![]() |
Marcelo to jest gość. Nigdy jakoś szczególnie dużo nie gadał o przywiązaniu do Wisły, ale widać że jest to wartościowy człowiek. Po prostu grał na 100% zawsze. Nie robił niczego na pokaz :) Widać że Wisła jest Mu nadal bliska.
|
Frankowski trenerem napastników kadry Polski?
http://www.sport.pl/pilka/1,65037,83..._w_kadrze.html |
Cytat:
|
Cytat:
Ostatni taki typowy "lis pola karnego" urodzony nad Wisłą |
Macie swojego Skorże:
Jak można porównać atmosferę na Wiśle i Legii? Tego nie można porównać. W Warszawie jest chęć pomocy drużynie. Interia.pl |
A gdzie masz napisane atmosfera na trybunach? Przeczytaj dokładnie, bo to że tak sie wyraził o atmosfrerze w klubie-w sensie wsparcia z "góry", to sie mu nie dziwie.I żeby było jasne, nie mam zamiaru zaczynać kolejnej polemiki.
|
Ale pytanie jest sformułowane - NA WIŚLE - czyli na stadionie Wisły...
|
Skorża ewidentnie liże du** i tyle w temacie :)
|
Ale z kontekstu rozmowy wynika że chodz raczej o klub...
|
Legia czy Wisła?
Zapytany o atmosferę na meczach Legii i Wisły, trener odpowiedział: "Ostatnie mecze Wisły jakie prowadziłem były rozgrywane bez udziału kibiców, a w Sosnowcu trudno było o atmosferę. Na pewno żywiołowość dopingu, porównując atmosferę z Legii i Wisły, jest podobna. Jedni i drudzy kibice są godni swoich drużyn". dawna legialive :) http://legionisci.com/news/39160_Mac..._kibicami.html jakoś im bardziej wierzą, swoją drogą ładnie szmatławce wymyślaja |
http://www.legia.com/www/?akt=17407
Drugi plik, około 2 minuty Skorża porusza kwestię atmosfery na meczach Legii i Wisły. |
Weszło! W Krakowie śmieją się z Paolo Terziottiego. Jak zdał w Wiśle służbowy telefon, to zapomniał wykasować zdjęć. Romantyczne - on, nago, w stanie silnego podniecenia. Wysyłał do jakiejś dziewczyny:)
via Facebook :P |
hahahahaha mega!
|
były napastnik Wisły Grzegorz Szeliga został trenerem rezerw Dolcanu Ząbki.
http://dolcan2zabki.futbolowo.pl/dol...os/kadra/3.jpg |
Kiedys z Kaliciakiem tworzyli mega atak ! Szkoda tamtego fryzjerskiego przekretu amici..Dobrze ze po kilku latach zostalo nam to wynagrodzone..
|
Marcelo dzisiaj wyszedł w podstawowym skladzie PSV w meczu z Nijmegen. Widac, ze po ostatnim spotkaniu trener mu zaufał. Teraz tylko czekac az zacznie strzelac gole
|
Cytat:
|
Wprowadzony za Marcelo zawodnik strzelil bramkę...
|
Heh dobrze, że w ogóle gra. To już plus. Życzę mu jak najlepiej. Taki pogodny człowiek z niego :) I pamięta o Wiśle.
|
Czy nadal twierdzicie, że Niedzielan był za słaby na Wisłę? Nie dość, że świetny napastnik, to jeszcze najinteligentniejszy polski piłkarz. Wypada tylko podziękować Maćkowi Skorży za to, że widział w Beto większy potencjał.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
W 36. minucie Marcin Szałęga (LKS Nieciecza) nie wykorzystał rzutu karnego.
Karol Wójcik dziś strzelił gola pamietam jak się prezentował jak trenował z pierwszą drużyną i jak strzelił brame w pe jak by nie słaba psycha i alkohol byłby wyróżniającym się graczem na naszym podwórku a miał papiery |
Jak na razie mamy najgorszy start rozgrywek od przejęcia klubu przez telefonike
http://......../news/show/5496_slabo_jak_nigdy____ Będzie lepiej, miejmy nadzieje, że klub zrehabilituje się za wcześniejsze klęski i rozje*ie Koronę !!! |
Cytat:
Niedzielan ma to, co ma Frankowski, a czego nie ma 99% pozostałych polskich napastników: boiskową inteligencję. W Wiśle miał słabszy okres spowodowany kontuzją, ale dobry trener jest w stanie to zauważyć, zanalizować. Niestety Maciuś tego nie potrafił, a gdyby bardziej konsekwentnie na niego stawiał, Niedzielan strzelał by tera bramki dla Wisły. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Choć przy drugim mistrzu go nie było, ale gra pozostawiała wiele do życzenia , moim zdaniem, po odejściu Kosy |
Po takiej kontuzja jaką miał Andrzej zawsze jest problem z powrotem do optymalnej formy, zwłaszcza gdy jest się piłkarzem bazującym na szybkości, a nie na technice. Trener powinien obdarzyć go zaufaniem, dać mu pograć kilka meczy w pełnym wymiarze czasowym. Ja wiem, że w Wiśle zawsze jest presja wyniku, ale w meczach u siebie z takimi Bytomiami, Odrami, Arkami itp. Niedzielan mógł grać zamiast Boguskiego. Poza tym taktyka Skorży wykluczała dużą ilość prostopadłych podań do wychodzących na pozycję napastników, wobec czego ciężko było się pokazać w takiej grze. Przez bezmyślność Maciusa straciliśmy świetnego, mądrego, uczciwego zawodnika. Ciekawy jestem, czy któryś z obecnych Wiślaków zrzekłby się 1 mln zł, po to aby grać. Po tym można poznać prawdziwego sportowca.
|
powiedzmy sobie szczerze... gdyby Niedzielan nie strzelil tych kilku bramek w Koronie to nikt z Was nie pisalby ze bylo bledem pozbywanie sie go.. i tu jest pies pogrzebany, bo gdybyscie na prawde wierzyli w jego umiejetnosci to mimo wszystko pisalibysmy ze warto bylo go zatrzymac, odczekac az wroci do formy i czekac az zacznie strzelac, wiec przedstawia sie to tak ; strzelil pare bramek w Koronie wiec bylo bledem, a gdyby nie strzelil to nikt by nawet nie puscil o tym posta.. wiec to nie jest mowienie z reka na sercu ze on jest na prawde dobry i nadaje sie do gry w Wisle, jest slaby, na Wisle za slaby, ale w cienkiej Koronie robi za gwiazde, to tak jakby zawodnik West Hamu strzelal po 20 bramek na sezon, przeszedl do chocby Tottenhamu.. i? i pewnie by mial problem ze strzeleniem dwoch, ot cala filozofia graczy ktorzy odchodza z Wisly do duzo slabszych druzyn (tylko nie przytaczajcie mi jakichs wygranych z Polonia, i byc moze nawet zremisuja z nami albo wygraja po sa na lekkiej fali, bo to ogolnie SLABA DRUZYNA, slasi pilkarze, mniejsza presja, rywale nie podchodza tak skoncentrowani do Korony jak do meczu z Wisla, przez co ma wieksze pole do manewru itd) dwa rozne bieguny.. wystarczajaco duzo szans dostawal, zreszta wtedy w zyciowej formie byl i Brozek i bodaj Boguski
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl