![]() |
Może City ich rozjedzie u siebie,może w POZnaniu,ale z Juve różnie może być. Włosi nie od dziś wiadomo,że podchodzą wybiórczo do niektórych spotkań. Dla nich Amika to ogórkowo i niewykluczone,że będą grać na 25 procent możliwości. Jak się Amika zepnie, któryś będzie miał dzień konia, to i remis jest możliwy. Rzecz jasna nic im to nie da w ostatecznym rozrachunku ale nie skreślałbym ich od razu i dawał im zerowy dorobek punktowy. W pewnych okolicznościach jest szansa uciułać jeden punkt.
|
Cytat:
|
A ja sie wybieram na City - Lech. Oczywiscie jesli bilety bede w rozsadnej cenie bo nie dam np. Ł100 zeby Amice zobaczyc ale polowe tej kwoty to moge wydac :)
Dla calej polskiej pilki bedzie dobrze jak lech cos ugra - bedzie wiecej punktow do rankingu w ktorym zawiele ich nie mamy wiec napewno na tym meczu bede kibicowal poznaniakom. Pewno nie siade z nimi na sektorze bo by mnie zaj... w mojej koszulce Wisly ale gdzies niedaleko pewno sie posadze. A i ze mna na ten mecz wybiera sie paru chlopakow z Gdanska ktorzy od jakiegos czasu mieszkaja/pracuja w Blackpool. |
To mozecie zalozyc fc Amici w Anglii...
|
Cytat:
|
Cytat:
Znalazłem coś dla Ciebie, tam na pewno możesz sobie pogadać o dobru polskiej piłki:) http://forum.wiaralecha.pl/ |
Cytat:
Czy jakby ktos napisal ze idzie na mecz np MU - Chelsea to tez bys mu zaproponowal rejestracje na forum MU albo Chelsea?? Pamietaj ze ludzie chodza na mecze nie tylko dlatego ze sa kibicami danej druzyny ale tez dlatego ze intersuja sie pilka a nie byli na jakims stadionie i chcieliby zobaczyc dany stadion/druzyne. A to ile Lech ugra w LE jest wazne dla wszystkich klubow w polskiej lidze , takze dla naszej Wiselki. W pucharach dla mnie nie ma znaczenia z jakiego miasta jest klub - liczy sie dobro polskiej pilki (punkty) - dobry wystep Lecha bedzie dobry dla naszej Wisly. Cytat:
|
Cytat:
To forum Wisły a nie forum "Dobro polskiej piłki" - a ponadto po co chcesz brać koszulkę Wisły na mecz naszego wroga? Rozumiem ze w UK jest normalne ze na meczu np. Chelsea-Barcelona siedzą sobie goście w koszulkach Tottenhamu, Arsenalu czy WHU obok kibiców Chelsea? Może tak jest, nie wiem, ale dla mnie to żenada. Żałuje że napisałem bo zaraz zaczniesz lać wodę jak kolejni twoi poprzednicy których udało się spacyfikować. Przypominam to forum Wisły a nie "polskiej piłki" i tutaj wrogom (w tym Lechowi/Amice) życzy się jak najgorzej a przyjaciołom jak najlepiej. |
Cytat:
Proponuje zakonczyc dyskusje :) bo i tak do niczego nie dojdziemy :) Pozdrawiam --edit-- W pierwszym poscie napisalem ze bede kibicowal Lechowi - oczywiscie nie chodzilo mi o to ze bede spiewal razem z kuchenowymi piesni i wielkim Lechu itd. - z dwoch powodow nie bede spiewal - po pierwsze nie znam ich przyspiewek a po drugie to brednie - Wisla jest wielka a nie Lech. Chodzilo mi o to ze wolalbym zeby lech wygral zeby utrzec nosa dumnym angolom ze klub z Polski ich ogral. |
Chopak ma prawo iść na mecz drezyniarza i dopingować City. Mnie to nie przeszkadza :P
|
1537 kibiców Lecha w Turynie
|
0-1 dla Lecha O_O
|
Cytat:
|
Zajebiscie gra Rudnevs z przodu, zauwazcie jak walczy o kazda pilke.
|
Jak się Amcia ogarnie coś teraz i wyjdzie z jakąś kontrą normalną a nie kopaniem do przodu to będzie 2:0 i śpiąca Stara Dama obudzi się z ręką w nocniku z ich dyspozycją to może być po meczu wtedy.
a nie mówiłem :P |
o kutwa 0-2 ups
|
0:2 :D
Chyba mi kupon nie siądzie :D |
no i 0:2
madre kontry Lecha |
trzęsienie ziemi... :((
|
Polska piłka to dno... to ciekawe jak stoi włoska...
|
Amikorz gra fenomenalnie, wartosc Rudnevsa rosnie...
|
No i 2:0. Szok jak dla mnie. ;)
|
będzie 3;3 :D
|
o ja jebie :/ Juve :/
|
Cytat:
|
Elegancko. Lech bardzo dobrze gra. Nawet jeśli nie jest to optymalny sklad Juventusa to wynik pojdzie w świat.
|
Ja pierd*lę. Nie myślałem, że to powiem, ale BRAWO LECH!
|
to by tylko potwierdzało, że rację mają ci, którzy twierdzą, że nasza słabość w pucharach bierze się z tego, że gramy w nich totalnie nieprzygotowani i nie jesteśmy w rytmie meczowym.
|
Rudnevs to jest transfer przez duze T. Szkoda ze my nie potrafilismy go wypatrzyc i wziasc zamiast emeryta Zurawskiego:/
|
My mamy Dudu, Beto i Hristova a Amikorz ma Rudnevsa.
|
Takiego lecha dawno nie widziałem, ładny mecz. Juve ładnie wkurzone, ciekawe jak sie potoczy dalej gra hehe:D
|
Co by nie mówić którakolwiek by nie grała Polska druzyna w Pucharach to "JAZDA Z KUR..." brzmi pięknie ;]
|
chociaż prowadzą... to aż przykro się bardzo robi gdy patrzymy że tam gra Lech a nie Wisła... :(
|
Ciekawe co zrobi Lech w drugiej połowie. Za czasów Smudy w meczu z Udinese przy wyniku 1:0 dla Lecha po przerwie kolejorz sie dramatycznie cofnął, pogubil sie i stracil 2 bramki. Jezeli nie popelnia tego błedu i beda smiało jechac do przodu to tego meczu nie przegraja. Jeszcze jakby to było mało to piłkarze beda coraz ostrzej grac a co za tym idzie jakies czerwone kartki. Tego meczu raczej sie nie da przegrac, choc poczekajmy jeszcze.
|
Pańskie jaja !!!!!!!!!!
|
Ja bym powiedział że Amicarskie jaja ale co by nie mówić przed meczem byłem przeciwko Amice. Teraz życzę im jak najlepiej żeby skopali Włochów!!
I może naprawdę najlepszym sposobem na więcej ekip w pucharach to przesunięcie ligi grubo wcześniej.. Ps. Mam tylko jedno pytanie co tam robi Kotorowski ??? |
No i co z tego, że Lech ledwo wszedł do fazy grupowej, jak pewnie sobie poradzi (myślę, że uda im się wyjść, choć nie wiem dlaczego tak myślę).
Zaskakujący i to baaaaardzo wynik na ten moment w Turynie. My możemy się cieszyć o tyle, że cała polska piłka nie legnie w gruzach przy ew. dobrych wynikach Lecha w LE. Cóż... A my nie potrafiliśmy pokonać Azerów... Ehh: Usłysz Jezu jak Cię błaga lud... |
dzieki Arboleda :D jeszcze 4 :D
|
CHłopaki jest jeszcze drugi 45 minut!!! a do tego jest juz 1:2 wiec ten mecz Leszek przegra!!!1a teraz z innej beczki to nie wiedzialem ze w uefa jest 5 sedziow ;] bardzo dobre rozwiazanie@
|
Uwajaj, uwajaj!! Gol do szatni zapowiadający emocje w drugiej połowie hehe
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl