jutro pijemy!!!!

Z tym się zgadzam. Mam tylko nadzieję, że będziemy oblewać nasze zwycięstwo (awans) a nie porażkę (out). Jak już napisałem wcześniej niech nam Bóg oszczędzi takiego samopoczucie jak po rewanżu z PAO.

thechris 22.08.2011 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mareq (Post 1151867)
Mam na myśli to że APOEL (który startuje w lidze w ten weekend) grający 26 lipca u siebie ze Slovanem(start ligi 15 lipca) mógł być wtedy na mniejszym gazie niż przeciwnik.

Tak, pierwszy mecz u siebie i sobie odpuszczają... jasne. Poza tym skąd Ty kierrwa wiesz, który mecz Apoel odpuścił a który nie? Obejrzyj skrót jak Apoel zapier**dzielał. Ale Słowacy umiejętnie się bronili. Poza tym Kosa mówił, że jego kumple z Nikozji mówili mu, że to z Wisłą zagrali najsłabszy mecz w sezonie a nie ze Slovanem więc Twoja teoria ma się nijak do rzeczywistości.

crazykaro 22.08.2011 16:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1151875)
Tak, pierwszy mecz u siebie i sobie odpuszczają... jasne. Poza tym skąd Ty kierrwa wiesz, który mecz Apoel odpuścił a który nie? Obejrzyj skrót jak Apoel zapier**dzielał. Ale Słowacy umiejętnie się bronili. Poza tym Kosa mówił, że jego kumple z Nikozji mówili mu, że to z Wisłą zagrali najsłabszy mecz w sezonie a nie ze Slovanem więc Twoja teoria ma się nijak do rzeczywistości.

Trudno nazwać jedyny przegrany mecz inaczej jak najsłabszym. WIsła im na więcej nie pozwoliła. Oglądając urywki meczu ze Slovanem nie widziałem tam żadnego wyrafinowanego footballu. A Apoel stwarzał sobie sytuacje przeważnie z rzutów wolnych

baro1995 22.08.2011 16:49

http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1...awiac_sie.html

Teqcontroller 22.08.2011 16:50

Wiecie co . niektórzy tak .......icie , tak smucicie że się czytać nie da , ja .......e , wszystko wyjdzie w praniu , a to ze zagrali słaby mecz, to zasłona dymna , wierzcie w każde słowa zbuntowanego Kamilka zobaczymy jak wyjdziecie , jutro Wisła po raz pierwszy wejdzie do LM i nie ma innego wyjścia.

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1752,ti...wiadomosc.html

Ciastek1 22.08.2011 16:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1151875)
Tak, pierwszy mecz u siebie i sobie odpuszczają... jasne. Poza tym skąd Ty kierrwa wiesz, który mecz Apoel odpuścił a który nie? Obejrzyj skrót jak Apoel zapier**dzielał. Ale Słowacy umiejętnie się bronili. Poza tym Kosa mówił, że jego kumple z Nikozji mówili mu, że to z Wisłą zagrali najsłabszy mecz w sezonie a nie ze Slovanem więc Twoja teoria ma się nijak do rzeczywistości.

Uwielbiam takie tłumaczenia .Również to my możemy powiedzieć , że Wisła zagrała najsłabszy mesz w sezonie bo strzeliła Apoelowi 1 gola a w normalnej dyspozycji naszej drużyny Cypryjczycy wracaliby na swoją wyspę z bagażem 4 bramek .

Swoją drogą na Cyprze od kilku dni trwa niezła napinka .

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html

Teksty o wybuchającym wulkanie to mogą imponować drużynom z Luksemburga bądź Wysp Owczych gdzie młyn jak w ogóle istnieje to zasiada w nim 10 osobników .Natomiast na zespole z kraju gdzie doping głośny doping trwa cały mecz owe zapowiedzi brzmią śmiesznie .Liczę , że Wisła wpakuje bramkę i z każdą upływającą minutą Cypryjczycy jeden za drugim będą siadać na tyłkach i tyle będzie jeśli chodzi o ich żywiołowy doping .

Mareq 22.08.2011 16:51

Cytat:

Tak, pierwszy mecz u siebie i sobie odpuszczają... jasne. Poza tym skąd Ty kierrwa wiesz, który mecz Apoel odpuścił a który nie? Obejrzyj skrót jak Apoel zapier**dzielał. Ale Słowacy umiejętnie się bronili. Poza tym Kosa mówił, że jego kumple z Nikozji mówili mu, że to z Wisłą zagrali najsłabszy mecz w sezonie a nie ze Slovanem więc Twoja teoria ma się nijak do rzeczywistości.
Cytat:

Tak jak pisałem już wcześniej , jak chcesz to możesz kierować się tym wynikiem i podchodzić do sprawy , że nie taki diabeł(u siebie) straszny jak go malują. Ja nie zamierzam :)
Jak już pisałem . Z mojej strony koniec dyskusji na temat meczu APOEL - Slovan.

Oby oczywiście wyszło na Twoje
tzn żeby nie był ten APOEL taki mocny u siebie na jakiego go malują.

prezes85 22.08.2011 16:51

a forum apoelu
"Powrót Poursaitidi uważane za niezbędne i będą zaskoczeni, aby zobaczyć Manduca pokrycie ponownie swoją pozycję na prawej stronie pomocy.
Ο Βραζιλιάνος δεν πήγε καλά στους τελευταίους δυο αγώνες και όπως φάνηκε ο Ντιαζ αν και δεν είναι ο καλύτερος αμυντικός έχει τα σωματικά προσόντα να σταματήσει αντιπάλους που δεν έχουν ταχύτητα.
Brazylijski poszło nie tak w ostatnich dwóch gier i wydawało się, że, że Diaz nie jest najlepszy obrońca ma fizyczne umiejętności, aby zatrzymać przeciwników nie ma prędkości."

"Do sabotażu klimatyzacji Hilton Park, gdzie żyją fantazjować Polaków, wskazuje, jak martwi się warunkami pogodowymi!
Η αποστολή της Βίσλα έφτασε με ιδιωτικό τζετ από χτες σε μια προσπάθεια τους να κερδίσουν μια μέρα διαμονής στη Λευκωσία και σήμερα θα προπονηθούν στο ΓΣΠ.
Misją Wisła przyjechała prywatny odrzutowiec wczoraj, próbując wygrać jeden dniowym pobycie w Nikozji dzisiaj będą trenować w GSP."

baro1995 22.08.2011 16:54

Jak widać tam na forum lamentu nie ma,bo czytając nasze forum można odnieść wrażenie jakbyśmy jutro mieli oddać mecz walkowerem,żeby nie było wstydu,albo jakbyśmy byli tacy słabi,że lepiej było by położyć się plackiem na boisko,bo po co się męczyć skoro i tak odpadniemy.

Mareq 22.08.2011 16:54

Cytat:

a forum apoelu
"Powrót Poursaitidi uważane za niezbędne i będą zaskoczeni, aby zobaczyć Manduca pokrycie ponownie swoją pozycję na prawej stronie pomocy.
Ο Βραζιλιάνος δεν πήγε καλά στους τελευταίους δυο αγώνες και όπως φάνηκε ο Ντιαζ αν και δεν είναι ο καλύτερος αμυντικός έχει τα σωματικά προσόντα να σταματήσει αντιπάλους που δεν έχουν ταχύτητα.
Brazylijski poszło nie tak w ostatnich dwóch gier i wydawało się, że, że Diaz nie jest najlepszy obrońca ma fizyczne umiejętności, aby zatrzymać przeciwników nie ma prędkości."

"Do sabotażu klimatyzacji Hilton Park, gdzie żyją fantazjować Polaków, wskazuje, jak martwi się warunkami pogodowymi!
Η αποστολή της Βίσλα έφτασε με ιδιωτικό τζετ από χτες σε μια προσπάθεια τους να κερδίσουν μια μέρα διαμονής στη Λευκωσία και σήμερα θα προπονηθούν στο ΓΣΠ.
Misją Wisła przyjechała prywatny odrzutowiec wczoraj, próbując wygrać jeden dniowym pobycie w Nikozji dzisiaj będą trenować w GSP."
proponuje najpierw z greckiego na angielski a później z angielskiego na polski.
Będzie bardziej czytelne;)

prezes85 22.08.2011 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mareq (Post 1151889)
proponuje najpierw z greckiego na angielski a później z angielskiego na polski.
Będzie bardziej czytelne;)


wiadomo o co chodzi. nastawiają się na błędy Diaza na lewej obronie.

Maaskant składając obronę z Lameya, Chaveza, jaliensa i Jovanovica zaskoczył by ich bardzo.

baro1995 22.08.2011 16:58

Po zdobyciu mistrzostwa powiedziałem sobie ,,w tym roku musi się udać'',transfery utwierdziły mnie jedynie w moim przekonaniu,wierzyłem i wierze,trzeba wierzyć i chłopaki muszą podzielać wiarę nas,kibiców.

mitmichael 22.08.2011 16:58

Zalozenia taktyczne trenera Maaskanta, ktory obserwowal swoich przeciwnikow w europejskich pucharach sprawdzaja sie od poczatku dlatego nie przegralismy jeszcze ani jednego meczu kwalifikacyjnego. Nie wierze, ze na jutrzejszy mecz obierze zła taktyke. Musielibysmy miec na prawde bardzo slaba druzyne zeby popelniac glupie bledy. Jak na razie to 9 oficjalnych spotkan i ani jednej przegranej - to chyba cos mowi.

kono 22.08.2011 17:03

Nie wiem dlaczego tak się spinacie. Rozumiem jakbyśmy nie mieli do dyspozycji Meliksona, Sobolewskiego i Chaveza. Wtedy też bym się obawiał tego meczu, ale przecież jedziemy tam najmocniejszym składem jakim dysponujemy, wszyscy są zdrowi.

Wszelkie dywagacje na temat warunków pogodowych to jest po prostu śmiech na sali.
Może niektórzy zrozumieją, że gramy o 21:45 ich czasu i siłą rzeczy pogoda będzie po prostu bardzo dobra do gry w piłkę.
Rozumiem, że część naczytała się Faktów, Onetów itd., ale proponuję zachować trochę rozsądku.

wislacki 22.08.2011 17:11

Kilka lat temu bardzo kibicowałem Arsenalowi w rozgrywkach Ligi Mistrzów, pamiętny sezon 05/06, w którym to Kanonierzy doszli do finału gdzie przegrali 1:2 z Barceloną. W półfinale Anglicy spotkali się z Villarrealem - pierwszy mecz u siebie (jeszcze na Highbury) wygrany 1:0 i gorące oczekiwania na rewanż. Piszę o tym, bo pamiętam ówczesne nastroje na forach Arsenalu - niemal identyczne jakie można znaleźć tutaj dziś - w Hiszpanii upał, jedna bramka to marna zaliczka, tamtejsi fani są fanatykami, Villarreal u siebie będzie innym zespołem, itd.

Mecz ten był jednym z najbardziej dramatycznych spotkań jakie pamiętam z udziałem Arsenalu. Hiszpanie rzucili się na Kanonierów, zdominowali, dosłownie stłamsili przeciwnika od pierwszej do ostatniej minuty. Pamiętam jakie miałem spocone dłonie, pamiętam modlitwy by Lehmann obronił podyktowany w 89 minucie rzut karny, ale pamiętam też przeogromną radość po końcowym gwizdku sędziego, który obwieścił wynik 0:0.

Podobnego meczu spodziewam się jutro, wielkie nerwy i stan przedzawałowy przez 90 minut, okoliczności mogą być takie same, ale najważniejszy jest końcowy rezultat, oby i tutaj był on podobny

satori 22.08.2011 17:26

Skonczcie z ta pogodą.

Cytat:

„Pogoda? Na Cyprze jest na pewno o wiele cieplej niż w Polsce, ale gramy niemal o godz. 22:00, a wtedy temperatura będzie dobra zarówno dla zawodników, jak i kibiców. Zresztą od czterech lat jestem trenerem APOEL-u i żadna drużyna z Europy nie wspominała o problemach z pogodą w Nikozji” – zakończył trener cypryjskiej drużyny.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl