![]() |
Czy Lechia ma jakieś układy na górze? Drugi mecz i identyczny schemat. 1 minuta - bramka. 10 minuta - druga.
Naprawdę ciężko coś zrobić w takiej sytuacji. Zobaczymy, co wymyśli Legia ale będzie jej ciężko. |
z Dawidowskiego sie niezly szatan zrobil
|
Legia nie zagra nawet w pucharach jak tak pójdzie dalej. Grają straszną padakę.
|
Oj chyba pączków od Kowala po meczu nie bedzie :(
|
Cytat:
|
Strach przed możliwością zdobycia pączka pęta im nogi. Z kolei szyderstwa złych ludzi powodują, że boją się podejmować ryzyko. I ten nieszczęsny hormon stresu.
Jednym słowem - przeje.ane. |
Cytat:
BRAWO Lechia! |
Białas- francuska myśl szkoleniowa:)
|
ajjjj 2-1 ciekawy mecz bedzie do konca
|
Trzeba przyznać ,że asysta przy bramce Legii palce lizać. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz.
|
Przypomnijcie: czy Rybus załapał się na pączka? Czy też pączek przysługuje za zwycięską bramkę?
W takim razie byłyby niezłe jaja, gdyby pączka dostał Pączek. |
Jeśli Warszawa/Ł3 i Poznań/Wronki podtrzymają swoją formę jeszcze trochę, to Legia niebawem chyba zostanie "zaorana" w krainie kwitnącej bulwy. Lewandowski sobie odpocznie, będzie miał świetny cel i okazję, aby się zaprezentować przed różnymi menago, którzy pewnie zjadą na Bułgarską... Mam nadzieję, że do starcia Wisełki z drużynami na L, nasza Biała Gwiazda wreszcie "odpali", bo aż głupio by było nie wykorzystać tak częstych potknięć rywali.
Edit kolejny: No i Lechia wygrywa już tylko 2:1. Czy oni sobie w Gdańsku scenariusz napisali do tego meczu, kopiując z PP, czy jak? To teraz Lukjanovs na 3:1 strzelić powinien. |
ciekawy mecz będzie do końca i wynik niepewny, bo piłkarze Legii za plecami mają tylko ścianę i choćby nic by im się nie chciało to jednak muszą.
Miejmy nadzieję , że wynik będzie taki, jaki ma być :D Dawidowski - no, no. |
jaki Pączuś zdeterminowany :P
Lechia ładnie gra , oby Legia ich nie dziabnęła |
Ojej Mucha symuluje przed chwilą Iwański strzelał w poprzeczkę yhy
|
Cytat:
Brawo Lechia ! Wisła Lechia dwa bratanki, wpie*dolą Legii ze trzy bramki ^^ |
Lechia :D Jeszcze jeden :D
|
Gdzie moge na necie ogladnac meczyk Lechijki ??
|
Ciekawa sprawa z tym Micanskim - Amika oddała go lekką ręką, a chłopak gotów walczyć o króla strzelców. Teraz pewnie plują sobie w brodę, szczególnie że Lewandowski raczej po sezonie odejdzie na Zachód.
|
Ah to tempo nie z tej ziemi. Bo zamiast dreptać biegają.
|
Lechia ciśnie Legie :D będzie jeszcze jedna bramka oj będzie :D
SZAJBA http://www.veetle.com/index.php/chan...#4bab6ff940e2c nie tnie Jaroo1 rurki to za przegonienie Marcelo w bramkach :) |
Iwanski strzelił w spojenie bo ponoc ktos mu nagadal głupot ze za spojenie dostaje sie paczka, rurki z kremem i faworki :D
|
Wow! Ależ mecz w Gdańsku! :shock:
Lechia bardzo dobrze, Legia się rozkręca. Będzie ciekawa druga połowa. Dawidowski jak Inzaghi. :lol: |
To był wywiad w przerwie z Rybusem czy Maślaną?
|
wielkie dzieki brylant !
|
Cytat:
|
ciekawe, czy Muchę ukarają za prowokowanie kibiców, czy też legionistom takie rzeczy wolno ?
|
jest ten mecz gdzies na justinie?
|
Cytat:
|
Cytat:
http://www.justin.tv/polwizja/popout/ P.s mam nadzieję,że nie dostane bana jak podaje linki? na drugi raz meczyki.pl :P ajjj Piękny Weekend się szykuje :D Dzisiaj wygrywa Lechia jutro my i Śląsk pyka Koronę :-) :P |
dzieki brylant :)
|
Cytat:
|
Oglądam ten mecz i trochę się cieszę a trochę się martwię. Lechia wygrywa i fajnie tylko że Legia wcale nie gra źle a porównując do naszych meczów z Lechią to niestety lepiej od nas i to o wiele. Ok ligowy wygrany ale tak jakoś dziwnie. Oby nasi jutro też coś zagrali bo jak będziemy dalej czekać na przebudzenie to się obudzimy z ręką w nocniku.
|
Nie zawaham się napisać,że jeżeli Legia to przegra może zapomnieć o mistrzostwie :)
Na walkę o miejsca 2-3 jak najbardziej. |
Cytat:
|
Trzymam kciuki za Lechię. Przyjemnie się oglądało ich grę w pierwszej połowie i mam nadzieję, że na dwóch bramkach się nie skończy :D
|
k**wa :( 2-2
|
Ja pier...... Kapsa brawo
|
ku***** 2:2 :/
|
Każdy ma swojego Pawełka.....
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl