Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

bonawentura 06.07.2016 20:35

Tego Kapkę to już dawno powinni wykopać z klubu na zbity pysk. To jest skandal, żeby chłop, który zepsuł tak wiele transferów, nadal był w klubie. Masakra.

radek2323 06.07.2016 20:41

Kapka to szef wszystkich szefów ..... niezatapialny.

bonawentura 06.07.2016 20:48

Kapka to najgorszy chwast w naszym klubie i trzeba go jak najszybciej wyrwać.

kicur 06.07.2016 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1442615)
Kapka to najgorszy chwast w naszym klubie i trzeba go jak najszybciej wyrwać.

Nie wyrwać, tylko spryskać Randapem. :D

Levis88 06.07.2016 20:58

http://pics.tinypic.pl/i/00801/nnc379hi5acf_t.jpg
Po ostatnich wydarzeniach tak to widzę.

krzaq12 07.07.2016 10:38

Wg tego co mówi rzecznik w pierwszym meczu sezonu, czyli za kilka dni (16 lipca) mamy pierwszy raz ujrzeć nowe koszulki Wisły Kraków. Nie wiem czy on ma pojęcie o czym mówi, ale z tego co przekazuje wynika że w nowym sezonie będziemy mieć nowy model strojów meczowych, raczej dalej z Adidasa. Można z tego wnioskować że umowa z tą firmą została więc przedłużona.
Piłkarze na treningach moja już nowe bluzy treningowe.
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...8823419964.jpg

szprotson 07.07.2016 11:27

wiec zapewne takie będą koszulki
http://media.cdn.totalsports.nl/cata...t-ac5234_2.jpg
a takie spodenki
https://www.11teamsports.de/Data/Ima...rot-ac5236.jpg

jakby zamiast czarnego dali NAM niebieski było by mega. Ale zapewne nie dadzą :)

krzaq12 07.07.2016 11:36

Rękawki na bluzach treningowych także powinny mieć niebiesko biały pasek i byłaby bajeczka.

Może jednak będą niebieskie wstawki, o ile trafiłeś z modelem.
Choć nie spodziewałem się nowego kompletu, wszak obecny ma dopiero jeden sezon.
Do tej pory standardem były koszulki produkowane na 2 lata.

Pero 07.07.2016 12:00

Ale Boban ucieszony z tej nowej bluzy. Mała rzecz a cieszy :-)

krzaq12 07.07.2016 14:29

Ale za to Krzysiu Drzazga wydaje się nieco zawiedziony.... hehe

Na zdjęciu nowa polówka i bluza treningowa. Meczówki zapewne kwestią czasu.
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...8850683171.JPG

Tu z kolei przykład jak można chwalić się osiągnięciami, brakuje tego u Nas jednak.
https://pbs.twimg.com/media/CmwmanKWEAAVjcG.jpg:large

Warto podkreślać swoje dokonania, może to przekuć się na nowych sponsorów.

Pero 07.07.2016 14:36

My tam mamy miejsce dla sponsora :P

Rustin 07.07.2016 14:40

Ciekawe, jakby wyglądały te bluzy i koszulki treningowe z białymi lub niebieskimi wstawkami zamiast tego czarnego. Tak czy inaczej nie jest źle, meczówką będzie pewnie Adidas Condivo 16 Jersey.

bellic88 07.07.2016 14:53

Lechia zaserwowała swoim fanom promocje w związku z nowymi koszulkami od New Balance. Z tego co pamiętam to rabat w wysokości 50 zł przysługuje za zakup karnetu na cały sezon a 25zł za zakup karnetu tylko na runde jesienną.

Drodzy działacze Wisły - tak wyglądają podstawy marketingu i promocji.

msn 07.07.2016 15:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bellic88 (Post 1442682)
Lechia zaserwowała swoim fanom promocje w związku z nowymi koszulkami od New Balance. Z tego co pamiętam to rabat w wysokości 50 zł przysługuje za zakup karnetu na cały sezon a 25zł za zakup karnetu tylko na runde jesienną.

Drodzy działacze Wisły - tak wyglądają podstawy marketingu i promocji.

Tak samo było u nas w zeszłym roku. Jak kupowałeś karnet na cały sezon to dostawałeś zniżkę (nie pamiętam czy 50 czy 40 zł) na koszulkę meczową - nawet skorzystałem.

Alonso19 07.07.2016 16:34

Condivo 16 jest o tyle dobre, że jeżeli nie będzie to jakiś dedykowany taki odgórnie to Wisła może go zrobić poprzez miteama tak jak Śląsk zrobił.

krzaq12 07.07.2016 16:38

Tyle, że jeśli rzeczywiscie przedłużymy lub przedłużylismy umowe z adidasem to pewnie tak jak w latach poprzednich to bedzie model dedykowany, w bardzo małym stopniu odmienny od projektu katalogowego, ale jednak.

R33 07.07.2016 18:38

Wątpię czy niebieskie wstawki będą, swego czasu (chyba z 2 lata temu) Bayern miał niebieskie wstawki, a my czarne tak więc na nie niestety bym nie liczył.

bonawentura 07.07.2016 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kicur (Post 1442616)
Nie wyrwać, tylko spryskać Randapem. :D

może być randap

Franeklowcabramek 07.07.2016 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1442678)
Ale za to Krzysiu Drzazga wydaje się nieco zawiedziony.... hehe


Tu z kolei przykład jak można chwalić się osiągnięciami, brakuje tego u Nas jednak.
https://pbs.twimg.com/media/CmwmanKWEAAVjcG.jpg:large

Warto podkreślać swoje dokonania, może to przekuć się na nowych sponsorów.

Fajnie prezentują się te nowe czcionki Ekstraklasy. Poza tym Ruch ma Adidasa i skąd się wzięła taka niska cena koszulki? Tylko 139 PLN?

krzaq12 07.07.2016 20:24

Cytat:

Fajnie prezentują się te nowe czcionki Ekstraklasy. Poza tym Ruch ma Adidasa i skąd się wzięła taka niska cena koszulki? Tylko 139 PLN?
Prawdopodobnie różnica cenowa wynika z tego, że Ruch nie ma dedykowanych modeli, tylko stroje z katalogu
z doszytym logiem/herbem.

kaczmar13 07.07.2016 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Franeklowcabramek (Post 1442299)
To jest bardzo dobra wiadomość! W końcu ta pospolita brzydka czcionka zostanie zmieniona!
Na razie nie widziałem w sparingach piłkarzy Wisły z taką czcionką. W końcu Ekstraklasa poszła po rozum do głowy.

http://legia.info.pl/Nowa_czcionka_n...ezonu_20162017

moim zdaniem ta czcionka wygląda tragicznie. Dużo bardziej podobała mi się poprzednia

R33 07.07.2016 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1442712)
Prawdopodobnie różnica cenowa wynika z tego, że Ruch nie ma dedykowanych modeli, tylko stroje z katalogu
z doszytym logiem/herbem.

Wątpie za czasów Umbro jeszcze w sezonie 06/07 i 07/08 też nie mieliśmy dedykowanych modeli a cena wynosiła 199 zł. za meczówkę. Zresztą w przypadku Adidasa też był jeden sezon (10/11) co nie mieliśmy dedykowanych i cena była ponad 200 zł.

Co do koszulki Ruchu to pytanie czy ta na zdjęciu jest oryginalną Adidasa? Bo równie dobrze może być to replika tej firmy, albo w ogóle zwykła replika bez żadnego loga firmowego.

Alonso19 07.07.2016 21:42

Ruch ma katalog dokładnie to model Estro 15, to jest ten sam, który mieli jako wyjazdową w zeszłym sezonie. Z tego co też patrzyłem na ich stronie to wyjazdowa kosztuje 79zł a domowa 99zł (nie wiem skąd te 20zł więcej) w dwóch wersjach, z herbem haftowanym i nadrukowanym, te 139zł też mnie początkowo zdziwiło dlatego sprawdziłem.

wiertar 07.07.2016 21:55

I tak tez mi sie wudaje ze to jakis no name a nie adidas

krzaq12 07.07.2016 22:11

Cytat:

Wątpie za czasów Umbro jeszcze w sezonie 06/07 i 07/08 też nie mieliśmy dedykowanych modeli a cena wynosiła 199 zł. za meczówkę. Zresztą w przypadku Adidasa też był jeden sezon (10/11) co nie mieliśmy dedykowanych i cena była ponad 200 zł.
Racja ale wówczas te koszulki z Adidasa kosztowały albo 199 zł, albo 219, nie pamiętam. A te które były z dedykacją poszły o kilkadziesiąt zł do góry i kosztowały 259 zł. Z Umbro masz rację. Sam nie wiem, jedno jest pewne obok Legii mamy najdroższe koszulki w lidze, nawet Lech sprzedaje taniej, obecnie po przecenie za 119 zł, wcześniej kosztowały 199 zł.
Teraz jak będzie nowy model cena pewnie też zakręci się w granicach 240-260 zł.


https://pbs.twimg.com/media/Cm3V7BfXEAAkWQx.jpg

Szczerze mówiąc nie wyglądają imponująco nowe trykoty biało-zielonych ;)

Franeklowcabramek 08.07.2016 22:10

Ich cena to 179 PLN. Lechia poszła drogą Wisły bo z Lotosem nie przedłużono umowy a ETL to firma właściciela Lechii więc tak jak u Nas widnieje Telefonika tak u nich ETL dopóki nie znajdą sponsora ;)

szprotson 09.07.2016 05:12

Te koszulki Lechii z całym szacunkiem ale gowno straszne. Zwykła koszulka niczym kipsta - za 39 powinna byc. Dawno nie widziałem słabszych.

Ogryzek 09.07.2016 08:19

Faktycznie, słabe te koszulki Lechii.

Alonso19 09.07.2016 12:19

Lechia w tym roku miała podobno stroje robione na łapu-capu, dopiero na przyszły sezon mają dostać coś ekstra.

gypsy 09.07.2016 15:55

Rzeczywiście Lechia w zeszłym roku miała dużo lepsze stroje, choć i tak szału nie było. To co teraz dostali, to jakieś t-shirty z marnej sieciówki.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl