Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

WislakWiDoK 15.02.2010 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 855101)
Na jutro Kanada curling mężczyźni wygra 1,75
Pluszczenko soliści wygra 1,4
co o tym sądzicie?

Pluszczenko złapałem po kursie 1.8 na bet365

pan Dudi 15.02.2010 20:31

Co to za Pluszczenko? :D Przez te Igrzyska oferta buków wydaje się strasznie zubożała, więc ratuję się jak mogę :D

d.j 15.02.2010 20:40

Łyżwiarstwo figurowe... chłop wraca po przerwie tylko po to żeby zdobyć złoto:-)

Musiałby chyba z 5 razy się wywrócić żeby go nie zdobyć...

LuKaS TSW 15.02.2010 20:44

Panie Dudi uboga uboga,szczególnie w tych dyspcyplinach które się tradycyjnie obstawia.
Z piłki chyba zagram że w jutrzejszych meczach LM każda drużyna strzeli gola i do tego over w meczu Stoke-City ,ale to na osobnym kuponie i za mniej:)

edit.Czyli Panowie widzę że ten typ dobry,to jeszcze ten curling oceńcie:)

WislakWiDoK 15.02.2010 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez d.j (Post 855110)
Łyżwiarstwo figurowe... chłop wraca po przerwie tylko po to żeby zdobyć złoto:-)

Musiałby chyba z 5 razy się wywrócić żeby go nie zdobyć...

Dokładnie.

Kamson 15.02.2010 20:49

Wiadomo, że wyniki w Lidze Mistrzów to zazwyczaj wielka niewiadoma, ale jutro nie ma za bardzo na co stawiać. Gdybyście puścili kupon to na kogo?

Grają jutro Lyon - Real i Milan - Manchester. Chyba zagram na Real i Milan...

WislakWiDoK 15.02.2010 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 855112)
Panie Dudi uboga uboga,szczególnie w tych dyspcyplinach które się tradycyjnie obstawia.
Z piłki chyba zagram że w jutrzejszych meczach LM każda drużyna strzeli gola i do tego over w meczu Stoke-City ,ale to na osobnym kuponie i za mniej:)

edit.Czyli Panowie widzę że ten typ dobry,to jeszcze ten curling oceńcie:)

Ale ty chcesz grać na Złoty medal tak? bo nie widze żadnego meczu a tym bardziej kurs na kanade napewno nie bedzie 1.70.

Szarny 15.02.2010 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 855116)
Wiadomo, że wyniki w Lidze Mistrzów to zazwyczaj wielka niewiadoma, ale jutro nie ma za bardzo na co stawiać. Gdybyście puścili kupon to na kogo?

Grają jutro Lyon - Real i Milan - Manchester. Chyba zagram na Real i Milan...

Ja napewno dam Real. Jak chce coś ugrać w tym sezonie w CL to słabiutki obecnie Lyon powinni bez problemów ograć, żeby nie było nerwówki u siebie. Poza tym Real będzie chciał się zrewanżować, bo z Lyonem w CL nie wygrał od 4 spotkań (ale to był ten dawny, bardzo dobry Lyon i drewniani Królewscy). Do tego dorzuce chyba Nottingham i taki dubelek.

A co do Milan-ManU to moim zdaniem tu wszystko jest możliwe. Nie zdziwi mnie żaden wynik, chociaż opcja na Milan jest ciekawa, tym bardziej, że w bezpośrednich spotkaniach tych drużyn w Europie prawie zawsze wygrywał gospodarz (raz, 5 lat temu zdarzyło się inaczej). Ronaldinho w świetnej formie, ale z drugiej strony wielka forma Rooneya, więc ciężko cokolwiek tu przewidzieć. Chyba dam na jednym kuponie na świra, że rezerwowy którejkolwiek drużyny walnie bramkę. Kurs 4,3 w Totomixie. Może Owen/Berbatov albo Inzaghi/Huntelaar w końcówce coś ustrzelą.

Fuks 16.02.2010 01:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakWiDoK (Post 855120)
Ale ty chcesz grać na Złoty medal tak? bo nie widze żadnego meczu a tym bardziej kurs na kanade napewno nie bedzie 1.70.

no wlasnie nad tym samym sie zastanawiam.

KacpiTSW 16.02.2010 14:01

Macie coś ciekawego na dzisiaj?

grzesiek632 16.02.2010 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KacpiTSW (Post 855317)
Macie coś ciekawego na dzisiaj?

Ja zagram dzis chyba:

Hämeenlinna - Ilves 1 / 1,65
Leeds - Walsall 1 / 1,40


Lige Mistrzów sobie odpuszczam bo w tych meczech to chyba wszystko moze sie stac.. od overów po undery od remisów po wygrane gopodarzy i gości.. wszystko.

Jaśmin 16.02.2010 14:36

Ja na dziś mam takie typy, troszkę ryzykowne ale co tam

System 2z3

P Stoke-Manchester City 2 (2.10)
P Everton-Sporting L. 1 (1,75)
a Nottingham-Sheffield Utd 1 (1,80)
a Leeds-Walsall 1 (1,43)
a Oxford-Rushden 1 (1,75)
b AC Milan-Manchester Utd. 1/2 0 (1,95)
b Lyon-Real Madryt II poł. 2 (2,40)
b Altrincham-Eastbourne 1 (1,67)
c Cliftonville-Lisburn 1 (1,30)
c Linfield-Coleraine 1 (1,32)
c Plymouth-Swansea 2 (2,15)

Min. wygrana 51,80
Maks. wygrana 251,50

rocco_1906 16.02.2010 14:37

ja stawiam na zwycięstwo Svendsena po kursie 1,65 i na jutrzejszy wczesny poranek Ovechkina po kursie 1,60.

pan Dudi 16.02.2010 14:48

Ja zagrałem, że USA strzeli ponad 3,5 gola w meczu ze Szwajcarią. Poza tym pewnie jakąś piłkę dorzucę. Leeds wygląda nieźle w sumie. Najwyższy czas dla nich zacząć znowu wygrywać.


Dorzuciłem drugiego singla z Derby County.

Fuks 16.02.2010 15:06

Ja gram mocno Everton. Sporting ostatnio jest w tragicznej formie.

Pawel.Busko 16.02.2010 15:14

Everton zagrałem, do tego ManU strzeli, Real wygra i KAC (austriacki hokej) nie przegra;)

maro olTSkul 16.02.2010 15:16

Aberdeen @ 1.30
Wisła Kraków @ 1.33
Queen of South @ 1.60
Debrecen @ 1.80

takie coś - i tego Pluszczenko jeszcze zagram (dzięki - M. )

El'kabat 16.02.2010 18:45

Jezeli chodzi o dzis to Everton i Real x2

Kamson 16.02.2010 22:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 855116)
Wiadomo, że wyniki w Lidze Mistrzów to zazwyczaj wielka niewiadoma, ale jutro nie ma za bardzo na co stawiać. Gdybyście puścili kupon to na kogo?

Grają jutro Lyon - Real i Milan - Manchester. Chyba zagram na Real i Milan...

Jakie szczęście, że nie miałem kiedy do buka podjechać :D I na obstawianie LM już nikt mnie nie namówi ;)

ebi 16.02.2010 23:01

cos z nba na noc ? :P

LuKaS TSW 17.02.2010 10:41

Na dziś takie coś :
Lierse-Dender 1
Nijmegen-Willem 1
Aris-Xanthi 1

kurs 4,10

i zabawowo Bayern-Fiorentina dokładny wynik 3:1 kurs 11 zł

pan Dudi 17.02.2010 11:08

Derby ładnie trafione, ale usa w hokeja mnie oszukali. :[

Coś ciekawego na dziś Panowie?

rocco_1906 17.02.2010 11:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 855327)
ja stawiam na zwycięstwo Svendsena po kursie 1,65 i na jutrzejszy wczesny poranek Ovechkina po kursie 1,60.

..uja warty ten biathlon:foch: dobrze ze Carewicz jest niezawodny:) typy na dzis podam jak sie wyspie:-P

grzesiek632 17.02.2010 11:43

Mnie wczoraj Leeds wyciulało:foch:

Na dzis gram mało wyszukany kupon:

Newcastle - Coventry 1 / 1,50
Nijmegen - Willem II 1 / 1,55

trial 17.02.2010 13:41

Nijmegen-Willem II 1 1.60
Kowalczyk J-miej.1-3? Tak 1.55
Newcastle-Coventry 1 1.47
Wigan-Bolton 1X 1.30
Bayern M.-Fiorentina 1 1.50
Zobaczymy jak to pójdzie.

Pawel.Busko 17.02.2010 14:17

A ja dla odważnych polecam Brest. Lens w jakiejś super formie nie jest, a drugoligowiec pokazał nie raz, że jest mocny;) Kurs około 5

pan Dudi 17.02.2010 14:29

Zagrałem Bayern, NEC i Kowalczyk w TOP 3. Trial, życzę powodzenia ;)

Fuks 17.02.2010 15:09

Ja Bayern, i Kavala teraz w pucharze.

rocco_1906 17.02.2010 15:11

Majdic - Kowalczyk
kurs: 1,60

WislakWiDoK 17.02.2010 15:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 855759)
Majdic - Kowalczyk
kurs: 1,60

Nie Ładnie...:)

Proximus 17.02.2010 15:34

Na dziś myślę Bayern, Nijmegen i Newcastle. Gdybym tylko miał kasę...

FredzIo 17.02.2010 19:18

Grubo:
Panathinakos - Roma 2 2.3

fialo 17.02.2010 19:57

Na dziś jeden spokojny za 30 PLN :

FC Bayern München - AC Fiorentina (0:1) (Handicap) 1 2,05
FC Porto - Arsenal FC (1.Połowa) X 2,00
NEC Nijmegen - Willem II Tilburg (Typ) 1 1,50

i jeden zabawowy wariat za 2 PLN:

FC Porto - Arsenal FC (Połowa/Wynik końcowy) X / X 4,90
Kto zwycięży kokurencję Half-pipe mężczyzn na Igrzyskach Olimpijskich? Shaun White (USA) 1,20
Wigan Athletic - Bolton Wanderers (Typ) X 3,25
Newcastle United - Coventry City (0:1) (Handicap) 1 2,05
Füchse Berlin - SG Flensburg-Handewitt (Typ) 2 1,50
Jak duża będzie przewaga zwyciężczyni w zjeździe kobiet? (Przewaga wygranej) 0,31 - 0,50 sekund 6,20
Knack Randstad Roeselare - Trentino Volley (Typ) 2 1,25
Finlandia - Białoruś (under/over 5.5) 2 1,75

rocco_1906 17.02.2010 20:05

no to zem sie kur!!wa wypuscil z biegami... Majdic po wypadku poobijana ledwo zyje i pewnie nic nie ugra;/ cza zostac przy hokeju i pilce noznej;]

Olli Jokinen jako moj dzisiejszy strzelec po kursie 2,59

WISŁAZWE 17.02.2010 20:36

Na jutro:

Villarreal- Wolfsburg 1 1,85
Athletic Bilbao - Anderlecht 1 1,75
Hamburg- PSV 1 1,75

Kurs: 5,66
Wkład: 10 zł
Wygrana: 50,9


Panathinaikos-Roma 2 2,45
Hertha Berlin- Benfica 2 2,2

Kurs:5,39
Wkład: 10 zł
Wygrana: 48,5
Co myślicie nad takimi kuponami?? Czekam na opinie.

El'kabat 17.02.2010 21:09

Losz kur...wspolczuje wszystkim,ktorzy grubo Majdic obstawili,caly urok sportu ;/ Sam za to chyba przeceniłem forme Kowalczyk,ze bedzie 1-3 w sprincie.

Gratulacje Rocco

rocco_1906 17.02.2010 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 855878)
no to zem sie kur!!wa wypuscil z biegami... Majdic po wypadku poobijana ledwo zyje i pewnie nic nie ugra;/ cza zostac przy hokeju i pilce noznej;]

Olli Jokinen jako moj dzisiejszy strzelec po kursie 2,59

no to szybko sie pocieszylem :D Finlandia 1-0 i O.Jokinen strzelił :)

Pawel.Busko 17.02.2010 21:17

WISLAZWE Tez gram to jutro;) Roma wiadomo wielka forma,a dodatkowo nie obcy im klimat stadionu w Atenach;) Hertha za to bez formy wiec jak nie czysta 2 to już X2 jak dla mnie pewny;)

Kamson 17.02.2010 22:01

Coś byście wyrzucili z tego kuponu? :D

Brugge - Valencia 2
Hertha - Benfica 2
Kazan - Hapoel T.A. 1
Liverpool - Unirea 1
AEL Limassol - APEP 1

Gra w Brugii jakiś znany piłkarz? Są w stanie ugrać coś z Valencią?

WislakWiDoK 17.02.2010 22:14

Justyna wygra 2 półfinał ? Tak. 1.80


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl