Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

fan01 30.06.2011 10:01

Konkurs - jaki portal jako pierwszy poda info, że Kosowski przymierzany do Wisły?

Bąbel 30.06.2011 10:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fan01 (Post 1118864)
Konkurs - jaki portal jako pierwszy poda info, że Kosowski przymierzany do Wisły?

stawiam przekręt sportowy:P

grzesiek632 30.06.2011 12:01

Nourdin Boukhari obchodzi dziś swoje 31 urodziny. Życzę mu z całego serca powrotu do formy i jeszcze kilku lat udanej kariery.

Bramki w derbach nigdy nie zapomnę.

madenn 30.06.2011 15:32

Jak wyglaa sprawa z rysiem CZ. ? Był zawieszony a nie zwolniony , a potem temat przycichł...

JrQ- 30.06.2011 16:06

było info, że już nie pracuje dla Wisły o ile pamietam

AYALA 30.06.2011 16:54

Petrescu w Lokomotivie Moskwa ?
http://www.futbol.pl/artykul/104474.html

willow 30.06.2011 20:11

Frankowski zdał maturę dzisiaj!
Gratulacje :D

JrQ- 30.06.2011 20:24

jeszcze niech z Jagiellonią dziś wygra, bo mi kończą kupon :P

cinekw 30.06.2011 20:33

Arek Głowacki znowu złapał kontuzje i podobno to coś poważnego .. :/

willow 30.06.2011 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cinekw (Post 1119282)
Arek Głowacki znowu złapał kontuzje i podobno to coś poważnego .. :/

Ależ ten chłopak ma pecha... akurat, jak zaczął wskakiwać do składu na Euro...

skeba 30.06.2011 23:03

Czy ja wiem, czy pech. Taki organizm. Ten zawodnik był podatny na kontuzje, tu o pechu mówić raczej nie można.
Szkoda, bo był jednym z najlepszych na swojej pozycji w Polsce.

Bąbel 30.06.2011 23:15

Jedyny, klasowy, polski, środkowy obrońca na reprezentacje...

Angmir 30.06.2011 23:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1119437)
Czy ja wiem, czy pech. Taki organizm. Ten zawodnik był podatny na kontuzje, tu o pechu mówić raczej nie można.
Szkoda, bo był jednym z najlepszych na swojej pozycji w Polsce.

Głowacki to profesor - klasa naprawdę silna Europejska - głupio zrobił ze odszedł - u nas już było widać że odpowienio przystosował treningi do swojego organizmu - jakby nie było ostatnie 2 lata bez kontuzji - sam mówił że juz zna swój organizm i wie jak trenować .
W Turcji wiadomo - musiał zasuwać na treningach to kontuzje wróciły...

wiertar 30.06.2011 23:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Angmir (Post 1119447)
Głowacki to profesor - klasa naprawdę silna Europejska - głupio zrobił ze odszedł - u nas już było widać że odpowienio przystosował treningi do swojego organizmu - jakby nie było ostatnie 2 lata bez kontuzji - sam mówił że juz zna swój organizm i wie jak trenować .
W Turcji wiadomo - musiał zasuwać na treningach to kontuzje wróciły...

skończ!!!

a ni ja a ni ty, nawet sam Arek nie wie co by było z Głową dziś w Krakowie. równie dobrze mógł rozegrać w Wiśle jeszcze 2 mecze i skończyć karierę przez jakąś kontuzje. Casus Clebera coś ci przypomina?? a przypomne że Cleber był nie zniszczalny..

murray 01.07.2011 00:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiertar (Post 1119467)
skończ!!!

a ni ja a ni ty, nawet sam Arek nie wie co by było z Głową dziś w Krakowie. równie dobrze mógł rozegrać w Wiśle jeszcze 2 mecze i skończyć karierę przez jakąś kontuzje. Casus Clebera coś ci przypomina?? a przypomne że Cleber był nie zniszczalny..

Akurat tutaj podbiję koleżkę.
Arek dostawał u nas dodatkowy dzień wolny, co okazało się zbawienne w kontekście jego częstych kontuzji. W Turcji oczywiście nikt mu dał taryfy ulgowej, efekty widać.

wiertar 01.07.2011 00:17

hmm no to widze że mamy wtyki w Trabzonie... wydaje mi się że klub z takim budżetem ma opieke medyczną ma najwyższym poziomie i dobrze wiedzą na co mogą danemu zawodnikowi pozwolić.

kolend 01.07.2011 08:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bąbel (Post 1119446)
Jedyny, klasowy, polski, środkowy obrońca na reprezentacje...

ale przez ciągłe mniejsze lub większe kontuzje na reprezentacje nie może dojechać, a jak kilka lat temu grał, to zawalał... ot widać taka jego klątwa, pech czy cokolwiek

IncognitoTSW 01.07.2011 08:41

Tylko po co Sivakov Zenitowi...

Marszałek 01.07.2011 08:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1119502)

Dziwna sprawa. W Włoszech wie,że nie wygra rywalizacji a miałoby mu się to udać w Zenicie?

majkipolska 02.07.2011 07:27

Na onet.pl podali za Przegladem Sportowym, ze Kamil Kosowski podpisze roczny kontrakt z GKS Belchatow

tomo 02.07.2011 13:30

Co z Leszczakiem ? 90minut podaje że kopie się po czole w ME Górnika Zabrze, ktoś wie więcej czemu ten "talent" tak się marnuje w śląskim klubie ? :D to samo co u nas, dalej nierówno pod sufitem ?

_ukoL 02.07.2011 13:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 1119506)
Dziwna sprawa. W Włoszech wie,że nie wygra rywalizacji a miałoby mu się to udać w Zenicie?

Lepiej może będzie czuł się wśród Słowian. Łatwiej Białorusinowi się zaaklimatyzować w Rosji i grać może niż we Włoszech. W tym kierunku szukał bym wytłumaczenia. Według mnie prędzej sobie by w Rosji poradził niż w średniaku Serie A.

wroobel88 02.07.2011 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ...:::Tomo:::... (Post 1120104)
Co z Leszczakiem ? 90minut podaje że kopie się po czole w ME Górnika Zabrze, ktoś wie więcej czemu ten "talent" tak się marnuje w śląskim klubie ? :D to samo co u nas, dalej nierówno pod sufitem ?

http://www.futbol.org.pl/news,24512.html

Wojtas 02.07.2011 19:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 1119506)
Dziwna sprawa. W Włoszech wie,że nie wygra rywalizacji a miałoby mu się to udać w Zenicie?



Sivakov pojdzie do gabinetu prezesa Zenitu ,pusci mu bramke z Gdanska z polowy boiska powie ze tak strzela od niechcenia ,i od razu ma pierwszy sklad :)

sevenheaven 02.07.2011 20:03

wy w ogóle umiecie czytać ? gdzie tam pisze, że zenit go chce ? równie dobrze ja mogę napisać, że chce grać w Barcelonie, bo odpowiada mi ich styl ..
ogarnijcie się

Glazik 03.07.2011 14:32

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32294,t...wiadomosc.html

Niedzielan blisko Cracovii...

Tenzen 04.07.2011 08:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislaportal.pl
- Dla mnie ta Wisła jest najsłabszą, jaką widziałem w ciągu ostatnich 10 lat - mówi w wywiadzie dla "Gazety Krakowskiej" Kamil Kosowski.

Jeszcze gdyby powiedział "10 lat temu Wisła była mocniejsza" to wtedy można by było powiedzieć, że może coś w tym jest. Graliśmy jak równy z równym z Barceloną, momentami byliśmy bliżej LM, ale minimalnie nas wyeliminowali. Trochę później było największe zwycięstwo: Schalke - Wisła 1 - 4. potem nastąpił jeden dołek, a potem jeszcze dwa przed Skorżą i po(d koniec) Skorży. Teraz niewątpliwie Wisła jest na tendencji zwyżkowej.

Pozostaje tylko by udowodnić to Kamilowi na boisku.

Co do samego Kosy to już nie jest tak pewnym punktem jak kiedyś. W ostatnim sezonie mam ogromne wahania formy.

cassius31krakow 04.07.2011 10:04

A gdzie był Kamil jak mieliśmy teoretycznie "korzystnie" wylosowany Anderlecht.
Wypiął wcześniej swoją dupę na Wisłę, bo tu zarabiał tylko na frytki (tak, tak... pampersy pojawiły się dopiero przy drugim pożegnaniu z klubem) i aż szczał po nogach żeby tylko wyjechać za granicę!

Arronax 04.07.2011 10:09

Szkoda gadać, wielkie wymądrzanie się .... Polskie gwiazdorstwo. Może żal o to, że Wisła go już nie chciała.

riv 04.07.2011 10:18

Kosa zawsze miał klub w d***ie ale broniły go jego ponad przeciętnie umiejętności, także mnie jego wypowiedzi nie dziwią. Jest całkiem możliwe, że Bełchatów będzie miał z niego więcej problemów niż pożytku, bo on zawsze dbał tylko o to, żeby kasa się zgadzała (grał dobrze, żeby się wypromować) i nie zdziwiłbym się, gdyby na ostatnim kontrakcie w życiu grał padakę - przecież już z Bełchatowa na zachód nie pójdzie, więc równie dobrze może sobie na boisku 'odpocząć' a hajs i tak wpadnie.

Kandzior 04.07.2011 10:38

I podobno to najsłabsza Wisła od 10-ciu lat. Choćby w sezonie 2006/2007 byliśmy w tabeli troszkę niżej niż teraz, bo teraz z całej ligi zaprezentowaliśmy się najlepiej, a wtedy przy 10 zwycięstwach mieliśmy aż 16 remisów (najwięcej w lidze) które w takiej liczbie nic nie dają i 4 porażkach, bez względu jak grała reszta ligi więc pan Kamil troszkę przesadził w swojej wypowiedzi.

Kociewiak 04.07.2011 10:40

Spokojnie, zmieni zdanie po bezpośrednim spotkaniu z Wisłą w lidze :)

KOALIK 04.07.2011 11:03

Kosowski powiedział samą prawdę, że tamta Wisła z czasów Lazio i Schalke bez problemu wygrałaby z tą obecną. Można zadać proste pytanie: ilu piłkarzy z dzisiejszego składu grałoby w ówczesnej Wiśle? Melikson, Pareiko, Sobolewski i może Chavez\Jaliens. Reszta trybuny.

FraMat 04.07.2011 11:07

teoretyzowanie. Tego się nie da sprawdzić. Dziesięc lat temu trochę inaczej grało się Wiśle w lidze, gdzie nie miała takiego oporu. Przez Kamila przemawia frustracja

filemon 04.07.2011 11:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOALIK (Post 1120856)
ilu piłkarzy z dzisiejszego składu grałoby w ówczesnej Wiśle? Melikson, Pareiko, Sobolewski i może Chavez\Jaliens. Reszta trybuny.

Nie, Jaliens bynajmniej nie grałby. Małecki Twoim zdaniem nie zmieściłby się na ławce? :shock:

HEDu 04.07.2011 11:37

a gdzie niby miałby grać Małecki? Kosowski,Uche, Błaszczykowski i dopiero Małecki.

filemon 04.07.2011 11:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 1120872)
a gdzie niby miałby grać Małecki? Kosowski,Uche, Błaszczykowski i dopiero Małecki.

1. Dobrze wiedzieć, że Błaszczykowski grał w "czasach" Kosowskiego.
2. Dobrze też wiedzieć, że skoro już są Uche i Kosowski, to Małecki się nawet na rezerwie nie zmieści :rotfl: jak myślisz, po co jest ławka rezerwowych? :> Właśnie dlatego zasugerowałem, że skoro na skrzydłach już byli Kosa i Uche, to nie wiem czemu Małecki miałby się nie zmieścić na ławce i Koalik go odsyła na trybuny.

For_FuN_ 04.07.2011 12:42

Kosa, jak zwykle...konkretnie i bez owijania w bawelne, taka szczerosc sie chwali. Facet ma calkowita racje...MP z tyloma porazkami w sezonie? W dodatku styl gry nie powalajacy na kolana, a o jakosci poszczegolnych zawodnikow nie ma co nawet dyskutowac.

P.S - Maciek Skorza juz pewnie zaciera raczki...nie zdziwie sie, jesli Kamil wyladuje w Legii.

Angmir 04.07.2011 12:53

Kosa za 15 lat zmieni Tomaszewskiego na warcie - zobaczycie

Naczelny krytykant i krzykacz Polskiej piłki dorobi się godnego zastępcy...

filemon 04.07.2011 13:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1120891)
P.S - Maciek Skorza juz pewnie zaciera raczki...nie zdziwie sie, jesli Kamil wyladuje w Legii.

Wiem, że mówił, że jak zagra w PL to tylko w Wiśle albo w Górniku, a teraz gra w Bełchatowie.
http://legia.net/wiadomosci,42254-ka...m_w_legii.html
Ale gdy mowi ze nie zagra nigdy w Legii, to po prostu wierzę mu, że faktycznie w niej nigdy nie zagra ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl