Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5997)

flamengista 26.03.2010 20:24

Czy Lechia ma jakieś układy na górze? Drugi mecz i identyczny schemat. 1 minuta - bramka. 10 minuta - druga.

Naprawdę ciężko coś zrobić w takiej sytuacji. Zobaczymy, co wymyśli Legia ale będzie jej ciężko.

AS82 26.03.2010 20:24

z Dawidowskiego sie niezly szatan zrobil

Pan Jotka 26.03.2010 20:24

Legia nie zagra nawet w pucharach jak tak pójdzie dalej. Grają straszną padakę.

killzone 26.03.2010 20:25

Oj chyba pączków od Kowala po meczu nie bedzie :(

AdiWiślak. 26.03.2010 20:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 876816)
Legia nie zagra nawet w pucharach jak tak pójdzie dalej. Grają straszną padakę.

No i bardzo dobrze ,ze nie zagrają. Już wolę żeby nas Lechia czy Ruch kompromitowali. A oni będą grać bez presji , nie będą się bali niekonwencjonalnie zagrać, oni się kibiców nie boją :D Może uda się im coś ugrać. A Legia to pewny oklep by dostała.

flamengista 26.03.2010 20:35

Strach przed możliwością zdobycia pączka pęta im nogi. Z kolei szyderstwa złych ludzi powodują, że boją się podejmować ryzyko. I ten nieszczęsny hormon stresu.

Jednym słowem - przeje.ane.

wislacki 26.03.2010 20:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 876814)
Naprawdę ciężko coś zrobić w takiej sytuacji. Zobaczymy, co wymyśli Legia ale będzie jej ciężko.

Przegra 1:3 :D

BRAWO Lechia!

biechowianin 26.03.2010 20:36

Białas- francuska myśl szkoleniowa:)

piotrek chicago 26.03.2010 20:37

ajjjj 2-1 ciekawy mecz bedzie do konca

DevilMayCry 26.03.2010 20:38

Trzeba przyznać ,że asysta przy bramce Legii palce lizać. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz.

flamengista 26.03.2010 20:40

Przypomnijcie: czy Rybus załapał się na pączka? Czy też pączek przysługuje za zwycięską bramkę?

W takim razie byłyby niezłe jaja, gdyby pączka dostał Pączek.

el Nuero 26.03.2010 20:41

Jeśli Warszawa/Ł3 i Poznań/Wronki podtrzymają swoją formę jeszcze trochę, to Legia niebawem chyba zostanie "zaorana" w krainie kwitnącej bulwy. Lewandowski sobie odpocznie, będzie miał świetny cel i okazję, aby się zaprezentować przed różnymi menago, którzy pewnie zjadą na Bułgarską... Mam nadzieję, że do starcia Wisełki z drużynami na L, nasza Biała Gwiazda wreszcie "odpali", bo aż głupio by było nie wykorzystać tak częstych potknięć rywali.

Edit kolejny: No i Lechia wygrywa już tylko 2:1. Czy oni sobie w Gdańsku scenariusz napisali do tego meczu, kopiując z PP, czy jak? To teraz Lukjanovs na 3:1 strzelić powinien.

harthausen 26.03.2010 20:41

ciekawy mecz będzie do końca i wynik niepewny, bo piłkarze Legii za plecami mają tylko ścianę i choćby nic by im się nie chciało to jednak muszą.

Miejmy nadzieję , że wynik będzie taki, jaki ma być :D
Dawidowski - no, no.

MaG* 26.03.2010 20:41

jaki Pączuś zdeterminowany :P

Lechia ładnie gra , oby Legia ich nie dziabnęła

brylant17 26.03.2010 20:42

Ojej Mucha symuluje przed chwilą Iwański strzelał w poprzeczkę yhy

DeadOrAlive 26.03.2010 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez biechowianin (Post 876821)
Białas- francuska myśl szkoleniowa:)

Ty się nie ciesz, bo niby Kasperczak ma jaką ?

Brawo Lechia !

Wisła Lechia dwa bratanki, wpie*dolą Legii ze trzy bramki ^^

Wiślak709 26.03.2010 20:45

Lechia :D Jeszcze jeden :D

SZAJBA 26.03.2010 20:46

Gdzie moge na necie ogladnac meczyk Lechijki ??

flamengista 26.03.2010 20:46

Ciekawa sprawa z tym Micanskim - Amika oddała go lekką ręką, a chłopak gotów walczyć o króla strzelców. Teraz pewnie plują sobie w brodę, szczególnie że Lewandowski raczej po sezonie odejdzie na Zachód.

tofik 26.03.2010 20:50

Ah to tempo nie z tej ziemi. Bo zamiast dreptać biegają.

brylant17 26.03.2010 20:51

Lechia ciśnie Legie :D będzie jeszcze jedna bramka oj będzie :D


SZAJBA http://www.veetle.com/index.php/chan...#4bab6ff940e2c nie tnie



Jaroo1 rurki to za przegonienie Marcelo w bramkach :)

Jaroo1 26.03.2010 20:52

Iwanski strzelił w spojenie bo ponoc ktos mu nagadal głupot ze za spojenie dostaje sie paczka, rurki z kremem i faworki :D

Krissu 26.03.2010 20:53

Wow! Ależ mecz w Gdańsku! :shock:

Lechia bardzo dobrze, Legia się rozkręca.

Będzie ciekawa druga połowa.

Dawidowski jak Inzaghi. :lol:

podszywacz 26.03.2010 20:53

To był wywiad w przerwie z Rybusem czy Maślaną?

SZAJBA 26.03.2010 20:54

wielkie dzieki brylant !

fanKA92 26.03.2010 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 876843)
Iwanski strzelił w spojenie bo ponoc ktos mu nagadal głupot ze za spojenie dostaje sie paczka, rurki z kremem i faworki :D

za spojenie nie, ale przeciez Kowal obiecał strzelcowi pączki.:) Problem w tym, że to ma być wygrany mecz...

harthausen 26.03.2010 20:55

ciekawe, czy Muchę ukarają za prowokowanie kibiców, czy też legionistom takie rzeczy wolno ?

Wiślak709 26.03.2010 20:55

jest ten mecz gdzies na justinie?

Krissu 26.03.2010 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 876850)
ciekawe, czy Muchę ukarają za prowokowanie kibiców, czy też legionistom takie rzeczy wolno ?

Co takiego zrobi? Chyba mi umknęło a słyszałem jak na niego stadion gwizdał.

brylant17 26.03.2010 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak709 (Post 876851)
jest ten mecz gdzies na justinie?

http://www.justin.tv/mlodzian_6/popout/

http://www.justin.tv/polwizja/popout/




P.s mam nadzieję,że nie dostane bana jak podaje linki?



na drugi raz meczyki.pl :P




ajjj Piękny Weekend się szykuje :D Dzisiaj wygrywa Lechia jutro my i Śląsk pyka Koronę :-) :P

Wiślak709 26.03.2010 20:58

dzieki brylant :)

$iWu$ 26.03.2010 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez podszywacz (Post 876847)
To był wywiad w przerwie z Rybusem czy Maślaną?

Chodzi o Anusiaka chyba, ale o tym samym pomyślałem... :rotfl:

rafkur 26.03.2010 21:00

Oglądam ten mecz i trochę się cieszę a trochę się martwię. Lechia wygrywa i fajnie tylko że Legia wcale nie gra źle a porównując do naszych meczów z Lechią to niestety lepiej od nas i to o wiele. Ok ligowy wygrany ale tak jakoś dziwnie. Oby nasi jutro też coś zagrali bo jak będziemy dalej czekać na przebudzenie to się obudzimy z ręką w nocniku.

WILU TS 26.03.2010 21:07

Nie zawaham się napisać,że jeżeli Legia to przegra może zapomnieć o mistrzostwie :)
Na walkę o miejsca 2-3 jak najbardziej.

podszywacz 26.03.2010 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez $iWu$ (Post 876856)
Chodzi o Anusiaka chyba, ale o tym samym pomyślałem... :rotfl:

Nie jestem w tym biegły choć lubię ten serial, pewnie masz rację ale widzę że nie tylko ja odniosłem takie śmieszne wrażenie :rotfl:

buczo1985 26.03.2010 21:14

Trzymam kciuki za Lechię. Przyjemnie się oglądało ich grę w pierwszej połowie i mam nadzieję, że na dwóch bramkach się nie skończy :D

Wiślak709 26.03.2010 21:15

k**wa :( 2-2

brylant17 26.03.2010 21:15

Ja pier...... Kapsa brawo

Marcin_fan 26.03.2010 21:16

ku***** 2:2 :/

Pan Jotka 26.03.2010 21:16

Każdy ma swojego Pawełka.....


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl