![]() |
Jednak Cleber skończył prace jako skaut w naszym klubie : http://www.weszlo.com/news/7060
|
Czyli jednak Cleber odszedł z Wisły:
http://www.weszlo.com/news/7060 |
Ogólnie lepiej sprowadzać emerytów, przykłady Żurawskiego, Branco i Boukhariego jak widać nic nie nauczyły naszych działaczy. Wielka szkoda, że tracimy takiego skauta jak Cleber w tak frajerski sposób.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ale przecież nie straciliśmy przez to Clebera. Sam Cleber wspomniał, że chodziło o coś innego.
|
Cytat:
co do tego Diogo to nie trzeba być skautem żeby znalezc takich piłkarzy, jest ich tysiące w Brazylii ma ktoś w ogóle info o tym Diodo bo mi nic nie wyskakuje, jakby rzeczywiście grał w tym Anderlechcie i był młodzieżowcem Brazylii to powinno coś się pojawić a informacji brak Wisła nie chciała młodzieżowego reprezentanta Brazylii :lol:, to tak jakby odmówiła dobrze zapowiadającemu się wychowankowi szkółki piłkarskiej FC Barcelony czy Manchesteru, no właśnie.. przeczytajcie to raz jeszcze i się zastanówcie.. nawet gdyby to była prawda to przecież albo poszło o kasę i to gruba albo o to że nie chciał przejść do nas, bo w to że Wisła odmawia młodzieżowemu reprezentantowi Brazylii ktoś bez mózgu mógłby to łyknąc. |
Cytat:
|
Bo Cleber go polecil ...
Cleber dobrym pilkarzem byl, jednak jako dzialacz, skaut czy jak to nazwac, troche mu brakuje do doswiadczenia SV czy RM. Zreszta zasadnicza roznica to taka ze za graczy z brazyli to sie niezla kase placi... a ten Lamey jest za free |
Po pierwsze piszecie o wypożyczeniu młodych na rok, a nie zauważacie, że Lamey został ściągnięty na ... ....a rok.
Po drugie Lamey jest ściągnięty w ciemno, a ten brazylijczyk, którego tak samo nie widzieliście na oczy ba! nie słyszelibyście gdyby nie Cleber i Weszło, już jest drugim Marcelem I po trzecie wreszcie. Zarówno dla Wisły jak i Clebera jego działalność menadzerska może wyjść na dobre. On będzie miał większy rynek by wprowadzać swoich graczy, a my będziemy mogli wybierać tych, którzy będą odpowiadać sztabowi szkoleniowemu, a nie wszystkich poleconych - z zastrzeżeniem, że Wisła będzie mieć priorytet. PS: też liczę, że Lamey będzie tylko opcją rezerwową na lewą i prawą obronę. |
Zaraz pewnie ktos napisze, ze Cleber byłby lepszy od Valckxa bo znalazł 20latka z Brazylii a Stan sciagnał emerytowanego rodaka. Cleber dzieki za gre ale nie musiałes robic zamieszania wsrod kibicow.
|
Cytat:
|
Cytat:
Profil Diogo, który jest obecnie wypożyczony do Anderlechtu: http://www.transfermarkt.de/en/diogo...ler_85299.html Dziękuję dobranoc |
Diogo to lewy obrońca, a Lamey to prawy. Więc po kiego wała łączycie obie te sprawy?
|
CH.
http://www.google.pl/search?q=Diogo+...ient=firefox-a proszę chyba nie umiesz szukać.. http://pl.wikipedia.org/wiki/Diogo_S...re_Bittencourt on nie jest fikcją :P |
Cytat:
a moze ten zawodnik clebera to jego jakis znajomy i to tez prywata? Pewnie Stan nie sciagnol RVN bo obawial sie ze ktos nazwie to zagranie prywata... Mowisz tak jak gybys mial niezbite dowody na to, ze ten zawodnik nic nie wniesie od siebie Wisle, czyzbys byl jasnowidzem ? To moze wytypuj numery lotka i za wygrana zrobi sie transfery do Klubu. |
Cytat:
Jeśli już mowa o bocznych obrońcach to moim zdaniem Valcx powinien powalczyć o Dudu z Widzewa, gość sprawdzony w lidze polskiej, najlepszy po Sobiechu asystent w lidze, moim zdaniem dużo 'bezpieczniejsza' opcja od Lameya, który w tym sezonie rozegrał zaledwie 5 spotkań. |
Cytat:
|
Cytat:
A jednego mlodziezowego reprezentanta Brazylii juz mielismy - Beto sie zwal. Takich pilkarzy jak ten Diogo to mamy na liscie kilkunastu. |
Titto Diogo w przeciwieństwie do Beto znaczył więcej i grał więcej w U20 poczytaj sobie odnośniki..
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Chwila chwila. Cleber nie był menedzerem Diogo tylko skautem Wisły. Poleciał do Brazylii, obejrzał i pozytywnie zaopiniował Diogo, potem może sprawa sie rypła na linii Wisła-menago, albo Wisła-Diogo. Może miał za duze wymagania, może menago chciał za dużą prowizję. Tego nie wiemy. To tak jakbym ja obejrzał kilkanaście meczy C.Ronaldo i powiedział Basałajowi że w ogień bym włożył ręce za tego zawodnika, że się sprawdzi w Wiśle
|
Ciekawy zbieg okoliczności, około dwóch tygodni temu właśnie ten Diogo znalazł się u mnie w FMie w Wiśle i radzi sobie bardzo dobrze :)
|
No faktycznie, bardzo ciekawe z tym FM. Ale zejdźmy na ziemie. Cikosa, jeśli to już bankowo prawda szkoda. Liczę jednak, że w związku z tym pozyskamy jeszcze jednego prawego obrońcę. Co do Lameya to wczoraj trochę poczytałem sobie fora Angielskie i owszem jest dużo pisane o uldze itd itp ale są też głosy (dwa znalazłem nawet Polaków mieszkających w Anglii), że oprócz kontuzji, przeszkodą w grze był też trener Eriksson, który delikatnie mówiąc nie przepadał za Lameyem (tak jak Maaskant za Riosem). Oczywiście nie twierdzę teraz, że Holender będzie wzmocnieniem i że pozamiata ligę i pomoże wejść do LM, ale może nie będzie to jednak drugi Branco i pomoże Nam zrealizować cele.
Ciekaw też jestem, czy w Piątek będzie już zamknięta kadra czy znowu pojawią się jakieś "przeszkody". |
Moze niedlugo przeczytamy informacje, ze Cleber odszedl i chce by jego syn tez rozstał sie z Wisłą bo obraził sie na brak zainteresowania polecanym przez siebie zawodnikiem.
|
Cytat:
No i ten wymiatacz rozegrał całe 6 meczów w pierwszej lidze, choć w tym roku kończy już 22 lata, a i na wypożyczeniu w niższych ligach za wiele nie pograł. Poza tym nikt tu nie potrafi powiedzieć o nim więcej niż to, co jakiś koleś napisał sobie na polskiej wikipedii (na obcych o nim prawie nic nie ma), ale już jest płacz, że mogliśmy mieć niesamowitego kozaka. Może nawet Wisła była zainteresowana, a po tamtej stronie były problemy. Może będzie dobry, może nie, bo tylko w juniorskiej piłce się pokazał. Nie wiadomo nic, ale forumowi znawcy wiedzą już wszystko. |
http://www.canalpluscyfrowy.pl/ccblo...0x293/f242.jpg
Pewnego dnia na Wiśle xD |
|
Pytanie do starszych użytkowników, jak się nazywał bramkarz broniący w Wiśle podczas pamiętnego 0-6 z Legią?
|
Cytat:
|
Jacek Bobrowicz
|
Cytat:
|
Przyłączam się do pytania Reksia,nie daj Bóg się okaże,że Mourinho mógł nas trenowac.. :D
|
Początek artykułu.
http://www.canalplus.pl/sport/blog-m...la-jose_255_19 |
A tak w temacie blogów c+.
Pamięta ktoś kiedy i za jakie ,,zasługi" całe R22 pozdrawiało redaktorzynę Laskowskiego? |
Co u Ilie Cebanu ? ktoś się orientuje się ?
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl