Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

sayek89 26.11.2009 12:57

Można sobie wyobrazić jak to będzie wyglądało jak zamontują resztę ram. Ja tym czasem zrobiłem coś żeby łatwiej sobie to było zobaczyć :D

http://img18.imageshack.us/img18/165...ny1024copy.png

rafalek 26.11.2009 14:00

Słuchajcie - jeden element to jest kostka - czyli dwa te niebieskie "słupy. Teraz są 4 słupy więc są dwie kostki - wszystko jest dobrze, 1 element na dzień.

mack24skaw 26.11.2009 14:01

W tym momencie jest już 5 ponieważ przy styku narożnika z trybuna zamontowane są dwie romy koło siebie

Wicked 26.11.2009 14:06

wystarczy zerknąć na wizualizacje, elementów jest 31, obecnie zamontowane jest 5 szt.

Emilio 26.11.2009 14:33

Już sześć :D

As 26.11.2009 14:46

1,2,3,4,5,6...Malo!!! :)

WILU TS 26.11.2009 14:48

Gdzie Wy widzicie 6 ?

Proud 26.11.2009 14:57

ja widzę 5...

As 26.11.2009 15:00

jest 6, patrz na przekatne elementy.

mack24skaw 26.11.2009 15:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 822019)
ja widzę 5...

2 są zamontowane jedno przy drugim. Jest to miejsce gdzie stykaja sie konstykcje naroznika i C. Zobaczcie sobie zdjęcie i policzcie ukosne wzmocnienia w ramach

Proud 26.11.2009 15:03

widzę te ukośne wzmocnienia...jest ich niby 6...ale mam wrazenie że 2 są w jednym prostokącie.

Wicked 26.11.2009 15:10

Tam gdzie są dwa odciągi zamontowane są dwa elementy obok siebie. Tak samo będzie na przy narożniku z trybuną E. Oba te elementy liczone są osobno, stąd te 6 z 31

anthony09 26.11.2009 17:14

Drodzy Rodacy :D !! Mam dla was kilka pytań ;) :
Wiecie coś może na temat wykorzystywania przez klub w obecnym czasie pomieszczeń w centrum medialnym (wydaje mi się że jest skończony, jeśli nie to sorki za wpadke ;p)? Kiedy będzie Wisla Krakow SA korzystała z tych pomieszczeń w środku trybun ? Dopiero po oddaniu trybuny zachodniej ? I co z galerią klubową wg światowych trendów ? Są jakieś plany już na wykorzystywanie miejsca ... ? A także ostatnie co będzie znajdować się w biurze medialnym a co w środku trybuny ? Znacie jakiś podział ? (tzn. rzecznik w centrum media. a biuro trenera w środku trybuny ... ? Jestem głodny wiedzy :D ;p

Gordian 26.11.2009 18:06

a ja mam pytanie. Skąd się urwałeś? Centrum medialne? WTF? Galeria klubowa? WTF? Biuro medialne? WTF?

Na resztę pytań odpowiedzi są w tym temacie. Wystarczy sobie poszukać...

royalmichael 26.11.2009 18:07

http://www.stadionwisly.info/files/pages/20/23.jpg

Z tego wynika, że dach będzie nad okrąglakiem? Doliczyłem się 31 tych ukośnych wzmocnień...

damian3k 26.11.2009 18:09

To nie jest dach nad okrąglakiem, tak się może wydawaćale to dach trybuny C :P

As 26.11.2009 18:46

to po co odciagi dachowe sa rowniez nad okraglakiem?
ziwne....

Wicked 26.11.2009 18:50

nie ma ich nad okrąglakiem, po prostu wizualizacja jest zrobiona pod katem prostym, i odciągi na trybunie wschodniej i zachodniej pokrywają się, stąd wrażenie że też są na okrąglakiem, a tak naprawdę są po 2 stronie murawy;-P

simone 26.11.2009 18:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 822013)
1,2,3,4,5,6...Malo!!! :)


Jak mało, to masz siódmą :D
http://zapodaj.net/images/81b9dab76056.jpg

tofik 26.11.2009 19:01

W obliczu chujowizny na boisku i ogólnej jesienno zimowej deprechy rosnący stadion cieszy :)

Wojtas 26.11.2009 19:12

Nie zeby sie czepail ale tyl nowej C pasuje do E czy D jak pies do jeża :D

Pero 26.11.2009 22:01

Czyżby to były skybox?? http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...chodnia/33960/ Całkiem fajna miejscóweczka będzie. Imprezka w środku i wychodzisz sobie na mecz :)

palikot 26.11.2009 22:07

^^ To jest nic... Cupiałowsa bedzie miała 250m2!!! To bedzie dobpiero loża...

Zwitter 26.11.2009 23:18

Właśnie na takie fotki czekałem, aby zobaczyć jak idą prace w środku trybuny. Szkoda, że jest ich tak mało. Chociaż może to ze względu na wylewanie posadzek...

A właśnie, to teraz takie grube te posadzki się wylewa? 25 cm.?

ciacho 27.11.2009 00:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pero (Post 822265)
Czyżby to były skybox?? http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...chodnia/33960/ Całkiem fajna miejscóweczka będzie. Imprezka w środku i wychodzisz sobie na mecz :)

Czemu mam dziwne wrażenie, że te rury pod sufitem tak zastaną na wierzchu??:-) Choć w sumie mnie to rybka, bo i tak tam nigdy nie zawitam:-)

kubamusial 27.11.2009 03:36

Na pewno będzie strop podwieszony.

Vinci 27.11.2009 06:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 822270)
^^ To jest nic... Cupiałowsa bedzie miała 250m2!!! To bedzie dobpiero loża...

Chłopaki nie będą musieli do Frantica na imprezy chodzić po meczach :lol:

Krolik 27.11.2009 06:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 822159)
Nie zeby sie czepail ale tyl nowej C pasuje do E czy D jak pies do jeża :D

Tu sie nie ma co czepiac.... D i E ti inny stadion a C i AB jeszcze inny !!! Sztuka to bedzie zlaczyc w kupe !! ...Polska paranoja...

vorsiak 27.11.2009 08:14

Coraz bardziej nasz stadion mi się podoba. Ma charakter (odróżnia sie od tych wszystkich okrąglaków)
Liczy się również atmosfera w środku a u nas możemy na to liczyć.
Sektor D będzie robił cały czas niezłe wrażenie gdy jak do tej pory będzie tam główny doping. (niczym Anfield Road - tam tez jest jedna płaszczyzna trybun i dlatego doping jest najlepszy w Anglii)

Już nie narzekajmy. Trzeba się cieszyć bo będzie pięknie !!!

Oldpara 27.11.2009 11:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pero (Post 822265)
Czyżby to były skybox?? http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...chodnia/33960/ Całkiem fajna miejscóweczka będzie. Imprezka w środku i wychodzisz sobie na mecz :)

Na Legii ok 45 tys EUR za sezon :0. Ciekawe ile u nas. Droga miejscóweczka na impreze, chociaż dla dużych firm niekoniecznie.

rav 27.11.2009 19:07

Czyli niespełna 20 tys. zł na osobę, za gwarancję rocznego oglądania każdego meczu Wisły w cieplarnianych warunkach. Myślę, że dla właścicieli kilku mniejszych firm skrzyknięcie się i wyłożenie takiej sumy, by wspólnie wynająć jednego takiego skyboksa to nie problem.

A teraz taki mały żarcik fotograficzny:

http://galeria.wislakrakow.com/20091127/norek/02.jpg

Tutaj cała galeria, zaś wieczorem będzie i krótki filmik >>

As 27.11.2009 20:08

Mysle, ze te skyboksy zejda na pniu. 45k euro to nie jest jakas spora suma.
Zorganizowanie wspolnego ogladania meczu dla swoich nalepszych klientow lub dostawcow jest nie do przecenienia. Nie liczy sie w sumie poziom pilkarski tylko sam fakt wyroznienia, dla krawaciarzy to jest wazne. Jak sie jeszcze zaprasza kooperantow z wysp lub Irlandii to juz wogole beda sie slinic.

Kuba 27.11.2009 20:13

dobrze, ze posuwa sie do przodu

oprocz oczywistej brzydoty stadionu jego plusem bedzie imponujaca jak na jedynie 33 tys stadion monumentalnosc i wrazenie twierdzy oraz surowości - zwlaszcza patrzac od strony parku

harthausen 27.11.2009 20:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kuba (Post 822607)

oprocz oczywistej brzydoty stadionu jego plusem bedzie imponujaca jak na jedynie 33 tys stadion monumentalnosc i wrazenie twierdzy oraz surowości - zwlaszcza patrzac od strony parku

:D, :D

poczekaj na elewację, troszkę wypięknieje.

MichauSzczu 27.11.2009 20:25

Brzydota jest pojęciem względnym. Stadion w miarę budowy wyglada duzo lepiej niż na wizualizacjach, no ale poczekajmy na efekt końcowy. Mi akurat podobają się stadiony budowane w takim stylu, a oponki niekoniecznie.

picasso 27.11.2009 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kuba (Post 822607)
dobrze, ze posuwa sie do przodu

oprocz oczywistej brzydoty stadionu jego plusem bedzie imponujaca jak na jedynie 33 tys stadion monumentalnosc i wrazenie twierdzy oraz surowości - zwlaszcza patrzac od strony parku

a mnie się podoba...rozumiem,że ty jesteś niekwestionowanym autorytem w dziedzinie estetyki.to zapewne oczywista oczywistość.KUBA NA PREZYDENTA

As 27.11.2009 20:27

Z tych co bylem to np. Parma miala o wiele brzydszy stadion.

Kuba 27.11.2009 20:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez picasso (Post 822613)
a mnie się podoba...rozumiem,że ty jesteś niekwestionowanym autorytem w dziedzinie estetyki.to zapewne oczywista oczywistość.KUBA NA PREZYDENTA

:D:D:D

Rzeczywiscie zbyt mocnych inwektyw użyłem :)

Każdy ma swoj gust a ja bynajmniej sie za arbitra elegancji ;) nie uwazam.
Dla innych może być to unikatowe piękno na skalę światową. Nie zamierzam tego krytykować.

Ujmę to inaczej - przez większość forumowiczów skyscrapercity stadion jest oceniany negatywnie pod wzgledem estetyki projektu.
I sam się z tym zgadzam. Tyczy się to głownie niezgrania trybun ze sobą (gdyby wszystkie były w identycznym stylu estetyka stadionu stałaby na duzo wyzszym poziomie), braku jednolitej koncepcji od początku, okrąglaka wziętego z kosmosu i innych detali. Być może gdyby zewnętrzna elewacja była wszędzie w stylu tej z AiB oraz C i spojna ze sobą stadion mógłby wyglądać ciekawiej.

Mam nadzieje, ze nie uraziłem nikogo skrajnością opinii ;)

Bronowianin 27.11.2009 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 822615)
Z tych co bylem to np. Parma miala o wiele brzydszy stadion.

Tylko że stadion Parmy był przebudowywany ostatnio 20 lat temu - w dodatku na bazie tego co powstało bodajże w latach 20-tych XX w. ... Jak już mamy porównywać stadion Wisły z innymi obiektami, to tylko z tymi które buduje się w ostatnich latach.

Takie porównanie wychodzi różnie. Biorąc pod uwagę powstające obiekty o pojemności podobnej do naszego powiem szczerze że jedne są lepsze, inne o podobnej klasie, ale osobiście pewnie wytypowałbym i parę słabszych niż stadion na R 22. Może nie tyle mam tu na myśli estetykę, co np. jakość zaplecza czy funkcjonalność. W jednym tylko nasz stadion przegrywa na całej linii - w kwestii parkingów. Trudno znaleźć jakiś nowy stadion bez parkingów...

As 27.11.2009 21:30

Tak czy inaczej wlochy to panstwo bogate, miasto Prma tez jest bardzo zasobne. Stadion mimo to maja ch%$owy.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl