Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

MISTA92 16.02.2009 22:01

Jaki jest wynik meczy Williams-Gilbert ta są jakies sety czy cos?

gris 16.02.2009 22:56

Wie ktoś jakie trzeba zdawać przedmioty na maturze by móc starać się na psychologię na UJ?

Kamil_mchw 16.02.2009 22:57

jak się nazywa firma ochroniarska która ma kontrakt z sephorą, empikami, smykami?? PILNE!!

kokolino 17.02.2009 01:04

Cytat:

wiec jak cos to ktos sprostuje ale ja nie wiem czy w przypadku zaginiecia tablicy nie bedzie czasem trzeba wszystkiego wyrabiac od nowa.

Nowe tablice - z inna rejestracja, co za tym idzie nowy dowod, przepisywanie OC
Prostuje ;) nie trzeba być osobiście, nie zmieniają numeru rej., napewno potrzebny jest do wyrobienia blach dowód

WislaFan123 17.02.2009 03:42

Poszukuje materialu z TVNu (nie C+) ktory byl w wiadomosciach jak wbieglismy na boisko po meczu z Arka... Troche spedzilem na szukaniu, kiedys bylo na stronie tvn24 czy tam zwyklego, moze ktos zapisal to na dysku? Bylbym wdzieczny :)

jurukuru 17.02.2009 12:01

Cześć, poszukuję stronek z powtórkami starych meczów Wisły do oglądnięcia.Spotkał się ktoś z taką stronką ?

West 17.02.2009 12:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kokolino (Post 675649)
Prostuje ;) nie trzeba być osobiście, nie zmieniają numeru rej., napewno potrzebny jest do wyrobienia blach dowód

mama poszla na policje / bo auto na nia /
i pies jej powiedzial, ze jak to zglosi ze kradziez to musi placic za blachy NOWE 80 itd
a jak nie zglosi tego i pojdzie do wydzialu komunikacji i zglosi zgube to dadza duplikat za 70

ja pierdziele taka .......a a tyle klopotu , radze idzcie dokreccie swe tablice rejestracyjne :|

sndr 17.02.2009 13:48

Poszukuję fajnego miejsca gdzie można zjeść pizzę ze znajomymi. Interesuje mnie Stare Miasto i Kazimierz.
pozdrawiam

Zola 17.02.2009 13:50

do usunięcia

CVC 17.02.2009 17:16

Gdzie polecacie produkować szaliki i jaka jest cena wyszycia jednego szala ?

wislak_92 17.02.2009 17:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 675920)
Hula wam GG? :-/

Nie
(10 znakow)

edit: działało przez... minutę..

edit2: no ja .......e, działalo znowu 10 sekund, to jest ****a kabaret

edit3: działa od dłuższej chwili

Zieniu17 17.02.2009 17:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 675920)
Hula wam GG? :-/

Mi też nie:-/

Czimni 17.02.2009 17:55

Ile liczą sektory gości na:

ŁKS ŁÓDŹ

ARKA GDYNIA

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Aha ma ktoś vlepke wyjazd rzecz święta w dużej rozdzielczości. Tą z oprawy w Lubinie.

Above 17.02.2009 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Czimni (Post 675956)
Ile liczą sektory gości na:

ŁKS ŁÓDŹ

ARKA GDYNIA

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Aha ma ktoś vlepke wyjazd rzecz święta w dużej rozdzielczości. Tą z oprawy w Lubinie.

ŁKS wpuszcza nawet do 6000 kibiców gości (na derbach z Widzewem), Arka wpuszcza 300-400 osób.

Cetnik 17.02.2009 18:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Czimni (Post 675956)
Ile liczą sektory gości na:

ŁKS ŁÓDŹ

ARKA GDYNIA

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Aha ma ktoś vlepke wyjazd rzecz święta w dużej rozdzielczości. Tą z oprawy w Lubinie.

Arka-około 320 miejsc.

Jachcik 17.02.2009 18:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Above (Post 675957)
ŁKS wpuszcza nawet do 6000 kibiców gości (na derbach z Widzewem), Arka wpuszcza 300-400 osób.

:shock: ? 10 znaków:shock:

szprotson 17.02.2009 18:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jachcik (Post 675971)
:shock: ? 10 znaków:shock:

no co
derby maja swoje prawa
:)

Ola7 17.02.2009 20:48

Jak dotrzeć na Zakrzówek z centrum?

WILU TS 17.02.2009 20:58

www.mpk.krakow.pl

Lupo 17.02.2009 21:04

Autobus numer 124 i wysiadasz na przystanku "Rostworowskiego" i idziesz ulicą Norymberską (przy której jest Kaufland) :-)

Ola7 17.02.2009 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 676102)

Bardzo mi pomogłes...

Wie ktoś jaki autobus tam jedzie? Albo nazwe najbliższego przystanku?

Dzięki Lupo ;)

Żmijka 18.02.2009 00:37

Jak się nazywa ten zawodnik? Bo jakoś po składzie na oficjalnej KSP nie mogę znalezc ...

http://www.fotopuszka.pl/zdjecia/200...akupy/0927.jpg

miba 18.02.2009 07:56

Znawcy sprzętu TV!

Jak podłączyć amplituner/dvd/dekoder cyfry do TV, żeby to najsensowniej działało? Póki co podłączyłem sobie tylko dekoder przez EURO i popodpinałem głośniki do amplitunera...
Myślałem, żeby wszystko po kolei podpinać do TV, ale ponoć można sprzęty łączyć ze sobą, żeby wszystko z jednego kabla szło do TV...
Bo chyba bez sensu jest podłączyć wszystko do telewizora, a później dźwiękiem, który z DVD trafia do telewizora i z telewizora do amplitunera sterować...

Jarza 18.02.2009 11:56

Gdzie w Krakowie kupię taką przejściówkę?

http://www.allegro.pl/item549661526_...al_fv_m2f.html

Chodzi mi o jakiś dobrze wyposażony sklep RTV, w Saturnie wydawałoby się, że powinno być, ale nie mają.
HELP! :)

7 kotów 18.02.2009 12:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 676247)
Jak się nazywa ten zawodnik? Bo jakoś po składzie na oficjalnej KSP nie mogę znalezc ...

http://www.fotopuszka.pl/zdjecia/200...akupy/0927.jpg

Z lewej to bedzie jakis kundel.
Z prawej defensor Grzegorz Wojdyga.

Koko_1906 18.02.2009 13:51

W jakich godzinach w tygodniu otwarty jest Chrom?

ja_ka_ 18.02.2009 14:04

Dlaczego w najnowszej wersji gg nie pokazuje mi avatarów innych osób. Opcja w ustawieniach jest zaakceptowana, instalacja konta od nowa tez nic nie dała?

DejmianVII 18.02.2009 14:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Koko_1906 (Post 676475)
W jakich godzinach w tygodniu otwarty jest Chrom?

do 19:00
tak mi sie zdaje;)

kuba-wisla 18.02.2009 15:03

Witam!
Mam 2 pytanka : po 1 też macie taki problem że jak otwieracie Polską wersję Wikipedii to sie wam net zawiesza? Już od 2 czy też 3 miechów mam takie akcje że co jakiś czas sie tak dzieje, po 2 wiecie moze jak pobrac piosenki do Guitar Hero 3 na PC? bo szukam jakiś paczek w necie i lipa z miodem

FajQ 18.02.2009 15:26

Witam
Jakiś czas z (pól roku temu) zapsuła mi się drukarka. No i tak leży na tym biurku zakurzona i pomyślałem że pora ją przywrócić do użytku dziennego. Znacie jakiś dobry serwis w Krakowie? Drukarka jest Hp.

mic 18.02.2009 15:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FajQ (Post 676538)
Witam
Jakiś czas z (pól roku temu) zapsuła mi się drukarka. No i tak leży na tym biurku zakurzona i pomyślałem że pora ją przywrócić do użytku dziennego. Znacie jakiś dobry serwis w Krakowie? Drukarka jest Hp.

Sproboj centrumdruku.pl przy Czarnowiejskiej (obok Beverly Hills)

globoos 18.02.2009 15:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DejmianVII (Post 676519)
do 19:00
tak mi sie zdaje;)


oficjalnie do 18. nieoficjalnie do której się chłopom z chroma zachce, czyli ~17.30

SZYMEK_TSW 18.02.2009 17:01

można jakąs podglądnąc sciągany plik ??

jaki folder tymaczasowy czy cos ??

2 pytanko:
Jest jakaś możliwość wyciągniecia klucza Win98 z płytki ?

R33 18.02.2009 17:49

Jakie ulice bedą zamknięte jutro z powodu tego szczytu? Można gdzieś dostać taką informacje? (trochę dowiedziałem sie z www.mpk.krakow.pl ale nie wiem czy to wszystko)

Tom'ash 18.02.2009 17:51

http://www.mmkrakow.pl/3759/2009/2/3...ctChanged=true

Tutaj powinieneś znaleźć wszystko.

gris 18.02.2009 18:02

Polećcie mi jakieś fajne lodowiska w Krakowie. Od razu z cenami jakby się dało.

Kyno 18.02.2009 18:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 676623)
Polećcie mi jakieś fajne lodowiska w Krakowie. Od razu z cenami jakby się dało.

Pod M1

Lodowisko Syntetyczne, zadaszone halą namiotową. Na miejscu: wypożyczalnia łyżew, ostrzenie łyżew,nagłośnienie, oświetlenie.
Godziny otwarcia: 10-20, czynne przez cały rok. Bilet: 5 zł

Gordian 18.02.2009 18:49

hehe w ziemie na syntetycznym jeździć to tak jak iść do solarium w lecie :rotfl:

A tak poważnie to na syntetycznym zupełnie inaczej się jeździ, nie ma to jak na zwykłym lodowisku pośmigać. I takiego radziłbym szukać.

Natkan 18.02.2009 18:51

Koło Hali Targowej
http://www.cracovia.pl/1b_news.php?newsid=3526&x=0

osobiście polecam

Proud 18.02.2009 19:01

Stary...jak to jest dtrona Cracovii... jak to lodowisko ma coś wspólnego z Craxa to ja tam nie ide...choćby za darmo


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl