Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4560)

ToTylkoJa 25.04.2009 13:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez han_solo (Post 714882)
Mam takie pytanie do kibiców Legii. Dlaczego wszystkie wasze mecze są rozgrywane w takich wczesnych porach? Zawsze Legia jakoś u siebie gra o 16 albo 17.

to już raczej pytanie do władz ligi i Canal+. Ale nie jest tak jak napisałeś, że wszystkie nasze mecze na Ł3 są o tak wczesniej porze. Np mecze z Cracovią czy Górnikiem były o 20.00. Jak i również mecze pucharowe są często rozgrywane o 20 lub nawet później.

emj10 25.04.2009 13:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez han_solo (Post 714882)
Mam takie pytanie do kibiców Legii. Dlaczego wszystkie wasze mecze są rozgrywane w takich wczesnych porach? Zawsze Legia jakoś u siebie gra o 16 albo 17.

Możliwe że ma to coś wspólnego z zastępczymi jupiterami, które stoją obecnie na Ł3. Tak tylko zgaduję.

han_solo 25.04.2009 14:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 714883)
to już raczej pytanie do władz ligi i Canal+. Ale nie jest tak jak napisałeś, że wszystkie nasze mecze na Ł3 są o tak wczesniej porze. Np mecze z Cracovią czy Górnikiem były o 20.00. Jak i również mecze pucharowe są często rozgrywane o 20 lub nawet później.

Chciałem napisać większośc:D

tommiyacht 25.04.2009 15:50

a po cichu tylnymi drzwiami puka GKS ktory wlasnie wygrał w Chorzowie 1:0 i na tą chwile wyprzedził POlonie z Warszawy

Gks - 47
Polonia - 46

Kilka wpisów z relacji Live z tego meczu:

77 min. Co wy robicie Niebieską eRkę hańbicie... - śpiewają kibice
87 min. Na trybunach: zmiana trenera w Chorzowie zmiana trenera...
90+3 min. Na Piasta za darmo... - śpiewają kibice
90+4 min. Kibice usiedli i po chwili skoczyli krzycząc "JEESSS!!!", a następnie "jeszcze jeden jeszcze jeden..."
90+5 min. Bramki oczywiście jednak nie było...
90+6 min. Chorzów czeka my czekamy na zdobycie trzeciej bramy... - śpiewają fani. I po chwili głośno "JEESS!"...
90+7 min. Piłkarze nie podeszli podziękować kibicom...

Pan Jotka 25.04.2009 16:36

Jak ogladam derby trojmiasta to jestem zalamany poziomem polskiej ligi.W zasadzie to 68 minut nie stworzyly obie strony doslownie NIC. Spadnie Cracovia i Lechia , bo maja najgorszy terminarz. Choc kandydatami do spakdu powaznymi sa jeszcze Ruch i Arka. Obie te druzyny graja tragicznie na wiosne. A Fryzjer nie odbierze telefonu..;-)

Tom'ash 25.04.2009 16:41

Bardzo ładna bramka Lechii :)

puszek06 25.04.2009 16:42

i jeeest jeden zero dla Lechii:)

FredzIo 25.04.2009 16:42

I Wiśniewski włożył brameczke, brawo Lechia.
I jeszcze mi kupon wchodzi :).

gigant 25.04.2009 16:42

Oświadczam trzem ..., że tekst o forum grzybiarskim był tylko pokazaniem że o niektóre rzeczy nie pyta się na forach.

Brawo Lechia 2-0, ciężko bo ciężko ale do przodu.

Lechijko KOCHAM CIĘ.

Pan Jotka 25.04.2009 16:44

Ladnie przymierzyl i ladnie strzelil. Brawo. Te 3 pkt sa bardzo wazne. I juz 2-0! 3 pkt sa juz pewne.

FredzIo 25.04.2009 16:45

hahaha dwa do zera. Buzała. LECHIA!!

harthausen 25.04.2009 16:46

druga jeszcze ładniejsza :)

puszek06 25.04.2009 16:47

i to mi się podoba! - zajebiście na dodatek trybuny w Gdańsku wyglądają, jak nic Lechia zasługuje na ekstraklase..

ja_ka_ 25.04.2009 16:49

To zanosi się na niezłą koalicję w następnym sezonie w 1 lidze: Ara z Craxą i do tego Kielce

mariusz.agh 25.04.2009 16:55

widzę, że Lechia poradziła sobie z pasiastą Arką...
utrzymacie się !!!

gratulacje

vabanq 25.04.2009 16:56

Oficjalna zgoda pejsów ze scyzorami padla.

emj10 25.04.2009 16:59

Pisałem 2 tyg. temu że Lechia zdobędzie od 3 do 6 pkt. w ostatnich 7 kolejkach. A tu proszę bardzo, 4 punkty w 2 meczach. Jaka ta liga jest nieprzewidywalna :)

Aro1234 25.04.2009 17:00

Jak widać, wystarczyło zmienić trenera...
Brawo BKS! :)

mariusz.agh 25.04.2009 17:21

a Odra jako tako radzi sbie z Polonią
oby tak do końca

Baala 25.04.2009 17:25

Trałka na 1-0

Aro1234 25.04.2009 17:27

W złą godzinę Mariuszu te słowa.. :P
Ale z drugiej strony - Odra coraz bliżej upragnionego spadku.

Edit: Małkowski i 1:1... :) Niech tak zostanie, to mi wpadną 3 pkt do typera :lol:

ja_ka_ 25.04.2009 17:31

Już remis. Mecz wyrównany jak na razie

diablo885 25.04.2009 17:41

Jak na razie najbardziej zaskoczony jestem postwa na wiosne Gks belchatow. Niby nic nie graja ale juz 5 mecz z rzedu wygrali..

_ukoL 25.04.2009 17:43

Bardzo dobrze, że Lechia wygrała w takim meczu :-)! Trochę odsapną, bo ostatnio średnio się wiodło Gdańszczanom. Teraz jeszcze żeby Śląsk wygrał i bardzo przyjemna kolejka się zapowiada. :-)

mariusz.agh 25.04.2009 17:44

2 min do konca i Polonia traci punkty !!

harthausen 25.04.2009 17:46

a tak w ogóle to czego bardziej chcemy: uwalenia Polonii, by już dłużej nie czuć ich oddechu na naszym karku czy też spuszczenia Odry, bo choćby Górnika lubimy bardziej ? :D

Mi tam Górnik nie przeszkadza ani ani, jeśli nawet kosztem Odry - cóż?
A mocna druga siła w stolycy powoduje takie zabawne reakcje tej pierwszej :)

Wiślak1994 25.04.2009 17:55

Wszystko się dobrze układa- Wisła mistrz ! Arka i Cracovia -spadek, Odra w barażach dostanie z Koroną albo Zagłebiem.......

Ach jakby było pięknie.....:-D :-D :-D

puszek06 25.04.2009 17:56

ja tam po Górniku bym nie płakał wcale. Magia 14 mistrzow na mnie nie działa ani trochę, fakt , lepszy niż Odra bo i kibice przyjda i wyjazd fajny, ale szlochanie nad Górnikiem w mediach jest dla mnie nieco dziwne. jak w 2003 Ruch z hukiem leciał to nikt nie płakał a w mojej opinii z perspektywy historii to jest klub z którym jest o wiele większy prestiż się mierzyć.

Przyrowski obronił karnego - dobry chlop jest, nie ma co

Kamson 25.04.2009 17:59

Przestrzelony karny Odry w 90 minucie...

1q2 25.04.2009 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 715024)
a tak w ogóle to czego bardziej chcemy: uwalenia Polonii, by już dłużej nie czuć ich oddechu na naszym karku czy też spuszczenia Odry, bo choćby Górnika lubimy bardziej ? :D

Mi tam Górnik nie przeszkadza ani ani, jeśli nawet kosztem Odry - cóż?
A mocna druga siła w stolycy powoduje takie zabawne reakcje tej pierwszej :)

Oczywiście że uwalenia Polonii.
Zawsze powtarzałem że dla nas mus to miejsce na pudle(gwarantujące udział w pucharach) a mistrz to wspaniały bonus.
A po dzisiejszym meczu mamy już 4 a właściwie 5(lepsze bezpośrednie mecze)pkt nad 4 i 5 zespołem a to na prawdę solidna zaliczka.

mariusz.agh 25.04.2009 18:03

no i Bełchatów oraz Polonia mają do nas 4 pkt straty, a my mecz w Gliwicach - bardzo trudny

pirat.z.karaibow 25.04.2009 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mariusz.agh (Post 715039)
no i Bełchatów oraz Polonia mają do nas 4 pkt straty, a my mecz w Gliwicach - bardzo trudny

I w Łodzi. I w Gdańsku.

mariusz.agh 25.04.2009 19:12

jak narazie...

Slask Wroclaw 1 - 0 Jagiellonia Bialystok
V Sotirovic 28'

maksinho 25.04.2009 19:13

Coś dużo czerwieni się posypało przez ten weekend...

Tylko_Wisła! 25.04.2009 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mariusz.agh (Post 715039)
no i Bełchatów oraz Polonia mają do nas 4 pkt straty, a my mecz w Gliwicach - bardzo trudny


Jak nasi w Gliwicach zagrają tak jak z Górnikiem to jestem spokojny o wynik...

AS82 25.04.2009 19:25

Polonia W. wywalila Bobo za 10 punktów w 4 meczach , po czym z nowym trenejro ledwo ratuja remis z Odra,to sie nazywa miec leb na karku. Mam nadzieje ze ta Polonia W jeszcze pokaze cos wiecej w meczu za tydzien z druga strona Błoń

Aro1234 25.04.2009 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maksinho (Post 715084)
Coś dużo czerwieni się posypało przez ten weekend...

Wczoraj jeden, dzisiaj jeden.. to dużo?

rafalek 25.04.2009 19:38

no..sa kolejki, że w ogle nie ma...a byż może jeszcze jutro będzie - są dwa mecze:D

maksinho 25.04.2009 19:45

Może jutro w "szlagierze" będzie jak w Holandia - Portugalia

Above 25.04.2009 20:36

1. Wisła 66
2. Lech 61
3. Legia 61
4. Bełchatów 56
5. Polonia W. 50

Taka będzie końcowa tabela :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl