Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Proud 05.09.2010 22:28

Marcelo to jest gość. Nigdy jakoś szczególnie dużo nie gadał o przywiązaniu do Wisły, ale widać że jest to wartościowy człowiek. Po prostu grał na 100% zawsze. Nie robił niczego na pokaz :) Widać że Wisła jest Mu nadal bliska.

rozan 06.09.2010 12:54

Frankowski trenerem napastników kadry Polski?
http://www.sport.pl/pilka/1,65037,83..._w_kadrze.html

IncognitoTSW 06.09.2010 14:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rozan (Post 975188)
Frankowski trenerem napastników kadry Polski?
http://www.sport.pl/pilka/1,65037,83..._w_kadrze.html

Grając by się bardziej przydał.

felipe 06.09.2010 15:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 975221)
Grając by się bardziej przydał.

Dokładnie.
Ostatni taki typowy "lis pola karnego" urodzony nad Wisłą

Marcinnno 08.09.2010 20:27

Macie swojego Skorże:

Jak można porównać atmosferę na Wiśle i Legii?
Tego nie można porównać. W Warszawie jest chęć pomocy drużynie.




Interia.pl

Mateusz91 08.09.2010 20:44

A gdzie masz napisane atmosfera na trybunach? Przeczytaj dokładnie, bo to że tak sie wyraził o atmosfrerze w klubie-w sensie wsparcia z "góry", to sie mu nie dziwie.I żeby było jasne, nie mam zamiaru zaczynać kolejnej polemiki.

rafalek 08.09.2010 20:50

Ale pytanie jest sformułowane - NA WIŚLE - czyli na stadionie Wisły...

Dean 08.09.2010 20:51

Skorża ewidentnie liże du** i tyle w temacie :)

Mateusz91 08.09.2010 20:52

Ale z kontekstu rozmowy wynika że chodz raczej o klub...

Kurt 08.09.2010 20:54

Legia czy Wisła?
Zapytany o atmosferę na meczach Legii i Wisły, trener odpowiedział: "Ostatnie mecze Wisły jakie prowadziłem były rozgrywane bez udziału kibiców, a w Sosnowcu trudno było o atmosferę. Na pewno żywiołowość dopingu, porównując atmosferę z Legii i Wisły, jest podobna. Jedni i drudzy kibice są godni swoich drużyn".

dawna legialive :) http://legionisci.com/news/39160_Mac..._kibicami.html

jakoś im bardziej wierzą, swoją drogą ładnie szmatławce wymyślaja

MCX 08.09.2010 21:34

http://www.legia.com/www/?akt=17407

Drugi plik, około 2 minuty Skorża porusza kwestię atmosfery na meczach Legii i Wisły.

damians 11.09.2010 10:59

Weszło! W Krakowie śmieją się z Paolo Terziottiego. Jak zdał w Wiśle służbowy telefon, to zapomniał wykasować zdjęć. Romantyczne - on, nago, w stanie silnego podniecenia. Wysyłał do jakiejś dziewczyny:)

via Facebook :P

Evil_ 11.09.2010 11:08

hahahahaha mega!

AYALA 11.09.2010 13:07

były napastnik Wisły Grzegorz Szeliga został trenerem rezerw Dolcanu Ząbki.
http://dolcan2zabki.futbolowo.pl/dol...os/kadra/3.jpg

Belzebub 11.09.2010 17:54

Kiedys z Kaliciakiem tworzyli mega atak ! Szkoda tamtego fryzjerskiego przekretu amici..Dobrze ze po kilku latach zostalo nam to wynagrodzone..

mitmichael 11.09.2010 18:51

Marcelo dzisiaj wyszedł w podstawowym skladzie PSV w meczu z Nijmegen. Widac, ze po ostatnim spotkaniu trener mu zaufał. Teraz tylko czekac az zacznie strzelac gole

Pawlolek 11.09.2010 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 978109)
Marcelo dzisiaj wyszedł w podstawowym skladzie PSV w meczu z Nijmegen. Widac, ze po ostatnim spotkaniu trener mu zaufał. Teraz tylko czekac az zacznie strzelac gole

Po nieudanej i zarazem przegranej pierwszej odsłonie spotkania, trener dokonał dwóch zmian, między innymi zdjął Marcelo. PSV wygrało ostatecznie 3:1.

skeba 12.09.2010 12:02

Wprowadzony za Marcelo zawodnik strzelil bramkę...

tofik 12.09.2010 12:37

Heh dobrze, że w ogóle gra. To już plus. Życzę mu jak najlepiej. Taki pogodny człowiek z niego :) I pamięta o Wiśle.

tormenthor 12.09.2010 18:10

Czy nadal twierdzicie, że Niedzielan był za słaby na Wisłę? Nie dość, że świetny napastnik, to jeszcze najinteligentniejszy polski piłkarz. Wypada tylko podziękować Maćkowi Skorży za to, że widział w Beto większy potencjał.

Syn Kangura z 1984 12.09.2010 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tormenthor (Post 978533)
Czy nadal twierdzicie, że Niedzielan był za słaby na Wisłę? Nie dość, że świetny napastnik, to jeszcze najinteligentniejszy polski piłkarz. Wypada tylko podziękować Maćkowi Skorży za to, że widział w Beto większy potencjał.

Kur*wa, przestancie to pierdzielenie bo już sie czytać nie da! Co chwilę tylko jęki że ten i tamten powinien u nas grać. Był u nas, dostał szansę, nie sprawdził się. TAK dalej twierdzę że był za słaby na Wisłę, gdyby tak nie było to by się przebił do 1 składu. Ciekawe czy Ty panie wszechwiedzący wiedziałeś że Niedzielan jest takie zajebisty jak siedział u nas na ławie - nie sądzę. A wiedziałeś że po odejściu od nas będzie strzelał w Koronie? Też nie sądzę...

K4millo 12.09.2010 18:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tormenthor (Post 978533)
Czy nadal twierdzicie, że Niedzielan był za słaby na Wisłę? Nie dość, że świetny napastnik, to jeszcze najinteligentniejszy polski piłkarz. Wypada tylko podziękować Maćkowi Skorży za to, że widział w Beto większy potencjał.

Co ty za głupoty wygadujesz, w jakim Beto? Niedzielan był słabszy od Ćwielonga i razem z Beto grali w ME. Potem obydwu odszczelono. Zapewne Skorża liczył, że uda się sprowadzić lepszego zawodnika od wyżej wymienionych, ale nie pozyskano nikogo.

Maciejj 12.09.2010 18:43

W 36. minucie Marcin Szałęga (LKS Nieciecza) nie wykorzystał rzutu karnego.


Karol Wójcik dziś strzelił gola
pamietam jak się prezentował jak trenował z pierwszą drużyną i jak strzelił brame w pe
jak by nie słaba psycha i alkohol byłby wyróżniającym się graczem na naszym podwórku a miał papiery

Titto 12.09.2010 18:53

Jak na razie mamy najgorszy start rozgrywek od przejęcia klubu przez telefonike
http://......../news/show/5496_slabo_jak_nigdy____
Będzie lepiej, miejmy nadzieje, że klub zrehabilituje się za wcześniejsze klęski i rozje*ie Koronę !!!

willow 12.09.2010 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Syn Kangura z 1984 (Post 978544)
Kur*wa, przestancie to pierdzielenie bo już sie czytać nie da! Co chwilę tylko jęki że ten i tamten powinien u nas grać. Był u nas, dostał szansę, nie sprawdził się. TAK dalej twierdzę że był za słaby na Wisłę, gdyby tak nie było to by się przebił do 1 składu. Ciekawe czy Ty panie wszechwiedzący wiedziałeś że Niedzielan jest takie zajebisty jak siedział u nas na ławie - nie sądzę. A wiedziałeś że po odejściu od nas będzie strzelał w Koronie? Też nie sądzę...

Pleciesz jak potłuczony, bez urazy. Niedzielan był za słaby na Wisłę, po czym przeszedł do Korony i nagle sobie przypomniał, jak się gra? Tak z dnia na dzień?
Niedzielan ma to, co ma Frankowski, a czego nie ma 99% pozostałych polskich napastników: boiskową inteligencję. W Wiśle miał słabszy okres spowodowany kontuzją, ale dobry trener jest w stanie to zauważyć, zanalizować. Niestety Maciuś tego nie potrafił, a gdyby bardziej konsekwentnie na niego stawiał, Niedzielan strzelał by tera bramki dla Wisły.

Titto 12.09.2010 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 978615)
Pleciesz jak potłuczony, bez urazy. Niedzielan był za słaby na Wisłę, po czym przeszedł do Korony i nagle sobie przypomniał, jak się gra? Tak z dnia na dzień?
Niedzielan ma to, co ma Frankowski, a czego nie ma 99% pozostałych polskich napastników: boiskową inteligencję. W Wiśle miał słabszy okres spowodowany kontuzją, ale dobry trener jest w stanie to zauważyć, zanalizować. Niestety Maciuś tego nie potrafił, a gdyby bardziej konsekwentnie na niego stawiał, Niedzielan strzelał by tera bramki dla Wisły.

I to jest dowodem na to, że Skorża to słaby trener i wychodzi na to, że to co on wtedy osiągnął z takim składem mogłoby osiągnąć wielu trenerów ekstraklasy.

polska.mysl.szkoleniowa 12.09.2010 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 978634)
I to jest dowodem na to, że Skorża to słaby trener i wychodzi na to, że to co on wtedy osiągnął z takim składem mogłoby osiągnąć wielu trenerów ekstraklasy.

Myślę, że z tamtymi piłkarzami, Wisła grałaby lepiej choćby i z mistrzem Maciusia, Janasem.

tommiyacht 12.09.2010 19:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 978634)
I to jest dowodem na to, że Skorża to słaby trener i wychodzi na to, że to co on wtedy osiągnął z takim składem mogłoby osiągnąć wielu trenerów ekstraklasy.

zamieniłbym to na .. Kosowski.

Choć przy drugim mistrzu go nie było, ale gra pozostawiała wiele do życzenia , moim zdaniem, po odejściu Kosy

tormenthor 12.09.2010 20:13

Po takiej kontuzja jaką miał Andrzej zawsze jest problem z powrotem do optymalnej formy, zwłaszcza gdy jest się piłkarzem bazującym na szybkości, a nie na technice. Trener powinien obdarzyć go zaufaniem, dać mu pograć kilka meczy w pełnym wymiarze czasowym. Ja wiem, że w Wiśle zawsze jest presja wyniku, ale w meczach u siebie z takimi Bytomiami, Odrami, Arkami itp. Niedzielan mógł grać zamiast Boguskiego. Poza tym taktyka Skorży wykluczała dużą ilość prostopadłych podań do wychodzących na pozycję napastników, wobec czego ciężko było się pokazać w takiej grze. Przez bezmyślność Maciusa straciliśmy świetnego, mądrego, uczciwego zawodnika. Ciekawy jestem, czy któryś z obecnych Wiślaków zrzekłby się 1 mln zł, po to aby grać. Po tym można poznać prawdziwego sportowca.

SpoXsteR 12.09.2010 20:21

powiedzmy sobie szczerze... gdyby Niedzielan nie strzelil tych kilku bramek w Koronie to nikt z Was nie pisalby ze bylo bledem pozbywanie sie go.. i tu jest pies pogrzebany, bo gdybyscie na prawde wierzyli w jego umiejetnosci to mimo wszystko pisalibysmy ze warto bylo go zatrzymac, odczekac az wroci do formy i czekac az zacznie strzelac, wiec przedstawia sie to tak ; strzelil pare bramek w Koronie wiec bylo bledem, a gdyby nie strzelil to nikt by nawet nie puscil o tym posta.. wiec to nie jest mowienie z reka na sercu ze on jest na prawde dobry i nadaje sie do gry w Wisle, jest slaby, na Wisle za slaby, ale w cienkiej Koronie robi za gwiazde, to tak jakby zawodnik West Hamu strzelal po 20 bramek na sezon, przeszedl do chocby Tottenhamu.. i? i pewnie by mial problem ze strzeleniem dwoch, ot cala filozofia graczy ktorzy odchodza z Wisly do duzo slabszych druzyn (tylko nie przytaczajcie mi jakichs wygranych z Polonia, i byc moze nawet zremisuja z nami albo wygraja po sa na lekkiej fali, bo to ogolnie SLABA DRUZYNA, slasi pilkarze, mniejsza presja, rywale nie podchodza tak skoncentrowani do Korony jak do meczu z Wisla, przez co ma wieksze pole do manewru itd) dwa rozne bieguny.. wystarczajaco duzo szans dostawal, zreszta wtedy w zyciowej formie byl i Brozek i bodaj Boguski


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl