![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
duze sa obecnie kolejki po zaswiadczenie o niekaralnosci?
|
Pytanie do uzytkownikow Myspace
Mianowicie jak spisac track liste aby byla z gory na dol a nie zlewalo sie nto wszystko jak normlany pisany teks ?? Pozdrawiam |
Cytat:
i jeszcze jedno.Jak mam wykupiony pakiet Bezpieczny Internet w Netii to coś trzeba ściągać czy tam u nich na centrali jest to już? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Okres wypowiedzenia to 30 dni. Wiec jeśli wyślesz pismo to oni maja 30 dni na rozwiazanie umowy. I najlepiej poleconym z potwierzdeniem odbioru i ksero sobie zrob wypowiedzenia. Zawsze będziesz miał dowód że rozwiązałes jak trzeba.
|
Jeżeli usune wszystkie pliki cookie z komputera to stanie mi się coś z kompem?
prosze o odpowiedź bo to dla mnie ważne |
Jak masz np zapamietane hasło na danej stronce to jak skasujesz cookies to bedziesz je musial wprowadzac na nowo,poza tym nic a nic
|
Cytat:
|
http://www.youtube.com/watch?v=8lOB0my97SA czy wie ktos może jak nazywa się w oryginale ten motyw co jest użyty w tej piosence? Każdy wyłapie o co chodzi, tiesto przerobił na trance jakiś kawałek, moje pytanie jak sie ten kawałek nazywa w oryginale i czy został użyty również przez jakiegos innego artyste. Z góry dzięki.
|
Oryginał to Samuel Barber - Adagio for strings, opus 11 (1938 rok)
http://www.youtube.com/watch?v=lV3SHBFyDZM jest też wersja Williama Orbita http://www.youtube.com/watch?v=SRqndwCqa5g i remix Ferry Corstena http://www.youtube.com/watch?v=MOZ1cZFFQOQ |
Jak zabezpiecyzć sięć bezprzewodową w domu? Mam routera, musiałam go zresetować i nie mam zabezpieczonej tym sposobem sieci. Poprzednio robił to chłopak. ja nie umiem :/ Z góry thx.
|
Zmijka jaki masz model tego routera ?
Generalnie z tylu routera powinnas miec informacje o jego numerze IP (prawdopodobnie 192.168.0.1) i hasle, w przegladarce (IE, firefox) wpisz "//<numer IP>" zapyta Cie o haslo, podaj mu to co pisze na routrze. Jezeli nic nie pisze to sproboj w obu przypadkach "admin" Jezeli dostaniesz sie juz do "srodka" znadz zakladke security lub cos w tym stylu i poszukaj WPA, WPA-PSK lub AES. Najlepiej bedzie jezeli ustawisz na WPA-PSK, powinno byc tez pole do wpisania hasla. Jezeli po wpisaniu hasla windows nie bedzie chcial tego zalapac, nawet nie bedzie prosil o haslo, to musisz wejsc w panelu sterowania w sieci i poprostu je tam dodac (czasem sie tak zdarza) Jezeli sobie nie poradzisz to wal na priv, poprowadze Cie krok po kroku ------- Zmijka jako ze masz priva zapchanego masz tutaj Jezeli laptop "widzi" Twoja sieci ta siec to mozesz z laptopa sie laczyc, w sumie wszystko jedno. W przegladarce ktora uzywasz wpisz 192.168.0.1 (jezeli nie wejdzie to poprzedz to // ) , jak zapyta o haslo i haslo to admin i admin Powinnas otrzymac takie okno mniej wiecej, kliknij u gory na HOME, potem po lewej stronie na WIRELESS W network ID mozesz wpisac swoja nazwe, pod jaka bedzie widoczna siec Channel zostaw bez zmian w security najlepiej daj WPA-PSK Encryption TKIP Preshare Key wpisz swoje haslo To byloby na tyle:) Powinnas sobie poradzic w razie czego mecz dalej :) |
D-link DI-524
|
wpisz w okienko przegladarki 192.168.0.1 jako haslo nie wpisuj nic,i tam masz bardzo duzo opcji konfiguracji routera.
Zakladka Setup,po lewej Wirless settings,i potem jak chcesz swoje hasełko to na samym dole masz Manual wireless network setup |
Ok dałam chyba radę :) Dzięki za pomoc!
|
zwracam sie do wszystkich z prośbą o przetłumaczenie dwóch tekstów z hiszpańskiego na nasz język ojczysty
chętnych i pomocnych poliglotów proszę o priva pomoc jest potrzebna !! |
Mam prosbe otoz jestem posiadaczem Toshiba a200-195 czy ktos moglby mi polecic jakis pewny serwis skad moge zassac updata do grafiki.
patrzylem na stronie toshiby ae cos m tami nie gra. thx |
ktos podpowie jak sie zarejestrowac na forum kibice.net? posze o link
|
Wiem, że było to podawane ze 100 razy, ale nie mogłem tego znaleźć, a może ktoś ma pod ręką. Chodzi mi o stronkę, na której są zamieszczone Wiślackie szaliki wraz ze zdjęciami. Ma to ktoś?
Dzięki Kobieto Wiślaka |
http://wislakrakow-szale.republika.pl/index.htm (SZALE)
edit: tee Alaaaa co się zaczepiasz... :P "a" żyje swoim własnym życiem |
Cytat:
http://www.szalikits.friko.pl/ |
Cytat:
edit: Sorry - sądziłam, że wolisz być "kobietą - wiślakiem" niż "kobietą wiślaka" :P ale skoro tak to jeszcze raz sorry :-) |
przeglądam allegro,sklepy internetowe itp..ponieważ chcę się zorientować ile mogę dostać za nowego Sony Ericsson'a k770i na gwarancji prosto z salonu ? wie ktoś ?
|
Cytat:
|
Cytat:
http://allegro.pl/item558568112_sony...ka_poznan.html http://allegro.pl/item551691574_sony...ucja_fv22.html :-) |
Wie ktos jak szybko na viscie i na xp podzielic albo polaczyc dyski ? nie tracac plikow ?
bez uzywania roznych programow ? wiem ze na viscie jakos w windowsie jest jakis program ale zapomnialem jaki... ale na x p? |
Cytat:
Funkcje zarzadzania dyskami znajdziesz tu: Panel sterowania - Narzędzia administracyjne - Zarządzanie komputerem - tam po lewej masz zakładke, szukaj Magazyn - Zarządzanie dyskami. Dajesz prawym myszy na dysk z którego chcesz "urwać" kilka GB, klikasz zmniejsz wolumin i potem chyba analizuje dysk ile może z niego GB "urwać", zeby to dodac do dysku to jest opcja rozszerz wolumin... nie pamietam dokładnie bo juz dawno to robiłem, takie rzeczy to raczej po formacie albo instalacji systemu sie robi... :D tylko pamiętaj zeby przed tym wszystkim zrobić defragmentacje wszystkich dysków to poukłada Ci pliki na dyskach, może to potrwać ale cóż... jakbys nie wiedział gdzie to znaleźć to Start - Programy - Akcesoria - Narzedzia systemowe - Defragmentator dysków... na poczatku zacznie Ci analizować, jak nawet wyskoczy że wydajność plików jest dobra i nie trzeba defragmentować to i tak kliknij "defragmentuj teraz" i nie przejmuj sie tymi "poradami", a pomoze Ci to przy ewentualnym podziale dysku, powodzenia |
Gdy podłączem ładowarkę do komórki(Nokia 3110), na monitorze pojawia się napis: "ładowarka nie obsługiwana".
Co ja biedny mam począć? |
kup lepszy telefon :)
|
Ogląda ktoś od początku derby Barcelony?
Co się stało, ze pierwsza połowa przedłużona aż o 5 minut ? |
znam kogoś IP
jak mogę sprawdzić jego: - Imię i Nazwisko - Miejsce zamieszkania ? |
Cytat:
|
Cytat:
|
z ma ktos program kolejki ekstraklasy polskiej pilki kopanej na weekend 24- 26.03.09? moglby ktos wkleic? dzienks.
|
nie było to spowodowane jedną sytuacją, ogólnie była brutalna gra, dużo przerw krótkich i jedna dłuższa podczas zamieszania wynikającego z czerwonej kartki dla Keity.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl