![]() |
Można sobie wyobrazić jak to będzie wyglądało jak zamontują resztę ram. Ja tym czasem zrobiłem coś żeby łatwiej sobie to było zobaczyć :D
http://img18.imageshack.us/img18/165...ny1024copy.png |
Słuchajcie - jeden element to jest kostka - czyli dwa te niebieskie "słupy. Teraz są 4 słupy więc są dwie kostki - wszystko jest dobrze, 1 element na dzień.
|
W tym momencie jest już 5 ponieważ przy styku narożnika z trybuna zamontowane są dwie romy koło siebie
|
wystarczy zerknąć na wizualizacje, elementów jest 31, obecnie zamontowane jest 5 szt.
|
Już sześć :D
|
1,2,3,4,5,6...Malo!!! :)
|
Gdzie Wy widzicie 6 ?
|
ja widzę 5...
|
jest 6, patrz na przekatne elementy.
|
Cytat:
|
widzę te ukośne wzmocnienia...jest ich niby 6...ale mam wrazenie że 2 są w jednym prostokącie.
|
Tam gdzie są dwa odciągi zamontowane są dwa elementy obok siebie. Tak samo będzie na przy narożniku z trybuną E. Oba te elementy liczone są osobno, stąd te 6 z 31
|
Drodzy Rodacy :D !! Mam dla was kilka pytań ;) :
Wiecie coś może na temat wykorzystywania przez klub w obecnym czasie pomieszczeń w centrum medialnym (wydaje mi się że jest skończony, jeśli nie to sorki za wpadke ;p)? Kiedy będzie Wisla Krakow SA korzystała z tych pomieszczeń w środku trybun ? Dopiero po oddaniu trybuny zachodniej ? I co z galerią klubową wg światowych trendów ? Są jakieś plany już na wykorzystywanie miejsca ... ? A także ostatnie co będzie znajdować się w biurze medialnym a co w środku trybuny ? Znacie jakiś podział ? (tzn. rzecznik w centrum media. a biuro trenera w środku trybuny ... ? Jestem głodny wiedzy :D ;p |
a ja mam pytanie. Skąd się urwałeś? Centrum medialne? WTF? Galeria klubowa? WTF? Biuro medialne? WTF?
Na resztę pytań odpowiedzi są w tym temacie. Wystarczy sobie poszukać... |
http://www.stadionwisly.info/files/pages/20/23.jpg
Z tego wynika, że dach będzie nad okrąglakiem? Doliczyłem się 31 tych ukośnych wzmocnień... |
To nie jest dach nad okrąglakiem, tak się może wydawaćale to dach trybuny C :P
|
to po co odciagi dachowe sa rowniez nad okraglakiem?
ziwne.... |
nie ma ich nad okrąglakiem, po prostu wizualizacja jest zrobiona pod katem prostym, i odciągi na trybunie wschodniej i zachodniej pokrywają się, stąd wrażenie że też są na okrąglakiem, a tak naprawdę są po 2 stronie murawy;-P
|
Cytat:
Jak mało, to masz siódmą :D http://zapodaj.net/images/81b9dab76056.jpg |
W obliczu chujowizny na boisku i ogólnej jesienno zimowej deprechy rosnący stadion cieszy :)
|
Nie zeby sie czepail ale tyl nowej C pasuje do E czy D jak pies do jeża :D
|
Czyżby to były skybox?? http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...chodnia/33960/ Całkiem fajna miejscóweczka będzie. Imprezka w środku i wychodzisz sobie na mecz :)
|
^^ To jest nic... Cupiałowsa bedzie miała 250m2!!! To bedzie dobpiero loża...
|
Właśnie na takie fotki czekałem, aby zobaczyć jak idą prace w środku trybuny. Szkoda, że jest ich tak mało. Chociaż może to ze względu na wylewanie posadzek...
A właśnie, to teraz takie grube te posadzki się wylewa? 25 cm.? |
Cytat:
|
Na pewno będzie strop podwieszony.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Coraz bardziej nasz stadion mi się podoba. Ma charakter (odróżnia sie od tych wszystkich okrąglaków)
Liczy się również atmosfera w środku a u nas możemy na to liczyć. Sektor D będzie robił cały czas niezłe wrażenie gdy jak do tej pory będzie tam główny doping. (niczym Anfield Road - tam tez jest jedna płaszczyzna trybun i dlatego doping jest najlepszy w Anglii) Już nie narzekajmy. Trzeba się cieszyć bo będzie pięknie !!! |
Cytat:
|
Czyli niespełna 20 tys. zł na osobę, za gwarancję rocznego oglądania każdego meczu Wisły w cieplarnianych warunkach. Myślę, że dla właścicieli kilku mniejszych firm skrzyknięcie się i wyłożenie takiej sumy, by wspólnie wynająć jednego takiego skyboksa to nie problem.
A teraz taki mały żarcik fotograficzny: http://galeria.wislakrakow.com/20091127/norek/02.jpg Tutaj cała galeria, zaś wieczorem będzie i krótki filmik >> |
Mysle, ze te skyboksy zejda na pniu. 45k euro to nie jest jakas spora suma.
Zorganizowanie wspolnego ogladania meczu dla swoich nalepszych klientow lub dostawcow jest nie do przecenienia. Nie liczy sie w sumie poziom pilkarski tylko sam fakt wyroznienia, dla krawaciarzy to jest wazne. Jak sie jeszcze zaprasza kooperantow z wysp lub Irlandii to juz wogole beda sie slinic. |
dobrze, ze posuwa sie do przodu
oprocz oczywistej brzydoty stadionu jego plusem bedzie imponujaca jak na jedynie 33 tys stadion monumentalnosc i wrazenie twierdzy oraz surowości - zwlaszcza patrzac od strony parku |
Cytat:
poczekaj na elewację, troszkę wypięknieje. |
Brzydota jest pojęciem względnym. Stadion w miarę budowy wyglada duzo lepiej niż na wizualizacjach, no ale poczekajmy na efekt końcowy. Mi akurat podobają się stadiony budowane w takim stylu, a oponki niekoniecznie.
|
Cytat:
|
Z tych co bylem to np. Parma miala o wiele brzydszy stadion.
|
Cytat:
Rzeczywiscie zbyt mocnych inwektyw użyłem :) Każdy ma swoj gust a ja bynajmniej sie za arbitra elegancji ;) nie uwazam. Dla innych może być to unikatowe piękno na skalę światową. Nie zamierzam tego krytykować. Ujmę to inaczej - przez większość forumowiczów skyscrapercity stadion jest oceniany negatywnie pod wzgledem estetyki projektu. I sam się z tym zgadzam. Tyczy się to głownie niezgrania trybun ze sobą (gdyby wszystkie były w identycznym stylu estetyka stadionu stałaby na duzo wyzszym poziomie), braku jednolitej koncepcji od początku, okrąglaka wziętego z kosmosu i innych detali. Być może gdyby zewnętrzna elewacja była wszędzie w stylu tej z AiB oraz C i spojna ze sobą stadion mógłby wyglądać ciekawiej. Mam nadzieje, ze nie uraziłem nikogo skrajnością opinii ;) |
Cytat:
Takie porównanie wychodzi różnie. Biorąc pod uwagę powstające obiekty o pojemności podobnej do naszego powiem szczerze że jedne są lepsze, inne o podobnej klasie, ale osobiście pewnie wytypowałbym i parę słabszych niż stadion na R 22. Może nie tyle mam tu na myśli estetykę, co np. jakość zaplecza czy funkcjonalność. W jednym tylko nasz stadion przegrywa na całej linii - w kwestii parkingów. Trudno znaleźć jakiś nowy stadion bez parkingów... |
Tak czy inaczej wlochy to panstwo bogate, miasto Prma tez jest bardzo zasobne. Stadion mimo to maja ch%$owy.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl