Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Precel z makiem 26.12.2008 10:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maTyS. (Post 647662)
mam problem ? chcę otworzyć ściągnięty film rmvb z dysku włączam go i ładuje się chwile allplayer a potem wyskakuje,że (brak kodeka video lub zbiór uszkodzony kodek potrzebny to real alternative) najśmieszniejsze jest to że mam tego kodeka bo ściągałem wczoraj co zrobić,żeby szło proszę o pomoc !

ściągnij jeszcze raz ffdshow.
miałem kiedyś ten sam problem. ściągnąłem raz, zainstalowałem ale dalej allplayer nie odpalał. Za drugim razem wszystko ładnie śmigało.

maTyS. 26.12.2008 10:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ZwrABG (Post 647664)
miałem to samo i wtedy otwierałem w Windows Media Player:evil:

otwieram w media player i również wyskakuje błąd.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 647670)
otworz w Real Player

w real player to samo co wyżej napisałem.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Precel z makiem (Post 647672)
ściągnij jeszcze raz ffdshow.
miałem kiedyś ten sam problem. ściągnąłem raz, zainstalowałem ale dalej allplayer nie odpalał. Za drugim razem wszystko ładnie śmigało.

ściągnąłem i nic się nie zmieniło,a najśmieszniejsze jest to że tylko 3/4 filmy które ostatnio ściągnąłem nie włączają się,bo resztę co sprawdzam to chodzi normalnie.dzięki za pomoc.

DominoForza 26.12.2008 11:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maTyS. (Post 647680)
otwieram w media player i również wyskakuje błąd.


w real player to samo co wyżej napisałem.


ściągnąłem i nic się nie zmieniło,a najśmieszniejsze jest to że tylko 3/4 filmy które ostatnio ściągnąłem nie włączają się,bo resztę co sprawdzam to chodzi normalnie.dzięki za pomoc.

a moze jakas kijowa wersje sciagles i brakuje czego :)

maTyS. 26.12.2008 11:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DominoForza (Post 647682)
a moze jakas kijowa wersje sciagles i brakuje czego :)

ściągałem stąd :
http://dobreprogramy.pl/index.php?dz...DShow+20080320

_____
orientuje się ktoś czy jest dzisiaj jakaś Pizzeria otwarta ? jeśli tka proszę o namiar :)

Jelon 26.12.2008 14:08

Banolli.....

spinnaker 26.12.2008 14:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maTyS. (Post 647685)

Raczej o film kijowy mu chodziło. Ściągnij kodeki Real Alternative i Quick (Time) Alternative i powinno śmigać we wszystkim.

Wojtek 1906 26.12.2008 15:33

wie ktoś może czy jest opcja zmiany nicku ?
ok dzięki Devil.

Vinci 26.12.2008 16:53

Gdzie w programie subedit-player istnieje możliwość regulacji jasności obrazu?

WiselkaMLP 26.12.2008 17:01

mam plyte ASUSA i wiem ze ta gra mi pojdzie a mimo to jak zapodaje gre to obraz sie nie wyswietla ... wie ktos moze jaki sterownik jest za to odpowiedzialny ??

WSB 26.12.2008 17:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 647762)
mam plyte ASUSA i wiem ze ta gra mi pojdzie a mimo to jak zapodaje gre to obraz sie nie wyswietla ... wie ktos moze jaki sterownik jest za to odpowiedzialny ??

Skoro nie wyswietla sie obraz to sciagnij nowe sterowniki do Twojej karty graficznej.

Pavay 26.12.2008 17:25

Jest możliwość ściągnięcia opcji odtwarzania polskich napisów dla odtwarzacza dvd który ma z tym problem?

1q2 26.12.2008 18:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 647761)
Gdzie w programie subedit-player istnieje możliwość regulacji jasności obrazu?

Akurat subedita nie uzywam ale nie zdziwil bym sie gdyby takiej opcji nie bylo - to glowna bolaczka sporej czesci roznych 'playerow'.

Barthez 26.12.2008 19:34

Cytat:

Jest możliwość ściągnięcia opcji odtwarzania polskich napisów dla odtwarzacza dvd który ma z tym problem?
Jakiej firmy odtwarzacz?

Pavay 26.12.2008 20:13

Samsung (który w domyśle ma polskie napisy, ale praktyka wykazuje co innego:/)

Barthez 26.12.2008 20:15

Spróbuj zmienić firmware.

shad 26.12.2008 20:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez shad (Post 647649)
Czy telefon do skype np. taki :
http://www.allegro.pl/item508991021_...nstrukcja.html
działa jak bezprzewodowa słuchawka bluetooth? Chodzi mi o efekt taki, by jedna osoba mogła bez problemu korzystać z komputera, przegladać internet, słuchać muzyki z głośników, druga natomiast rozmawiać przez skype za pomocą takiej słuchawki. I jeszcze najlepiej by było, żeby to nie była taka słuchawka jak telefoniczna (do której dałem link na allegro) ale słuchawka wkładana do ucha,żeby było wygodniej.

Ktokolwiek? :P

ByQ 26.12.2008 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 647761)
Gdzie w programie subedit-player istnieje możliwość regulacji jasności obrazu?

Trza "podjasnic" w panelu sterowania karty graficznej.

MackoTSW_(konto_usuniete) 27.12.2008 10:43

Potrzebuje tego kolesia z oprawy ŁKS "Ultras support..."


Dzięki Szymek :)

Szymek_R22 27.12.2008 10:53

http://artfiles.art.com/images/-/Unc...C11751093.jpeg
http://blog.myid.is/wp-content/uploa...s_need_you.jpg

10 znaków

Kamil_mchw 27.12.2008 14:32

mam problem, a mianowicie nie działają mi pliki w formacie RMVB, mam zainstalowany kodek pack pod viste który zajmuje 30 mb, co jest nie tak?? może trzeba coś w tych kodekach ustawiać czy ch** wie co... odtwarzałem film BSplayerem, allplayerem, i vplayerem i wmp I NIC!!

kms 27.12.2008 15:18

Kamil rmvb idzie chyba tylko pod real alternative czy jakos tak :P moze go nie byc kodek packu :P

Barthez 27.12.2008 15:37

spróbuj ściągnąć ffdshow mi pomogło na wszystko :p

R33 27.12.2008 16:14

Czy mając LiveBox-a da się zmienić IP? W jaki sposób?

marian3a 27.12.2008 16:16

Gdzie moge znaleść cennik dotyczący wysyłki za pomocą poczty do Polski Ile kosztuje 0,5kg.

PrawdziwośćDlaGry 27.12.2008 16:22

...
na stronie poczty Polskiej?:-/
nawet sprawdziłem Ci ile kosztuje.. ok10zł priorytetem według tego cennika.

Mlody Wislak 27.12.2008 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 648246)
Czy mając LiveBox-a da się zmienić IP? W jaki sposób?

Masz neostrade i chodzi Ci o zmiane ip czy moze zakresu? Jezeli ip to wystarczy ze wjedziesz w w ustawienia liveboxa (instalacja plytki dolaczonej do lb) i w dostepie do internetu dasz rozlacz a nastepnie polacz. Powinno ci zmienic ip . jezeli nie to restart lb i zmiana ip/zakresu gwarantowana.

simone 27.12.2008 20:14

Na jakie mecze będzie ten zakaz wyjazdowy, za "rzekome antysemickie okrzyki"?

marian3a 27.12.2008 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 648254)
...
na stronie poczty Polskiej?:-/
nawet sprawdziłem Ci ile kosztuje.. ok10zł priorytetem według tego cennika.

zapomniałem napisać przesyłka z UK do Polski a nie z Polski za granice. no chyba że to nie jest jakaś różnica to dzięki wielkie za odp :)

wroobel88 27.12.2008 20:25

Co mam zrobić zeby mi komp 'zauważył' to, że zainstalowałem karte graficzną (na laptopie fujitsu siemens amilo pro v2030) ? Instalowałem to ręcznie kilka razy i mimo tego dalej nie działa :/

rafiABG 27.12.2008 21:08

chodzi ktoś do parku wodnego na zajęcia ze sztuk walki ?
jak coś to priv.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl