![]() |
Sie warsiawiaki wystraszyły. Od razu przeszła im ochota do żartów.
|
Czy Amica dostala juz jakas kare za zajscia na meczu z nami ?
My z miejsca dostalismy zakaz na dwa mecze a im sie miano "przygladac" ale nie zanotowalem zadnej informacji o karach. |
Cytat:
Uważam jednak, że ewentualna absencja Komora zwiększa bardzo mocno szanse Wisły na zwycięstwo. Linia defensywna Jędrzejczyk - Astiz - Wawrzyniak - Kiełbowicz to kolejny eksperyment przypominający defensywę Legii w meczach z Disco, czy Cracovią i nie zwiastuje to nic dobrego (dla Nas). |
Ja tam się niczego nie przestraszyłem :)
No ale Ty jesteś z Wołomina. |
Cytat:
|
Cytat:
|
"Jeśli piłkarze Polonii Warszawa przez trzy miesiące nie dostaną pensji, to mogą wystąpić o rozwiązanie umów z winy klubu. Józef Wojciechowski nie bardzo się tym jednak przejmuje.
Biznesmen płaci w lidze najlepiej, ale i wymagania ma największe. W swoim klubie robi co chce, tylko nie wszystko jest zgodne z piłkarskim prawem. Na pewno nie jest nim zawieszanie wypłat, a taka kara spotkała zawodników i cały sztab szkoleniowy po przegranym meczu z Lechią Gdańsk. Co ważne, Wojciechowski nie powiedział, kiedy dokładnie odda swoim pracownikom należne im pieniądze. - Mają jeszcze pięć meczów. Jeśli trzy wygrają, to będziemy mieli 25 punktów i wtedy porozmawiamy. Może im wówczas te pieniądze wypłacę - uściśla na łamach "Przeglądu Sportowego". Tymczasem dziennik porozmawiał z Bartoszem Urbańczykiem, czyli dyrektorem wykonawczym Polskiego Związku Piłkarzy. Jak mówi, zawieszenie wynagrodzeń to jedno z najpoważniejszych naruszeń zapisów kontaktowych. I jest karane. Jeśli poloniści do 10 lub 15 listopada nie dostaną wypłat za październik, to powinni złożyć wniosek do Komisji Ligi. Klub może być ukarany finansowo, zawieszeniem, wykluczeniem z PZPN. Po trzech miesiącach piłkarz może wystąpić o rozwiązanie umowy z winy klubu. Jak wynika z wypowiedzi Wojciechowskiego... to ostatnie rozwiązanie byłoby mu chyba nawet na rękę. - Niech rozwiązują, będę miał problem z głowy. Czy oni uważają mnie za idiotę, który będzie dawał im pieniądze za nic? Ci ludzie są bez charakteru! Obłowili się w tłuste kontrakty i myślą, że mają mnie w garści. A przecież jeżeli ja nie wyłożę swoich prywatnych pieniędzy, to oni ich nie dostaną - mówi Wojciechowski w "Przeglądzie Sportowym". I na koniec cytat dnia. Też Wojciechowski, też cytat z "PS": "Wolę dać biednym dzieciom niż tym łobuzom, którym nie chce się biegać po boisku"." No to czekam zeby nie placil, moze sie uda :D Watpie by po takich cykrach jakikolwiek zawodnik chcial tam grac bo albo strzeli 3039393 bramek albo nie dostanie kasy :D PS: Marszalek - On nie jest asem ale : 1) Gra przyzwoicie 2) Co najwazniejsze : Mamy przetrzebiona obrone. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Mam podobne skojarzenia niestety..
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Gdybym tak nie myślał, to nie zakładałbym się z ToTylkoJa, że będziemy w pierwszej trójce :)
|
Ależ będziecie w pierwszej trójce, tylko nie w tej od przodu :)
Ciekawi mnie jutrzejszy mecz. Wydaje mi się, że Amica może się przełamać z tego względu, że ostatni mecz przechodzili, oddychali rękawami po MC i przez te 3 dni mogą się już zregenerować. Postawiłbym Handi +1,5 dla Amiki. |
Cytat:
1. 2 pkt znikają z tabeli. 2. Lech/Amica dalej są na 15 miejscu. 3. Wojciechowskiemu żyłka pęka ze złości na Janasa i byłby gotów odebrać piłkarzom wcześniejsze wypłaty. Piątek zapowiadałby się bardzo ciekawie. Jednym słowem wilk syty i owca cała. |
Cytat:
Peszko grał z City 73 minuty- w meczu z Ruchem 33 min. Kiełb- z City 38 min, w meczu z Ruchem 57 min. Gancarczyk nie grał z City, grał 90 min z Ruchem. Injac przez 52 minuty na boisku z MC, 90 min z Ruchem. Kriwiets 90 min z Man, 64 minuty z Ruchem Stilic 63 minuty z City, 90 z Ruchem. Rudnevs 90 min z ManC, 19 z Ruchem. Tshibamba nie grał w lidze europejskiej, 71 min z Ruchem. Możdżeń- 27 min z City i 26 z Ruchem. Arboleda pełny mecz z angolami, nie grał z Ruchem. Wilk 17 min z City, cały mecz z Ruchem. Henriuez 90 min z Man, nie grał z Ruchem. Buric, Kikut, Bosacki i Djurdjevic. Tylko Ci 4 piłkarze rozegrali całe spotkania w konfrontacjach z City i Ruchem- z tym, że taki Buric to się raczej nie zmęczył. |
Podobała mi się gra Lechii w ostatniej kolejce, są zgrani i stworzyli dużo płynnych akcji. W sobotę grają z Lechem na wyjeździe i mam tutaj spore nadzieje na wywiezienie kompletu z Poznania. Tylko nadzieje bo jak niektórzy pamiętają rok temu skończyło się na 2:1 dla Lecha, a gra Lechii była w tym meczu wyśmienita.
|
Cytat:
Jak Polonia skonczy zenon w gornej czesci tabeli to bedzie niespodzianka tak samo jak wyjscie Cracovi ze strefy spadkowej tu raczej mega sansacja |
Wpadła mi taka myśl do głowy... Wyobraźmy sobie że wybory wygra w Krakowie Majchrowski... i nadchodzi trening noworoczny.
Jak mógłby przemówić w nowym roku? Jak im w zeszłym roku pożyczył to jak z terminami na nasz stadion, wszystko w łeb. :D |
Co do dzisiejszego meczu - obstawiam, że Amika spuści Polonii tęgie lanie. Owszem, taki wynik nam nie odpowiada, ale z drugiej strony nie mogę się doczekać co wymyśli Wojciechowski po takim meczu:lol:
PS. Ot taka ciekawostka http://www.weszlo.com/news/5836 Cytat:
|
Cytat:
1. Widzew (w) - góra remis. 2. Jagiellonia (w) - porażka. 3. Bełchatów (d) - remis lub porażka. 4. Legia (d) - porażka. Obstawiam, że nie zdobędą więcej w tych meczach niż 2-3 pkt. Przy jednoczesnej zwyżce formy Śląska i grze Polonii Bytom, która parę punkcików uzbiera do 16 kolejki, czarno widzę ich utrzymanie. Według mnie kluczowy jest piątkowy mecz z Widzewem, jeśli przegrają to pojadą do Białegostoku podłamani na pewne pożarcie, po czym będą gościć Bełchatów, mając na koncie 12 porażek i dalej 4 punkty. Jeśli osiągną dobry rezultat w Łodzi, będą mogli jeszcze podnieść się. Osobiście uważam, że taki scenariusz jest mniej prawdopodobny. Rozkład najbliższych czterech spotkań wskazuje, że te 4 zespoły raczej ich pogrzebią niż staną się dostarczycielami punktów, w co bardzo wierzę:-D |
Jeśli chodzi o dzisiejszy mecz to ja sądzę ze Polonia/Groclin powiezie poznaniaków. Ale to tak na prawdę wróżenie z fusów bo równie dobrze może paść remis. Lech/Amica gra 3 mecz w przeciągu 10 dni zaliczając po drodze zmianę mikrocyklu treningowego i nie sądzę by wytrzymali takie tempo. Inna sprawa że warszawiacy mogą zagrać na złość właścicielowi
|
Mysle, ze parchy moga spokojnie pokonac i Widzew, i Belchatow i Legie.
|
Cytat:
Osobiście jednak bardziej cieszyłoby mnie zwycięstwo Lecha. Nie ma się co oszukiwać i wierzyć, że mogą spaść... Także lepiej by punkty traciła Polonia, bo wciąż jest w czubie. |
Ja tam wolałbym by Lech/Amica poleciał z ligi...
|
|
Cytat:
|
Szkoda - Raz ze na moja zagral frajersko. Dwa ze to woda na mlyn :D No tak komisja Nas kocha, teraz jeszcze musimy lepiej ustawic kazdego sedziego :D
|
Cytat:
Sam z dystansem podchodzę do teorii spiskowych, ale co tu robić, albo myśleć po takiej decyzji. To przecież tylko Komorowski, a taki Vrdoljak lub inny istotny piłkarz Legii nie wiem co by musiał zrobić w taki razie - chyba komuś coś urwać. Rozumiem, że nikt nie lubi jak mu ktoś pomaga z zewnątrz, bo to nie jest powód do dumy, ale macie plecy i lepiej to przyjąć do wiadomości, a nie silić się na jakieś ironiczne komentarze. |
Moim zdaniem powinni zawiesić Cionka za próbę wymuszenia karnego. I kogoś z Wisły, żeby przypadkiem nie pomyśleli, że legijny fan club w KL o niej zapomniał :D
|
Wszyscy tutaj Legionisci byli za tym zeby go zawiesili dla swietego spokoju, a niektorzy ( tak jak ja ) byli za tym zeby go zawiesili bo zagral frajersko i kara powinna byc.
Komorowski to u Skorzy wazny czlonek pierwszej jedenastki, a dodatkowo mamy szpital i wykartkowanego Rzezniczaka. Ja bedac trenerem bym Komora nie wystawil w meczu z Wisla, no ale to takie moge gdybanie. Jak juz pisalem szkoda ze nie dostal kary na jakies 2-3 mecze. |
Od ukarania Lecha tez odstapia bo ....
Tylko Wisla jest ta zla Tylko Wisla |
Panowie to jest kurva kpina i kabaret. nawet nie ma sensu silić się na szczegółowe komentarze, brak słów.
|
Nie ma się czym podniecać, generalnie stało się co stać się miało. Swój swemu krzywdy nie zrobi.
|
Chavez
już nie przesadzajmy z jakimiś dyskwalifikacjami, puściły mu nerwy - pewnie potem żałował
:lol: |
Przecież to nie pierwszy sezon. Nawet czerwone kartki potrafili legionistom odwieszać, więc zgodnie z planem "Wszystkie łapy na pokład i pomagać Legii". Rozgrywki w wydaniu tej hołoty z Ekstrakasy S.A. to jeden wielki cyrk. Oni tam w czasie narady siedzą w szalikach Legii oprócz jednego amikowca, z którym i tak mają układ o wzajemnej pomocy.
|
za przeproszeniem, uj z karą Komorowskiego
ale że Lech nic nie dostał? czy może jeszcze obradują bo to aż dziwne, że nawet kary finansowej nie dostali |
obrady trwają dziś od 16 do 23
|
Ja rozumiem rozgorycznenie ale bez przesady :) Naszych tez zawiesili kiedys, Wam cofneli kartke. Dodatkowo Cionek zeznawal wiec czemu skoro to byl faul to nic nie powiedzial? Pisza ze to tez dzieki niemu Komorowskiego nie zawiesili.
Sam Cionek to tez jest jeden z wiekszych burakow ligowych ale to juz inna sprawa. Jak juz pisalem powinni go zawiesic, nie zawiesili, on sie tlumaczyl, Cionek go usprawiedliwil - zycie. Myslalem ze go zawiesza, nie zawiesili - szkoda ale z drugiej strony to przeciez cienias jest ;) |
Według mnie to nie tyle Legia jest pupilkiem PZPNu, tylko raczej Wisła jest tam wrogiem numer jeden. I z tym nie ma co dyskutować, Warszawa Krakowa nie lubi (z wzajemnością), mistrz najczęściej pod Wawelem - to musi drażnić.
Po prostu dla Komisji Ligi Legia, Amika czy inne Zagłębie to potencjalni kryminaliści, Wisła - recydywa. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl