Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4404)

sqallpl 18.06.2010 00:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 915687)
Nic tu Wódz nie ma do gadania. Od widzimisię SKWK zależy czy zagrają u nas.
Włącznie z Djurovskim, Milinkovicem, Sadlokiem, Sobiechem czy Soriano. Jedno słowo do władz Wisły czy wodza i zasilają nasze szeregi. Cierpliwości bo na dziś dzień leczą kaca po wczorajszej libacji alkoholowej w Myślenicach po spuszczeniu Łaciaka do młodziaków, a już jutro z samego rana dopinają sprowadzenie byłego trenera między innymi Ajaksu i Evertonu FC na miejsce Kasperczaka.

Nie wiem czy zartujesz czy to ironia :), w kazdym razie z nudow poszukalem trenera z taka historia i nic nie znalazlem.

tkwm 18.06.2010 06:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 916011)
Z Garbarnią, tak naprawdę z czwartoligowym klubem, czyli z amatorami.
:shock: nic więcej nie mam do powiedzenia.

Garbarnia jest w trzeciej lidze !

dawidTS 18.06.2010 06:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tkwm (Post 916039)
Garbarnia jest w trzeciej lidze !

ale to 4 poziom rozgrywek ! ! (dawna 4 liga)

emjot 18.06.2010 06:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zbymak (Post 915932)
Przeczytajcie najpierw to
Dobra panowie krótko i na temat.Mam nadzieje ,że ci kibice co czuli sie zawiedzeni ,że pisałem o niespodziance dla kibiców w tym tygodniu zrozumieja male przesunięcie w terminie.Tak więc jak już sie nic nie zmieni jutro o godz.15 jest konferencja prasowa na R22 i ma być zaprezentowany Jovanic .Dla tych co sie cieszą i wierzyli mam jeszcze jedna informacje.Nie jest to ostatnia niespodzianka w tym tygodniu a nie wykluczone ,że będą takie jeszcze 3 niespodzianki.Glowa niestety nas opuszcza a w jego miejsce jest rozważany wariant zastępczy Glik-Sadlok .To tyle co miałem i mogłem wam przekazać.
To jest moj post sprzed kilku dni i teraz przeczytajcie to:
Oficjalnie konferencja jest zrobiona po to zeby godnie pozegnać Głowe.Nic nie wiadomo żeby ktoś nowy mial sie pojawić(może nas zaskoczą?).Jest za to nadzieja ,ze ktos nowy zagra w sobotnim sparingu a jak nie to niespodzianki troche sie opóznią.
Czy ciezko jest zrozumieć ,że nieda sie wszystkiego zaplanować co do dnia z transferami.Jak pisałem wcześniej rozmowy trwaja z kilkoma zawodnikami i naprawde transfery beda tylko wystarczy troche cierpliwości.Wiem ,ze najlepiej jakby jutro na konferencji odbyła sie prezentacja 6 nowych zawodników to wtedy wszyscy byliby zadowoleni.Niestety niezawsze wszystko udaje sie tak jak sie zaplanowało.Z niektorymi zawodnikami jestesmy bliżej z innymi troche dalej w sprawie podpisania kontraktow na grę w naszym zespole.Czasami brakuje jakiejś pierdoły czy jakieś badania dodatkowe nalezy zrobić zeby można bylo podpisac kontrakt.Na dziś sprawa wygląda tak ,że jutro nikt nowy sie nie pojawi .Tylko do jutra jeszcze parę godzin zostaje i nie wykluczone ze cos sie zmieni.Generalnie bardziej mozna sie spodziewac kogoś nowego w sobotnim sparingu.Nawet jak w sparingu nikt nowy nie zagra to transfery tak i tak beda.Pomimo uszczelnienia wycieku informacji z klubu jeszcze innymi kanałami udaje sie cos dowiedziec ( nie jest to takie proste) uszanujcie to ,że ktoś chce sie z wami podzielić jakimis informacjami.Musze sie wam przyznać ,że mam dylemat co zrobić.Z moich informacji wiem ,ze jest straszne polowanie na czarownice w klubie skad wyciekaja personalia przyszłych zawodnikow Wisly na forum i do mediow.W jednym przypadku cena za zawodnika podskoczyla dwukrotnie jak media zaczely trabić ,że Wisła go chce.Więc zachowajmy troche spokoju i poczekajmy jeszcze cierpliwie parę dni bo niespodzianki będą.Pozdrawiam

dlatego ci którzy mają jakiekolwiek informacje powinni zastanowić się 10 razy czy chcą być gwiazdami forum
czy raczej tymi którzy mogą spalić transfer.

fanfan 18.06.2010 07:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zbymak (Post 915932)
Przeczytajcie najpierw to
Dobra panowie krótko i na temat.Mam nadzieje ,że ci kibice co czuli sie zawiedzeni ,że pisałem o niespodziance dla kibiców w tym tygodniu zrozumieja male przesunięcie w terminie.Tak więc jak już sie nic nie zmieni jutro o godz.15 jest konferencja prasowa na R22 i ma być zaprezentowany Jovanic .Dla tych co sie cieszą i wierzyli mam jeszcze jedna informacje.Nie jest to ostatnia niespodzianka w tym tygodniu a nie wykluczone ,że będą takie jeszcze 3 niespodzianki.Glowa niestety nas opuszcza a w jego miejsce jest rozważany wariant zastępczy Glik-Sadlok .To tyle co miałem i mogłem wam przekazać.
To jest moj post sprzed kilku dni i teraz przeczytajcie to:
Oficjalnie konferencja jest zrobiona po to zeby godnie pozegnać Głowe.Nic nie wiadomo żeby ktoś nowy mial sie pojawić(może nas zaskoczą?).Jest za to nadzieja ,ze ktos nowy zagra w sobotnim sparingu a jak nie to niespodzianki troche sie opóznią.
Czy ciezko jest zrozumieć ,że nieda sie wszystkiego zaplanować co do dnia z transferami.Jak pisałem wcześniej rozmowy trwaja z kilkoma zawodnikami i naprawde transfery beda tylko wystarczy troche cierpliwości.Wiem ,ze najlepiej jakby jutro na konferencji odbyła sie prezentacja 6 nowych zawodników to wtedy wszyscy byliby zadowoleni.Niestety niezawsze wszystko udaje sie tak jak sie zaplanowało.Z niektorymi zawodnikami jestesmy bliżej z innymi troche dalej w sprawie podpisania kontraktow na grę w naszym zespole.Czasami brakuje jakiejś pierdoły czy jakieś badania dodatkowe nalezy zrobić zeby można bylo podpisac kontrakt.Na dziś sprawa wygląda tak ,że jutro nikt nowy sie nie pojawi .Tylko do jutra jeszcze parę godzin zostaje i nie wykluczone ze cos sie zmieni.Generalnie bardziej mozna sie spodziewac kogoś nowego w sobotnim sparingu.Nawet jak w sparingu nikt nowy nie zagra to transfery tak i tak beda.Pomimo uszczelnienia wycieku informacji z klubu jeszcze innymi kanałami udaje sie cos dowiedziec ( nie jest to takie proste) uszanujcie to ,że ktoś chce sie z wami podzielić jakimis informacjami.Musze sie wam przyznać ,że mam dylemat co zrobić.Z moich informacji wiem ,ze jest straszne polowanie na czarownice w klubie skad wyciekaja personalia przyszłych zawodnikow Wisly na forum i do mediow.W jednym przypadku cena za zawodnika podskoczyla dwukrotnie jak media zaczely trabić ,że Wisła go chce.Więc zachowajmy troche spokoju i poczekajmy jeszcze cierpliwie parę dni bo niespodzianki będą.Pozdrawiam


Można się tylko domyślać o którego zawodnika chodzi . Ostatnio tak wielu piłakrzy w kontekście Wisły w mediach się nie przewijało i może tu chodzić o Milinkovicia właśnie albo Djurowskiego bo o Makinwie sam Jarosz powiedział , Navas chce rozwiązać kontrakt a Soriano kończy się kontrakt. O pierwszej dwójce jak się nie mylę pierwsi poinformowali zbymak ( teraz apeluje o spokój i cierpliwość a przecież sam ostatnio zapodał nazwisko wspomnianego Serba ) i maci0s a później się o nich pojawiły newsy na wszystkich stronach więc jeśli za któregoś z tej dwójki cena podskoczyła dwukrotnie co jest równoznaczne z tym że do Wisły nie przyjdzie to wiemy czyja to zasługa! Pamiętam jak kiedyś Bednarz mówił że klub był bardzo blisko podpisania jakiegoś piłkarza ale wszystko legło w gruzach jak media rozdmuchały tą sprawę więc jeśli ktoś chce o czymś poinformować na forum kibiców to BEZ PERSONALIÓW albo w ogóle nie informować bo jeśli ma być jakiś transfer to będzie i wszyscy się o tym dowiedzą z oficjalnej strony Wisły.

blanco 18.06.2010 09:11

Napastnik Lazio coraz bliżej Wisły:

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

tomasz_19 18.06.2010 09:23

z tym Makinwa to mam nadzieje jakaś kaczka dziennikarska... przecież ten koleś to nieporozumienie...

rafi2323 18.06.2010 09:26

Lawrence Siphiwe Tshabalala (reprezentant RPA, lewy pomocnik, kończy mu się kontrakt)
http://mobil.transfermarkt.de/en/tsh...ler_37735.html
może warto spróbować???

wojti11795 18.06.2010 09:27

Ja bym już wolał Makinwe niż Sobiecha

a_r_e_n_a 18.06.2010 09:28

nie chce byc zle zrozumiany, ale jak w takim razie nazwac Brozka z Bogusiem? Ich osiagniecia sa tak wielkie, ze zaden klub nawet nie wykazal realnego zainteresowania pozyskaniem jednego z w/w. Mimo wszystko uwazam, ze czyms trzeba sie wyroznic by dostac angaz w takim Lazio. Nie zapominajcie, ze niestety, obecnie jestesmy mizerni i obstawiam, ze koles okaze sie realnym wzmocnieniem.

PotiWisla 18.06.2010 09:31

Tshabalala i Gaxa bym wzioł. Graja w lidze RPA wiec nie powinni być drodzy , a pojecie o piłce mają.

nesta 18.06.2010 09:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19 (Post 916073)
z tym Makinwa to mam nadzieje jakaś kaczka dziennikarska... przecież ten koleś to nieporozumienie...

Nieporozumienie? Przypadek Issy Ba powinien kazdemu pokazac, ze zdecydowana wiekszosc pilkarzy, ktorzy grali w najsilniejszych ligach Europy, bedzie w Polsce duzym wzmocnieniem. Moze bedzie potrzeba troche czasu aby doszedl do formy, odbudowal sie fizycznie, ale jesli NAPASTNIK w Serie A gral, strzelal bramki, ma swoja marke i byl bohaterem kilkumilionowego transferu, to Wisla powinna zrobic wszystko aby go sprowadzic. Tym bardziej, ze takie nazwisko jeszcze w Polsce nie gralo.

rafi2323 18.06.2010 10:01

Oto paczka zawodników z egzotycznych lig, którym kończą się kontrakty i którzy coś grają, nie jacyś przypadkowi:
Ahmed Soltan (Zamalek SC), Mohamed Sobhy (Ismaily SC), Moataz Eno (El Ahly), Syam Youssef (Esperance Tunis), Arbi Mejri, Zied Derbeli (Esperance Tunis wszyscy), Walid Ben Mansour (Etoile Sportive), Mossaab Sassi, Chaker Zouaghi (Etoile Sportive wszyscy), Morgan Gould (SS United), Anthony Laffor, Bennet Chenene (Orlando Pirates), Tinashe Nengomasha (Kaizer Chiefs), Jamie Coyne, Scott Bulloch (Perth Glory)

wojtole14 18.06.2010 10:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafi2323 (Post 916076)
Lawrence Siphiwe Tshabalala (reprezentant RPA, lewy pomocnik, kończy mu się kontrakt)
http://mobil.transfermarkt.de/en/tsh...ler_37735.html
może warto spróbować???

Piłkarz, który zagrał bardzo dobry mecz na mundialu miałby trafić do Wisły? Lekka przesada...

bridgeburner 18.06.2010 10:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafi2323 (Post 916101)
Oto paczka zawodników z egzotycznych lig, którym kończą się kontrakty i którzy coś grają, nie jacyś przypadkowi:
Ahmed Soltan (Zamalek SC), Mohamed Sobhy (Ismaily SC), Moataz Eno (El Ahly), Syam Youssef (Esperance Tunis), Arbi Mejri, Zied Derbeli (Esperance Tunis wszyscy), Walid Ben Mansour (Etoile Sportive), Mossaab Sassi, Chaker Zouaghi (Etoile Sportive wszyscy), Morgan Gould (SS United), Anthony Laffor, Bennet Chenene (Orlando Pirates), Tinashe Nengomasha (Kaizer Chiefs), Jamie Coyne, Scott Bulloch (Perth Glory)

Widziałeś ich?
to scharakteryzuj każdego w kilku zdaniach, ich silne i mocne strony
myslałem, że etap wyszukiwania zawodników z transfermarktu juz mamy za sobą na tym forum:rotfl:

szprotson 18.06.2010 10:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 916116)
Widziałeś ich?
to scharakteryzuj każdego w kilku zdaniach, ich silne i mocne strony
myslałem, że etap wyszukiwania zawodników z transfermarktu juz mamy za sobą na tym forum:rotfl:

Jak widzisz, na każdego przyjdzie pora by pochwalić sie grą w FM`a

AYALA 18.06.2010 10:29

czemu Kapka nie zainteresuje sie utalentowanym 18-letnim pomocnikiem Zagłebia Sosnowiec ? Już go kilka klubów chce .Kupi go pewnie np. Ruch i po roku będzie chciał 2 mln € jak za Sobiecha.
http://sport.wp.pl/kat,1740,title,Ko...wiadomosc.html

BiałaGwiazda 18.06.2010 15:22

Reprezentant Słowenii Robert Koren jest obecnie bez klubu,bo rozwiązał umowę z West Bromwich.Może skusiłby się na gre u nas,biorąc pod uwagę,że jest już u nas Kirm:P

Sancezz 18.06.2010 20:52

Dobrym nastepca Arka mogłby być Mehdi Benatia, reprezentant Maroka, francuska szkoła pilkarska. Wychowanek OM. Teraz bedzie wolnym zawodnikiem i ponoć był testowany przez Werder Brema.



TSW06 18.06.2010 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanfan (Post 916045)
. O pierwszej dwójce jak się nie mylę pierwsi poinformowali zbymak ( teraz apeluje o spokój i cierpliwość a przecież sam ostatnio zapodał nazwisko wspomnianego Serba ) i maci0s a później się o nich pojawiły newsy na wszystkich stronach więc jeśli za któregoś z tej dwójki cena podskoczyła dwukrotnie co jest równoznaczne z tym że do Wisły nie przyjdzie to wiemy czyja to zasługa!

nas (nie wyłączając mnie) bo to my chcieliśmy się czegoś dowiedzieć i ciągle pytaliśmy zbymaka i maci0sia o personalia, wagę wzrost, statystyki itp itd...

tofik 18.06.2010 21:37

Pierdu pierdu. Bo w gazecie napisali to 2x drożej kosztował. Bądźmy poważni.

KarLOL 18.06.2010 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sancezz (Post 916527)
Dobrym nastepca Arka mogłby być Mehdi Benatia, reprezentant Maroka, francuska szkoła pilkarska. Wychowanek OM. Teraz bedzie wolnym zawodnikiem i ponoć był testowany przez Werder Brema.



W FM'ie w mojej Wiśle wymiatał :)

Ale tak na poważnie, bo wiadomo, co innego FM, a co innego rzeczywistość. Ciekawe, czy chciałby taki zawodnik do nas przyjść i czy na prawdę byłby realnym wzmocnieniem. nie widziałem go w akcji więc nie wiem. Mam nadzieję, że nasi działacze zaklepali już praktycznie kandydata, którego obserwowali od dłuższego czasu.

Sancezz 18.06.2010 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KarLOL (Post 916583)
W FM'ie w mojej Wiśle wymiatał :)

Ale tak na poważnie, bo wiadomo, co innego FM, a co innego rzeczywistość. Ciekawe, czy chciałby taki zawodnik do nas przyjść i czy na prawdę byłby realnym wzmocnieniem. nie widziałem go w akcji więc nie wiem. Mam nadzieję, że nasi działacze zaklepali już praktycznie kandydata, którego obserwowali od dłuższego czasu.

A kto ma byc niby wzmocnieniem? padaka z 1. ligi polskiej? ja w akcji widzialem naszych reprezentantow i wiem na co ich stac... Szczerze mowiąc to El Mehdi Sidqy z Jagi niegorzej sobie radził niż Alvarez u nas. I nigdy nie gral nawet w swojej reprezentacji. A przyszedł do Białegostoku za damski ch...

CebulTSW 18.06.2010 22:34

A ja bym był za Tchibamba bo konczy mu sie kontrakt teraz chyba a jest dobry;] i do tego Makinwe dolozy byle Sobiecha nie kupowac bo on mial po prostu swoje 5 minut na granie bo jego ostatnie mecze pokazaly jaki on jest dobry

Mishau 18.06.2010 22:35

Jako kibic Jagi o El Mehdim moge mówic w samych superlatywach :D Wg jeden z najlepszych o ile nie najlepsy lewy obronca w ekstraklasie z tym ze on został tam przekwalifikowany ze stopera gdzie radzi sobie fatalnie-głupie faule, karne, duzo kartek. Jaga raczej go nie pusci:).

zbymak 19.06.2010 12:03

Tak sobie siedząc i przeglądajac forum dochodze do wniosków "po jasną cholere mi to wszystko" nie dosc ,ze czlowiek ma ochote podzielić sie z innymi informacjami to jeszcze potem muszę wysluchiwać na swoj temat róznych komentarzy.Wybaczcie ale ja nie potrafie nauczyć ludzi czytać ze zrozumieniem.Jak pisze ,że jest szansa ze zagra w sobotnim sparingu a jesli nawet nie to bedzie pare dni potem i ktos mi zarzuca kłamstwo obiecywanie itp bo nie zagrał to ja nic na to nie poradze.W dyskusje i polemiki nie mam zamiaru ani czasu sie wdawać .Od dziś nie bede udzielał na forum informacji i mysle bedzie to z korzyscia dla klubu jak i dla niektorych kibiców.Zycze miłego czytania Faktów SuperExpressow i innych portali Wiślackich one maja lepsze i prawdziwe informacje niż Zbymak i Maci0s.Normalni i "kumaci "kibice zawsze mogą napisać na priv do mnie to jak coś bede wiedział to zawsze sie podziele wiedzą.Pozdrawiam wszystkich

KOMINEK 20.06.2010 09:08

Panowie i Panie koniec pisania dyrdymałów i spierania się o intencje/możliowści/chęci innych użytkowników. Ma być tylko o polityce transferowej - wątpliwości wyjaśniajcie sobie na privach

Hiroji Hanzo 20.06.2010 10:09

Z całym szacunem KOMINEK,ale temat o polityce transferowej jest chyba osobno.Zresztą jak sama nazwa wskazuje,tu można sobie podyrdymalić ze względu na SF w temacie...
Pozdrawiam

KOMINEK 20.06.2010 10:49

Można ......ale o polityce transferowej podyrdymalić a nie o tym kto komu wierzy nie wierzy podoba nie podoba się

AYALA 21.06.2010 10:19

skoro wielkich pieniędzy nie ma na transfery to ja bym zainwestował w kilku Reprezentantów U-16, może za kilka lat coś z nich będzie ? Teraz chyba nie byliby zbyt drodzy ? Tak robi Wenger w Arsenalu i dobrze na tym wychodzi.Oczywiście wcześniej możnaby ich gdzieś wypożyczyc żeby sie ogrywali tak jak kiedyś Broziu (GKS Katowice)
http://www.90minut.pl/news/126/news1...-Bialorus.html

TSW06 21.06.2010 10:55

http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Tra...164,1,721.html
mówicie i macie =] Kislyak już raczej do legii nie pójdzie bo oni wypożyczyli sobie Cabrala. o ile nigdy nie ufam PS to w tym przypadku jestem w stanie się trochę podniecić bo Kislyakowi w grudniu kończy się kontrakt i kosztuje tylko 200k euro, a wobec tego newsa z onetu może się on przydać bo i miejsce by się znalazło i kasa
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

gress 21.06.2010 11:57

Wszyscy zainteresowani wiedzą jaka jest sytuacja w klubie, mi jednak brakuje transferów polskich, młodych zawodników. Wiadomo, że wszyscy teraz krzyczą sobie za takich chore ceny. Z drugiej strony już zaczyna nam brakować piłkarzy pokroju Baszcza, Głowackiego i Zienia. Ludzi, dla których Wisła coś znaczyła i gdyby nie polityka zarządu, to pewnie dalej graliby w klubie. Niewielu już potrafi grać do końca i nie odstawiać nogi. Został Sobol, Mały (ze swoim charakterem) i tyle walki.

Tasio1906 21.06.2010 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gress (Post 917968)
Wszyscy zainteresowani wiedzą jaka jest sytuacja w klubie, mi jednak brakuje transferów polskich, młodych zawodników. Wiadomo, że wszyscy teraz krzyczą sobie za takich chore ceny. Z drugiej strony już zaczyna nam brakować piłkarzy pokroju Baszcza, Głowackiego i Zienia. Ludzi, dla których Wisła coś znaczyła i gdyby nie polityka zarządu, to pewnie dalej graliby w klubie. Niewielu już potrafi grać do końca i nie odstawiać nogi. Został Sobol, Mały (ze swoim charakterem) i tyle walki.

mi też brakuje Głowackiego, Baszcza i Zienia... Głowa to przecież żywa legenda Wisły! Arek dziękuje!

kibicwisły1906 21.06.2010 17:35

W kwestii transferów do klubu - czy nasze władze wiedzą co to wizerunek klubu jego dobre imię - sprowadzaniem na testy zawodników takich jak ten Brazylijczyk pożal się boże na pewno tego wizerunku nie poprawią - w profesjonalnym klubie (jakim niestety nie jesteśmy) takich graczy po jednym dniu testów odesłano by do domu (ostatnio nasz przyszły obrońca grywał ogony w ostatniej drużynie australijskiej ekstraklasy... w spotkaniu z Garbarnią - na tle takiego zespołu - wypadł blado jak więc można przypuszczać w spotkaniu z mocniejszym rywalem byłoby jeszcze gorzej - na marginesie zawodnik ten wogóle nie jest przygotowany do testów, przyjechał z nadwagą....

W klubie zapewniano że będą transfery a dwa dni później sprzedano Głowackiego w kolejce czekają jeszcze Diaz i Marcelo....

W obecnej sytuacji nasza formacja defensywna praktycznie przestała istnieć, wszak trudno przypuszczać by Cleber, który za pół roku kończy kariery i słaby Kowalski mogli z powodzeniem zastąpić Głowę - w miejsce Arka powinniśmy pozyskać dwóch perspektywicznych obrońców, Marcelo bowiem wcześniej czy później odejdzie. Nie lepiej sytuacja przedstawia się w linii pomocy i ataku (Boguski podpisał kontrakt i znów się leczy - u nas to już tradycja).....

W zespole nie ma żadnej rywalizacji o miejsce w składzie a nawet na uzupełnienia składu nie ma co liczyć (celowo nie piszę o wzmocnieniach bo tych nie będzie w ogóle)....
W ostatnim tygodniu upadły rozmowy z 4 zawodnikami z lig zagranicznych, których chcieliśmy pozyskać ale jak to u nas bywa znów czegoś zabrakło (kasy....)

W tym momencie przygotowywana jest lista zawodników których będziemy testować w Niemczech - oczywiście graczy darmowych, bez klubu....

To jest ostatni moment by odbić się od niechybnego dna w które spadamy z sezonu na sezon (mowa o jakości gry, wynikach międzynarodowych) niestety po raz kolejny właściciel posłuchał nie tych doradców co powinien....

Jak można sprzedawać najlepszych zawodników nie mając na ich miejsce kandydatów do gry od zaraz - takie rzeczy tylko w polskiej piłce są możliwe....

Legia która nie gra w pucharach wzmacnia skład jakby w nich miała zagrać a klubu które tam będą grały się osłabiają gdzie tu logika i myślenie na przyszłość...

Pan Prezes Basałaj mówił o potrzebie rozwoju marketingu zapomniał dodać że ów dział w klubie piłkarskim to w 80% skuteczna polityka transferowa, systematyczne wymieniane elementów słabszych na lepsze - co robią w drużynie zawodnicy tacy jak Łobo, Jirsak etc...

element 21.06.2010 17:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kibicwisły1906 (Post 918150)
W kwestii transferów do klubu - czy nasze władze wiedzą co to wizerunek klubu jego dobre imię - sprowadzaniem na testy zawodników takich jak ten Brazylijczyk pożal się boże na pewno tego wizerunku nie poprawią

O czym i Ty znów piszesz?
Jaki znów wizerunek? jakie dobre imię?
Co komu do tego kogo Wisła testuje? Mogą testować Brazylijczyka jak i Mariana W. z Polskiej A-klasy. Od tego są testy.
To już nie można testować zawodników grających w niższych ligach czy Tobie i reszcie nieznanych tylko dlatego bo nie ma ich na naszej klasie?

http://www.nokaut.pl/leki-uspokajajace-i-nasenne/

kibicwisły1906 21.06.2010 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 918154)
O czym i Ty znów piszesz?
Jaki znów wizerunek? jakie dobre imię?
Co komu do tego kogo Wisła testuje? Mogą testować Brazylijczyka jak i Mariana W. z Polskiej A-klasy. Od tego są testy.
To już nie można testować zawodników grających w niższych ligach czy Tobie i reszcie nie znanych tylko dlatego bo nie ma ich na naszej klasie?

http://www.nokaut.pl/leki-uspokajajace-i-nasenne/

Chodzi o to aby klub sprowadzał na testy zawodników prezentujących odpowiedni poziom a nie co popadnie....

fanfan 21.06.2010 17:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kibicwisły1906 (Post 918160)
Chodzi o to aby klub sprowadzał na testy zawodników prezentujących odpowiedni poziom a nie co popadnie....

A skąd wiesz co ten Brazylijczyk prezentuje? Widziałeś go w ilu meczach? Może niech lepiej trener oceni jego przydatność do naszego zespołu a nie Ty...

Żmijka 21.06.2010 17:57

Ja widziałam trening i sparing i oceniam. Grać (przez duże G) on nie potrafi. Sinlar po całej rundzie kontuzji jest ze 3 razy lepszy.

marian paździoch 21.06.2010 18:01

Czyli co transferów tych mówił o nich Jarosz nie ma sie co spodziewać ??

saklak1906 21.06.2010 18:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kibicwisły1906 (Post 918150)
W kwestii transferów do klubu - czy nasze władze wiedzą co to wizerunek klubu jego dobre imię - sprowadzaniem na testy zawodników takich jak ten Brazylijczyk pożal się boże na pewno tego wizerunku nie poprawią - w profesjonalnym klubie (jakim niestety nie jesteśmy) takich graczy po jednym dniu testów odesłano by do domu

A Ty myslisz ze Barcelony, Reale, Manchestery i inni tylko zajebistych testuja, to Ci powiem oni testuja setki pilkarzy rocznie i to nie takie wynalazki i nikt z tego powodu nie placze ze ucierpialo ego jakiegos maloata ktory sie jara nowym plakatem Ronaldo


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl