Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7374)

fan1906 10.11.2010 19:47

czyżby "najjlepsi" kibice gwizdali na swoich piłkarzy już w przerwie...

brylant17 10.11.2010 19:47

Amika i Pejsy w I lidze PIĘKNIE :D :taniec:

dynek.pl 10.11.2010 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1008653)
No właśnie, ktoś potrafi zrozumieć ?

wydawalo mi sie, ze slysze cos takiego: "szanuj kibica, kolejorz szanuj kibica"

Worcester 10.11.2010 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TeeS (Post 1008671)
Otóż to... mam takie same spostrzeżenia. I nie ma co zwalać na to, że z nami super szybko wyrównali, bo w tamtym meczu gonili jakby mieli silniczki w du***ach i chcieli naszych zagryźć na murawie. A tutaj (i z Ruchem i z kilkoma innymi drużynami) - pełen luzik i spokój.

Tak czy inaczej z Polonią będzie ciężko w Wawie...

pzdrw

Wojciechowski odblokuje pensje i będziemy mieć luźniej. Specyfika polskiego kopacza.

krakulaku 10.11.2010 19:49

oni się spinają tylko na największe marki :
- Juventus
- Wisła
- Manchester
:)


dobrze się ogląda meczyk

PhantomRanger 10.11.2010 19:53

Będę się szalenie cieszył jeśli umocnią się na 15 miejscu, aby mogli sobie zaśpiewać: Brat - brata w potrzebie nie zostawia.

szczepanwislak 10.11.2010 19:55

No to teraz Lech już jest na miejscu spadkowym bezsprzecznie , bo nie wierzę aby wyrównali , mogli jeszcze dostać na 3 : 0. Czyli dwie zaprzyjaźnione ekipy zamykają tabele , no przyznam ,że bardzo ciekawie to wygląda. I co teraz zrobi Bakero ?? Wpuścił ostatnio wychwalanego Możdżenia. Teraz atakują od początku ale zaraz coś czuje ,ze natkną się na kontrę zakończona bramką

kpn 10.11.2010 19:56

no i Lech goni

Undertaker 10.11.2010 19:57

Groclin nie wyszedł na II połowę, widać wyje*** na wszystko Janasa daje o sobie znać.

wiertar 10.11.2010 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1008680)
Będę się szalenie cieszył jeśli umocnią się na 15 miejscu, aby mogli sobie zaśpiewać: Brat - brata w potrzebie nie zostawia.

w ich braterstwie to powinno być raczej: Brat brata w potrzebie wy harata;)

szczepanwislak 10.11.2010 19:58

Ocho , to nie za bardzo coś im wróżę , ale jeszcze mecz się nie skończył , ale akcja im wyszła , trzeba przyznać

fan1906 10.11.2010 19:59

ten Wieszczycki czyżby miał całą kuchnię z amicii że tak liże im dupska?

a tak a propo jak długo zespół Amicii będzie grał w Poznaniu ?

DarekK_11 10.11.2010 20:01

Żeby tylko Polonia nie straciła punktów przez nieskuteczność Sobiecha. Lech zaatakuje, wszystko teraz możliwe.

flamengista 10.11.2010 20:08

Faktycznie, jeśli Amika dzisiaj wygra Sobiech będzie pod ostrzałem mediów. I Wojciechowskiego. Nie po to płaci się za napastnika 1 mln €, żeby marnował stuprocentowe sytuacje.

Wydawało mi się przed sezonem, że Sobiech to wielki talent i Wojciechowski tylko troszkę przepłacił. Bo inwestycja raczej mu się zwróci. Cóż, chyba się myliłem.

masterlag 10.11.2010 20:11

Szkoda, że Polonia nie przybiła tego Lecha w pierwszej połowie jak miała okzaje. :/
No, ale zobaczymy jak się to dalej potoczy. Oby Lech przegrał, ew. remis. :)

Btw. Mógłby mi ktoś zapodać jakiś filmik z tym faulem Komorowskiego z meczu z Jagą?

Al_29 10.11.2010 20:14

http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...zak__2_0_.html 0:59 sekunda, w prawym dolnym rogu

wiertar 10.11.2010 20:15

http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=24225 prosze bardzo Masterlag

Titto 10.11.2010 20:18

No i proszę 2:2.

DarekK_11 10.11.2010 20:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DarekK_11 (Post 1008692)
Żeby tylko Polonia nie straciła punktów przez nieskuteczność Sobiecha. Lech zaatakuje, wszystko teraz możliwe.

Wykrakałem? 20 minut do końca, prędzej lodówki trafią niż stracą...

crapmaster 10.11.2010 20:18

Wilk ...

I najlepiej zeby remis zostal

Lech nie przeskoczy w tabeli Slaska a Polonia nie przeskoczy nas

krowczax 10.11.2010 20:19

To sie JW zdenerwuje he he

Idealny wynik dla nas i naszych zgód.

kreseq 10.11.2010 20:20

Idealny chyba dla wszystkich pomijajac Polonie i Lecha :D

Kluvi 10.11.2010 20:20

Wilk walnął tak jak trzeba:) to są pozycje z których można śmiało strzelać.. szkoda że nasi w podobnych sytuacjach próbują wjechać do bramki..

ps slysycie jak Wiescycki sepleni? :D

Undertaker 10.11.2010 20:21

Wielkie brawa dla Sobiecha najdroższego zawodnika w historii naszej ligi :D Wystarczyło trafić z 2 metrów do pustej i raczej byłoby pozamiatane, a tak Amika jeszcze wyciągnie na 3-2. Już nie wspominam o przyjęciu kiedy też byłby sam na sam i wycofaniu do Trałki, a raczej zamiast do niego to do obrońcy amiki.

krowczax 10.11.2010 20:28

Jaka liga takie gwiazdy.

szczepanwislak 10.11.2010 20:28

Wystarczyła by ta seta Sobiecha i pozamiatane , to dokładnie tak jak mówił Wieszczycki po tej okazji Artura , że przypomniało mu się jak grał jeszcze z nami i wyciągnęliśmy wtedy na 3 : 2
I kto wie czy Lech jeszcze tego nie zrobi..

Oldpara 10.11.2010 20:39

Straszna mgłą na stadione Lecha. Prawie jak mokradła w tanim kinie grozy.

Swoją drogą, po tym meczu na miejscu zarządzajacych Lechem powywieszałbym ich gwiazdki za jaja. Ewidentnie widać, że mają siły na 100 minut, że umieją grać, tylko IM SIĘ NIE CHCE, dopóki nie grają z Juventusem, Manchesterem, Wisłą albo nie przegrywają 0:2 do przerwy i mega wstydzior przed kibicami.
Taka postawa jest żenująca.

fan1906 10.11.2010 20:40

koniec wynik dla nas idealny.

Grodo 10.11.2010 20:43

z 0 - 3 zrobilo sie 2 - 2 Sobiech = karny jezyk :)

Buziek_LG 10.11.2010 20:43

świetny wynik po cudownym spotkaniu. Lech/Amica do meczu z nami za chuja nie odpoczną. Premii im nie odwieszą, a i kartek się posypało. Co zaś do Polonii/Groclinu to jedynie Mierzejewskiego jest mi żal z tej ekipy, widać że zapierdala w każdym meczu. Widziałbym go(jeśli taką formę jest w stanie utrzymać) w Lechii

ps. Bardzo lubię patrzeć na płacze Stilicia są świetne

flamengista 10.11.2010 20:44

Cóż, wynik marzenie.

Wojciechowski i tak mega-wkurzony, bo Polonia powinna była ten mecz wygrać i to wyraźnie. Czekam na wypowiedź Prezesa n/t Sobiecha:-D

szczepanwislak 10.11.2010 20:44

I tak jak ktoś tu napisał , remis jest najlepszym wynikiem bo Lech i tak zostaje na miejscu gwarantującym spadek a Polonia zostaje za nami. Także był to na pewno dla nas satysfakcjonujący wynik ( chociaż jak było 2 : 0 dla Polonii to chciało się aby czarne koszule dobiły Lecha )

tofik 10.11.2010 20:44

Tylko co może zrobić Wojciechowski, skoro kasy i tak już nie płaci ? :)

krakulaku 10.11.2010 20:46

pogratulować Lechowi, ten 1 punkt może być dla nich istotny w walce o utrzymanie

kreseq 10.11.2010 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1008736)
Tylko co może zrobić Wojciechowski, skoro kasy i tak już nie płaci ? :)

Wywalic wszystkich do ME i grac mlodymi zawodnikami :D

Piekny wynik jak juz pisalem.

harthausen 10.11.2010 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1008736)
Tylko co może zrobić Wojciechowski, skoro kasy i tak już nie płaci ? :)

zacznie zabierać to , co dał :)

dynek.pl 10.11.2010 20:48

fajny meczyk do oglądania i dobry wynik

Kandzior 10.11.2010 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1008736)
Tylko co może zrobić Wojciechowski, skoro kasy i tak już nie płaci ? :)

No ja akurat ciągle liczę na to, że Zieliński przyjdzie do Groclino-Polonii. Co prawda po meczu jest ale może jeszcze Zieliński by tam poszedł i pokazał, że zwolnienie go to był błąd, szczególnie, że długie panowanie Bakero w Poznaniu nie jest pewne.

tofik 10.11.2010 20:52

Tak jakby tu trener miał ogromne znaczenie, że z 0:2 się zrobiło 2:2. Oh come on.

63624 10.11.2010 20:58

Idealny wynik dla Śląska. Teraz tylko nie znaleźć się z powrotem w strefie spadkowej.:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl