![]() |
|
Cytat:
|
Cytat:
|
|
|
|
|
http://img440.imageshack.us/img440/6818/kopia57.pnghttp://img841.imageshack.us/img841/7374/kopia257.png
Dla tych wszystkich którzy nie wiedzą. W grze erepublik wymazaliśmy z map Rosję :) |
|
Mini skocznia imienia Roberta Mateji.
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...6587795655.jpg |
Cytat:
|
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=gkAcC...ture=topvideos ja pie*ole, nie wiem
|
|
:rotfl: nie ,Ja się nie czuję.....:rotfl:
http://www.gadu-gadu.pl/553085369781...m_medium=hover !!!!padłem normalnie !!!! |
Mam taką prośbe odnośnie 2 filmików , otóż czy ma ktoś może filmik lub gif jak taki arab jedzie na koniu i przejeżdza na nim pod cysterną jak na motorze, a drugi filmik z "the lost" jak jeden z bohaterów ciągnie murzyna za pewną część intymną myśląc że to lina ???? z góry dzięki . Pozdrawiam
|
Cytat:
|
Cytat:
http://www.maxior.pl/film/139186/Naj..._historii_kina I filmik. |
Cytat:
wujek google: horse + bollywood i... |
|
Cytat:
Sorry za OT. |
|
Nie wiem czy było na forum ale dobrze pomyślane:)
http://www.youtube.com/watch?v=ebbuz...layer_embedded |
|
Henryk ma 95 lat i mieszka w domu starców.
Każdego wieczoru, po kolacji Henryk wychodził do ogrodu, siadał na swoim ulubionym fotelu i wspominał swoje życie. Pewnego wieczoru, 87-letnia Stefania spotkała go w ogrodzie. Przysiadła się i zaczęli rozmawiać. Po krótkiej konwersacji Henryk zwraca się do Stefanii z pytaniem: -Wiesz o czym już całkiem zapomniałem? -O czym? -O seksie. -Ty stary pierniku! Nie stanąłby ci nawet gdybyś miał przyłożony pistolet do głowy! -Wiem ale było by miło gdyby ktoś potrzymał go chociaż w ręce. I Stefania zgodziła się. Rozpięła Henrykowi rozporek i wzięła jego pomarszczonego fi**ka do ręki. Od tego czas co wieczór spotykali się w ogrodzie. Jednak pewnego dnia Stefania nie zastała Henryka w umówionym miejscu. Zaniepokojona (wszak w tym wieku o wypadek łatwo) poczęła go szukać. Znalazła Henryka w najdalszym kacie ogrodu a jego fi**ka trzymała w ręku 89-letnia Zofia. Stefania nie wytrzymała i krzyknęła ze łzami w oczach: -Ty rozpustniku! Co takiego ma ta lafirynda czego ja nie mam?! -Parkinsona... |
|
|
|
|
:lol: Para z Rosji przyjeżdża na Kanary do hotelu.
Wchodzą na pokoje, rozpakowują się. Nagle mąż słyszy krzyki żony: - Tu jest mysz!!!! Aaaaa!!!! Dzwoń natychmiast do recepcji i powiedz co tu jest grane!!! Tyle pieniędzy zapłaciliśmy, a tu myszy biegają w pokoju. Znasz przecież trochę angielski, a ja angielskiego ni w ząb. Zrezygnowany mąż dzwoni do recepcji: - Heloł! - Hello. - Du ju noł "Tom end Dżery"? - Yes. - Dżery is hir... |
Dwóch Noworuskich spotyka się w kawiarni, jeden zauważył nowego Rolexa na ręce znajomego:
-Ładny zegarek, dużo kosztował? -30 tyś $, kupiłem w Nowym Jorku -Głupi! Tu za rogiem dałbyś 50 ------------------------------------------- Motocyklista jadący z prędkością 230 km/h zobaczył przed sobą małego wróbelka na wysokości twarzy. Starał się jak mógł, żeby go ominąć,ale przy tej prędkości nic się nie dało zrobić. Uderzony ptak przekoziołkował i upadł na asfalt. Motocyklista, mając wyrzuty sumienia, zatrzymał się i wrócił po ptaka. Ponieważ wyglądało na to,ze wróbelek żyje, zabrał go z asfaltu. W domu umieścił go w klatce,włożył do niej trochę jakiegoś pożywienia i wodę w miseczce. Rano wróbelek ocknął się. Popatrzył na wodę, popatrzył na jedzenie,popatrzył na pręty klatki przed sobą i mówi: -O ....a! Zabiłem motocyklistę! -------------------------------------- Rodzice Jasia uprawiali sex w pozycji na pieska. Nagle w drzwiach stanął Jasio. - Kurde, muszę wybrnąć z tej niezręcznej sytuacji - pomyślał tatko. - A ty, niedobra! Ty...! - ryknął tatko i zaczął walić mamci klapsy w pupę. Nie będziesz już Jasia więcej biła... A masz...! A Jasio krzyczy: - Super tatko, super! Wyruchaj jeszcze kota, żeby mnie nie drapał! |
|
http://www.youtube.com/watch?v=fbJyZ4eDkIs ;-)
Tak mi się przypomniało, oglądając ostatnio Indiana Jones'a. |
|
|
|
:lol: Wraca córka po pięciu latach z Wielkiej Brytanii a przez czas pobytu tam nie dała znaku życia.
-Córko dlaczego nie dałaś znać? -pyta ojciec- Nie mozemy tego z rodziną zrozumieć że nawet nie zadzwoniłaś. Córka w płacz -Tato... tato...to dla tego że... że zostałam prostytutką... Co?!!!! Wynoś sie z tego domu ty szmato!!!!! Przyniosłaś hańbę rodzinie!!!! Won!!! -Dobrze tato spodziewałam się takiej reakcji lecz pozwól że zostawię mamie futro które dla niej przywiozłam do tego akty włsności domów wartych 5 mln funtów. Bratu zostawię złotego rolexa a tobie nowiutkiego mercedesa który jest zaparkowany na zewnątrz i ...w sumie to już nie ważne... ale dla wszystkich was zaproszenie do mojej willi na Riwierze.... -Zaczekaj zaczekaj-ojciec jej przerywa-jak mówisz że do tego doszłaś? Córka w szloch -Zo... zo...sta...stałam prostytutką. Ojciec- O mój boże dziecko ale mnie przestraszyłaś!Myślałem że zostałaś protestantką!:lol: |
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl