Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4560)

jaitylkoja 26.04.2009 16:19

Nie trafił z metra!
e: świetny strzał chiniyamy... i on ma być królem strzelców?

losiu2001 26.04.2009 16:20

Legia to wygra,Lech ma po majstrze!!hehehehehehehehe a tak sie pyry napinały!!

kohprzem'68 26.04.2009 16:21

Na łazienkowskiej zawsze jest najgłosniej bo dżwiękowiec pracuje na najwyższych obrotach i za wiekszą kasę bo to stolyca przecież .

unpredictable_wislaczka 26.04.2009 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mariusz.agh (Post 715484)
ciekawe jak głośno zaklął Paweł po tej bramce ?! :P

dokładnie:) ale i tak nadrobi, nie ma wyjścia

ŁKS też przegrywa z Piastem

mariusz.agh 26.04.2009 16:25

Spoko, ile by nie przegrywali, Lech i tak wyrówna po 90 minucie , w doliczonym czasie !!

ps doping slychac tak dobrze, bo doping prowadzony jest na tej samej trybunie, na której są kamery i mikrofony
to tak jakby na Reymonta 22 ustawili mikrofony w centrum D3 !!! i co byście wtedy w tv słyszeli !??

StelmiOriginal 26.04.2009 16:27

Zauważyliście że za trenerami stoją wielkie włochate mikrofony raz skierowane na kibiców a raz na trenerów? Niezle tam dźwiękowcy kombinują ;]

kohprzem'68 26.04.2009 16:29

Zdechło się Lechowi nie istnieją kompletnie wygląda na to że skończył sie mit o niezwyciężonej maszynie do wygrywania , brakło w końcówce sił tak jak wszystkim którzy porywają się na grę na trzech frontach , a już szczególnie dotyczy drużyn prowadzonych przez Smudę które mają slabsze końcówki wiosennej rundy .

SkMk 26.04.2009 16:32

Gra Legii może się podobać. Kolejorz nie istnieje...

harthausen 26.04.2009 16:37

jak ten Lech taką kaszanę będzie grał to nie wyrówna .

twardybidon 26.04.2009 16:37

A tymczasem ŁKS - Piast 0-1 :)

losiu2001 26.04.2009 16:38

Za 2 tygodnie bedzie niezly mecz,jak nasi nie stracał werwy z piatkowego spotkania to bedzie sie działo!!!!Lokomotywa z pyrlandi chyba sie wykolei;]

eMTe 26.04.2009 16:40

Oby Chinyama w tym tygodniu nie dostał kartki ; D

W następnym mam nadzieję, że dostanie i będzie to jego 4. żółtko. Z ciekawości wypisałem sobie nazwiska zagrożone absencją : )

3 żółte kartki na koncie: Rzeźniczak, Astiz, Chinyama, Borysiuk

A u nas Marcelo i Zieńczuk mają 3. "żółtka". Mam nadzieję, że Marcelo nie dostanie...

pirat.z.karaibow 26.04.2009 16:47

Tymczasem na trybunach "Mistrzem Polski jest Legia (...)"

:rotfl:

harthausen 26.04.2009 16:48

ełkaesiacy cwanie kombinują :). 29 punktów, co im się może stać? Grają jeszcze z Legią, nami, Ruchem i Polonią Bytom. Te dwa, trzy oczka by się utrzymać zawsze uściubią, resztę można na Allegro wystawić, wiadomo, że tylko nasi nieprzemakalni :D

mariusz.agh 26.04.2009 16:50

słaby ten mecz
jak to dwa najlepsze zespoły w Polsce to ja się już boję.
Champions League here we come !!

wojtek90059 26.04.2009 16:54

Ma ktoś może jakieś zdjęcie stadionu Legii, jak będzie wyglądał po ukończeniu prac? I drugie pytanko, czy jesteśmy w stanie zachować lidera dzisiaj przy jakimś wyniku?

Snow 26.04.2009 16:55

Legia rozgrywa bardzo dobre zawody. Środek pola praktycznie opanowany jest przez legionistów.
Liczę na to, że Lech wyrówna w 90 minucie :D i mecz zakończy się 1-1.

killzone 26.04.2009 16:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojtek90059 (Post 715516)
Ma ktoś może jakieś zdjęcie stadionu Legii, jak będzie wyglądał po ukończeniu prac? I drugie pytanko, czy jesteśmy w stanie zachować lidera dzisiaj przy jakimś wyniku?

1. http://www.stadionlegii.pl/modules.p...icle&sid=10029

2. Nie, jezeli wygramy lub zremisujemy bedziemy liderami, jezeli Lech wygra to wtedy Lech bedzie liderem.

Aro1234 26.04.2009 16:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojtek90059 (Post 715516)
czy jesteśmy w stanie zachować lidera dzisiaj przy jakimś wyniku?

Nie. Tak czy siak będziemy na drugim miejscu.

Lech nie istnieje. Legia mądrze, z odpowiednim pressingiem, skutecznie, z polotem. Bardzo mi się podobają.

Liczę jednak, że do 90.minuty to się utrzyma, aż tu nagle jakiegoś farfocla Peszko albo Arboleda wciśnie. :lol:

HanysKce 26.04.2009 16:57

nie jesteśmy w stanie zachować lidera, obojętnie jaki by nie padł wynik niestety :(

rafal777 26.04.2009 16:58

Mecz straszna kicha...Można powiedzieć że Lech zdechł i tyle w tym temacie. Moim zdaniem i tak będzie remis bo w końcówce jakiś cudem strzelą. Za 2 tygodnie to będzie miazga na Reymonta!! ALE ICH ZMIAŻDŻYMY!!

jaitylkoja 26.04.2009 16:58

będziemy liderem jeśli będzie obustronny walkower :D

Ogryzek 26.04.2009 16:59

Nie ma się co cieszyć, najlepszy byłby remis. A ponadto z taką grą Legia nie zgubi punktów i niestety jest jeszcze w stanie coś u nas ugrać....

Mam gdzieś napinactwo kibiców Lecha, ale prędzej Lech z taką grą gdzieś zgubi punkty niż Legia. Kolejorz gol 1-1 i koniec meczu:)

wojtek90059 26.04.2009 17:01

Powiem tak, chyba najpiękniejszą rzeczą będzie przeczytać sobie po sezonie te wszystkie posty pyrek, napinki i kim to oni nie sa, bo wydaję mi się, że to już koniec ich marzeń... Jak dobrze pójdzie, to ich Bełchatów przegoni, a wtedy z tych grupowych orgazmów na myśl o ich grze zrobi sie grupowa niemoc seksualna:D I sorry ale pisiaki wam w tym Poznaniu nie staną... Pozdrawiam

wojtek90059 26.04.2009 17:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jasnyGwint (Post 715527)
już nie uczą dodawania w szkołach ?

Sorry, ale punktami jesteśmy się wstanie zrównać, więc daruj sobie takie komentarze:)

igortsw 26.04.2009 17:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojtek90059 (Post 715516)
I drugie pytanko, czy jesteśmy w stanie zachować lidera dzisiaj przy jakimś wyniku?

Tak, przy obu stronnym walkowerze obu drużyn...

A co do meczu, to Legia zagęściła teren między własnym polem karnym a połową, z czym ewidentnie Amica sobie nie radzi, mam tylko nadzieje, ze akurat w tym meczu strzelą chociaż raz po naszej myśli bramkę w 95 minucie.

FajQ 26.04.2009 17:07

Legia wcale tak dobrze nie gra jak się wydaje.Owszem prowadzą a szczerze ta bramka z niczego była.Lech słabiutko zobaczymy jak będzie w drugiej połowie.Co do Legi zauważyłem że bardzo chcą pokiwać Lech gra pressingiem i Legia się gubi.Co do meczu to ogólnie poziom moim zdaniem nie powala dużo walki i raptem kilka strzałów.I śmiem twierdzić że z taką grą Legia nie pogra w Krakowie.Cóż druga połówka czeka....

Kamson 26.04.2009 17:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 715522)
nie jesteśmy w stanie zachować lidera, obojętnie jaki by nie padł wynik niestety :(

A co ma mecz Legia - Lech do twojej GieKSy? :shock:

Krissu 26.04.2009 17:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 715539)
A co ma mecz Legia - Lech do twojej GieKSy? :shock:

Kolega Wiśle też kibicuje :-)

Z dwojga złego już lepiej niech ta Legia wygra. Bo jak zwyciężą Wielkopolanie to się rozpędzą.
Więc niech nawet się 4:0 skończy :)

Wtedy za dwa tygodnie o meczu naszym z Legią będą w Cafe Futbol mówić "Gran Derbi Polska" :lol:

Chociaż i tak liczę na sprawiedliwy remis. :hura:

Idę oglądać. Pozdro zuchy! :)

eMTe 26.04.2009 17:26

Zanosi się na to, że dziecko Lewandowski wreszcie się zamknie z tymi rozszczeniami, że to Lechowi należy się mistrzostwo bo ma najmniej przegranych w lidze : )

atomek21 26.04.2009 17:29

Lech gra taką kaszane ze szkoda gadac. Czemu z nami tak nie grali...

harthausen 26.04.2009 17:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 715543)
Kolega Wiśle też kibicuje :-)


Wtedy za dwa tygodnie o meczu naszym z Legią będą w Cafe Futbol mówić "Gran Derbi Polska" :lol:


Żadne grand derbi Polska nam potrzebne nie jest. Wystarczy, że mamyprawdziwe, najstarsze i najbardziej prestiżowe Derby w kraju (od momentu , gdy już nie ma Czarnych ani Pogoni Lwów) i mimo, że Craxa jest jaka jest, to ważniejszego meczu dla nas nie będzie.

jasnyGwint 26.04.2009 17:33

coś tam jednak zaczęli grać, w sumie podobnei jak z nami w drugiej połowie, nie zdziwie się jak im coś wejdzie.

edit: ech troche za wcześnie, jak Amika to wygra będzie nieciekawie... ;/

Tylko_Wisła! 26.04.2009 17:39

Noi gitara 1:1 i żeby tak zostało

Pan Jotka 26.04.2009 17:39

Jak ogladam ten mecz to nabieram coraz wicej przekonania ze to MY--WISŁA KRAKÓW bedziemy MISTRZAMI!

PS.POKI CO WYNIK MARZENIE :D

Nehiar 26.04.2009 17:40

1-1 robi się ciekawie, mam nadzieje że zostanie tak :)

diablo885 26.04.2009 17:40

niech sie to utrzyma..:)

KosaPS 26.04.2009 17:40

no niech już się to skończy bo Lech jeszcze na 1-2 strzeli w 90

piotrek chicago 26.04.2009 17:41

oby tak do konca ale niestety znow dolicza 5 minut i kuchenkorz walnie na 2-1 oby NIE!!!

harthausen 26.04.2009 17:41

no, niech tak zostanie. Najlepiej jeszcze przy słabym poziomie, kopaninie , żółtych i czerwonych kartkach :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl