![]() |
czyżby "najjlepsi" kibice gwizdali na swoich piłkarzy już w przerwie...
|
Amika i Pejsy w I lidze PIĘKNIE :D :taniec:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
oni się spinają tylko na największe marki :
- Juventus - Wisła - Manchester :) dobrze się ogląda meczyk |
Będę się szalenie cieszył jeśli umocnią się na 15 miejscu, aby mogli sobie zaśpiewać: Brat - brata w potrzebie nie zostawia.
|
No to teraz Lech już jest na miejscu spadkowym bezsprzecznie , bo nie wierzę aby wyrównali , mogli jeszcze dostać na 3 : 0. Czyli dwie zaprzyjaźnione ekipy zamykają tabele , no przyznam ,że bardzo ciekawie to wygląda. I co teraz zrobi Bakero ?? Wpuścił ostatnio wychwalanego Możdżenia. Teraz atakują od początku ale zaraz coś czuje ,ze natkną się na kontrę zakończona bramką
|
no i Lech goni
|
Groclin nie wyszedł na II połowę, widać wyje*** na wszystko Janasa daje o sobie znać.
|
Cytat:
|
Ocho , to nie za bardzo coś im wróżę , ale jeszcze mecz się nie skończył , ale akcja im wyszła , trzeba przyznać
|
ten Wieszczycki czyżby miał całą kuchnię z amicii że tak liże im dupska?
a tak a propo jak długo zespół Amicii będzie grał w Poznaniu ? |
Żeby tylko Polonia nie straciła punktów przez nieskuteczność Sobiecha. Lech zaatakuje, wszystko teraz możliwe.
|
Faktycznie, jeśli Amika dzisiaj wygra Sobiech będzie pod ostrzałem mediów. I Wojciechowskiego. Nie po to płaci się za napastnika 1 mln €, żeby marnował stuprocentowe sytuacje.
Wydawało mi się przed sezonem, że Sobiech to wielki talent i Wojciechowski tylko troszkę przepłacił. Bo inwestycja raczej mu się zwróci. Cóż, chyba się myliłem. |
Szkoda, że Polonia nie przybiła tego Lecha w pierwszej połowie jak miała okzaje. :/
No, ale zobaczymy jak się to dalej potoczy. Oby Lech przegrał, ew. remis. :) Btw. Mógłby mi ktoś zapodać jakiś filmik z tym faulem Komorowskiego z meczu z Jagą? |
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...zak__2_0_.html 0:59 sekunda, w prawym dolnym rogu
|
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=24225 prosze bardzo Masterlag
|
No i proszę 2:2.
|
Cytat:
|
Wilk ...
I najlepiej zeby remis zostal Lech nie przeskoczy w tabeli Slaska a Polonia nie przeskoczy nas |
To sie JW zdenerwuje he he
Idealny wynik dla nas i naszych zgód. |
Idealny chyba dla wszystkich pomijajac Polonie i Lecha :D
|
Wilk walnął tak jak trzeba:) to są pozycje z których można śmiało strzelać.. szkoda że nasi w podobnych sytuacjach próbują wjechać do bramki..
ps slysycie jak Wiescycki sepleni? :D |
Wielkie brawa dla Sobiecha najdroższego zawodnika w historii naszej ligi :D Wystarczyło trafić z 2 metrów do pustej i raczej byłoby pozamiatane, a tak Amika jeszcze wyciągnie na 3-2. Już nie wspominam o przyjęciu kiedy też byłby sam na sam i wycofaniu do Trałki, a raczej zamiast do niego to do obrońcy amiki.
|
Jaka liga takie gwiazdy.
|
Wystarczyła by ta seta Sobiecha i pozamiatane , to dokładnie tak jak mówił Wieszczycki po tej okazji Artura , że przypomniało mu się jak grał jeszcze z nami i wyciągnęliśmy wtedy na 3 : 2
I kto wie czy Lech jeszcze tego nie zrobi.. |
Straszna mgłą na stadione Lecha. Prawie jak mokradła w tanim kinie grozy.
Swoją drogą, po tym meczu na miejscu zarządzajacych Lechem powywieszałbym ich gwiazdki za jaja. Ewidentnie widać, że mają siły na 100 minut, że umieją grać, tylko IM SIĘ NIE CHCE, dopóki nie grają z Juventusem, Manchesterem, Wisłą albo nie przegrywają 0:2 do przerwy i mega wstydzior przed kibicami. Taka postawa jest żenująca. |
koniec wynik dla nas idealny.
|
z 0 - 3 zrobilo sie 2 - 2 Sobiech = karny jezyk :)
|
świetny wynik po cudownym spotkaniu. Lech/Amica do meczu z nami za chuja nie odpoczną. Premii im nie odwieszą, a i kartek się posypało. Co zaś do Polonii/Groclinu to jedynie Mierzejewskiego jest mi żal z tej ekipy, widać że zapierdala w każdym meczu. Widziałbym go(jeśli taką formę jest w stanie utrzymać) w Lechii
ps. Bardzo lubię patrzeć na płacze Stilicia są świetne |
Cóż, wynik marzenie.
Wojciechowski i tak mega-wkurzony, bo Polonia powinna była ten mecz wygrać i to wyraźnie. Czekam na wypowiedź Prezesa n/t Sobiecha:-D |
I tak jak ktoś tu napisał , remis jest najlepszym wynikiem bo Lech i tak zostaje na miejscu gwarantującym spadek a Polonia zostaje za nami. Także był to na pewno dla nas satysfakcjonujący wynik ( chociaż jak było 2 : 0 dla Polonii to chciało się aby czarne koszule dobiły Lecha )
|
Tylko co może zrobić Wojciechowski, skoro kasy i tak już nie płaci ? :)
|
pogratulować Lechowi, ten 1 punkt może być dla nich istotny w walce o utrzymanie
|
Cytat:
Piekny wynik jak juz pisalem. |
Cytat:
|
fajny meczyk do oglądania i dobry wynik
|
Cytat:
|
Tak jakby tu trener miał ogromne znaczenie, że z 0:2 się zrobiło 2:2. Oh come on.
|
Idealny wynik dla Śląska. Teraz tylko nie znaleźć się z powrotem w strefie spadkowej.:)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl